כיצד לשמור על מיקוד מוחלט בזמן נהיגה באוטובוס בית ספר?

מאמר זה מבקש לעזור לכם לשמור על התמקדות מוחלטת בדברים הנכונים - בזמנים הנכונים - תוך כדי נסיעה באוטובוס בית
מאמר זה מבקש לעזור לכם לשמור על התמקדות מוחלטת בדברים הנכונים - בזמנים הנכונים - תוך כדי נסיעה באוטובוס בית ספר.

אם אי פעם נסעת באוטובוס לבית ספר, קיבלת צחוק לבבי מהתואר הזה. אם אתה עומד לנסוע באוטובוס בית ספר, אתה מתפלל שמאמר זה יחזק את החלטתך לקחת על עצמך מאמץ כה עצום ואולי להיות הגביע הקדוש של סודות הנהיגה באוטובוסים. אל תטעו, כמעט תמיד תהיו מרוכזים לחלוטין בזמן שאתם נוסעים באוטובוס בית ספר (חלומות בהקיץ זה לא קל עם 60+ תלמידים צורחים מאחוריכם), אבל אפשר בהחלט להתמקד בדבר הלא נכון בזמן הלא נכון. מאמר זה מבקש לעזור לכם לשמור על התמקדות מוחלטת בדברים הנכונים - בזמנים הנכונים - תוך כדי נסיעה באוטובוס בית ספר.

צעדים

 1. 1
  היו בזמן לאוטובוס. זה קל יותר לומר מאשר לעשות, במיוחד אם אתה נכנע למישהו, אבל איחור מוציא אותך מאיזון. זה מפרפר אותך. כשאתה מתרוצץ כמו עוף שראשו מנותק, אינך חושב בבהירות ולא מרוכז לחלוטין. הרבה מאוד תאונות אוטובוסים לבית הספר מתרחשות בחניון בית הספר. להגיע לשם בזמן, להירגע, להרכיב את הראש, לטייל לאוטובוס עם הראש שאתה רוצה שיהיה לך בזמן שאתה נוהג בו בפועל. אם איחרת, מוטב שתקח רגע וכמה נשימות עמוקות לא יזיקו. וודאו שעשיתם פעולה כי הילדים האלה לא הולכים להכין את זה בשבילכם!
 2. 2
  זכור את האימון שלך. אם אתה נוהג באוטובוס עברת הכשרה. מההתחלה ועד הסוף, האימון שלך אמור לתת לך את התבנית המושלמת להתמקד. זכור את פריטי הבדיקה שלך לפני הנסיעה ואחרי הנסיעה וכן נהלי נהיגה וגיבוי. עשו את הדברים האלה כמו שהתאמנתם בהם, ולא בדרך "זה העולם האמיתי ואף אחד לא מסתכל". הגבילו את השיחה במהלך הבדיקות ואל תדברו בטלפון או ברדיו כלל בזמן נהיגה - אפילו לא למנהלים. משוך מעל אם אתה חייב. אם אתה זוכר את האימון שלך, ומתרגל את האימונים שלך בזמן שאתה נוהג, תשמור על רמת מיקוד גבוהה מאוד.
  הרבה מאוד תאונות אוטובוסים לבית הספר מתרחשות בחניון בית הספר
  הרבה מאוד תאונות אוטובוסים לבית הספר מתרחשות בחניון בית הספר.
 3. 3
  תרגלו שגרה ממוקדת. אימן את עצמך לשמור על מיקוד במהלך המסלול שלך. השגרה היא מונוטונית, וקל להיות מרושל ולאבד דגש על מה שחשוב לפעמים, כמו מכוניות והולכי רגל. שילוב המיקוד בשגרה שלך. לדוגמא, הכשיר את עצמך לבדוק תנועה בשני הכיוונים, שלוש פעמים, בכל פעם. או הכשיר את עצמך לעשות משמאל לימין וחזור שוב כל בדיקת מראה לפני שאתה נוסע מכל נקודת ירידה. שילוב שגרות המיקוד במסלול שלך יפחית במידה ניכרת את הסיכוי לתאונה עם נהגים אחרים, הולכי רגל ובעיקר התלמידים שלך.
 4. 4
  תסתכל על הכל. הקפידו על עיניים וראשכם על המסתובב. קרא כל שלט שאתה עובר, כל יום. כן, אולי לא תצטרך לקרוא את השלט של שוק האיכרים של האמיש, אבל זה שומר על כישוריך חד. כמו כן, הרגלו להסתכל על כל המכוניות סביבכם. "לאן הוא הולך? מה היא עומדת לעשות? האם הם עומדים לצאת?" כך אתה מאמן את עצמך כדי לשפוט מתי מכונית מתקרבת לא תעצור לזרוע העצירה שלך. כהטבה נוספת, אתה מקבל די טוב בלתת תיאורי מכוניות למשטרה.
 5. 5
  סע באוטובוס. בואו נודה בזה, הגב שלך הופך לשלוש ציונים וכמה ילדים מוזרים שעומדים למי יודע מה. מפתה להסתכל אל המבט האחורי הגדול, לתת להם את העיניים של קלינט איסטווד לרצח ולעשות קצת דברים, אבל זה יכול להסיט את המיקוד מהכביש - בזמן שאתה נוהג. סע באוטובוס, ונהג בו בבטחה. אם התלמידים הופכים לקומץ, משוך את עגלת הגבינה, דבר איתם, התקשר למשרד, רשום אותם (או כל מה שעובד על פי הנהלים הספציפיים של מועצת בית הספר שלך). ניתן לטפל ברוב הבעיות לאחר סיום המסלול, ותמיד, תמיד, כאשר האוטובוס חונה.
  כשדברים אלה קורים אתה עדיין צריך לשמור על התמקדות מוחלטת
  כשדברים אלה קורים אתה עדיין צריך לשמור על התמקדות מוחלטת, אך בנסיבות יוצאות דופן אלה התלמידים יתרגשו יתר על המידה, מה שהופך את המיקוד הכולל לקשה ביותר.
 6. 6
  משוך כדי לטפל בבעיות שעשויות להתעורר. כפי שצוין לעיל, לעיתים יש צורך למצוא מקום בטוח לעצור בו. יתכן שמדובר בקטטה, ילד חולה או באג באוטובוס שיש בו את כולם בבהלה אפוקליפטית מלאה. אם אי פעם עולה על דעתך שזה יכול להיות רעיון טוב להתמודד כדי להתמודד עם משהו, אז זה כנראה. זה תמיד טוב יותר מאשר לעשות תאונה. חס וחלילה, יתכנו אפילו תקופות בהן תאבד פוקוס בגלל דבר כזה או אחר. משוך בבטחה לרגע וקבל אותו יחד.
 7. 7
  בקש עזרה כשאתה זקוק לה. לפעמים אתה זקוק לעזרה בגיבוי כי אתה לא יכול לראות. בקש מהתלמיד לוודא שלא תדרוס את פח הזבל הזה. אך יתכן ופעמים שתזדקק לעזרה באוטובוס, בין אם זה בעיות משמעת, מצב חירום רפואי, תקלה וכו '. כאשר הדברים האלה קורים אתה עדיין צריך לשמור על מיקוד מוחלט, אך בנסיבות יוצאות דופן אלה התלמידים יתרגשו יתר על המידה, מה שהופך את המיקוד הכולל לקשה ביותר. אם אתה זקוק לעזרה רצינית, סוודר ובקש זאת.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail