איך יש חוש סטייל נהדר?

כדי לקבל חוש סגנון נהדר, התחל בבחירת בגדים בצבעים שנראים לך טובים ושאתה מרגיש בטוח. כמו כן, לבש בגדים שמתאימים לך היטב ואינם צמודים מדי או רופפים מדי. לאחר מכן בחר כמה אביזרים המשלימים את התלבושת שלך למראה אופנתי ומהנה. לחלופין, זוג פריטים לא צפויים יחד, כמו חצאית קצרה ומגפיים גבוהים, כדי להצהיר. לקבלת טיפים לקחת סיכונים עם הסגנון שלך, המשך לקרוא!

כדי לקבל חוש סגנון נהדר
כדי לקבל חוש סגנון נהדר, התחל בבחירת בגדים בצבעים שנראים לך טובים ושאתה מרגיש בטוח בהם.

אופנה היא הדרך המושלמת להציג את התכונות הייחודיות שלך לעולם. אנשים עם סגנון טוב שמים לב לצבע, לחתוך ולבד הבגדים שלהם. האפשרויות הן אינסופיות! התנסו לגלות אילו בגדים מחמיאים לדמותכם ומביעים את אישיותכם הייחודית. אחרי הכל, סגנון נהדר הוא סגנון שהוא באמת שלך!

חלק 1 מתוך 3: זיהוי סגנון

 1. 1
  סגנונות מחקר. אתה לא צריך לדפדף במגזינים של אופנה כדי לקבל השראה. אתה יכול למצוא סגנונות בכל מקום שאתה מסתכל. צפו מחדש בסרט המועדף עליכם ושימו לב לסוגי הבגדים שהם לובשים. חייבת להיות מישהו בחייך שסגנונו מעניק לך השראה. פנה לאותו אדם לקבלת ייעוץ.
  • הגדר כמה פרמטרים שיעזרו לך להנחות את הסגנון שלך. אל תפחד לכוון לתערובת כמה סגנונות, למשל נערת פאנק ועמק.
 2. 2
  תכנן את הסגנון שלך. לאחר שקבעו לעצמכם כמה הנחיות, חשבו על כמה בגדים שבהם תוכלו להשתמש כדי לעזור לרעיון זה. התחל בקטן ושקול פריטים קלים למצוא כמו מעיל ג'ינס או זוג אוג'ים.
  • צאו לקניות בחלון. זה ייתן לך מושג מה בסגנון כרגע וייתן לך אפשרות לראות איזה פריטים אתה אוהב ולא אוהב.
 3. 3
  להתלבש להביע. לסגנון אין ספר חוקים. אתה מכיר את עצמך ואת גופך. סגנון בא מבפנים; זה בא מהאישיות והשאיפות שלך. זה בסדר לאהוב טרנד בגדים, רק הקפד לחשוב פעמיים לפני שאתה קופץ. קח היבטים ממגמות, אך בסופו של דבר החזיק את האישיות שלך.
 4. 4
  שמור ספר אלבומים. במחברת רגילה, הדבק תמונות של סגנונות שאתה אוהב ורשום הערות לגבי תלבושות שאתה רואה. כשיש לך דילמה אופנתית או שאתה צריך לעשות קניות, דפדף בספר ומצא את התלבושות שאתה אוהב.
 5. 5
  טהר חלק מארון הבגדים שלך. עברו על הבגדים והכינו שלוש ערימות שונות: שמרו, אולי, ותנו. שים עין יצירתית וחשוב כיצד תוכל להתאים את הבגדים הנוכחיים שלך לסגנון שאתה מדמיין. הצע את הבגדים הישנים שלך לחברים, או נסה למכור אותם בחנות בגדים יד שנייה.
 6. 6
  היו מודעים לבגדי שם המותג. אתה לא צריך לקנות אך ורק לפי מותג. הכלל החשוב ביותר שיש סגנון הוא לא להיות מוגדר על ידי תוויות. אתה לא צריך ללבוש את גוצ'י או את European Eagle כדי להיות אדם מסוגנן. זה לא מה שאתה לובש, אלא איך שאתה לובש את זה.
 7. 7
  דמיין את הסגנון האישי שלך. השתמש במגמות הנוכחיות כדי להנחות את האופנה שלך ולא להכתיב אותה. ללבוש מה שאתה רוצה. חשוב מה אתה רוצה שאנשים ירוויחו מהסגנון שלך. מה התלבושת שלך אומרת לזר בפינה? זכור זאת כאשר אתה ממפה כמה רעיונות לגבי הסגנון שלך.
  טיפ מומחה

  נסה להסתכל סביב הבית שלך כדי לגלות את הסגנון שלך. הרבה פעמים העיצוב בבית שלך יגיד הרבה על מי שאתה באמת. אם יש לך הרבה פריטים מטורפים והרבה פריחות בריהוט שלך, כנראה שיש לך סגנון רומנטי יותר. אם אתה מעדיף מראה יעיל, הסגנון שלך עשוי להיות מודרני יותר. גם אם אין לך ממש קישוט בכלל, זה עדיין אומר משהו על מה שאתה אוהב.

אחרי הכל, סגנון נהדר הוא סגנון שהוא באמת שלך
אחרי הכל, סגנון נהדר הוא סגנון שהוא באמת שלך!

חלק 2 מתוך 3: קניות לסגנון שלך

 1. 1
  דע את העונה שלך. אל תצא לקנות גופיה עבור גלי החום הבאה אם זה נובמבר בשיקגו. לפעמים קנייה מחוץ לעונה היא חכמה אם האישור לפריט זה נמוך מספיק. ככלל, קנו באופן פרגמטי וקנו בגדים שתוכלו ללבוש מחר.
  • מכיוון שאתה משפר את הסגנון שלך, תרגיש טוב יותר לקנות בגדים שתוכל להשוויץ בקלות.
 2. 2
  שקול את התקציב שלך. שדרוג ארון הבגדים שלך יכול להיות מאמץ יקר. אם יש לך תקציב קטן יותר, שקול לקנות בתוספות קטנות ואל תרגיש מחויב לעדכן את כל מה שבבעלותך. צור תקציב של הסכום שתאפשר לעצמך להוציא לפני שתצא לקניות.
  • צור רשימה של יסודות הדרושים לפני הקניות.
  • אל תתקעו בקניות כדי להרגיש טוב אם אינכם יכולים להרשות לעצמכם.
 3. 3
  קנה עם חבר. בחר מישהו שיבוא איתך שמתלבש היטב או משחק את תומך השטן לסגנון שלך. בעל חבר יכול לעזור לך לנפות בגדים במהירות וביעילות רבה יותר. זה עוזר להיות מישהו שאת סומכת על דעתו לגבי בגדים מסוימים שאינך בטוח לגביו.
 4. 4
  שקול את הצבעים שלך. לכל אחד יש את הצבעים שלהם שהם מרגישים בנוח. אם אתה מוצא משהו שנופל מחוץ לפלטת הצבעים שלך, חשוב על זה. נסה במיוחד את הבגדים שמתאימים לנוחות הצבע שלך. אין שום סיבה לא לקנות משהו אם זה נראה טוב או מתאים לסגנון שאתה הולך אליו. רק תחשוב על זה ושמור את הקבלה.
 5. 5
  דע מתי בגדים מתאימים לך. חלק גדול משיכת התלבושת הוא התאמה נכונה. למצוא בגדים שמתאימים לך לפעמים יכול להיות קשה. עבור צמרות לבדוק את הממדים בכתף ובחזה. התפר של הכתף אמור להגיע לקצה הכתף והחזה לא צריך להיות הדוק מדי. מכנסיים צריכים להתאים בנוחות סביב המותניים ולא לשקוע.
  • השתמש בחדרי הלבשה כדי להעריך את ההתאמה.
  • אם הכפתורים פעורים, ככל הנראה תזדקק למידה גדולה יותר.
  • אל תתבייש לקבל מידה גדולה יותר. קנייה קטנה מדי יכולה להיות לא נוחה ולא מחמיאה.
 6. 6
  מרגישים את החומרים. אל תיכנע לבגדים לא נוחים לאופנה. מרגישים את החומר בחנות ושואלים את עצמכם, "האם הייתי נהנה להיות עטוף בזה?" ניתן גם לשים לב לבדים ולאחוזים המשמשים בתגיות. הגבל את כמות הבדים האלה בבגדים שלך:
  • פוליאסטר
  • אקרילי
  • זהורית
  • אצטט / טריאצטט
  • ניילון
 7. 7
  התנסו בחדר ההלבשה. קח את הבגדים שאתה מדמיין בתלבושת והביא אותם לחדר ההלבשה. אתה אפילו לא צריך לרכוש את כל הפריטים. זה יוריד את הסיכונים בקנייה של משהו שאתה מהסס לגביו.
נסה לעשות קניות עם שלך ובדוק מקרוב אילו סוגים של שילובי צבעים וסגנונות הם בוחרים
נסה לעשות קניות עם שלך ובדוק מקרוב אילו סוגים של שילובי צבעים וסגנונות הם בוחרים.

חלק 3 מתוך 3: להתלבש בסגנון שלך

 1. 1
  דע כיצד להרכיב תלבושות. אתה יכול לקבל הרבה בגדים בודדים נחמדים, אבל זה לא הולך לסנוור אף אחד אלא אם כן אתה יודע איך להרכיב אותם. למד אילו צבעים עובדים היטב יחד. התבונן בגלגל צבעים ולמד אילו צבעים משלימים זה את זה. דע מתי לנעול עקבים ומתי ללכת על נעלי התעמלות.
  • נסו מראה מונוכרומטי, כלומר כל הבגדים שלכם באותו הצבע. זו טכניקה בסיסית, אך יכולה להראות מודרנית ושיקית.
 2. 2
  קח סיכונים וצר בעצמך בגדים. זקוקים לחצאית חדשה? אל תלך לקנות אחד; לעשות אחד! קרעו את שרוולי החלק העליון של השרוול הארוך או גזרו מכנסיים קצרים כדי להפוך אותם לחצאית. אתה יכול ליצור הרבה בגדים, מחנויות יד שנייה, שמתאימים לסגנון שלך על ידי שינוי אותם בבית.
  • התאם אישית את הבגדים שלך. הכינו תיק משלכם. עדיף להשתמש במכונת תפירה כדי שהתפרים יהיו מסודרים.
  • התאימו אישית את הג'ינס המעופש שלכם. אתה יכול להתיז עליהם צבע או לשטוף אותם באקונומיקה.
 3. 3
  השתמש באביזרים. תכשיטים ואביזרים אחרים יכולים לשנות תלבושת מלהיות בסדר להיות בסגנון. דע כמה תכשיטים הם יותר מדי. קח הכל במתינות כאשר אתה מנסה לראשונה טכניקות חדשות עבור התלבושת שלך. שקול לחבוש כובע והבין איזה סוג כובע מתאים ביותר לתלבושת שלך. כיפות בייסבול או פוף יכולות לעבור דרך ארוכה.
 4. 4
  לשבור את החוקים. לעולם אל תסתפק בסגנון אם אתה רוצה יותר מההופעה שלך. נסה ללבוש נעליים לא נכונות עם תלבושת. נסה למשל, דוק מרטינס עם בגד טניס או חצאית קצרה יותר. הצמידות תיצור מראה אופנתי. ללבוש משהו גדול עם משהו קטן. נסה ללבוש חלק עליון חרס קטן עם מעיל גדול מדי.
 5. 5
  להיות בטוח. ללבוש את הבגדים שלך; אל תתנו לבגדים שלכם ללבוש אתכם! סגנון נועד להעצים אותך. זה לא אמור לגרום לך להיות מודע לעצמי. אל תרגיש מחויב להישאר באזור הנוחות שלך. דעו גם שיום אופנה רע אחד לא יכאב אתכם לכל החיים.
שים עין יצירתית וחשוב כיצד תוכל להתאים את בגדיך הנוכחיים לסגנון שאתה מדמיין
שים עין יצירתית וחשוב כיצד תוכל להתאים את בגדיך הנוכחיים לסגנון שאתה מדמיין.

טיפים

 • לפני שאתה קונה משהו, חשוב על עצמך איך אתה ייראה לובש אותו.
 • להיות קונה חכם. עקוב רק אחר המגמות שאתה יכול לראות את עצמך לובש, ולא על כל אחת מהן. מגמות באות והולכות.
 • ללבוש מה שאתה רוצה, מתי שאתה רוצה.
 • אל תדאג מה אחרים חושבים על הסגנון שלך.

אזהרות

 • אם כמה בגדים גורמים לך לגרד או לא נוח, אל תלבש אותם.

שאלות ותשובות

 • איך אוכל להכניס את האישיות שלי לבגדי כדי להיראות מגניבה?
  חשוב על האישיות שלך ועל מה שאתה רוצה לבטא. ואז בחר בגדים שמתאימים לאישיות שלך. האם אתה רענן ופאנקי? מינימליסטי? מקצועי? להרבה אישים יש בגדים ואביזרים שתואמים!
 • מה אני יכול לעשות כדי להשיג את אותו הסגנון כמו חבר שלי?
  נסה לעשות קניות עם שלך ובדוק מקרוב אילו סוגים של שילובי צבעים וסגנונות הם בוחרים. אתה יכול גם לבקש מחברך עצות אופנתיות. כל עצה שהיא תיתן לך תושפע ככל הנראה מתחושת האופנה שלה.
 • איך אני מוצא את הביטחון לקחת סיכונים כשאני מנסה סגנונות שונים?
  הביטחון מגיע כשאתה מאמין בעצמך. בהתחלה, ניסיון סגנונות חדשים וסטייה מאחרים אולי נראה מוזר ושונה, אך עקביות ואמונה יראו אותך.
 • מה אוכל ללבוש אם אני רזה מדי?
  ללבוש בגדים שזורמים כדי לתת אשליה של קימורים.
 • אילו אביזרי צבע מתאימים לשמלה צבעונית?
  זה תלוי בצבעים בשמלה, אבל זהב, כסף, לבן ושחור הם אפשרויות קלאסיות. זוג זהב עם צבעים חמים יותר (אדום, סגול, ורוד) וכסף עם צבעים קרירים יותר (כחול, ירוק). שחור הוא צבע אביזר נהדר עם צבעים כהים יותר ולאירועי ערב ו / או חורף, ואילו לבן משתלב נהדר עם פסטלים ויוצר מראה בהיר וקיצי יותר. אם אתה עדיין לא בטוח, מצא פריטים בצבעים אלה מסביב לביתך והסתכל עליהם ליד שמלתך כדי לראות מה נראה הכי טוב לפני שאתה קונה אביזרים בצבע זה.
 • אני כהה בגוון, איזה צבע יתאים לי?
  אתה תראה נהדר באדום, לבן וורוד.
 • מה אני יכול ללבוש עם נעליים גבוהות שחורות?
  מכנסי ג'ינס סקיני וחולצת טי מתאחדים היטב עם נעליים גבוהות.
 • מה אוכל ללבוש אם אני שמן?
  נסה משהו עם פסים אנכיים (בניגוד לרוחב). אם גופך עקום, נסה מכנסי ג'ינס בגזרה גבוהה; הם יגרמו למותניים שלך להיראות קטנים יותר תוך כדי הדגשת הקימורים שלך.
 • מה אם אני בן 11? האם עלי לדאוג לאיך שאני נראה? נראה שכמה ילדים כן, אבל אני לא בטוח.
  אתה צודק, להרבה ילדים בגילך אכפת מאיך שהם נראים ומה אחרים חושבים עליהם. זה בסדר שאכפת לך קצת, וכדאי שתשקיע מעט במראה שלך (תתקלחי בקביעות, וודאי שהבגדים שלך לא מלוכלכים או מקומטים מדי וכו '), אבל אל תשימי לב למה שאנשים אומרים על תחושתך סגנון. ללבוש מה שאתה אוהב. אם זה משמח אותך, זה כל מה שחשוב.
 • כיצד אוכל לדעת איזה צבע משתלב עם מה?
  אם אתה ממשיך ב- Polyvore ויוצר תלבושת, אתה יכול בקלות לנהל איזה צבע נראה טוב עם מה. כמו כן, כשאתם יוצאים לקניות, הביאו גלגל צבעוני או פשוט השתמשו בטלפון שלכם. מכיוון שזה קיץ, צבעים לבנים, ורודים, צהובים ושאר בהירים הם מה שתוכלו להשתמש בו.
שאלות ללא מענה
 • באיזה תואר עלי ללמוד אם ברצוני להיות מעצב ארון בגדים?
 • מה עלי ללבוש למקלחת לתינוק אחר הצהריים?

תגובות (6)

 • louisjones
  רוב הטיפים שלך באמת מועילים. אני בטח יכול להשיג כמה חברים חדשים עם זה!
 • imurphy
  חשבתי שהסגנון הזה צריך להיות מושלם ויפה. ובכן, זה לא! אני כל כך שמח שניסיתי את הטיפים, והנה, זה עובד! כל כך קל לי שיש לי מדריך שיעזור לי.
 • ben06
  זה היה ממש טוב.
 • simbalistreri
  נסו ללבוש צבעים שמתאימים לכם, או שמקבלים הכי הרבה מחמאות.
 • butlermandy
  אני עושה מחקר על איך להיות בעל חוש נהדר באופנה, וזה באמת עוזר לי. אנסה להיות בטוח בעצמי ולעשות סגנון משלי.
 • chadd16
  זה עזר לי למצוא את הסגנון שלי.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail