איך להתגבר על הפחד שלך מנשים?

התגברות על הפחד שלך מדחייה
בניית הביטחון שלך, התגברות על הפחד שלך מדחייה, והענקת עצמך המון תרגול לדבר עם נשים תחדד את הטכניקה שלך.

האם אתה נהיה עצבני, אולי אפילו מבועת, כשאתה נמצא סביב נשים? אתה לא צריך! בניית הביטחון שלך, התגברות על הפחד שלך מדחייה, והענקת עצמך המון תרגול לדבר עם נשים תחדד את הטכניקה שלך. בקרוב תראה שאין סיבה לפחד מנשים - הן פשוט אנשים רגילים!

חלק 1 מתוך 4: בניית אמון בעצמך

 1. 1
  ערוך רשימה של התכונות החיוביות שלך. רשום את נקודות החוזק, ההישגים והדברים שאתה מעריץ לגבי עצמך. כתוב לפחות שלושה דברים בכל קטגוריה. תחשוב על פעמים שעשית משהו שבאמת היית גאה בו. זכרו את הזיכרון הזה כשאתם מדברים עם נשים כדי לשמור על הביטחון שלכם.
  • למשל, שלוש מהעוצמות שלך עשויות לקרוא "אדיב, אכפתי, מתחשב."
  • רשימה של שלושה הישגים עלולה להיות "זכתה במקום ראשון ריבה שירה המקומית, יש עבודה חדשה גדולה, זכה ציון הגבוה בבית שלי משחק ארקייד אהוב."
  • רשימה של שלושה דברים שאתה מעריץ לגבי עצמך עשויה להיות "לעתים קרובות אני מתנדב בעמותות מקומיות, אני תורם מזומנים לעמותות שאני מאמין בהן, ואני מחבר את כל שאריות המזון שלי"
 2. 2
  תחשוב מחשבות חיוביות. אם אתה נתקל במחשבה שלילית על עצמך כמו "אני לא רצוי לנשים", דמיין שהיא פשוט תעבור לידך בעיני רוחך. החלף אותו באישורים פעילים כמו "יש לי הרבה תכונות חיוביות ולא צריך לפחד מנשים." אל תתעכב על מחשבותיך השליליות או תעסוק בהן.
  • אתה שולט ברגשות שלך; הרגשות שלך אינם בשליטה עליך. אמנם אינך יכול להחליט מה אתה מרגיש, אך אתה יכול להחליט כיצד לפעול על פי רגשות אלה. הישאר מודע למה שאתה מרגיש וחושב על מנת לשמור על הביטחון שלך גבוה ולמצוא את האומץ לדבר עם נשים.
  • השתמש בדיבור עצמי כדי להישאר חיובי. דיבור עצמי הוא המונולוג הפנימי שיש לך עם עצמך, התסריט הרץ בנפשך. דיבור עצמי שלילי מביא אותך עם מחשבות רעילות כמו "אני לא טוב, ואנשים לא אוהבים אותי." דיבור עצמי חיובי, לעומת זאת, עוזר לך להתמקד בדברים הטובים בחיים. על ידי השתלטות על הדיבור העצמי שלך עם מחשבות מודעות כמו "אני מנצח ויש לי עתיד מזהיר", אתה יכול לשפר את ההערכה העצמית שלך ואת הגישה הכללית שלך.
 3. 3
  נטו להיגיינה שלכם. ללבוש בגדים נקיים שמדיפים ריח טרי. השתמש בדאודורנט. צחצחו ושיניים בחוט דנטאלי לפחות פעמיים ביום. להתגלח לפי הצורך ולהתקלח מדי יום. גזזו את הציפורניים ושמרו גם על שיער נקי וגזוז. לדבר עם אנשים קל יותר כשאתה טוב למדי ומרגיש רענן.
  • התקלחו כל יום. אתה יכול להתקלח בלילה או בבוקר, מה שעובד לפי לוח הזמנים שלך. יש אנשים שאוהבים להתקלח בבוקר כי זה עוזר להם להתעורר. אחרים מעדיפים להתקלח בערב מכיוון שהם יכולים לשטוף את הזיעה והלכלוך של היום.
  • בעת צחצוח השתמש בשיטת הגלגול. זה כרוך בהנעת המברשת לא בקווים אנכיים או אופקיים ישרים על פני השיניים, אלא במעגלים הדוקים וקונצנטריים מבסיס החניכיים ועד קצות השיניים.
  • אם יש לך קשקשים, השתמש בשמפו ומרכך קשקשים מיוחד. הימנע ממקומות יבשים ושקול לקנות מכשיר אדים על מנת למתן את השפעות הסביבה היבשה על הקרקפת.
  בקרוב תראה שאין סיבה לפחד מנשים - הן פשוט אנשים רגילים
  בקרוב תראה שאין סיבה לפחד מנשים - הן פשוט אנשים רגילים!
 4. 4
  הרחק מאנשים שגורמים לך להרגיש רע עם עצמך. אל תקשיב לאנשים שגורמים לך להרגיש שאתה גבוה מדי, שמן מדי, רזה מדי או נמוך מכדי לדבר עם נשים. אל תקנה את השקר שנשים לעולם לא יימשכו אליך בגלל מחסור כלשהו שמישהו בשלב כלשהו התעקש שתסבול ממנו.
  • אם מישהו גורם לך להרגיש רע, יידע אותו. אמור משהו בנוסח "מה שאמרת קודם באמת פגע ברגשותי. לא עשיתי דבר כדי להגיע למילים האכזריות שלך. בבקשה אל תדבר אליי בטוב לב." זה יביא את ההתנהגות השלילית לידיעת הצד הפוגע והם כנראה יתנצלו.
 5. 5
  שמור על הבריאות שלך. שמירה על עצמך והתכנסות תעזור לך לבנות את הביטחון שאתה צריך כדי להתגבר על הפחד שלך מנשים. כמה הרגלים פשוטים ובריאים יעניקו לך אנרגיה חיובית יותר כאשר אתה מתמודד עם אחרים וכשחושבים על היכולות והערך העצמי שלך.
  • שאפו לישון 6-8 שעות בכל לילה. להיות מנוח גם יעזור לך לשמור על גישה חיובית וגם יעסוק אותך כשמדברים עם נשים.
  • אכלו תזונה בריאה הכוללת שפע פירות, ירקות ודגנים מלאים.
  • ישנם יתרונות רבים להתאמן באופן קבוע. פעילות גופנית קבועה תעזור לך לבנות כושר גופני, לצבור כוח ואפילו לעזור לך לשפר את השקפתך על החיים. זה מביא להגברת הביטחון, שתצטרך להתגבר על הפחד שלך מנשים. נסה מגוון תרגילים כמו שחייה, רכיבה על אופניים, ריצה והרמת משקולות. התחל לאט בכל אימון בו אתה מתגבר והגביר את עוצמת הפגישות שלך בכל יום. לדוגמא, כאשר אתה מתחיל, רץ מייל בכל יום, ואז לאחר שבוע הגדל את המרחק לשני מיילים בכל יום.
 6. 6
  למדו את אומנות השיחה. היכולת לשוחח בקלות עם אנשים רבים ממגוון תחומי החיים היא מיומנות שניתן ללמוד. התאמן בשיחה עם חבר, ואז הגדל את גודל הקהל שלך לקבוצות גדולות יותר של שלוש או ארבע, כך שתוכל להחזיק את תשומת לב המאזינים ביעילות בברים או במסיבות.
  • למדו לספר בדיחות. לגרום לאנשים לצחוק זו דרך נהדרת לשבור את הקרח. אנשים נמשכים לעבר אלה שיכולים לפצח בדיחה טובה. אם אתם מיומנים לספר בדיחות, תוכלו בקלות לעשות רושם חיובי על נשים ולא תהיה לכם סיבה לחשוש לדבר איתן.
  • התמקדו בנושא העומד על הפרק, לא בתפיסה שלכם את עצמכם. אל תדאג איך אתה נראה, מה יכול להיות או לא בין השיניים שלך, או איך השיער שלך מסורק. להיות מאורסת, לא מוסחת, כאשר בשיחה עם אישה תגרום לך להיות פחות מודאגת במהלך החילוף.

חלק 2 מתוך 4: ניסוח מחדש של האופן שבו אתה רואה נשים

 1. 1
  לראות נשים כאנשים. אל תניח נשים, או אישה מסוימת, על כן. אף אישה אינה מושלמת. נשים הן בני אדם בדיוק כמוכם, עם מאבקים ואתגרים משלהם. נשים רבות פוחדות ופגיעות בדיוק כמוך. להיות מציאותי בהערכתך את הנשים בכללותה יכול לגרום לך לפחד פחות מהן.
  • לכל אישה מאפיינים ותכונות ייחודיים משלה. למד עליהם יותר לעומק כדי לברר כיצד לשוחח בצורה הטובה ביותר עם אישה נתונה. למשל, אתה יכול לשאול אישה אחת על קבוצת הספורט האהובה עליה, ואילו אתה יכול לברר עם אחרת על משפחתה. למד מה כל אישה מעריכה בחייה, ועודד אותה לחלוק אתך.
  • קבל שלא כל הנשים יסתדרו איתך. נשים הן אינדיבידואליות, שלכל אחת מהן יש את הטעם והעדפות משלהן. יש אנשים שפשוט לא מסתדרים.
 2. 2
  צפה בפרספקטיבה מסוימת בנושאים שנשים נאבקות בהן. נשים מתמודדות עם בעיות ענק בחיי היומיום שלהן גברים לעולם לא צריכים לחשוב. פערים בשכר, הטרדה מינית, זכויות להפלות והיום הכפול הם רק קומץ האתגרים הייחודיים לנשים. ככל שתביני יותר נשים ומאבקים שלהן, כך נראה שהן פחות גזע חייזרי, ואת פחות תהיי מפחדת מהן.
  • קרא חשבונות על שחרור נשים ומאבקים. ספרות של פעילים פמיניסטיים כמו גלוריה שטיינם תאיר לך כיצד חוויות ומטרות נשים שונות מאלה של גברים - אך תקפות באותה מידה.
  • ספרות פמיניסטית חשובה אחרת כמו "חדר משלך", "הארץ" והטפט הצהוב תמחישו לכם סוגיות של נשים בהקלה רבה. הבנת ההבדלים הללו יכולה לשחוק את הפחד שיש לך לנשים ולהחליף אותו בכבוד והערצה מתמיד.
  יציאה לדבר עם נשים עם חבר או שניים יכולה להקל על תהליך המפגש והשיחה עם נשים
  יציאה לדבר עם נשים עם חבר או שניים יכולה להקל על תהליך המפגש והשיחה עם נשים.
 3. 3
  זהה הישגים של נשים. יש אנשים שחושבים שנשים הכי מתאימות פשוט להיות אימהות או נשים ולעשות מטלות ביתיות. כשתראה שנשים מסוגלות לגדולות באותה מידה כמו גברים, יהיה לך פחות סיכוי לחשוב עליהן כעל קטגוריה אחרת ונפרדת בפני עצמן. חשבו על תחום מקצועי וחשבו על כל הנשים שתרמו לכך. לראות נשים שלמות יעזור לך להבין שהן יכולות להעניק לך השראה ככל שגבר יכול. שיחה עם נשים מוכשרות יכולה להרחיב את האופקים שלך.
  • אמניות נשים כוללות את מרי קסאט וג'ורג'יה אוקיף
  • נשים מדעניות כוללות את מארי קירי וקרולין פורקו
  • נשים פוליטיקאיות כוללות את מרגרט תאצ'ר ואליזבת וורן
 4. 4
  אל תתמקד כל כך במראה הנשים. נשים הן יותר מסתם פנים יפות. בעוד שהחברה נוטה לחזק את הרעיון שיופי הוא בעל חשיבות עליונה לזהות האישה, זה לא המקרה. נשים יכולות להיות גבוהות, נמוכות, שמנות, רזות, ולהתאים לדעות שונות של יופי. היופי הוא "בעיני המתבונן", אחרי הכל, ומוגדר באופן שונה בתרבויות שונות.
  • במקום לפחד מיד מאישה גבוהה או יפה מאוד, נסה להכיר את עצמך בשלווה. אמור משהו כמו "היי, שמי __." ככל שהשיחה מתקדמת, התמקדו בנושא העומד על הפרק, ולא במראה שלה.
 5. 5
  אל תאמין שכל הנשים הן מטריאליסטיות. להיות מטריאליסט פירושו שאכפת לך רק מהדברים השטחיים בחיים, כמו להיות יפה ויש לך כסף. לא כל הנשים רודפות אחרי גברים עשירים פשוט כי הם רוצים כסף. הרבה נשים לא נמשכות לבחור הכי חתיך וחביב; יש המעדיפים גברים מצחיקים או אינטרוספקטיביים. אחרים מעריכים חסד ולב חם. ההכרה בכך שנשים אינן חולקות מערכת ערכים ומטרות אחת תעזור לך לשנות את הדימוי הסטריאוטיפי שלך כלפיהם וכך להתגבר על הפחד שלך.
  • נסה להתגבר על הפחד שלך מנשים על ידי גישה לכל אישה בראש פתוח. אל תיצור קשרים שליליים בין אישה אחת לאחרת על סמך מין בלבד. שאל את עצמך איך היית רוצה אם אישה תשפט את הערך והערך של כל הגברים על ידי השוואתם לבריונים ופושעים.
  • למעשה, גברים הם מטריאליסטים יותר מנשים, ומייחסים חשיבות רבה יותר למעמד ולעושר.

חלק 3 מתוך 4: שיחה עם נשים

 1. 1
  דבר עם כל הנשים. חשוב מאוד להתייחס לכל הנשים כבני אדם וכשווים, לא רק כנשים או חברות פוטנציאליות. אתה עלול לחשוש מדברים עם נשים כי אלה שאתה בדרך כלל מנסה לדבר איתם הם אלה שאתה מאוד נמשך אליהם ומתקשה לשוחח איתם באופן טבעי. אבל אם תדבר עם יותר נשים, לא רק עם אלה שנראות כמו דייטים פוטנציאליים, תקבל הרבה תרגול לדבר עם נשים שתוכל ליישם בהמשך חייך. אחרי הכל, 50% מהאנשים עלי אדמות הם נשים; תצטרך לדבר עם כמה מהם בשלב כלשהו.
  • לא תמיד צריך לדבר עם נשים עם מניע סמוי כלשהו כמו לצאת לדייט. שוחח עם נשים כמו שהיית עושה עם כל חבר אחר (גברי). ראו בשיחתכם עם נשים חילופי תועלת הדדית באמצעותם תוכלו לגדול כאדם.
 2. 2
  תהיה עצמך. להיות כנה מי אתה באמת ומה אתה חושב שהוא מיומנות שמעטים מחזיקים בו. להיות עצמך יניח לך יותר בנוח סביב נשים. אם תערוך הצגה על מנת להתגבר על הפחד שלך מנשים - לעסוק בברגדוצ'יו או בברואדו - בסופו של דבר תתגלה לך, בנוסף תהיה לא מרוצה מכיוון שתרגיש מחויב כל הזמן להיות האדם שהתחזית לו להיות בתחילה.
  • למשל, אם אישה באמת עוסקת בסרטים מערביים, אתה לא צריך להעמיד פנים שהיא גם עוסקת בסרטים מערביים רק כדי להרשים אותה או לגרום לה לחשוב שאתה מגניב. השתמש בבורות שלך כהזדמנות לתת לה לשעווה פואטית על דריפטים גבוהים. שאלו הרבה שאלות מרתקות כמו "מתי זה יצא?" ו"מי כיכב בו? " השיחה צריכה להיות הזדמנות ללמוד על האדם האחר ועל תחומי העניין שלו באותה מידה כמו הזדמנות עבורך להדגים מי אתה.
  שמירה על עצמך והתכנסות תעזור לך לבנות את הביטחון שאתה צריך כדי להתגבר על הפחד שלך מנשים
  שמירה על עצמך והתכנסות תעזור לך לבנות את הביטחון שאתה צריך כדי להתגבר על הפחד שלך מנשים.
 3. 3
  השתמש בשפת גוף ידידותית. במקום לחצות את הידיים או להסתכל למטה לכפות הרגליים, הסתכל לנשים בעיניים ושמור את הידיים בכיסים או לצדדים. לברך את כולם בחיוך.
  • כשאתה מספר סיפור או בדיחה, השתמש בידיים שלך כדי להדגיש ולהמחיש את מה שאתה אומר. כנפת אצבע או כף יד פתוחה ופונה כלפי מעלה הן שתי דוגמאות לתנועות ידיים נפוצות המשמשות בשיחה.
 4. 4
  מדברים על מה שהיא רוצה לדבר. אל תתמקד רק בעצמך או באוהבים שלך, למעט תחומי העניין שלה. השיחה צריכה להיות רחוב דו כיווני. גלה אילו סרטים, ספרים, מוסיקה ומדיה היא אוהבת. האם היא אוהבת לנסוע? אם כן, לאן? אם אינך יודע במה היא מעוניינת, פשוט שאל. אל תיתלה גם מנושאים. אם מישהו מכם מוכן לדבר על משהו אחר, קפצו לשלב הבא של השיחה.
  • בקש הבהרה כשהיא מסבירה או מתארת משהו. "איפה זה היה, בדיוק?" או "למה אתה מתכוון בזה?" הן שאלות טובות להעמיק בשיחה עם אישה ולהראות שאתה מעוניין.
  • זיהוי סימני שעמום במהלך שיחה: תשובות קצרות, לא אישיותיות, שטחיות ומועברות באופן סתום. אם אישה משתתקת ועיניה מתבהרות, ייתכן שתרצה לשנות את הנושא או להזמין אותה לקחת את מושכות השיחה. שאל "מה אתה חושב על זה?" או "האם אי פעם ניסית את זה?" כדי להעסיק אותה.
 5. 5
  נסו לדבר עם נשים עם חבר או בקבוצות. יציאה לדבר עם נשים עם חבר או שניים יכולה להקל על תהליך המפגש והשיחה עם נשים. באופן אידיאלי, תצא עם מישהו שיש לו נקודות חוזק או טכניקות שיחה שונות ממך. השתמש בחוויה ממקור ראשון כדי ללמוד מחבריך ובקש מצביעים. צא לברים, מועדונים ומסיבות עם חברך כדי להתאמן בשיחה עם נשים.
  • אתה לא צריך לפגוש נשים במסגרות היכרויות מסורתיות כדי להתגבר על הפחד שלך מהן. אתה יכול להתחיל לדבר עם נשים בפורומים מקוונים או בחדרי צ'ט, ואז לעבור מאוחר יותר לאינטראקציה פנים אל פנים. נסה לפגוש נשים במועדוני ספרים, בתי קפה ובקבוצות ספורט בין-מגדריות.
 6. 6
  אל תדבר עם נשים גסות ולא מעניינות. הקפידו לדבר רק עם נשים ידידותיות ומנומסות. גם אם אישה אינה מעוניינת ברומנטיקה שלך, ישנן דרכים אדיבות מאוד להודיע על כך; היא לא צריכה להתייחס אליך כמו למטרד. אם היא מגלגלת אליך עיניים, בקושי עונה לך ומתנהגת בגסות בדרך כלל, תסלח לעצמך בנימוס. אל תתנו לאף אחד להתנהג כאילו הם טובים מדי בשבילכם.
  • למשל, אם אתה מציע לקנות לאישה משקה והיא צוחקת: "ממך? לא תודה!", פשוט משך בכתפיך והלך משם. לאף אחד לא מגיע טיפול מסוג זה.
 7. 7
  ודא שאתה לא לוקח דברים בצורה לא נכונה. לפעמים אנו לוקחים הערות שנועדו רק לבדיחות לב, במיוחד כשהן מהמין השני. לפני שנפגעים או נסערים, נסו לחשוב מחדש על הקשר השיחה. אם אתה נפגע ממשהו שאישה אמרה, אמור לה. רוב הסיכויים שהיא לא התכוונה לפגוע ברגשות שלך. נסו ללמוד את דרך הטיפול באישה.
  שתצטרך להתגבר על הפחד שלך מנשים
  זה מביא להגברת הביטחון, שתצטרך להתגבר על הפחד שלך מנשים.
 8. 8
  להיות סבלני. אתה עלול להתפוצץ כמה פעמים. אתה עלול להיות עצבני ותצטרך לערבות מדי פעם. לא עניין גדול! תישאר עם זה ואל תתייאש. בסופו של דבר, תוכלו לתקשר בהצלחה עם אישה. כשאתה לא מדבר ביעילות עם נשים, אל תאשים את עצמך ואל תתעכב על זה. תחשוב על השיחה כעל תרגול, ולא ככישלון. נסה ללמוד מזה משהו ואל תנתח יתר על המידה שום שיחה אחת.
  • קשה לדעת לפעמים מדוע שיחה לא התנהלה כשורה. נסה גישות שונות כשאתה מדבר עם נשים. שוחח עם נשים על ידי פגישה איתן בתנאים שלהן. היה מצחיק במקרה אחד, ורפלקטיבי ומהורהר במקרה אחר.
  • חשוב על האישה איתה אתה משוחח: האם היא חושבת עמוק או שהיא מעוניינת יותר בשיחה שטחית? התאם את סגנון השיחה והגישה שלך לאישיותו של האדם שאתה מדבר איתו.

חלק 4 מתוך 4: התמודדות עם דחייה

 1. 1
  למזער את החשיבות של תגובות שליליות. ניתן להשיג זאת בצורה הטובה ביותר באמצעות אסטרטגיה המכונה התמודדות ממוקדת רגש. התמודדות ממוקדת רגשית היא תהליך ההכרה שבעוד שאתה לא יכול לשנות את המצב שאתה נמצא בו, אתה יכול לשנות את הדרך בה אתה מגיב ולהרגיש לגביו.
  • שנה את הדרך בה אתה מרגיש לדחות אותך על ידי הבנה שנשים שדוחות אותך אינן מבינות אותך, יכולות להיות להן יום רע או שהן כבר מעורבות רומנטית עם מישהו אחר. במילים אחרות, אתה לא צריך לקחת את זה באופן אישי.
 2. 2
  לפתח פחד מחרטה. האפשרות שתפספס הזדמנות נהדרת לשוחח איתה או לצאת איתה היא מפחידה יותר מהסיכוי לדחייה. אין דבר גרוע יותר מלהבין עד כמה החיים שלך יכולים להיות שונים אם רק היית יוצאת ומדברת עם נשים בתדירות גבוהה יותר או מוקדמת יותר.
  • דמיין את חייך כדרך מסועפת. בשלב מסוים בחייך בחרת לדבר עם אישה מסוימת, ואז התאהבת, התחתנת, ילדת ילדים וחיית באושר ועושר. בתרחיש האחר, בילית את חייך מפחד לדבר עם נשים ובילית את שארית ימיך חופשיים ולא משועבדים, אך לבד. מהי העדפתך?
 3. 3
  תידחה. הדרך היחידה לייצר חרב היא לשים את המתכת באש. דחייה בצורה כואבת באמת רק תחזק אותך אחרי שתתגבר על זה. ברגע שקרע את ליבך על ידי דחייה על ידי אישה שאכפת לך באמת, דחיות עתידיות, לעומת זאת, ייראו פחות עזות.
  • אל תיקח את הדחייה שלך באופן אישי. הכירו בכך שהדחייה קשורה לתקלות ורגשות של האדם האחר, ולא שלכם.
  • זה בסדר להרגיש מאוכזב כשדחו אותך, אבל אל תגיב בכעס או באלימות כלפי עצמך או אחרים כשדחו אותך. למשל, צעקות או זריקה של דברים אינן מקובלות. יהיו לך יותר הזדמנויות להתגבר על הפחד שלך מנשים בעתיד, אז אל תיתן לכמה דחיות להפיל אותך.
 4. 4
  לצחוק על זה. למצוא משהו מצחיק בדחייתך אולי קשה, אבל זו דרך יעילה להתגבר על זה. כשאתה צוחק ומחייך, אתה משחרר אנדורפינים, משככי כאבים טבעיים המפיגים מתח וגורמים לנו להרגיש טוב. אחרי שנדחית, נסה למצוא לפחות דבר מצחיק אחד לגבי המצב.
  • זה עוזר אם יש לך חבר יחד איתך לבדוק את החוויה. שאל את חברך, "וואו, ראית את פניה כששאלתי אותה אם היא רוצה לרקוד?" להיות סרקסטי, אבל לא מריר, לגבי החוויה שלך יכול לעזור גם. "טוב זה הלך טוב," אתה יכול להגיד לעצמך אחרי דחייה קשה.

שאלות ותשובות

 • איך אני מברך נשים?
  באותו אופן שאתה מברך כל אחד אחר - בחיוך ובשלום! היו תמיד מנומסים כשמברכים נשים. הביטו בעיניים והיו ידידותיים.

תגובות (1)

 • jeancruickshank
  עכשיו התגברתי על הפחדים שלי.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail