כיצד להפוך משרה זמנית לתפקיד קבוע?

עבודה זמנית עם פוטנציאל להפוך למשרה קבועה עשויה להיות האופציה הטובה ביותר עבורך
למרות שמחפשי עבודה רבים יעדיפו לקבל משרה קבועה, עבודה זמנית עם פוטנציאל להפוך למשרה קבועה עשויה להיות האופציה הטובה ביותר עבורך.

חברות רבות מציעות עבודות "זמנית לפרם" כדרך לנסות אנשים לפני שהם מתחייבים להעסיק אותם לטווח ארוך. למרות שמחפשי עבודה רבים יעדיפו לקבל משרה קבועה, עבודה זמנית עם פוטנציאל להפוך למשרה קבועה עשויה להיות האופציה הטובה ביותר עבורך. לכן, אם תקבל תפקיד זמני בתקווה שיציעו לך עבודה קבועה, תוכל להגדיל את הסיכויים שלך באמצעות השגת ידע, השתלבות ועבודה קשה כדי להשיג את העבודה הקבועה.

שיטה 1 מתוך 2: השגת ידע והתאמה

 1. 1
  למד על התעשייה, החברה והפעילות העסקית הכללית. השגת ידע רלוונטי על כל היבטי החברה תגדיל את הערך שלך למשרד. זה חשוב בכל סוג של תפקיד, מכיוון שאנשים שמוערכים יקבלו סיכוי גדול יותר לשמור על עבודתם.
  • כאשר מעסיקים מעסיקים מישהו למלא תפקיד זמני (או תפקיד כלשהו, לצורך העניין) ישנה עקומת למידה בהבנה מלאה של התעשייה, החברה והפעילות העסקית הכללית.
  • אם החברה אכן מחפשת עובד קבוע, הם יצטרכו לעבור את עקומת הלמידה עם מישהו אחר אם הם לא יבחרו לשמור עליכם. למרות שהחברה מוכנה לקחת סיכון זה בעת הקמת תפקיד זמני, הם מעדיפים להציע את העבודה למישהו שכבר עובד בו במקום לחזור ולהכשיר מישהו שוב.
  • כאשר אתה נמצא בתפקיד זמני שתרצה להפוך לקבוע, תוכל להשיג את הידע הרב ביותר על ידי ביצוע הפעולות הבאות:
   • חקרו את הענף. ערוך חיפושים באינטרנט על ידי שימוש בתעשייה כמילת המפתח. למדו על התחרות, אופן ניהול העסק ומה גורם לשיאים ולשפל בתעשייה.
   • חקור באתר החברה. למד על החזון, המשימה, הפילוסופיה, ההיסטוריה, שוק היעד, היצע המוצרים או השירותים שלהם, תמחור וכל מידע זמין אחר.
 2. 2
  שאל את המפקח ועמיתיך לעבודה כדי לקבל ידע ממקור ראשון. כל הבהרה שתצטרך לבצע את עבודתך בהצלחה ולהבין את הפעולות צריכה להיות מופנית למי שיכול לעזור לך. המפקח שלך יראה שאתה מתעניין בלמידה על החברה ותפקידך, ואילו עמיתים לעבודה ישמחו לעזור כדי שלא יצטרכו לאסוף את הרפיון שלך.
  זה חשוב במיוחד כאשר זמנית מנסה לתפקיד קבוע
  זה חשוב במיוחד כאשר זמנית מנסה לתפקיד קבוע.
 3. 3
  הבן את פעולות המחלקות האחרות שאתה עובד איתן בצמוד לבניית מערכות יחסים דינמיות. אם העבודה שלך משפיעה על מחלקה אחרת, חשוב להבין כיצד מערכת יחסים זו פועלת. עבודת צוות מסייעת בהשגת יעדי החברה, ואתה תרשים את הממונים עליך אם תעזור בהמשך המאמץ.
  • השגת ידע זה תעזור לכם להיראות פחות עובדים ויותר עובדים קבועים.
 4. 4
  להבין ולנסות להשתלב בתרבות החברה. זה יציג את יכולת ההסתגלות שלך ויקדם את המאמצים שלך להיחשב לתפקיד קבוע.
  • זה נותן לך סיכוי גדול יותר להתקבל על ידי חברי הצוות ועמיתים לעבודה אחרים במקום להיראות כגורם חיצוני או סתם זמני.
  • אם לחברה יש תרבות דמוית צוות בה כולם במחלקה עובדים יחד למען מטרה משותפת, עדיף שתוכלו לשתף פעולה עם חברי צוות אחרים בניגוד להיות המתבודד שאוהב לעבוד באופן עצמאי.
 5. 5
  לפתח יחסי אמון לבניית קשרים. בעבודה עם אנשים ברחבי החברה, חשוב ליצור מערכות יחסים מתמשכות המבוססות על אמון. זה חשוב במיוחד כאשר זמנית מנסה לתפקיד קבוע. על ידי התרחקות מתדמיתו של גורם חיצוני, וכלפי דמותו של איש צוות מהימן, תהיה לך ערך רב יותר לחברה. בניית אמון תאפשר לך:
  • הצליח במשימות הנוכחיות שלך. יהיו אנשים שמוכנים לעזור לך על ידי מתן מידע, ייעוץ וסיוע.
  • מינוף מערכות יחסים לעתיד. לדוגמא, אם אתה זקוק למישהו במחלקה המשפטית שיבדוק מיד על חוזה, תוכל לנצל מערכת יחסים שניזונה בכדי לבצע זאת במהירות רבה יותר ממה שמישהו אחר יכול לעשות.
  • תביא אחרים לצידך. סביר להניח שלפני שתחליט אם להציע לך משרה קבועה או לא, מנהלים עשויים לשאול את עמיתיהם לעבודה לדעתם עליך. ככל שיש לך יותר אנשים בצד שלך, כך הם יוכלו לערוב לאישיותך ומוסר העבודה שלך.
  אם נראה שאתה משתלב טוב ואתה האדם הנכון לתפקיד
  אם נראה שאתה משתלב טוב ואתה האדם הנכון לתפקיד, יוצע לך לתפקיד.
 6. 6
  היה מסור להיות חבר צוות אינטגרלי. להיות חלק חשוב מהצוות פירושו להיות מישהו מוערך מאוד וחשוב באמת להצלחת החברה. אם אתה נתפס כמישהו שהחברה זקוקה לו, יש לך סיכוי גדול בהרבה לנחות מקום קבוע.
  • ניתן לעשות זאת על ידי ביצוע ההצעות לעיל ועל ידי תרומה של עבודה קשה באופן עקבי.

שיטה 2 מתוך 2: לעבוד קשה כדי להשיג את העבודה

 1. 1
  תחשוב ותנהג כמו עובד קבוע כדי להיראות כאחד. השגת הלך הרוח "רק זמני" תמנע ממך להגיע להצלחה. אם אתה מתייחס לתפקיד כאל תפקיד זמני בכך שאתה לא נותן את הכל ומגלה מחויבות מועטה, יתייחסו אליך כאל זמנית ולא תציע לך אפשרות להישאר. ממלא מקום כמו אמצעי עובד קבוע מגיע לעבודה כאילו אתה כבר נמצא אחד. ככל שתרגישו רגילים ו"בית ", כך תראו את עצמכם ככאלה יותר על ידי אחרים. תוכל להתחיל בעבודה על ידי ביצוע הפעולות הבאות:
  • התייצב בזמן
  • השמע להוראות
  • להתלבש לפי קוד הלבוש
  • ליצור קשרים
  • לחלוק רעיונות
  • השלם משימות שהוקצו כמיטב יכולתך
 2. 2
  היכו את סטיגמת הטמפ 'על ידי חריגה מהציפיות לעובד זמני. לא יכול להיות שמצפים ממך שתמשיך מעל ומעבר ואפילו לא תעשה עבודה טובה. אם אתה מעריך הזדמנות לקריירה, התייחס לתפקיד כאילו הוא כבר קבוע. חרג מהציפיות על ידי ביצוע הפעולות הבאות:
  • הראה תשומת לב לפרטים, ושמור על טעויות למינימום. למפקח שלך יש הקלה לדעת שהוא לא יצטרך לעבור על עבודתך או לבקש ממך לעשות זאת מחדש.
  • עבוד שעות נוספות כדי להשלים פרויקטים עם מועדים קפדניים. אם המפקח שלך יאפשר זאת, תגלה מסירות לחברה בכך שתציע לעבוד שעות נוספות.
  • השתתף בישיבות צוות. השתתף באופן פעיל בשיחות צוות על ידי מתן דעותיך ושיתוף רעיונותיך. זה יראה שאתה באמת רוצה לתרום להצלחת הקבוצה.
  • להתנדב ולקחת יוזמה בפרויקטים מיוחדים. לפעמים נוצרים מצבים בהם חברי צוות מסוימים נדרשים לעמוד בראש פרויקטים מיוחדים. אל תתנו למעמד הזמני שלכם להפריע לכם. אם אתה מרגיש שאתה יכול באמת לתרום לפרויקט, התנדב! המפקח שלך יעריך את היוזמה שלך.
  השתמש בזמן הזה כדי להיות כנה לגבי העניין שלך בתפקיד קבוע
  השתמש בזמן הזה כדי להיות כנה לגבי העניין שלך בתפקיד קבוע, והזכר להם את ההצלחות שלך.
 3. 3
  הביעו עניין בתפקיד קבוע. חשוב להודיע למפקח על כך שאתה מעוניין בהשמה קבועה בחברה. עם זאת, לא טוב להמשיך לדבר על זה, כי אתה נראה מעצבן ודוחק. כשאתה מעלה את זה לידי המפקח שלך, אתה יכול לבחור לבצע את הפעולות הבאות:
  • הביע עניין בתחילת עבודתך. אתה יכול פשוט לומר, "אני נרגש להתחיל לעבוד איתך ומקווה שההישגים שלי יוכיחו את יכולתי לבצע את העבודה הזו באופן קבוע."
  • הזכר למפקח שלך באמצע הזמן שצוין עם החברה, רצוי לאחר תרומה טובה או השלמת פרויקט גדול בהצלחה. אתה יכול להזכיר להם באומרו: "אני באמת מרגיש שאני יכול להצליח כאן. אם מציעים לי את התפקיד הזה לצמיתות, אני יודע שאני יכול לתרום להצלחות נוספות בקבוצה."
  • קיים דיון עם המפקח שלך מספר שבועות לפני שמצב הסיום שלך מסתיים. השתמש בזמן הזה כדי להיות כנה לגבי העניין שלך בתפקיד קבוע, והזכר להם את ההצלחות שלך. אתה יכול גם לשאול לגבי מסגרות זמן והודעות, מכיוון שתצטרך לחפש עבודה אחרת אם הם יבחרו לא להציע לך את העבודה לצמיתות.
 4. 4
  המתן להחלטה. אין צורך להמשיך ולשאול על עבודה קבועה. הרצון שלך הובהר וזה תלוי בחברה כעת. סביר להניח שההחלטה תתקבל באופן קולקטיבי עם קלט של עמיתיכם לעבודה, המפקח, משאבי אנוש ואולי הניהול בדרג העליון.
  • להיות סבלני. אם נראה שאתה משתלב טוב ואתה האדם הנכון לתפקיד, יוצע לך לתפקיד.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך בונים אסם מוט?
 2. כיצד לבקש זיהוי (תעודת זהות) בארה"ב?
 3. איך למצוא דובר טוב?
 4. איך להיות דובר מוטיבציה?
 5. כיצד להפעיל קופת רישום של קמארט?
 6. איך להיות סוחר סלולרי?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail