כיצד להזרים סרטונים למכשיר הנייד שלך מחלונות?

ואז כל אפשרות אחרת למטה צריכה להיות מכשיר המחובר לרשת עם נגן מדיה פועל
האפשרות העליונה צריכה להיות המכשיר הנוכחי שלך, ואז כל אפשרות אחרת למטה צריכה להיות מכשיר המחובר לרשת עם נגן מדיה פועל.

ישנם סוגים רבים ושונים של מכשירים להזרים את המדיה שלך לטלפונים, טאבלטים, טלוויזיות, ממירים ועוד. עם זאת, לפני שתוכל להתחיל להזרים ברשת שלך, או דרך האינטרנט, עליך להקפיד להגדיר את Windows כדי להזרים את התוכן שלך. זה אפשרי בכמה צעדים פשוטים, ושלבים אלה פועלים ב- Windows 7 עד 10.

חלק 1 מתוך 3: הגדרת חלונות לזרום ברשת המקומית שלך

 1. 1
  פתח את נגן המדיה של Windows. על מנת להזרים את התוכן שלך למכשירים שונים ברשת מקומית יהיה עליך להפעיל תחילה את DLNA. זה מייצג את Digital Living Network Alliance והוא סטנדרט להזרמת תוכן על גבי התקני מדיה מקומיים. לחץ והחזק את מקש Windows והקש על R. תיבה קטנה תיפתח בפינה השמאלית התחתונה של המסך. הקלד "wmplayer" ולחץ על Enter. Windows Media Player (WMP) אמור להתחיל.
 2. 2
  הפעל הזרמת מדיה. לאחר הפעלת WMP, אתה אמור לראות סדרה של שלוש אפשרויות שונות בפינה השמאלית העליונה של החלון. אפשרויות אלה הן "ארגן", "זרם" ו"יצירת רשימת השמעה ". לחץ על החץ למטה מימין לאפשרות הזרם כדי להציג תפריט נפתח. אתה אמור לראות אפשרות שנקראת "הפעל הזרמת מדיה..." לחץ על זה וחלון חדש אמור להיפתח עם כפתור קרוב למעלה שאומר "הפעל הזרמת מדיה", ויופיע סמל מגן קטן משמאל ל זה. לחץ על זה כדי להמשיך.
 3. 3
  שנה את ההגדרות שלך. כעת הדף אמור להציג סדרה של אפשרויות שונות. בחלק העליון העליון תראה אזור שאומר "תן שם לספריית המדיה שלך." לחץ בתוך התיבה ושנה את שם הספרייה למשהו ספציפי יותר. כאשר אתה מזרים תוכן ברשת שלך, תרצה לדעת מאיזה מכשיר התוכן זורם. האפשרויות האחרות באזור זה צריכות להיות מוגדרות אוטומטית, לכן לחץ על "אישור" כדי להמשיך.
  • אם אתה מחובר לקבוצה ביתית, ייתכן שיהיה לך כפתור "הבא" בפינה הימנית התחתונה במקום כפתור "אישור". לחץ על "הבא", וחלון קטן אמור לצוץ ולתת לך סדרה של ספריות שונות שתוכל לשתף עם הקבוצה הביתית. הם צריכים להיות בסך הכל חמישה: תמונות, קטעי וידאו, מוסיקה, מסמכים ומדפסות והתקנים. לכל אחד מהם תפריט נפתח מימין. לחץ על התיבה הנפתחת ובחר באפשרות "משותף" או "לא משותף" כדי להתאים כל הרשאה. לאחר בחירת "משותף" בזמן שהצטרף לקבוצה ביתית, ספרייה זו תהיה זמינה גם לכל מכשירי Windows האחרים בקבוצת הבית. לחץ על "הבא" ומסך חדש אמור להופיע ולהציג את סיסמת הקבוצה הביתית הנוכחית. לחץ על כפתור "סיום" כדי להמשיך הלאה.
  שים לב שכדי להשתמש בנגן מדיה ברשת
  שים לב שכדי להשתמש בנגן מדיה ברשת, אותו נגן יצטרך להיות פתוח במכשיר.
 4. 4
  אפשר שליטה מרחוק על הנגן שלך. חזרה בתוך WMP, פתח שוב את תפריט הזרם ובחר באפשרות "אפשר שליטה מרחוק של הנגן שלי" מהרשימה. יופיע חלון קטן עם שתי אפשרויות שונות בתוכו. אלה צריכים להיות "אפשר שליטה מרחוק ברשת זו" ו "אל תאפשר שליטה מרחוק ברשת זו"; לחץ על האפשרות העליונה כדי להפעיל תכונה זו.
  • לנגני מדיה רבים במכשירים ניידים תהיה אפשרות להיות גם שלט רחוק, כך שהאפשרות הזו היא פשוט רעיון טוב. לא תצטרך לדאוג להפעיל את האופציה בעתיד, אם תרצה בכך. תוכל לשלוט גם במדיה המנגנת בשרת המדיה המרוחק, בעיקרון באמצעות המכשיר הנייד שלך כשלט רחוק (הפעל, השהה, עצור, דלג וכו '). זה מוגבל לתכונות היישום שבו אתה משתמש.

חלק 2 מתוך 3: הזרמת סרטונים לטלפון אנדרואיד באמצעות upnplay

 1. 1
  הורד והתקן את upnplay. במכשיר שלך, פתח את מגירת היישומים שלך וגלול דרך עד שתראה את סמל Google Play. זה צריך להיראות כמו שקית קניות לבנה ובתוכה סמל הפעלה. הקש כדי לפתוח. בחלק העליון, אתה אמור לראות סרגל חיפוש. הקש והזן "UPnPlay" ואז הקש על מקש ההחזרה במקלדת שעל המסך או הקש על הזכוכית המגדלת בפינה הימנית העליונה.
  • התוצאה הראשונה צריכה להיות האפליקציה שאתה מחפש. בסמל יהיה סמל האנדרואיד בתוכו עם 3 סמלי שלט רחוק שונים מתחתיו. הקש על שלוש הנקודות בפינה הימנית העליונה של הקופסה הלבנה שהיא נמצאת בה. הקש על "התקן" ולחץ על "קבל" ואז המתן עד לסיום.
 2. 2
  פתח את upnplay. החלק הטוב ביותר באפליקציה הספציפית הזו הוא שהיא פשוטה לשימוש. פשוט משוך כלפי מטה את סרגל ההודעות והקש על סמל UPnPlay. ברגע שהאפליקציה נפתחת, הקדיש לה כמה שניות לאיתור שרת המדיה DLNA במחשב Windows שלך. ברגע שזה יקרה, הוא יופיע בעמוד הראשון. זה צריך להיות רשום כ- "PC-Name: email@address.com", או "PC-Name: Username" עבור מכשירי Windows 7 או חשבונות מקומיים ב- Windows 8 ומעלה. כאשר ציינת את ספריית המדיה שלך קודם לכן, כתובת הדוא"ל או שם המשתמש יוחלפו בכך. ברגע שהוא מופיע, המשך לשלב הבא.
 3. 3
  מצא את המדיה שלך. הקש על שרת המדיה של Windows למחשב שלך. לאחר שתעשה זאת, עליו לטעון סדרה של ספריות זמינות (מוסיקה, תמונות, פלייליסטים, סרטונים וחיפוש). מוסיקה תמיד תיטען מהר יותר מווידאו, אז נסה לבדוק תחילה קצת מוזיקה מהשרת. הקש על "מוסיקה" ואז על "כל המוסיקה" והמתן עד שהיא נטענת.
  ישנם סוגים רבים ושונים של מכשירים להזרים את המדיה שלך לטלפונים
  ישנם סוגים רבים ושונים של מכשירים להזרים את המדיה שלך לטלפונים, טאבלטים, טלוויזיות, ממירים ועוד.
 4. 4
  זרם מבחן. לחץ לחיצה ממושכת על שיר ובחר "הפעל מסלול" מהרשימה שמופיעה. זו צריכה להיות האופציה העליונה. המתן עד שהמסלול יתחיל לשחק, ואם לא, לחץ על כפתור ההפעלה. אתה צריך לשמוע את המוסיקה שלך, ואם כן, לחץ על כפתור הדיסק הקטן בפינה השמאלית התחתונה ואז על החץ הצהוב פעמיים כדי לחזור לתפריט הראשי.
 5. 5
  זרם סרטונים. עכשיו שאתה יודע שההזרמה תעבוד, אתה יכול עכשיו לבחור את הסרטון שתרצה להזרים. אתה יכול לנגן וידיאו באותו אופן בו השמעת מוסיקה כשבדקת את הסטרימינג. תהנה!

חלק 3 מתוך 3: לטלפון Windows באמצעות נגן חכם

 1. 1
  הורד והתקן נגן חכם. ממסך הבית של Windows Phone, החלק ימינה פנימה וגלול עד שתמצא את אפליקציית Store. לחץ על הכרטיסייה לפתיחה ולחץ על סמל החיפוש במרכז התחתון. הקלד "נגן חכם" ולחץ על מקש Enter בפינה הימנית התחתונה.
  • התוצאה העליונה צריכה להיות מה שאתה מחפש. סמל שחור פשוט עם לבן מסביב לחוץ ולחצן הפעלה לבן בפנים. הקש על ואז הקש על התקן בפינה השמאלית התחתונה. המתן עד שיסיים ההורדה וההתקנה. ואז לחץ על "תצוגה" בפינה השמאלית התחתונה. לאחר מכן הקש כדי לפתוח אותו מהרשימה הנתונה.
 2. 2
  מצא את שרת המדיה שלך. בתפריט הראשי, אתה אמור לראות סדרה שלמה של אפשרויות סטרימינג שונות. גלול מטה לתחתית הרשימה עד שתראה את שרת המדיה שלך. אתה אמור לראות את "PC-Home: שם משתמש (כתובת דוא"ל)". הקש כדי לטעון את דף הספריות. אתה אמור לראות מוסיקה, תמונות, נגנים וסרטונים. הקש על "סרטונים" כדי להמשיך.
  תרצה לדעת מאיזה מכשיר התוכן זורם
  כאשר אתה מזרים תוכן ברשת שלך, תרצה לדעת מאיזה מכשיר התוכן זורם.
 3. 3
  נגן מדיה כלשהי ובחר נגן. כעת אתה אמור לראות סדרה של אפשרויות שונות. הקש על "כל הסרטונים" כדי לראות רשימה של כל הסרטונים, ואז הקש על סרטון כלשהו. עכשיו מגיע תכונה מעניינת של יישום זה. תוכלו לבחור נגן רשת זמין מהמסך שלפניכם. האפשרות העליונה צריכה להיות המכשיר הנוכחי שלך, ואז כל אפשרות אחרת למטה צריכה להיות מכשיר המחובר לרשת עם נגן מדיה פועל. בחר נגן ואז אתה אמור לראות סדרה של אפשרויות שונות לשלט רחוק בחלק העליון של המסך. הקש על "הפעל" כדי להפעיל את הסרטון.
  • שים לב שכדי להשתמש בנגן מדיה ברשת, אותו נגן יצטרך להיות פתוח במכשיר. אז אם אתה רוצה לנגן וידאו במחשב Windows שלך בחדר אחר, יהיה עליך לפתוח אותו ולשמור אותו פתוח כדי שהוא יופיע ברשימת הנגנים המחוברים לרשת.

טיפים

 • יש שורה שלמה של אפליקציות סטרימינג שונות. אם אתה רוצה לדעת את האפליקציות המובילות ביותר עבור אנדרואיד, תוכל לבדוק זאת ברשות Android.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail