איך לשחק את הפנקרריה של פאפא?

עבור אל google או מנוע חיפוש אחר וחפש את הפנקייריה של פאפא
עבור אל google או מנוע חיפוש אחר וחפש את הפנקייריה של פאפא, או השתמש באפליקציה.

יש שם הרבה משחקי פאפא לואי, החל מהפיצרייה של פאפא. משחקים אלה מהנים ודורשים ניהול זמן נכון. Pancakeria של Papa הוא בין המשחקים של Papa ושוחרר בשנת 2012.

הפוך פנקייק, הכין שתייה והגיש עד שבעה לקוחות ביום בפנקאריה של פאפא. עצב את הדמות שלך, פתח מדבקות ושדרג את החנות שלך! משחק המשחק דורש מיומנות וסבלנות, אך זה יכול להיות קל עם המדריך הזה!

חלק 1 מתוך 4: התחלת המשחק

 1. 1
  עבור אל google או מנוע חיפוש אחר וחפש את הפנקייריה של פאפא, או השתמש באפליקציה. עלות האפליקציה 1,50 € אם אתה נמצא במכשיר נייד ולא יכול לשחק ברשת. לא ניתן להפעיל את ה- Pancakeria של פאפא במכשיר נייד מבלי שיש את האפליקציה.
  • המתן עד שהמשחק נטען ובחר הפעל.
 2. 2
  התחל משחק חדש או טען משחק נוכחי.
 3. 3
  בחר את הדמות שלך. אתה יכול לבחור בקופר, פרודנס או לעצב דמות משלך אם יש לך את האפליקציה.
 4. 4
  צור, תן שם ובחר חיית מחמד לדמותך אם בחרת "צור עובד מותאם אישית משלך" בנייד. קשטו את הדמות שלכם איך שתרצו! תן להם להיראות כמוך, איך שאתה רוצה שנראה, או סתם איך שאתה רוצה! בחר מבין החתולים והכלבים הרבים כדי למצוא אחד שאתה אוהב. תן שם לחיית המחמד שלך ברגע שתמצא אחד שיעורר את העניין שלך!
 5. 5
  צפו בסיפור כיצד התחלתם לעבוד בפנקייריה של פאפא. אתה יכול גם לדלג עליו אם אתה לא רוצה לראות אותו.
צפו בסיפור כיצד התחלתם לעבוד בפנקייריה של פאפא
צפו בסיפור כיצד התחלתם לעבוד בפנקייריה של פאפא.

חלק 2 מתוך 4: שליטה ביסודות

 1. 1
  קח את הזמנת הלקוח. בהתחלה הם יזמינו 2 לביבות, תוספות ושתייה. שימו לב היטב למה שהם אומרים. ההזמנות יהיו קשות יותר ככל שתקבלו את העניין.
 2. 2
  לכו לתחנת הגריל ושפכו את הבלילה. יוצקים בלילת פנקייק על כמה כיריים שתצטרכו. ככל שתשדרג, תוכלו להכניס מרכיבים נוספים לביבות!
 3. 3
  הפוך את הלביבות כשהמטר הופך לכתום. היזהר, אתה לא רוצה להתהפך מוקדם מדי או מאוחר מדי!
  • בוסטר גריל יכול לעזור לך להאיץ את תהליך הבישול ואזעקה יכולה להזהיר אותך כשצריך להעיף או להוריד את הבלילה.
 4. 4
  הורידו את הלביבות מהגריל כשהמטר מגיע לסופו והופך לירוק. שים את הלביבות המבושלות בפח המוגמר. ברגע שאתה מרים את הלביבה, אם בישלת אותה יתר על המידה, זרק אותה לפח האשפה המסומן ב- X אדום.
 5. 5
  בדוק בתחנת ההמתנה אם מישהו מחכה. אם לא, המשך בהזמנה / ים. אם יש לקוחות שמחכים, קחו את ההזמנה שלהם והתחילו את הלחם שלהם.
  • פעמון דלת יכול לעזור לך לדעת מתי אנשים נכנסים.
 6. 6
  עוברים לתחנת הציפוי ושמים תוספות על הלביבות. עורמים את הפנקייק לפי הסדר ולשים סירופ, חמאה וכו ' הצלחת עוברת אוטומטית כלפי מעלה כשאתה שם סירופים וקצפות, אתה רק צריך להזיז אותה לרוחב. הקש על הצלחת כדי לשים טיפות. היו זהירים, אתם רוצים שהתוספות יהיו במרכז.
 7. 7
  לחץ על סימן הביקורת הירוק ופנה לתחנת המשקה. הקש על הגודל ואז על המשקה שהאדם רוצה. כאשר הנקודה הצהובה עוברת לאמצע (הכוכב), לחץ במהירות על כפתור המזיגה הירוק כדי למזוג את המשקה. עשו את אותו הדבר עם תוסף המשקה.
 8. 8
  מגישים את הלביבות. הלקוח ידרג את האוכל שלך וייתן לך טיפים בהתאם למידת ההצלחה שלך. ככל שהצלחתם טוב יותר, כך תקבלו יותר טיפים!
 9. 9
  בדוק את איכות השירות שלך להיום. בסוף כל יום, זה יראה איך עשית בכל תחנה ואת הציון הכללי שלך. ככל שהציון גבוה יותר, כך תקבלו יותר נקודות לקראת הרמה!

חלק 3 מתוך 4: להתקדם הלאה

 1. 1
  שכר נהג. ברגע שתגיע ליום מסוים (יום 5), תוכל לקבל הזמנות מהטלפון. הנהג אותו אתם שוכרים ירשום את ההזמנה ויספק אותה. אתה יכול לשכור את קופר, פרודנס או לעצב נהג משלך.
 2. 2
  מוסיפים בתערובות תערובת. תוכל להוסיף תערובות ללביבות, פרנץ 'טוסט או וופלים ברגע שתגיע ליום 4. אתה יכול להכניס תערובות על ידי גרירת המצקת לבלילת הבישול.
 3. 3
  הכינו פרנץ 'טוסט. אתה פותח פרוסט טוסט ביום 5. פרנץ 'טוסט מבושל באותה צורה כמו לביבות. אם לקוח רוצה טוסט צרפתי, הקפידו לבשל לו טוסט צרפתי במקום לביבות.
 4. 4
  מבשלים וופלים. וופלים עשויים בדרך כלל באותו אופן כמו פנקייק וטוסט צרפתי, אך על גריל אחר. אתה מקבל אותם ביום 37. אתה יכול להוסיף גם וופלים לערבב.
  • אתה יכול גם לרכוש בוסטר וופל ואזעקה.
 5. 5
  חגגו את החגים. אחת לכמה שבועות יגיע חג ותפתחו משקאות ותוספות שונות המתאימות לחג. כשתסתיים חופשה וצץ חדש, המרכיבים והחפצים עם החג הישן ייעלמו.
 6. 6
  הפוך את היום למיוחד. ככל שתתקדם, כל שבוע יכנס לקוח עם מעטפה זהובה. לקוח זה ישפוט את האוכל קשה מהרגיל. אם הם אוהבים את האוכל שלהם, הם יקנו לכם את מעטפת הזהב שבתוכה יום מיוחד (מתכון מיוחד). שנה את ספיישל היום כך שאנשים יזמינו אותו.
עלות האפליקציה 1,50 € אם אתה נמצא במכשיר נייד ולא יכול לשחק ברשת
עלות האפליקציה 1,50 € אם אתה נמצא במכשיר נייד ולא יכול לשחק ברשת.

חלק 4 מתוך 4: חנות

 1. 1
  הוצא את הטיפים שקיבלת מהלקוחות לרכישת בגדים, רהיטים או שדרוגים.
 2. 2
  עבור לקטגוריה שבה נמצא הפריט שאתה רוצה לקנות. אם אתה רוצה לקנות בגדים, עבור לקטגוריית הבגדים. ישנן 7 קטגוריות לבחירה: שדרוגים, ריהוט, פוסטרים, טפטים, ריצוף, בגדים וחנות הפרימיום. אתה יכול גם לבחור קטגוריה ולעיין בפריטים עד שתמצא אחד שאתה אוהב ויכול להרשות לעצמך.
 3. 3
  חפש את הפריט ולחץ על כפתור הרכישה הירוק הגדול. לכל פריט יש את שם הפריט, כמה בבעלותך, העלות, ההטבות / בונוס, הנושא, כפתור הרכישה ובגדים הצבעים.
 4. 4
  נסה לקנות דברים שיש לך מספיק טיפים והם בנושא החג הנוכחי. אם אין לך הרבה טיפים, זה יגיד שאתה צריך טיפים נוספים. הוצאת הטיפים שלך על פריטים שעוסקים בנושא החג תגדיל את רוח החג ותזכה אותך בטיפים נוספים.

טיפים

 • אם הלביבה שלך שגויה, שלח אותה לפח.
 • קשטו את החנות שלכם בכדי להפוך את ההמתנה למהנה עבור הלקוחות שלכם.
 • אם יש לך יותר מכרטיס אחד, לחץ על הכפתורים שבפינות העליונות כדי להחליף את הכרטיס הגדול.
 • אתה יכול לדלג על ההדרכה הראשונית.
 • בחנות תוכלו להחליף את המסנן כך שיהיו רק פריטים באותו נושא / חג.
 • קנו טיימר כדי להבהיל אתכם מתי להעיף לחם או להוריד אותו מהכיריים.
 • קנו בוסטר כדי להאיץ את תהליך הבישול באותה שורה.
 • קנה פעמון לדלת כדי להבהיל אותך כשמישהו נכנס.
פרנץ 'טוסט או וופלים ברגע שתגיע ליום 4
תוכל להוסיף תערובות ללביבות, פרנץ 'טוסט או וופלים ברגע שתגיע ליום 4.

אזהרות

 • אין לצלות את הלחם ארוך מדי או קצר מדי. זה יגרום לך לאבד נקודות וטיפים מהלקוחות שלך.
 • היזהר עם הלקוחות הקרובים יותר. אם אתה טועה, ייתכן שלא תקבל נקודות או טיפים רבים כפי שהיית עושה בדרך כלל.
 • אם תקבל ציון נמוך בהזמנה, מד הכוכבים של הלקוח יחזור לאפס.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail