איך לגרום לאשתך / חברה שלך לצפות בספורט?

הכירו בכך שהניסיון שלה להתעניין ולצפות איתכם במשחק לא אומר שהיא רוצה לראות כל משחק בעונה
הכירו בכך שהניסיון שלה להתעניין ולצפות איתכם במשחק לא אומר שהיא רוצה לראות כל משחק בעונה.

נמאס לכם לשבת לבד על הספה ולצפות בספורט? האם תרצה שאשתך או חברה שלך יצטרפו אליך? לכל הפחות, האם היית רוצה שהיא תפסיק לגלגל עיניים ולהסתיר את השלט הרחוק בכל פעם שמשחק יופעל? בעוד שהדילמה הסטריאוטיפית היא שגברים אוהבים לראות ספורט ונשים לא כל כך מתלהבות, אישה אוהבת אתלטיקה יכולה גם לנסות לגרום לגברים שלהם להתמכר גם במשחק הבחירה שלהם!

צעדים

 1. 1
  בחר מקום בו יהיה לך נוח לאשתך / חברה שלך. נסו להימנע מזירות או מברים רמים מאוד בהם אנשים רועשים ומגעילים. כשאתה לא עוסק בספורט, זה יכול להיות מעצבן להיות סביב אנשים שקנאים לקבוצה מסוימת. כשאתה מתחיל לראות איתה ספורט, נסה לעשות את זה בבית, עם כמה אנשים שהיא כבר מרגישה איתם בנוח (לא החברים שלך שתמיד שופכים בירה על הספה). אתה רוצה שהיא תרגיש נינוחה, ותקשר בין ספורט לזמן השבתה, לא זמן לנקות אחריך ואת חבריך, או זמן לצפות בילדים בזמן שאתה צופה במשחק, או זמן להשלים עם יללות ועידודים בלתי פוסקים.
 2. 2
  בחר ספורט בו אשתך / חברתך יראו נוף נעים. אתה לא היחיד שנהנה מממתק עיניים. ספורט המציג טורסו או רגליים שרירים היטב עשוי להיות בחירת היכרות טובה. אל תעמיד פנים שאינך יודע באילו ענפי ספורט ישנם הספורטאים האטרקטיביים ביותר. אם אתה יכול להכניס אותה לספורט שאתה לא משוגע במיוחד עליו, זה עשוי להיות אבן דרך לספורט האהוב עליך. אם היא מתעניינת במשהו שהיא בדרך כלל לא הייתה עושה, אתה צריך להיות מוכן גם כן.
  דוגמאות טובות לספורט שמראה את גופם הגברי עשויות לכלול כדורגל, התעמלות, כדורסל, ושחייה / צלילה. הימנע מספורט שמטרתו לגרום לפציעה (אגרוף, אומנויות לחימה מעורבות) או ענפי ספורט שבהם השחקנים נכנסים לעיתים קרובות לקרבות אגרופים, מכיוון שאלו הסטריאוטיפים הגורמים לאנשים רבים לחשוב שספורטאים לא שווים צפייה.
  בסופו של דבר, תוכלו לשכנע אותה לצפות או ללכת למשחקים מסוימים כאשר הספורטאית ה"אהובה "עליה תהיה בה.
 3. 3
  בחר ספורט בו מודגשים טכניקה ומיומנות על פני כוח גס. הכדורגל האירופי עשוי להיות בסדר בשבילך, אבל רוב הנשים צפויה להתרגש יותר על באר מהלך שחרור רף גבוה להורג בתוך תחרות התעמלות, או לוץ משולשת ב החלקה על הקרח. התעמלות, היאבקות יוונית, החלקה על הקרח (אין הוקי... סליחה!), רכיבה על אופניים, טניס, תחרויות עצים / עצים, כדורסל, צלילה, שחייה וכדומה עשויים להיות מקומות התחלה טובים. בחר ספורט בו היא יכולה להתרשם בקלות מבלי להכיר את כללי המשחק או את מערכת הניקוד.
  הפוך את זה לספורט הראשון שאתה צופה ביחד (בהנחה שהיא אהבה לעסוק בספורט הזה)
  אם כן, הפוך את זה לספורט הראשון שאתה צופה ביחד (בהנחה שהיא אהבה לעסוק בספורט הזה).
 4. 4
  מלא אותה. בכל ענף ספורט שתצפה איתה, הסביר את האסטרטגיה או הטכניקה שקיימים. אנשים רבים לא צופים בספורט כי הם לא מבינים איך המשחק עובד, אז בזמן שאתה מעודד מכיוון שהקבוצה שלך פשוט עשתה צעד עצום לקראת הזכייה, האחר המשמעותי שלך עדיין עשוי להיות מבולבל ולנסות להבין מה בדיוק קרה. זה לא כיף להרגיש מחוץ לולאה. אם היא מספיק מעוניינת לשאול שאלות, ענה על כולן. אל תצחצח אותה. בצע השקעה, כאן. היה סבלני והשתמש בטון קול ידידותי, גם אם היא כל הזמן תשכח איזה צוות הוא איזה. היא לא מנסה לעצבן אותך, היא מנסה להבין מה קורה.
 5. 5
  שחק איתה ספורט. בקש ממנה לשחק איתך קצת כדורגל, כדורגל או כדורסל. זו הזדמנות נוספת ללמד אותה על המשחק. ברגע שהיא תראה כמה ספורט יכול להיות קשה, היא עשויה להעריך יותר את הספורטאים. אל תהיה ממש תחרותי ואל תביא את החברים שלך. ואל תהיה שולט. הפוך את זה לתקופה מהנה עבורה. לפצח כמה בדיחות. תגיד לה שתעשה זאת (הכניס מטלה לכאן) בכל פעם שהיא תבקיע שער או תעשה סל.
 6. 6
  תן לה קצת לבוש צוות. קנו את הלבוש המחמיא שלה עם הלוגו של הקבוצה האהובה עליכם. קנה את מה שהיא מעוניינת בו. אם היא אוהבת גרביים, תביא לה כמה נעלי צוות. גם אם היא לא ילדה חומרית, ככל הנראה המחווה מתחשבת תוערך, במיוחד אם זו הפתעה. עודד אותה ללבוש את מה שקנית לה ולהרעיף עליה מחמאות: "אשתי נראית חמה בירוק, לא?" או "אתה נראה אטרקטיבי להפליא בגופייה ההיא."
 7. 7
  בחרו ספורט בו נשים יכולות להצטיין. דברים כמו רכיבה על אופניים וכדורסל כוללים את כל הקבוצות הנשיות שאשתך / חברה שלך יכלו לשרוש ולעקוב אחריהם בדירוג. זו יכולה להיות דרך להכיר לה את הספורט ולגרום לה לצפות איתך.
  עזור לה לשטוף את הכלים או להאכיל את הילדים לפני המשחק
  עזור לה לשטוף את הכלים או להאכיל את הילדים לפני המשחק, כך שתוכלו להירגע ולראות ספורט יחד.
 8. 8
  הזכירו לה שזה זמן איכות משותף. לרוב, כשאתה צופה בספורט, אתה כנראה נמצא עם החברים והחברים שלך. הזכר לחברה שלך או לאשתך שזו דרך נהדרת לבלות יותר זמן ביחד, וזה המפתח לקיום קשר בריא. וזה יהיה הוגן - תגיד לה שאם היא עושה מאמץ אמיתי כדי ליהנות מהצפייה ספורט, תוכלו לעשות מאמץ כנה כדי להעריך משהו שהיא אוהבת לעשות. זה מביא אותנו לשלב הבא...
 9. 9
  סחר חליפין. אם היא לא אוהבת ספורט כי זה התירוץ שלך לא למשוך את המשקל שלך בבית (לנקות, לשמור על הילדים) או בגלל שאין לה שום זמן לעשות את הדברים שהיא אוהבת לעשות, אז אף אחד מאלה צעדים יעבדו. עזור לה לשטוף את הכלים או להאכיל את הילדים לפני המשחק, כך שתוכלו להירגע ולראות ספורט יחד. לחלופין, תן לה לנצל את זמן המשחק שלך כדי לעשות את הדברים שלה. לפחות אז היא תראה את זמן המשחק כדבר חיובי! רעיון נוסף הוא "לסחור" בזמן האיכות. אם היא תצפה איתך במשחק הזה, תראה איתה סרט מסוים. הוגן זה הוגן!
 10. 10
  אל תגזימו. אתה אוהב ספורט וכנראה מתרגש לחלוק איתה את התשוקה הזו, אבל מבין שרמת ההתלהבות שלה לעולם לא תואמת את שלך. הכירו בכך שהניסיון שלה להתעניין ולצפות איתכם במשחק לא אומר שהיא רוצה לראות כל משחק בעונה. התחל לאט. למרות שזה עשוי להיות קשה עבורך, היא כנראה תהיה מוכנה יותר לצפות בספורט אם זה לא משהו שאתה מנסה לגרום לה לעשות כל יום.

טיפים

 • כשאתה מכניס אותה לראשונה לספורט, היה על ההתנהגות הטובה ביותר שלך. ברגע שהיא מתעסקת בזה, תוכל להציג את ההתלהבות הרגילה שלך. אם היא מתחילה לאבד עניין, עם זאת, עקוב אחר השלבים שלמעלה.
  תוכלו לשכנע אותה לצפות או ללכת למשחקים מסוימים כאשר הספורטאית ה"אהובה "עליה תהיה בה
  בסופו של דבר, תוכלו לשכנע אותה לצפות או ללכת למשחקים מסוימים כאשר הספורטאית ה"אהובה "עליה תהיה בה.
 • בזמן שאתה צופה בספורט אתה עלול להיות שקוע, אבל זה באמת יעזור אם תגלה לה קצת חיבה. אחז בידה, ליטף את שערה, שם את זרועך סביבה, תן לה עיסוי, כל דבר כדי להראות לה שאתה מעריך שהיא מבלה את הזמן הזה איתך.
 • גלה אם אי פעם שיחקה בספורט בעבר. אם כן, הפוך את זה לספורט הראשון שאתה צופה ביחד (בהנחה שהיא אהבה לעסוק בספורט הזה).
 • מצא והעביר סיפורים המראים כי ספורטאים הם אנשים רגילים, כמו סיפורים מצחיקים על מעשי קונדס בחדר ההלבשה, עבודות הצדקה שעשו או על חיי המשפחה שלהם. עיתונים מקומיים הם מקורות טובים לחייהם האישיים של ספורטאים בקבוצות מקומיות, אך וודאו שהסיפורים והמאמרים חיוביים.

אזהרות

 • הימנע מלהזיל ריר מעל המעודדות. ואל תתרגז אם היא תתחיל להזיל ריר על חלק מהספורטאים.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך ללבוש סגנון גיק שיק (לילדות)?
 2. איך לצייר WALL-E?
 3. איך לצייר דמבו?
 4. איך לצייר מקווין ברק?
 5. איך לעצב את השיער כמו הרופא ה -11?
 6. איך למצוא מוזיקה טובה?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail