איך לפלרטט בלי להיות ברור מאליו?

המפתח לפלרטט מבלי שזה יהיה ברור מדי הוא בכישורי השיחה ובשפת הגוף שלך. צור קשר עין עם האדם שאתה אוהב וחייך הרבה כדי להראות שאתה מעוניין בהם. השען קצת בזמן שאתה מדבר בכדי לגרום לאינטראקציה שלך להרגיש אישית יותר. רק אל תתקרב כל כך שאתה גורם להם להיות לא נוחים. אתה יכול גם להשתמש בשמם בשיחה, שייראה אוטומטית יותר ידידותי וקצת פלרטטני. זכרו להחמיא גם להם, אך אל תתמקדו רק במראה שלהם. החמיאו להם על טעמם במוזיקה, באישיות ובכישרונות. למשל, אמור, "אני לא מאמין שאנחנו כל כך אוהבים את אותה המוזיקה. לעתים רחוקות אני פוגש מישהו עם טעם טוב כל כך." לקבלת עצות נוספות ממחברנו לדייטים, כולל כיצד להתלבש כדי להרשים, קרא עוד!

אתה יכול לפלרטט מבלי להיות ברור מאליו עד שיהיה לך נוח
אם אתה מעוניין במישהו, אבל רוצה לאמוד את יכולת הקליטה שלו, אתה יכול לפלרטט מבלי להיות ברור מאליו עד שיהיה לך נוח.

פלירטוטים בעבודה, עם חברים או עם זרים יכולים להעמיד אותך במקום מביך אם הדברים לא מסתדרים כשורה. אם אתה מעוניין במישהו, אבל רוצה לאמוד את יכולת הקליטה שלו, אתה יכול לפלרטט מבלי להיות ברור מאליו עד שיהיה לך נוח. רמזים מסוימים בתנוחת השפה והגוף יכולים לעזור לחשוף בעדינות את רגשותיך בפני אדם אחר וליצור הזדמנות לעשות מהלך.

חלק 1 מתוך 3: שימוש בשפת גוף לפלרטט

 1. 1
  ליצור קשר עין. קשר עין ממושך הוא הדרך הטובה ביותר ליצור קשר מבלי לומר דבר. זה עוזר ליצור קשר רגשי אינטנסיבי בין שני האנשים שנועלים עיניים. אנשים שבכלל לא מעוניינים בדרך כלל מסיטים את מבטם או מוסחים בקלות.
  • רק תיזהר לא לבהות. די בכמה שניות של קשר עין מתמשך כדי לאותת על עניין, אך גם מהיר מספיק כדי לעבור כטעות אם היא לא נראית מעוניינת.
 2. 2
  חייכו אל האדם האחר. כשאת נעצמת עיניים, וודאי שיש לך הבעה נעימה על הפנים. חיוך מקרין ביטחון וידידות, ורוב האנשים מגיבים לכך בחיוב. אם הוא מעוניין, הוא בהחלט יחייך חזרה.
  • אם אתה רוצה לשפר את החיוך שלך בצחוק כשהוא אומר משהו, קדימה. צחקוק קטן או צחקוק עוזר להצביע על העניין שלך, אבל אתה תמיד יכול להעביר את זה כמשהו מצחיק.
 3. 3
  השתמש בשפת גוף מסבירת פנים. שמור על ראשך למעלה, זרועות פתוחות וכפות הרגליים מכוונות לכיוון האדם שאתה מנסה למשוך. זה מראה בעדינות שאתה מרוכז בה ובמה שיש לה לומר. הימנע מהתנהגות סגורה כמו לחצות את הידיים, מה שמרחיק אנשים. חפש גם דרכים להפנות תשומת לב למאפיינים הפיזיים שלך, אם כי כמובן שאלה שונים עבור גברים ונשים.
  • לגברים, נסו למצוא תנוחות שגורמות לכם להראות גבוהים ומרשימים יותר. זה יכול להיות לשים את הידיים בכיסים עם המרפקים בחוץ, או להישען על הקיר ביד אחת מעל הכתף.
  • עבור נשים, מצא תנוחות המדגישות את מבנה הגוף שלך. נסה תנוחות ותנוחות המפנות את תשומת הלב לתכונות הגופניות שלך, כגון קשת גב כדי לדחוף את החזה שלך, או לחצות את רגליך בכוונה.
  • נסו לשמור על תנוחת גופכם טבעית. פרישת הרגליים רחוק מדי זו מזו, נניח מעבר לרוחב הכתפיים שלך, היא תנוחה אגרסיבית, שגורמת לך להראות מאיים או מרמז מיני. זה בהחלט יביא אותך לב, אם כי לא בהכרח בצורה טובה.
 4. 4
  הישען מעט קדימה כשאתה מדבר עם האדם האחר. אל תיכנס ישר לפנים שלה, אך הקפד להטות את ראשך או את גופך לכיוונה, במיוחד אם היא מדברת איתך. זה יראה שאתה מעוניין במה שהיא אומרת מבלי שתצטרך לומר זאת ישירות. זה עוזר להדגיש את העניין שלך על ידי התקרבות ומיקוד תשומת הלב לכיוונה.
  • זה יעיל יותר אם אתה נמצא מרחק מהאדם האחר ולא באמת יכול להתקרב. אם שניכם יושבים לשולחן עם אחרים, אמור לארוחה קבוצתית, או אולי לפגישה עסקית, דאגו להישען לכיוונה כשמישהו מכם מדבר.
  • זה יעיל גם אם אתה נמצא עם קבוצה של אנשים. נשען לכיוון של אותו אדם יכול לאותת על העניין שלך. באופן לא מודע, הוא עשוי אפילו להתחיל להישען לאחור לכיוון שלך, מה שמגדיל את הסיכויים ליצירת קשר עין וסימני משיכה אחרים.
  • אם אתם קרובים יותר ואינכם רוצים להסתכן במגע פיזי כלשהו, זו דרך טובה להתקרב אליה מבלי לפלוש למרחב האישי שלה.
  אם אנשים נמצאים בסביבה כשאתה מנסה לפלרטט
  אם אנשים נמצאים בסביבה כשאתה מנסה לפלרטט, זה יכול לפגוע בסיכויים שלך להיות עדינים ומוצלחים כאחד.
 5. 5
  מחקים את האדם האחר. תנו למצב גופכם להתאים לשלו. מיצוב מסוג זה יגרום לו לחשוב עליכם בצורה טובה יותר, גם אם הוא לא שם לב בדיוק למה שאתם עושים. שימו לב למשהו כמו איך הוא מיקם את זרועותיו, ונסו להתאים לכך.
  • אתה לא רוצה להגזים ולהיות תמונת מראה מדויקת. זה נכון במיוחד אם זה מציב אותך במצב לא טבעי או מביך כמו לחצות את הרגליים, או להישען על משהו שאתה לא צריך להיות.
 6. 6
  צור קשר פיזי. אתה לא רוצה לתפוס את האדם האחר, רק משהו קצר כדי שייראה כמו תאונה, או פשוט התרגשת יתר על המידה. הקשר הפיזי אמור להספיק כדי למשוך את תשומת לבה, ולהציע שהעניין שלך בה הוא יותר מסתם ידידותי.
  • הדרך הטובה ביותר להשיג זאת היא לעמוד קרוב אליה. תפוס את המושב לידה, או לפחות זז לידה כשתרצה להתחיל לדבר. באופן כללי, קשה יותר לפלרטט מעבר לחדר.
  • אתה יכול לגעת בזרועה כדי להדגיש נקודה, או להבריש את היד שלך בידה. הפעל את הספונטניות על ידי התנצלות על הקשר.
  • אם אתה נמצא במרחב צפוף, אתה יכול "להיתקל בה" בטעות. אתה מנסה להימנע מלהיות ברור כאן, אז אם אתה איפשהו עם הרבה מקום ביניכם, אל תנסה את זה.
  • שימו לב לתגובתה לכל קשר. אם היא מחייכת, מגבירה את קשר העין או מגיבה להתנצלותך במשהו כמו "לא אכפת לי" או "זה בסדר", זה סימן טוב. לחלופין, אם היא קופצת לאחור או מזעיף פנים, אתה יודע שאין הרבה עניין.
 7. 7
  היה האדם הראשון שהלך משם. אם אתה מרגיש את מתח המתח, תסלח לעצמך. אל תנסה לבקש מספר או לקבוע תאריך. אם האדם האחר מעוניין, הוא ילך אחריך או ינסה לעשות צעד לפני שתתרחק.
  • כשאתה מתרחק, אתה תמיד יכול לומר משהו כמו "היה טוב לדבר איתך" כדי להדגיש שנהנית מהשיחה. הימנע מפיתיון של האדם השני בשורות כמו "אנחנו צריכים לעשות את זה שוב מתישהו."
  • אתה תמיד יכול לחסוך במבט מהיר לאחור כדי לראות אם אתה תופס את מבטו שוב, או לבדוק אם הוא עוקב אחריך, אך אל תתעכב.

חלק 2 מתוך 3: שימוש בשפה לפלרטט

 1. 1
  חכה עד שאתה לבד. אם אנשים נמצאים בסביבה כשאתה מנסה לפלרטט, זה יכול לפגוע בסיכויים שלך להיות עדינים ומוצלחים כאחד. שמור על האינטראקציה ידידותית, אך לא פלרטטנית, עד ששניכם לבד.
  • אנשים אחרים עשויים לראות בך תחרות, ולנסות לפרק את האינטראקציה. לחלופין, הם לא יאהבו לראות אנשים אחרים מפלרטטים, במיוחד אם אתה נמצא בסביבה מקצועית כמו משרד.
  • אנשים גם מתנהגים אחרת כשהם לבד, כך שהיעד שלך לא יכול להיות מוכן לשחק אם יש אחרים בסביבה.
 2. 2
  תן למילים שלך את הדגש הנכון. אפילו משפטים פשוטים כמו "שלום" ניתן לומר במגוון דרכים כדי להצביע על תחושה אישית. שינוי בטון, באמצעות קול "סקסי" יותר, יכול לאותת על עניין מבלי שתצטרך לשנות את המילים.
  • שמור על קולך נמוך יותר, והוסף סיבוב עולה בסוף המשפטים שלך, כאילו אתה שואל כשאלה. זהו תמרון עדין המעודד את מטרתך להמשיך בשיחה, מבלי לאותת על עניין ישירות.
 3. 3
  השתמש בשמו בשיחה. אם הוא אומר לך את שמו, הקפד להמשיך להשתמש בו כשאתה מדבר איתו. זה מצביע על כך שהוא חשוב לך ושומר על שיחתך מכוונת אליו.
  • זו גם דרך טובה לעזור לזכור את שמו של אדם, שתמיד תוכלו לתת כתירוץ אם הוא יתחיל לשאול מדוע אתם עושים זאת.
  אבל דרך יעילה באמת לפלרטט היא להכין תוכניות תיאורטיות יחד
  עריכת תכניות: זה ממש מנוצל, אבל דרך יעילה באמת לפלרטט היא להכין תוכניות תיאורטיות יחד.
 4. 4
  להחמיא לדברים שהאדם האחר אוהב. אהבת אותם דברים היא התחלה טובה לתאימות נוספת.
  • יהיה עליך לשים לב כאשר היעד שלך ידבר איתך כדי למצוא את העניין שלה. האזן למוזיקה שהיא שמה, או מאכלים שהיא אוהבת, ואז תן איזה אישור מעורפל כמו "שיחה טובה. אני אוהב את השיר הזה."
  • זה יכול לעבוד גם כשמשלמים מחמאות פשוטות. "אני אוהב את החולצה ההיא" או "אתה נראה נחמד היום" מנומס מרמז שאתה שם לב למה שהיא עושה. פשוט נסה להימנע מלהיות מפורש יותר, או לתת יותר מחמאה אחת על אותו הדבר, מכיוון שזה ברור מדי.
  • כמובן, אתה לא רוצה לשקר במקרה זה. אם הטעם שלך מתנגש עדיף לא להעמיד פנים.

חלק 3 מתוך 3: תשומת לב מיוחדת למישהו

 1. 1
  שמור על ניקיון. מקלחת באופן קבוע, שמירה על צחצוח השיער או סריקתך, וודא כי נשימתך רעננה תהפוך אותך מושך יותר לסובבים אותך, כולל האדם שאתה רוצה להבחין בך. חוץ מזה, אתה אף פעם לא יודע מתי תתקל בו, אז אתה רוצה להיות מוכן.
  • תמיד עדיף לעשות זאת לפני שתיתקל באדם שאיתו אתה רוצה לפלרטט. רוב הסיכויים שהוא לא ישים לב אם תסלח לעצמך לשירותים כדי למרוח איפור מחדש במהלך השיחה שלך.
  • ריחות מלאכותיים כמו בושם או קלן יכולים להועיל, אך למרוח בקלילות. אתה רוצה שהריח הטבעי שלך ייצא גם קצת, ואף אחד לא אוהב לקבל ריח חזק של קלן רק בגלל שנכנסת לחדר.
 2. 2
  התלבש היטב. הבגדים שלך יכולים לומר עליך הרבה אם תיתן להם. לבוש טוב יכול לעזור למשוך את תשומת ליבו של האדם האחר, גם אם הוא לא מבין שאתה בדרך כלל לא מתלבש ככה. מלבד פרטים לגבי מינים שונים, תרצה שהבגדים שלך יהיו מסודרים ויתאימו לך.
  • עבור נשים, חפשו צבעים רכים יותר המסמנים רומנטיקה, כמו ורוד או אלמוגים. לסגנון, הדגיש את הקימורים שלך, במיוחד את החלקים בגופך שאתה רוצה שהבחור יסתכל עליהם.
  • לגברים הבגדים שלך צריכים להיות נקיים וללא קמטים. נעליים יפות, במקום זוג נעלי התעמלות ישנות, יכולות לעזור גם כן. מבחינת צבע, אדום תמיד טוב להפניית תשומת לב, ולהקרנת דימוי של כוח וביטחון.
  • אם המטרה שלך מחמיאה לבגדיך, הקפד להודות לו. הוספת שורה כמו "תודה ששמת לב" יכולה להציע בערמומיות שרצית שהוא ישים לב. פשוט הימנע מתגובות מפורשות יותר כמו "לבשתי לך את זה", וזה ברור מדי.
 3. 3
  תן לו משהו להסתכל עליו או להגיב אליו. אם אתה רוצה להיות עדין עם הפלירטוטים שלך, אתה כנראה מקווה שהאדם האחר יבצע את הצעד הראשון. כדי לעודד אותו, עשה משהו גלוי המבטא משהו שאתה מעוניין בו, כך שיהיה לו תירוץ להתחיל לדבר איתך.
  • זה אמור להיות רמז חזותי, כמו לתת לו לראות את כריכת הספר שאתה קורא, או להטות את הטלפון בעדינות לכיוונו כדי שהוא יוכל לראות את המוסיקה שאתה מקשיב. יתכן שתצטרך לעשות ניחושים לגבי תחומי העניין שלו, אבל זה יכול להיות חלק מהכיף.
  • זה יכול להיות נכון במיוחד כאשר מפלרטטים עם בחורים, מכיוון שגברים בדרך כלל מעדיפים ליזום שיחה.
 4. 4
  שלחו טקסט למטרה שלכם. אם יש לך מספר טלפון, או פרטי קשר אחרים, שלח טקסט מהיר להזכיר לה משהו מהנה שעשית יחד. הודעות טקסט עדיפות על התקשרות מכיוון שהיא נותנת לאדם האחר מקום להתעלם מההודעה שלך אם היא לא מעוניינת, או נותנת לה זמן ליצור תגובה מצחיקה או שנונה.
  • שמור על המסר שלך קצר ולעניין. תזכורת קצרה כמה נחמד היה להיפגש, או תזכורת על איך אתה עדיין צוחק מבדיחה שהיא סיפרה, היא שוברת קרח טובה. והכי חשוב, זה יאפשר לה לדעת שהיא בראש שלך.
  אתה מנסה להימנע מלהיות ברור כאן
  אתה מנסה להימנע מלהיות ברור כאן, אז אם אתה איפשהו עם הרבה מקום ביניכם, אל תנסה את זה.
 5. 5
  להשאיל לו משהו. אם המטרה שלך הציעה שהוא אוהב סוג מסוים של ספר, מוסיקה או סרט, השאיל לו את העותק שלך (או משהו דומה). זה ימשיך את השיחה על משהו ששניכם אוהבים, ויראה לו שאתם מקשיבים לתחומי העניין שלו.
  • אולי הכי חשוב שיהיה לך תירוץ לראות אותו שוב כשהוא יחזיר את הפריט.
 6. 6
  להיות סבלני. לא כולם ישימו לב או יגיבו לפלרטט שלך מיד. המשך בזה כמה דקות, או נסה כמה טכניקות שונות כדי לוודא שהאדם האחר לא באמת מעוניין לפני שניתק את ניסיונותיך. אל תפחד לנסות גם פעם אחרת.

עצת מומחה

נסה את שלוש טכניקות הפלירטוט הבאות:

 • מחמאות: כאשר אתה מפרגן לאדם, אתה יכול לעזור לו לאכזב את משמרו ולהרגיש שאתה שמח לראות אותו. למשל, אתה יכול לומר, "אתה נראה נהדר הלילה!" עם זאת, אם אתה עושה את זה לעיתים קרובות מדי, זה יכול להרגיש לא מסוכן, ולכן עדיף להשתמש בגישה זו במשורה.
 • נגיעה: נגיעה פלרטטנית היא דרך נהדרת להראות שאתה מעוניין. למשל, אתה יכול לגעת בידם או ברגלם בקצרה, או אם אתה מעבר לשולחן, אתה יכול להסתובב ולשבת לידם. רק וודא שהם מרגישים בנוח עם זה, ואל תפחד לשאול אם אתה לא בטוח.
 • עריכת תכניות: זה ממש מנוצל, אבל דרך יעילה באמת לפלרטט היא להכין תוכניות תיאורטיות יחד. לא זו בלבד שהיא מאפשרת לאדם לדעת שאתה מעוניין לבלות יחד, אלא היא מאפשרת לו לראות איך יכול לבלות איתך. למשל, אם שניכם אוהבים לבשל, אתם עשויים לומר משהו כמו, "אה, זה יהיה כל כך כיף ללכת לשוק איכרים, לבחור כמה ירקות ולבשל משהו ביחד!"

אזהרות

 • אל תספר לאנשים אחרים על המשיכה שלך והרצון לפלרטט. הם עשויים להרוס לך את הכיסוי ולהשתמש בשפת גוף שגורמת לך להיראות ברור.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail