איך להימנע מנפילה על החבר לשעבר שלך?

אם אתה מנסה להימנע מנפילה על החבר לשעבר שלך, עשה כמיטב יכולתך כדי להרחיק אותו מהעין, כך שהוא ייעלם מהראש! נסו לא לראות או לבלות איתו, בחיים האמיתיים או ברשתות החברתיות. עשה כמיטב יכולתך כדי למנוע פיתוי בכך שאינך מבלה עם חבריו, שרק יזכירו לו אותו. לזמן מה, אולי גם תרצו להתרחק ממקומות מיוחדים שהייתם הולכים יחד כדי שלא תתפתו להצית את הלהבה מחדש. לטיפים נוספים על הימנעות מפיתויים ומעבר לחבר לשעבר שלך, המשך לקרוא!

ישנם דברים שתוכלו לעשות כדי למנוע נפילה לאקסית שלכם
עם זאת, ישנם דברים שתוכלו לעשות כדי למנוע נפילה לאקסית שלכם.

גם אם נפרדת לאחרונה מחברך מסיבות מוצדקות לחלוטין, אתה עדיין עלול לסבול מכאבי חרטה ולמצוא את עצמך שואל "האם עשיתי את הדבר הנכון?" אהבה היא, במובנים רבים, התמכרות, ולכן קשה לשבור אותה. עם זאת, ישנם דברים שתוכלו לעשות כדי למנוע נפילה לאקסית שלכם.

שיטה 1 מתוך 2: הימנעות מפיתויים

 1. 1
  תתרחק ממנו. כשמדובר בהתמודדות עם נשירת פרידה, עקוב אחר המוטו "מחוץ לטווח הראייה, מחוץ לתודעה". ככל שתיתקל פחות באקס שלך, כן ייטב. יתכנו מקרים שבהם אתה נאלץ לראות אותו או שנתקלת בו במקרה. מחוץ לזמנים אלה, עשה כמיטב יכולתך כדי להימנע ממגע.
  • בעולם של ימינו, "להתרחק" פירושו גם לנתק קשר באמצעות מדיה חברתית. אל תתיר לו חבר, הפסק לעקוב אחר ההודעות שלו, מחק את המספר שלו בטלפון שלך. לשבור את השרשרת שמחברת ביניכם, לפחות באופן זמני. אתה יכול לשקול מחדש יצירת קשרים חדשים בהמשך.
  • הימנעות ממנו אינה דרך להראות שאתה שונא את בן / בת הזוג הישן שלך. במקום זאת אתה מראה ששהות בסביבת האדם הזה גורם לך להרגיש רגשות מבלבלים, לא נוחים (וזה נכון ככל הנראה).
 2. 2
  הימנע מחבריו כשתוכל. פרידה יכולה להיות קשה במיוחד אם היית רגיל לבלות זמן רב עם חבריו. עם זאת, אם אתה יכול, הגבל את החשיפה שלך לאנשים אלה. להיות בסביבת החברים של האקס שלך רק יזכיר לך את הזיכרונות ששיתפת עם האקס שלך ותתקשה להתגבר עליו.
  • ניתוק הקשר עם החברים האלה כנראה רק יחמיר את תחושת האובדן שלך, אבל זה כאב שאתה צריך לעבור כדי לעבור את האקס שלך ולהתקדם. יתכן שתוכל להתחבר מחדש לחלק מהחברים האלה בהמשך.
  • אם אין לך הרבה חברים שאינם קרובים לשעבר שלך, הסתובב עם כמה מחבריך המהימנים ביותר שתוכל לסמוך עליהם שיהיו אוהדים. ייתכן שתרצה גם לנסות למקד את המאמצים שלך בקבלת חברים חדשים (אם כי זה יכול להיות קשה אם אתה מרגיש כחול).
 3. 3
  הימנע ממקומות ופעילויות העלולים לעורר פיתוי. יתכן וקשה לוותר (לפחות באופן זמני) על המסעדה המועדפת עליך, או להקשיב ללהקה המועדפת עליך, או לעשות את התשבץ בעיתון יום ראשון, אך אם אלה דברים ששיתפת עם החבר שלך, הם עלולים להפוך למלכודות פיתוי. אולי אתה משייך אליו דברים כאלה כל כך חזק שאתה לא יכול שלא לחפור בשבילו.
  • זכרו, אתם מנסים לשבור סוג של התמכרות, ואם הייתם מנסים להפסיק לשתות, לא הייתם מבלים בבר המועדף עליכם.
  • בסופו של דבר אתה אמור להיות מסוגל להחזיר לעצמך את המקומות והדברים המועדפים עליך, אך עדיף לשחק בו בטוח על ידי לא להסתכן בפיתוי בזמן שהפרידה שלך עדיין טרייה.
  • התרחיש במקרה הגרוע ביותר היה להיתקל באקס שלך במסעדה האהובה עליך או במקום הראשון בו התנשקת, כך שההימנעות היא האופציה הנבונה ביותר.
  עשה כמיטב יכולתך כדי למנוע פיתוי בכך שאינך מבלה עם חבריו
  עשה כמיטב יכולתך כדי למנוע פיתוי בכך שאינך מבלה עם חבריו, שרק יזכירו לו אותו.
 4. 4
  הישאר מנומס אך מרוחק כאשר אינך יכול להימנע ממגע. לפעמים, אתה עלול להיאלץ לראות את האקס שלך פנים אל פנים. אולי הוא בכיתת הביולוגיה שלך, או גר ברחוב, או עובד במכולת המקומית שלך. במקרים אלה, לא כדאי להתאמץ לעשות סצנה או לנסות לפגוע ברגשותיו. במקום זאת, חייכו והיו נעימים, אך הקצרו את שיחותיכם. פעולה זו תסייע למנוע ממנו להחזיר רגשות קשים כלשהם.
  • למרות קיומו הנפוץ בסיטקומים ובצורות אחרות של תרבות פופולרית, לעתים רחוקות זה רעיון טוב להיות "סתם חברים" עם האקס שלך. אם הוא אשם בפרידה, אתה רק ממזער או אפילו מאמת את ההתייחסות הלא טובה שלו אליך בכך שאתה רואה אותו ראוי לידידות. גם אם הפרידה הייתה הדדית או חסרת תקלות, יהיה לך קשה עוד יותר לברוח מ"ההתמכרות "של הרגשות הרומנטיים שלך אליו אם הוא תמיד בסביבה כחבר.
  • זכרו, אושר הוא הנקמה הטובה ביותר. אם אתה כועס על האקס שלך בגלל הפרידה, להראות לו שאתה מסתדר טוב בלעדיו זו דרך נהדרת להראות לו בעדינות את הטעות שהוא עשה.
 5. 5
  אל תראו את מערכת היחסים שלכם דרך משקפיים בצבע ורוד. בזמן שלאחר פרידה, זה יכול להיות קשה לחשוב על מערכת היחסים הישנה שלך באופן הגיוני. תן לעצמך כמה ימים להתאבל, אבל אז נסה לראות את הדברים איך הם באמת היו. העובדה הפשוטה שנפרדת מלכתחילה פירושה שהקשר שלך לא היה מושלם. לזכור את החלקים הרעים במערכת היחסים לצד הטוב יקשה הרבה יותר על היפול לאקס שלך.
  • לא בטוח מה השתבש? חפש את ליבך. תהיה כנה עם עצמך. האם אחד מכם היה אומלל? היו לך סדרי עדיפויות שונים בחיים? האם היה חוסר אמון? התייחסו אליכם בכבוד? נבגדתם?
  • בכנות בוחנת קשר עבר לא יכול רק לעזור לך להמשיך הלאה ממנו, אבל גם יותר טוב להכין אותך הבא בכך שהוא מסייע לך לזהות בעיות פוטנציאליות ו "סימני אזהרה" לפני הזמן.
 6. 6
  אל תקדיש את עצמך לנקום. לאחר פרידה מגעילה, הדחף להתייצב עם האקס שלך עשוי להיות חזק. אתה עלול להתחיל לחשוב שביסוס המכונית שלו או מבייש אותו מול בן זוגו החדש הם רעיונות טובים. הם לא. סוג זה של התנהגות מראה שאתה עדיין אובססיבי לגבי בן הזוג הישן שלך. לאחרים זה יכול להיראות קטנוני וילדותי, מה שמוביל למבוכה מבחינתך בטווח הארוך. אל תיכנע לשנאה. במקום זאת, עבוד כדי להתגבר על האקס שלך, כך שלעולם לא תצטרך לחשוב עליו יותר.
  • תלוי מדוע נפרדת מלכתחילה, אתה עלול אפילו להרגיש אשם אחרי מעשה קונדס. אם החבר שלך בגד בך, אתה באמת עלול לשנוא את האומץ שלו. אם הוא מעולם לא בגד באמונך ונפרדת לאחר קטטה או משהו דומה, אולי לא באמת תרצה לראות אותו אומלל.
  • הבלאגן הזעיר שאתה עלול להרגיש לאחר שתנקום את נקמתך באקס שלך לעולם לא יכול לפצות על הזמן הנוסף שבזבזת באובססיביות עליו במקום להמשיך בחייך. כמעט בכל מקרה, נקמה איננה "מאכל שמוגש הכי טוב"; זו מנה שהכי לא מוגשת בכלל.

שיטה 2 מתוך 2: מעבר לו

 1. 1
  הסיח את דעתך עם דברים שאתה נהנה מהם. אחרי פרידה, זה בסדר להתייחס קצת לעצמך. לא רק שזה יגרום לך להרגיש טוב יותר, זה גם טוב להתנגד לדחף לבלות עם האקס שלך. כשאתה בבית מרגיש שפל ומתחיל לחשוב שאיחוד יהיה רעיון טוב, הסב את תשומת לבך למשהו שאתה יודע שאתה אוהב. בעיקרון, אתה רוצה להחליף "התמכרות" אחת לבריאה אחרת.
  • לדוגמא, תוכלו לנסות להרכיב את המוזיקה האהובה עליכם, לאפות את המאפה החביב עליכם או לעסוק בספורט החביב עליכם. עם מזל, לא תחשוב זמן רב על האקס שלך.
  • שקול להסתמך על הסחות דעת ניידות כשאתה נוגה לאקס שלך מחוץ לבית (כמו למשל ברכבת). השמעת מוסיקה, סרטים או משחקים בטלפון שלך, או הכנסת ספר מיושן וטוב לתיק הגב שלך, יכולה להיות שימושית מאוד לכך.
  אם אתה מנסה להימנע מנפילה על החבר לשעבר שלך
  אם אתה מנסה להימנע מנפילה על החבר לשעבר שלך, עשה כמיטב יכולתך כדי להרחיק אותו מהעין, כך שהוא ייעלם מהראש!
 2. 2
  הישאר מחוץ לנושא הבנים כשאתה נמצא עם החברים שלך. בילוי עם החברים הכי אמינים שלך הוא רעיון נהדר לאחר פרידה. עם זאת, נושאי שיחה מסוימים אינם מועילים במיוחד. נסו להימנע מלדבר על בנים כשאתם מבלים. האקס שלך אינו מוגבל במיוחד, אך יש להימנע גם מבנים ומרומנטיקה. לשמוע את החברים שלך מדברים על השותפים שלהם יכול לגרום לך להתגעגע לאקס שלך, גם אם אין לו שום קשר לאנשים האלה.
  • זה יכול, מובן, להיות קצת מביך להעלות. זה בסדר לומר משהו כמו: "היי, אכפת לך שלא נדבר על בנים הלילה?" החברים שלך צריכים לקבל את הרעיון, אבל אם לא, ייתכן שתמשיך במשהו קצת יותר מחודד, כמו "אני רק מנסה להסיר את דעתי מהנושא."
  • היזהר ממה שמכונה דוגמת "הדוב הלבן". (השם נובע מהרעיון שאם מישהו אומר לך לא לחשוב על דוב לבן, התמונה הראשונה שעשויה לצוץ לראש שלך היא דוב לבן.) אם אתה מבצע עסקה גדולה מדי על כך שאתה לא מדבר על האקס שלך או על הבנים שלך. / מערכות יחסים באופן כללי, אתה יכול לנהל את השיחה בשוגג כך.
 3. 3
  התמקד בחיובי של להיות רווק. למרות שזה אולי לא נראה ככה בהתחלה, להיות בלי בן זוג יכול להיות עם יתרונות גדולים. אם תזכירו את זה תגרום לחזרה עם בן / בת הזוג להיראות הרבה פחות מושכת. הנה רק כמה דברים שהסינגל החדש שאתה יכול להיות שמח עליו, ללא אשמה:
  • כעת אתה יכול להוציא יותר מכספיך על עצמך.
  • כעת יש לך זמן לעסוק בעוד תחביבים ותחומי עניין אהובים עליך.
  • אתה כבר לא צריך לעשות דברים שאתה לא אוהב רק כדי לשמח את בן / בת הזוג שלך.
  • אתה לא צריך להסתובב עם אף אחד מהחברים הלא מושכים של בן / בת הזוג שלך.
  • עכשיו אתה חופשי לרדוף אחר בחורים אחרים, אפילו טובים יותר.
 4. 4
  הישאר פעיל. פרידה יכולה להשאיר אותך מרגיש דיכאון וחסר אנרגיה לזמן מה. ברגע שאתה יכול, נצל את ההזדמנות לקום, לצאת מהבית ולהתחיל להיות פעיל בכל הדרכים המועדפות עליך. פעילות גופנית חשובה במיוחד מכיוון שיש לה השפעות אנטי-דיכאוניות מוכחות.
  • עם זאת, כמעט כל סוג של פעילות הוא רעיון טוב. פשוט לצאת לחוץ ולעשות משהו יכול לגרום לך להרגיש טוב יותר.
  • שמור על עסוק בנפש ובגוף על ידי התנדבות, התמודדות עם פרויקט לשיפור הבית או משימות אחרות שמאלצות את רוחך מהאקס שלך. בסופו של דבר, על ידי מתן דעתך אפשרויות אחרות להתמקד בהן, הדחף לחשוב על האקס שלך יקטן וייעלם.
 5. 5
  אל תפחד לבדוק חבר'ה אחרים. גם אם נפרדת ביחסים טובים, האקס שלך הוא לא הבחור הטוב היחיד בעולם. יש אנשים טובים בכל מקום, אבל זה תלוי בך לפגוש אותם! אל תיתן לעצמך להיכנס לחשיבה שהאקס שלך היה היחיד שאי פעם תוכל לאהוב. ברגע שתרגיש את ה"ניצוצות "המוכרים עם מישהו חדש, תבין עד כמה טעית.
  • יתכן שאתה מודאג מכניסה למערכת יחסים "ריבאונד", אולי עם מישהו לא טוב כמו שמגיע לך או עם מישהו שדומה יותר לשעבר שלך (ומתנהג כמעט כמחליף). אולי תרצה לקחת קצת זמן לפני שתסתבך עם מישהו אחר, אבל זה לא אומר שאתה לא יכול להסתכל! תיהנו "לחפש" את האזור לפני שתחליטו לשכשך חזרה למי הדייטים.
נהל יומן אישי וציין את ההתרחשויות החיוביות שלך מדי יום ועד כמה הצלחת להימנע מהאקס שלך אם שניכם נפגשים
נהל יומן אישי וציין את ההתרחשויות החיוביות שלך מדי יום ועד כמה הצלחת להימנע מהאקס שלך אם שניכם נפגשים בקביעות, למשל.

טיפים

 • אל תתנו לאקסית שלכם להיות חיבה אחרי פרידה. אם הוא מנסה, אמור לו בתוקף לסגת.
 • לאחר חודש או חודשיים תוכלו להתחיל בהדרגה לחדש את הקשר איתו. יתכן שתוכלו לקבל ידידות חדשה בסופו של דבר. אם אתה מתחיל לקבל רגשות אליו שוב, התרחק. חזרה ביחד לעיתים נדירות מסתדרת בטווח הארוך.
 • אל תנסה להיות חברים שוב מיד לאחר הפרידה. לא הספקת לרפא או להמשיך הלאה.
 • הימנע במודע ממגע עין. המוח שלך משחרר אוקסיטוצין כשרואים אותם, מה שיחזק את קשרי החיבה שלך איתם. תבין שלפעמים תתגעגע אליהם אבל לא תרצה אותם בחזרה. נהל יומן אישי וציין את ההתרחשויות החיוביות שלך מדי יום ועד כמה הצלחת להימנע מהאקס שלך אם שניכם נפגשים בקביעות, למשל. במכללה.

תגובות (3)

 • kreigerwava
  עכשיו אני מבין שיהיה לי טוב יותר בלעדיו ויש שם בחורים טובים אחרים.
 • lakinmanley
  טיפ מצא חן בעיני בכלל להרחיק את השיחות מדבר "מערכת יחסים".
 • erika11
  התמונות עוזרות להבין טוב יותר את החלקים הספציפיים של המאמרים
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail