כיצד לנהל תאונת דרכים?

אף אחד לא רוצה להיות בתאונת דרכים
אף אחד לא רוצה להיות בתאונת דרכים, אבל אם אתה נמצא, חשוב לדעת מה לעשות.

תאונות דרכים מתרחשות כל יום. אף אחד לא רוצה להיות בתאונת דרכים, אבל אם אתה נמצא, חשוב לדעת מה לעשות. אם אתה בתאונת דרכים בה אתה נפצע קשה אך עדיין מסוגל להשתמש בטלפון שלך, עליך להתקשר מיד לשירותי החירום ולהמתין שהאמבולנס יגיע. אם אתה לא נפצע קשה, יש כמה דברים שאתה צריך לעשות.

צעדים

 1. 1
  נסו להישאר רגועים. אחרי שעברת תאונת דרכים זה אולי נראה קשה להישאר רגוע, אך חשוב לשמור על דעתך. העדיפות העליונה שלך מיד לאחר תאונה היא לשמור על ביטחונם של כל המעורבים ולנקוט בפעולות למניעת תאונות או פציעות נוספות.
 2. 2
  אם התאונה קלה ושתי המכוניות עדיין מתפקדות, העבר אותן מהכביש או לצד הדרך. אם המכוניות אינן מתפקדות וברור שיהיה עליהן להיגרר, הדליקו את נורות המפגן שלכם, וצאו מהרכב כאשר זה בטוח לעשות זאת. אם יש לך התלקחויות או משולש אזהרה בערכת רכב החירום שלך, זה הזמן להשתמש בהם. הוצא אותם כראש בראש לנהגים אחרים, כך שאף אחד אחר לא יתנגש בערימה.
 3. 3
  בדוק אם יש פציעות. שאל את כל הנוסעים ברכב שלך אם הם בסדר, ואז בדוק את הנהג והנוסעים של הרכב האחר שהיה מעורב בתאונה. במידת הצורך, התקשרו לאמבולנס.
  הם עשויים פשוט להורות לך להגיש דוח תאונה בתחנה מקומית או באינטרנט
  אם לא, הם עשויים פשוט להורות לך להגיש דוח תאונה בתחנה מקומית או באינטרנט.
 4. 4
  התקשר למשטרה כדי להימנע מקנסות. תלוי באיזה מצב אתה נמצא, בגין תאונות הקשורות לפציעה, מוות או רכוש מעל סכום מסוים (לדוגמה, 1120 € ביוטה), אתה נדרש להתקשר לאכיפת החוק בהקדם האפשרי. אם אינך בטוח כמה נגרם נזק לרכוש, אל תנסה להיות השופט; לתאר את התאונה לשולח המשטרה והם יחליטו אם לשלוח שוטרים למקום. אם לא, הם עשויים פשוט להורות לך להגיש דוח תאונה בתחנה מקומית או באינטרנט.
 5. 5
  אם היית במכונית שנפגעה, דוח משטרתי יכול להועיל לך כשמגיע הזמן לקבוע אחריות. חברות הביטוח של כל אחד מהנהגים פועלות יחד כדי לקבוע אחריות ואחד המסמכים האמינים ביותר בהם ישתמשו המבטחים הוא דו"ח רשמי של המשטרה. אם היית האחראי לתאונה, עדיין מומלץ להתקשר למשטרה מכיוון שיכול להיות שהנהג בו פגעת תרם לתאונה, או שהיו גורמים שאינם בשליטתך שמפחיתים את האחריות שלך.
 6. 6
  החלף מידע ביטוחי עם הנהג השני. אם אתה פצוע ורוצה לוודא שאתה מקבל פשרה הוגנת, מומלץ לפנות לעורך דין לפגיעות גוף במוקדם ולא במאוחר.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail