איך להיות רווקה מאושרת?

את יכולה להיות רווקה מאושרת על ידי חיפוש אחר התשוקות שלך בחיים ובילוי עם אנשים שאכפת להם ממך, כמו חברים ומשפחה. אם יש לך תחביב שתמיד רצית לנסות, כמו רכיבה על אופניים, יוגה או תפירה, נסה את זה! השקעה בתחביב או בעבודה התנדבותית תעזור לכם להישאר מחוברים ולבנות את ההערכה העצמית שלכם. מלבד תחביבים, כאישה רווקה, ייתכן שיהיה לך יותר זמן לקדם את הקריירה שלך. לדוגמא, אם מערכת יחסים מנעה ממך לנסוע לעבודה או לעבוד שעות נוספות, זה עשוי להיות זמן טוב להשקיע בהזדמנויות אלה. אל תשכח, מערכות יחסים אפלטוניות יכולות להיות משתלמות באותה מידה כמו קשרים רומנטיים, אז נסה להיפגש בדרך כלל עם חברים ובני משפחה. למשל, תוכל לקבוע מועד לארוחת ערב שבועית עם ההורים שלך או לארגן מועדון ספרים חודשי עם חבריך. כדי ללמוד כיצד להתמודד עם אנשים שאינם מאשרים את אורח החיים היחיד שלך, קרא עוד ממחברנו במערכת היחסים!

את יכולה להיות רווקה מאושרת על ידי חיפוש אחר התשוקות שלך בחיים ובילוי עם אנשים שאכפת להם ממך
את יכולה להיות רווקה מאושרת על ידי חיפוש אחר התשוקות שלך בחיים ובילוי עם אנשים שאכפת להם ממך, כמו חברים ומשפחה.

שמעת את המסר המיושן שאתה צריך להיות נשוי כדי להיות אישה מאושרת באמת. אולי זה היה נכון יותר בבת אחת, אבל כבר לא. למעלה ממחצית האוכלוסייה האמריקאית היא רווקה, על פי מפקד האוכלוסין האחרון. לכן, בין אם אתם בין מערכות יחסים ובין אם בחרתם להישאר נטולי מערכות יחסים, עכשיו זה הזמן להתמקד בחיים החיים בעצמכם ולאושרכם.

חלק 1 מתוך 4: התמקדות בעצמכם

 1. 1
  למד להיות לבד עם עצמך. אתה מבלה יותר עם עצמך יותר מכל אחד אחר, ועליך ללמוד ליהנות מחברתך. מפתח אחד להיות רווקה מאושרת הוא שיהיה לך נוח לבלות לבד עם עצמך, מתוך הבנה שלא תמיד אתה צריך להיות ליד אחרים. תוכל בסופו של דבר לגלות איכויות על עצמך שאתה אוהב, וכמה שאתה רוצה לשנות. תהליך זה של גילוי עצמי חשוב מאין כמוהו להיות אישה מאושרת ורווקה.
 2. 2
  רדף אחר עניין או תחביב חדש. להיות רווק פירושו שיש לך יותר זמן לעצמך. זה הזמן לפתח את תחומי העניין שלך מחוץ לעבודה ולקשרים אחרים. לרדוף אחרי מה שעושה אותך מאושר, מה מגשים אותך, או מה שעורר את סקרנותך. אל תתנו לעבודה שלכם או לאנשים אחרים להשפיע על האינטרס שאתם עוסקים בו. בחר משהו שיביא לך שמחה או הגשמה.
  • אתה יכול לקחת רכיבה על אופניים, או יוגה, או מועדון ספרים, או אפילו להירשם לשיעורי תפירה בחנות מקומית.
  טיפ מומחה

  המומחה שלנו מסכים: לנסות תחביב או עבודה בהתנדבות שבה תוכלו ליצור ולתרום יעזור לכם להישאר מחוברים ולבנות את ההערכה העצמית שלכם.

 3. 3
  תעריך את מה שיש לך. שליליות מולידה יותר שליליות, וזה יכול להחניק את האושר שלך. במקום זאת, הסתכל סביבך, תחשוב באמת על חייך, וקח חשבון. חשוב על החברים שלך, המשפחה שלך, העבודה שלך, הבית שלך, האוסף שלך, התחביבים שלך, הבריאות והשנינות שלך, והערך את מה שיש לך. התמקדות בחיובי תעביר את נקודת המבט שלך לאחת של הכרת תודה ואושר.
 4. 4
  הגדירו את תקני הזוגיות שלכם. אולי תבחר להיות בקשר בעתיד, ואין זמן טוב יותר מאשר כשאתה שמח ורווק להבין מה אתה רוצה וצריך בבן זוג. שקול מדוע אתה מאושר כרגע ואילו תכונות בשותף לעתיד יכולות לשפר את האושר הזה. זה הזמן הטוב ביותר להגדיר מה אתה רוצה, מצפה וצריך בקשר עתידי. זה גם זמן נהדר לפרוש באופן קונקרטי את פורעי העסקאות שלך.
  • אולי אתה רוצה שבן הזוג העתידי שלך יהיה בעל רמת השכלה מסוימת או שיצטרף למפלגה פוליטית מסוימת.
  • מצד שני, ייתכן שתחליט שבן זוג שלא מכבד את השרתים והזרים הוא שובר דיל בשבילך.
  • קח קצת זמן להבהיר לעצמך אילו מאפיינים של מערכת יחסים חשובים לך ביותר ובאילו תכונות אתה מוכן להתגמש.
 5. 5
  טפל בעצמך. את אישה שמחה ורווקה ומגיע לך לטפל בעצמך. למעשה, עליכם להתייחס לעצמכם. התזז מדי פעם, ואם התקציב שלך מאפשר, שלב פינוקים קטנים כחלק מההוצאות החודשיות שלך. הגדירו לעצמכם עדיפות ותגמלו את עצמכם על היותכם נהדרים מדי פעם.
  • קבעו יום ספא.
  • תעשה גבות בשעווה מדי חודש.
  • קח את עצמך לסרטים.
  • לך תביא את התיק שאתה מסתכל מזה זמן.
  • הזמינו לעצמכם חדר במלון הכי נחמד בעיר ללילה.
 6. 6
  התקדם את הקריירה שלך. אינך צריך לבחור בין להיות בקשר לבין קיום קריירה, רעיון מיושן שאינו מייצג במדויק הזדמנויות לנשים מודרניות. כאישה רווקה, ללא ספק יש לך יותר הזדמנות להתמקד בקידום הקריירה שלך, מכיוון שזמנך וגמישותך הם לגמרי שלך. נצל הזדמנויות מקצועיות לצמיחה והכשרה, תוך ניצול הגמישות שלך. ההזדמנויות עשויות לכלול:
  • יתכן שתתבקש לנסוע בקביעות או אפילו לעבור למיקום טוב יותר.
  • יתכן שתתבקש לעבוד שעות נוספות לא מתוכננות.
  • ייתכן שיש לך כמה פונקציות רשת לאחר העבודה להשתתף.
את אישה שמחה ורווקה ומגיע לך לטפל בעצמך
את אישה שמחה ורווקה ומגיע לך לטפל בעצמך.

חלק 2 מתוך 4: טיפוח מערכות היחסים שלכם

 1. 1
  תחשוב מחדש על מערכות היחסים שלך. בני אדם הם יצורים חברתיים, ומחקר מראה שאנשים מאושרים יותר כאשר יש להם קשר רגשי עם מישהו. זה לא אומר שאתה צריך להיות במערכת יחסים כדי להיות מאושר. מערכות היחסים האפלטוניות שלך יכולות להיות מתגמל בדיוק כמו קשר רומנטי, ואין להתעלם ממקור אושר.
 2. 2
  הקמת רשת תמיכה. קיום מעגל חברים ורשת תמיכה הוא חובה עבור אישה רווקה ומאושרת. נשים נוטות ליצור חברות קלות יותר מגברים, מכיוון שנשים בדרך כלל יותר חברתיות. וכולם צריכים מקורבים, אותם אנשים שאיתם תוכלו לחלוק את השיאים, הנמוכים והעצמי האמיתי שלכם.
  • יש נשים שלא כל כך נוח לפגוש אנשים או להיות חברתיים. אם לא נעים לך לפגוש אנשים, שקול להצטרף למגוון קבוצות מפגש או להסתבך במגוון תחומי העניין שלך, מה שבאופן טבעי יוביל אותך לאנשים שחולקים לפחות עניין אחד שלך.
 3. 3
  הפוך עדיפות לחברים ולמשפחה. הזמן, הכסף והאנרגיה שלך הם שלך ושלך בלבד. אתה יכול לבזבז כל אחד כראות עיניך מבלי להתייעץ עם אף אחד אחר, מה שהופך את תזמון הזמן עם החברים והמשפחה שלך לקל יותר. וכמו שאתה זקוק לרשת תמיכה טובה, חשוב שתהיה חבר חזק ברשתות תמיכה אחרות.
  • שאל את ההורים אם הם רוצים לארוחת ערב מדי שבוע.
  • הזמינו את חבריכם לטעימת יין.
  • הצע לחבריך או למשפחתך לצאת איתך לדרך קצרה לאטרקציה תיירותית פופולרית.
  • ארגן הרפתקה בקמפינג עם קבוצת חברים או עם האחים שלך.
 4. 4
  תכנן מחלות והזדקנות. יש נשים שחוששות להיות רווקות כי הן מפחדות להיות לבד כשהן מבוגרות או חולות. מכיוון שיותר ויותר אנשים בוחרים להיות רווקים, נוצרות קהילות חדשות לאנשים מבוגרים ורווקים. קהילות מכוונות אלה מציעות חברות, תמיכה וסוציאליזציה. קיום תכנית כיצד תתקרב להזדקנות ולמחלות כאישה רווקה תקל על הדאגות ואי הוודאות שלך, ותאפשר לך להיות מאושר יותר.
  • קהילות מכוונות אלה אינן קהילות פרישה, אם כי ישנן קהילות פרישה לאנשים יחידים.
  • קהילות מכוונות הן בדרך כלל קואופרטיבים לדיור, או נאמני קרקעות, או אפילו קומונות.
תהליך זה של גילוי עצמי חשוב מאין כמוהו להיות אישה מאושרת ורווקה
תהליך זה של גילוי עצמי חשוב מאין כמוהו להיות אישה מאושרת ורווקה.

חלק 3 מתוך 4: תגובה למבקרים

 1. 1
  אתגר ציפיות חברתיות. חברות רבות מעדיפות את הנישואין ואף חוגגות אותן כהישג האולטימטיבי לנשים. מגיל צעיר החברה אומרת לנשים שעליהן להתבגר, למצוא בן זוג, להתחתן ואז הן יהיו מאושרות. יתכן שזו לא הדרך הנכונה עבורך וזה בסדר גמור.
  • ניתן למצוא דוגמאות של ציפיות חברתיות בכל מקום, מן הפרסומות לניקוי מוצרים ותוכניות טלוויזיה המציאות כדי להדפיס מודעות מגזין עבור שמלות כלה ו טבעות אירוסין.
  • כיום נישואים נתפסים בדרך כלל כאיגוד המושתת על אהבה וחיבה הדדית, לעומת הסדר כלכלי או ביטחוני בין שתי משפחות. הזכר למבקרים שאישה כבר לא צריכה להיות נשואה כדי להיות בטוחה או מצליחה.
  • אם היותך אישה רווקה מבוטלת בתרבות שלך, בקש מהמשפחה שלך להסביר את דאגותיה, ותהיה מוכן שבסופו של דבר אתה לא יכול להיות מסכים לגבי מה מתאים לך - וזה בסדר.
 2. 2
  להתריס עם הציפיות התרבותיות. הרקע התרבותי של משפחתך עשוי לשים דגש יוצא דופן על כך שאתה מתחתן. אם המשפחה שלך שואלת אותך באופן שגרתי מתי אתה מתכוון להתיישב, או מציעה להקים אותך עם מישהו, זכור את המניעים התרבותיים האלה לפני שאתה מתעצבן מדי על ההתמדה שלהם. בהתחשב בציפיות אלו, תוכלו לעזור לכם לקבוע בצורה הטובה ביותר כיצד להגיב למשפחתכם.
  • זכור גם שאתה יכול להיות האישה הראשונה במשפחתך שתישאר מרצון מרצון ותצליח להיות עצמאית ומאושרת, וזה רעיון זר עבור חלקם.
 3. 3
  הכירו את השיחה האופיינית. להבין שתמיד יהיו שכנים שלא יוכלו לקבל שאתה לא עובד באופן פעיל על מציאת בן / בת זוג לעתיד. בדרך כלל הם ישאלו שאלות כמו, "ויתרת על אהבה?" או "אתה לא רוצה להיות מאושר?" או אפילו, "מה כל כך לא בסדר ברצון להיות קרוב למישהו?" שאלות אלו בדרך כלל מגיעות ממקום טוב, כאשר השואל פשוט לא מבין איך אתה יכול להיות מאושר בלי בן זוג. הכנת תשובות מלאי לשורת תשאול זו תקל עליכם את הלחץ ותבטיח שתגיבו בתשובה תמציתית וישירה המסיימת את קו התשאול.
  • לדוגמא, אם מישהו שואל, "אתה לא רוצה להיות מאושר?" אתה יכול להגיב עם "אני בהחלט כן, ולכן אני מתמקד בעצמי ובאושר שלי. אני בשמחה, בהתנדבות, רווק, די מוגש, ולא מחפש זוגיות. אני מאוד מעריך שאתה חושב על אושר." אפשרות נוספת היא לומר, "אני לא מרוצה יותר מלהיות רווק מאשר שאתה נשוי."
קיום מעגל חברים ורשת תמיכה הוא חובה עבור אישה רווקה ומאושרת
קיום מעגל חברים ורשת תמיכה הוא חובה עבור אישה רווקה ומאושרת.

חלק 4 מתוך 4: התמודדות עם אכזבה

 1. 1
  ליישב את הרצון שלך להביא ילדים לעולם. את אישה חזקה ורווקה ואולי תמיד רצית ילדים, או שבדיוק הבנת שאת בעצם רוצה להביא ילד לעולם. אתה עלול להרגיש מאוכזב מכך שאתה לא בקשר ולחשוב שמגביל את האפשרויות שלך. למרבה המזל, אתה יכול להביא ילד בחופשיות לאישה, אם תבחר לעשות זאת.
  • יש לך מגוון אפשרויות שלא היו זמינות לרווקות אפילו לפני 15 שנה. אם אתה רוצה להביא ילד לעולם, בדוק תרומת זרע, אימוץ ואפילו טיפוח ילדים למדינה בה אתה גר.
  • מצד שני, אתה עלול להרגיש אי נוחות עם הרעיון לגדל ילד כאישה רווקה. אתה לא לבד. כמעט 20% מהנשים חופשיות מילדים והמספר גדל מדי שנה.
 2. 2
  הכירו את רצונכם בזוגיות. לא כל האנשים הרווקים הם בודדים, ולא כל האנשים הבודדים הם בודדים כל הזמן. את אישה רווקה ואתה עלול להתאכזב מכך שאינך בקשר. אתה מופגז מדי יום בתמונות וחיזוקים תרבותיים שאומרים לך שאתה צריך להיות בזוגיות, מה שגורם לך להיות מודעת עוד יותר לכך שאתה לא. בין אם זה מתוך בחירה ובין אם לא, אתה רווק, והכרה שאתה כן רוצה מערכת יחסים יכולה להיות קשה מכיוון שהיא הופכת אותך לפגיע.
  • אם אתה רווק מבחירה, אתה יכול מדי פעם לשקול שאתה רוצה מערכת יחסים. זה נורמלי לחלוטין. זכור, אינך מחויב להיות רווק ויכול לשנות את דעתך בכל נקודה, אך אינך צריך לעשות זאת.
  • אם אתה מאוכזב מכך שאינך בקשר, שקול להיכנס לסצנת ההיכרויות. הצטרף לאתר הכרויות, הצטרף למועדון רווקים, או אפילו למועדון תחביבים, שבו אתה עשוי לפגוש אנשים רווקים דומים.
 3. 3
  בחר את המשפחה שלך. אתה רווק אבל זה לא אומר שאתה לבד. אתה נמצא במצב יוצא דופן לבחור את משפחתך - קבוצת החברים שאתה הכי אוהב. תתמכו אחד בשני, תצחקו אחד עם השני, תחגגו אחד עם השני ותבכו יחד. זו משפחה של היצירה שלך, ולמרות שאתה לא נמצא בקשר מסורתי, אתה בהחלט לא לבד.
 4. 4
  הכירו בהישגים שלכם אם אתם אם חד הורית. אולי לא תיארת לעצמך לגדל ילד או ילדים לבד, אבל הנה אתה. אתה דואג, בוכה, חוגג ומשמעת לבד, ואין לך בן זוג לסמוך עליו, דבר שיכול להיות מאתגר. אולי זה לא איך שדמיינת את גידול המשפחה שלך, ואתה עלול להיות קצת מאוכזב. הכירו בכוחכם, העריכו את כוחכם ועוצמתכם, וחשוב מכם, דעו מתי לפנות לחברים ובני משפחה לבקש עזרה.

שאלות ותשובות

 • איך אני נהנה מזמן תה לבד?
  העלו תוכנית טובה או פודקאסט, או צפו בכמה סרטונים מצחיקים. נהיה נוח.
 • האם זה בסדר מבחינתי לא להאמין באהבה רומנטית?
  כן, זה בסדר גמור אם זו דעתך.
 • היכן אוכל למצוא קהילות לנשים רווקות?
  אתה יכול לבדוק meetup.com ולהצטרף לחלק מהקבוצות המציינות כי הן מיועדות לנשים רווקות על סמך תחומי העניין שלך.
 • למה החבר שלי לא יכול להבין אותי?
  זה יכול להיות בגלל שהאישיות או הרקע שלך פשוט שונים מדי. אבל פשוט יכול להיות שהוא בחור ואתה בחור, ויש כמה דברים שבחורים פשוט לא יכולים להתייחס אליהם. אתה עשוי למצוא יותר מועיל לשתף דברים מסוימים עם חברה במקום.
 • איך אוכל להיות מאושר כשאני רווק?
  אתה יכול לחגוג את כל הדברים שאתה אוהב לעשות. הצטרף למועדונים וארגונים עם אנשים דומים. תעריך שיש לך זמן לעצמך. שמרו על חברת חברים ובני משפחה. לא תקבל את הימים היחידים בחזרה... יום אחד אתה יכול להיות מחויב ועמוס יותר ואולי היית רוצה שתיהנה יותר מפעם אחת.
 • איך אוכל להישאר מאושר ולהישאר לבד?
  בסופו של דבר החיים עוסקים במה שאנחנו מרגישים עם עצמנו - בין אם אנחנו בזוגיות או לבד. איננו יכולים להפיק את כל הערך העצמי שלנו מבן זוג. כולנו חייבים להגיע פנימה וללמוד לאהוב את עצמנו.
 • איך אישה רווקה יכולה להיות חזקה?
  אישה רווקה יכולה להאמין בעצמה ובערכיותה וביכולתה לאהוב. רק בגלל שאין לך בן זוג לחיים לא גורם לך להיות פחות חשוב או אכפתי. ערוך רשימה של התכונות הטובות ביותר שלך וקרא אותה מחדש לעתים קרובות.
 • היכן המאמר על איך להיות רווק מאושר? או שמא מניחים שרק נשים רווקות זקוקות לעזרה כדי להיות מאושרות?
  מאמר זה אמור לשרת אתכם מספיק טוב: היו רווקים ומאושרים.

תגובות (5)

 • baileywayne
  אני רווק מבחירה. אנשים בדרך כלל מייחסים נישואים כושלים או סיפור אהבה על היותם רווקים, וזה בהחלט לא המקרה. אני רווק שמח ותמיד רציתי להיות רווקה. אני שואף לחברה משכילה יותר בה אנשים לא יטרחו למצב היחסים של אחרים.
 • sterlinghuel
  אני מתכנן להישאר רווק לאחר פרידה. מאמר זה היה מניע.
 • laceystanton
  זה היה מועיל כי זה נתן לי השראה!
 • lewis37
  כן! עכשיו אני יכול להיות בטוח שוב.
 • ukris
  אני רווק מבחירה. אנשים חושבים שאני משוגע, אחרים אומרים לי שאשנה את דעתי, אם כי אני יודע שלא אעשה זאת. קריאת מאמר זה שימחה אותי והזכירה לי שאני לא עושה שום דבר לא בסדר או טיפש.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך להיות לבד?
 2. איך להימנע מלהיות במערכת יחסים?
 3. איך להרגיש טוב לבד בשנות ה -50 לחייך?
 4. איך לזייף שיש חבר?
 5. איך לאהוב שוב?
 6. איך יוצרים תקציב לאישה רווקה?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail