איך לשחק קשה להשיג בחורים?

אם אתה בחור שמנסה לשחק קשה להשיג, שמור על דברים קלילים ומהנים בהתחלה על ידי הקניטה של הילדה שלך מעט, אך נסיגה אם הדברים ידידותיים מדי מהר מדי. ברגע שהגעת מספיק רחוק להחלפת מידע ליצירת קשר, תן לה לעשות את הצעד הראשון ואז קח את הזמן שלך לחזור אליה כדי שלא תיראה להוט מדי. היו מעוניינים ומוכנים לבלות, אך נסו לגרום לכם להיראות כאילו יש לכם חיי חברה פעילים שאתם מתאימים לה. כשאתם מבלים יחד, אל תמהרו להחזיק את ידה או להיכנס לנשיקה. שמירה על ניחושה היא המפתח לשימור העניין שלה! לקבלת טיפים כיצד לדבר על הרגשות שלך קצת בכל פעם כדי שהילדה שלך תחזור לקבלת מידע נוסף, המשך לקרוא!

אם אתה רוצה לשחק קשה להשיג
אם אתה רוצה לשחק קשה להשיג, אז אתה לא רוצה שהבחורה שאתה אוהב תרגיש כאילו אתה קורץ לה.

לשחק קשה להשגה זו הדרך המושלמת למשוך את תשומת לב הילדה ולגרום לה לראות שאתה שווה את המרדף. אם תתחיל לרטוס לרגליה של ילדה, לעקוב אחריה כמו כלבלב ולשיר לה שירים רומנטיים תוך כדי נגינה בגיטרה האקוסטית שלך, אז היא תתחיל לאבד עניין במהירות. כמובן, תוכל להודיע לה שאתה אוהב אותה - תוך הקפדה לשמור עליה על בהונותיה. אם אתה רוצה לדעת איך לשחק קשה להשיג, ראה שלב 1 כדי להשיג את ילדת חלומותיך - בלי להיראות כאילו אתה מנסה בכלל.

חלק 1 מתוך 2: לוכד את עיניה

 1. 1
  שמור על הילדה על בהונותיה אחרי שאתה נפגש. אם אתה רוצה לשחק קשה להשיג, אז אתה לא יכול להיות פתוח מדי לגבי כמה שאתה אוהב את הילדה או להודיע לה בדיוק איך אתה מרגיש. במקום זאת, אתה צריך לשמור על דברים כיפיים ומעניינים על ידי הקנטה שלה, להיות שובב, להיתקל בה בעדינות, ופשוט לשמור על דברים קלילים וכיפיים מבלי להודיע לילדה איפה אתה עומד. שמור עליה לנחש לגבי הרגשות האמיתיים שלך על ידי הקנטה שלה מעט, אבל אז תסתלק אם הדברים יהיו ידידותיים מדי. תגרום לה לתהות איך אתה מרגיש בזמן שאתה מעודד אותה מספיק כדי לעניין אותה.
  • כדי לשמור עליה על בהונות, אתה יכול לקרוא לה בצורה מבודחת, על ידי אמירת דברים כמו: "כמה ורוד אדם באמת יכול ללבוש?" או, "מעולם לא הכרתי מישהו שכל כך אובססיבי לחתול שלה." התבדח איתה ותתן לה לראות שאתה מעריך אותה מבלי להחמיא לה בסך הכל, ורק תסקרן אותה עוד יותר.
 2. 2
  השמיע את זה מגניב כשמדובר בטלפון או בהודעות טקסט. אם אתה רוצה לשחק קשה להשיג, אז אתה לא רוצה שהבחורה שאתה אוהב תרגיש כאילו אתה קורץ לה. אם היא מתקשרת אליך, אל תרים את הצלצול הראשון - או אפילו את השני או השלישי. תן לה להרגיש שיש לך משהו חשוב יותר לעשות. למרות שאתה לא רוצה להיראות כאילו אתה מוזמן מכדי לדאוג לה, ייתכן שלא תרצה להרים טלפון בכל פעם שהיא מתקשרת. תן לזה כמה שעות לתת לה לראות שיש לך הרבה מה קורה.
  • אל תסתובב בטלפון ותעצבן את הילדה שאתה אוהב בכך שתשלח לה הודעה מה אכלת לארוחת בוקר או שאל מה היא חושבת שמשמעות החיים.
  • מי אומר שצריך להתמקד בשיחה עם בחורה אחת בלבד בכל פעם? במקום להתעכב על אדם אחד, השתמש בזמן הזה כדי להיות חופשי ולחקור את האפשרויות שלך.
  • אל תגיב מיד כאשר העניין שלך מסמס לך. לך הכין כריך והמתן רבע שעה להגיב, גם אם קשה לחכות. אם היא מתקשרת, תן לזה לעבור לתא הקולי והמתין כמה שעות כדי להתקשר אליה בחזרה. אם אתה באמת רוצה לענות לטלפון, לפחות המתן עד לצלצול השלישי.
 3. 3
  ברגע שאתה מחליף איתה מספרי טלפון, תן לה להתקשר אליך תחילה. כמובן שהיא עשויה שלא לעשות זאת, מצפה שתעשה את הצעד הראשון. לאחר שחלף זמן מסוים, תצטרך להחליט אם לנטוש את אסטרטגיית ה"קשה להשגה "שלך. בסופו של דבר אתה יכול להתקשר אליה ראשון, אבל לתת לה להתקשר אליך ראשון בפעם הבאה. עליכם להבהיר שלא תעשו את כל העבודה. אם היא רק תצפה לחכות לשיחה שלך כל היום, זה לא יקרה.
 4. 4
  אל תיפתח מהר יותר מדי לגבי הרגשות שלך. המתן לתת לה להעלות את הדברים האלה. אם אתה מתחיל לדבר על הנושאים האלה, היא עלולה להרגיש לא בנוח או כאילו אתה מתחיל חזק מדי. ככל שתשמור על ילדה שתאווה למילות האישור או החיבה שלך, כך יהיה טוב יותר כאשר תחליט סוף סוף לעשות את הצעד שלך; כמו כן, כמובן שככל שהסיכון שהיא תחליט שאתה פשוט לא מעוניין וימשיך הלאה. בשלב זה, גילוי ששיחקת "קשה להשיג" ולמעשה מעוניין בה לא צפוי להיפגש עם תגובה נלהבת.
  • אתה יכול להודיע לה שאתה אוהב אותה בדרכים מעודנות, כמו למשל לתת לה מחמאות או לומר שאתה אוהב לבלות איתה, אבל אתה לא צריך להגיד שום דבר קיצוני או עז מדי, כמו, "מעולם לא פגשתי בחורה כמוך "או" אני חושב שאני באמת נופל בשבילך ", או שהמעשה שלך יסתיים.
  חשוב לא לגרום לה לחכות יותר מדי כשאתה משחק קשה להשיג
  חשוב לא לגרום לה לחכות יותר מדי כשאתה משחק קשה להשיג, אחרת היא תתסכל ותמשיך הלאה.
 5. 5
  לא נראה זמין כל הזמן. אף על פי שהבחורה שאתה אוהב תשתעמם במהירות אם תתנהג כאילו יש לך רק סוף שבוע אחד בחינם, אתה לא רוצה לגרום לזה להיראות כאילו לוח הזמנים שלך פתוח לרווחה ושאתה תפיל את הכל כדי לבלות עם הילדה ב בכל רגע. אם היא מזמינה אותך לבלות איפשהו, תוכל להגיד לה שאתה עסוק ולהציע זמן אחר להיפגש. לחלופין, אם אתם ממש להוטים לבלות, תוכלו לקבל את ההזמנה אך להראות כאילו יש לכם שבוע עמוס שאחריו. מצא איזון בין להיות בסביבה מספיק כדי להכיר אותה לבין לא להיראות כאילו אין לך חיי חברה.
  • ככלל, אם הילדה תשאל אותך מה אתה עושה בסוף השבוע, וזה רק יום או יומיים, אולי לא תרצה להסתובב. אתה לא רוצה שזה ייראה כאילו סופי השבוע שלך תמיד בחינם - זה עלול לגרום לה לתהות מדוע אין לך שום דבר שקורה במוצאי שישי ושבת.
 6. 6
  אל תשברו את מחסום המגע מוקדם מדי. כמובן שאם אתה רוצה שהילדה תאהב אותך, אז תצטרך להראות לה קצת חיבה. אבל בהתחלה, אולי לא תרצה לשים את זרועה סביבה בשנייה שאתה מתיישב בקולנוע, או לנסות להחזיק לה את היד כשאתה בטיול משותף. המתן עד שבילית כמה פעמים, או לפחות בילית כמה שעות ביחד, לפני שתבצע מהלך. אם אתה בא חזק מדי לפני שהילדה מוכנה, אז היא תנותק. אתה צריך למצוא את הרגע להפתיע ולרגש אותה עם קצת חיבה פיזית.
  • לקחת את הזמן שלך - בתוך סיבה - ישמור על הנערה מנחש כי היא תמשיך לתהות אם אתה אוהב אותה ומה אתה רוצה בזמן שאתה ביחד. אם תשים אותה בזרוע בשנייה שתאסוף אותה לדייט, אז הכוונות שלך יהיו ברורות.
 7. 7
  בהתחלה אל תתעכב יותר מדי זמן. אחרי שאתה מסתובב עם הילדה לערב, אל תעצור יותר מדי ואל תשהה לעזוב. אם אתה מסתובב עם פלירטוטים עם הילדה ומסתכל בעיניה, היא תראה שהיא מכורה. במקום זאת, עשה את דרכך ליציאה ותודיע לה שהיה לך נהדר. תישאר מספיק זמן שהיא מאושרת עבור החברה, אבל לא כל כך הרבה זמן שהיא תוהה, "מתי הבחור הזה כבר עוזב?"
  • זה נכון גם לגבי התאריכים שלכם וגם כאשר אתם נתקלים אחד בשני באולמות. אם אתה קופץ לשיחה נהדרת, אמור שאתה צריך ללכת בזמן שהשיחה בשיאה, ולא פעם נגמר לך הדברים לומר. זה ישאיר אותה ברצון שתוכל לדבר איתך יותר זמן במקום להתאמץ למצוא דרכים למלא שתיקה מביכה.

חלק 2 מתוך 2: לשמור עליה מכורה

 1. 1
  תפתח אליה לאט לאט. החוכמה לשחק קשה להשיג היא לשמור על הנערה מעוניינת תוך לגרום לה לרצות יותר. אם אתה חושף בפניה הכל על עצמך, אז היא לא תרגיש שהיא צריכה לעשות שום עבודה כדי להכיר אותך. עליכם לגרום למערכת היחסים שלכם להרגיש כמו אתגר, ולהראות לה שעליכם לפתח אמון באנשים לפני שנפתחים לגבי הדברים החשובים לכם, הדברים שגורמים לכם לתקתק, והפחדים והספקות שלכם. בכל פעם שאתה מסתובב עם הילדה, תן לה להיכנס עוד קצת.
  • בפעם הראשונה שאתה ביחד אתה יכול לדבר על משהו חף מפשע, כמו התחביבים שלך או הכלב שלך. בפעם הבאה שאתה מסתובב, אתה יכול לספר לה קצת יותר על החברים והמשפחה שלך. בפעם השלישית, אתה יכול לדבר על חלומותיך לעתיד או על משהו אחר שהיא לא תבין עליך ממבט ראשון. זה יגרום לה לראות שאתה אדם מעניין שכדאי להכיר, במקום מישהו שיגיד לה כל דבר קטן בבת אחת.
 2. 2
  אל תהיה רשע או גס רוח כשאתה משחק קשה להשיג. אל תעבור לנסות ולגרום לה לקנא או לדבר על בנות אחרות שאתה אוהב. היא רוצה גבר מסתורי עם כוח, לא גבר של גבירותיי ומטורף בשבילה. זה חסר טעם במיוחד אם אתה באמת הולך אחרי ילדה אחת במקום לנסות להראות מסתורי וחמקמק למספר בנות. יש הבדל בין לשחק את זה מגניב ולא להגיע חזק מדי ופשוט להיות מרושע לגמרי. ודא שלעולם לא תשחק קשה כדי להגיע על חשבון רגשותיה של הילדה.
  • אתה יכול להתבדח עם הילדה כל עוד הבדיחות עוברות לשני הכיוונים; אל תגרום לה להרגיש שאתה מקניט אותה כדי להיות רעה, אלא לפלרטט איתה. אם תפיל אותה באמת, היא לא תתעניין.
 3. 3
  אל תהיה פתוח לחלוטין לגבי התוכניות שלך. אם אתה צריך ללכת לאנשהו, אל תספר לה כל פרט קטן לאן אתה הולך ומה עליך לעשות. אמנם אתה לא צריך לשקר שאתה יוצא לדייט אחר (או להיות פתוח אם אתה באמת יוצא לאישה), אבל אתה גם לא צריך להגיד לה לאן אתה הולך בכל פעם שאתה צריך לעזוב. אם אתה צריך לחגוג את פרישתה של דודה גרטה בשבת זו, רק תגיד שיש לך תוכניות במוצאי שבת. זה גם אומר את האמת וגם מוביל את הילדה לתהות לגבי תוכניות המרגשות שלך בסוף השבוע.
  • עובדה: ככל שאתה נראה עסוק ומסתורי יותר, כך הילדה תרצה להיות חלק מהתוכניות שלך. אל תתן לה לדעת שאתה עסוק רק בגלל שאתה צריך לשמור על שמרטפות אצל אחיך הקטן; אם היא מדמיינת אותך יוצא לדייט אקזוטי עם ידוען במקום לקחת את אחיך הקטן לעשות פיפי אימון כדורגל, אז כל שכן טוב יותר.
  אם אתה רוצה לשחק קשה להשיג
  אם אתה רוצה לשחק קשה להשיג, אז אתה לא יכול להיות פתוח מדי לגבי כמה שאתה אוהב את הילדה או להודיע לה בדיוק איך אתה מרגיש.
 4. 4
  חשף את רגשותיך האמיתיים לאט לאט. לאחר שחלף זמן, חזור אליה והודיע לה שאתה עדיין מעוניין. הקל על הכתף הקרה שנתת לה. לבוא קצת יותר, ולהיות רגיש יותר מאשר כשהתחלת. כבר דחפת את דרכך אל לבה וגרמת לה לרצות בך יותר ממה שהיה עושה אם לא היית משחק קשה להשיג. חשוב לא לגרום לה לחכות יותר מדי כשאתה משחק קשה להשיג, אחרת היא תתסכל ותמשיך הלאה. השאר את הרמזים שלה והשאיר אותה נעולה כדי לחבב אותך.
  • אם תגיד לה איך אתה מרגיש לאט לאט במקום להיות סודי לחלוטין לגבי זה, היא תעריך את זה יותר ויותר. כשאתה מתחבב יותר על הילדה, אתה יכול להיות כנה יותר לגבי הרגשות שלך. היא תראה שלהדביק את זה היה שווה את זה.
 5. 5
  וודא שאתה לא לוקח את זה רחוק מדי. הדבר החשוב עם משחק קשה להשגה הוא להשתמש במדידה טובה. כשאתה נוסע בדרך של משחק קשה להשגה, ודא שהיא עדיין מעוניינת. אתה לא רוצה להגזים במשחק; אם אתה מרגיש שהיא מאבדת עניין, אז עודד אותה לשים לב אליך, ולשים לב אליה יותר. זכרו, זה משחק, או אם אתם מעדיפים, ריקוד. אם אתה מתנהג כאילו אתה לגמרי לא זמין ולא באמת מתעניין, היא תעבור לבחור שיותר פתוח עם חיבתו. כדאי שתיידע את הנערה שאתה מעוניין בלי להיכנס חזק מדי.
  • אם תפסיק לבלות עם הילדה במשך שבועות כדי להיראות כאילו אתה סופר עסוק, אז היא תתחיל לחפש מישהו עם לוח זמנים גמיש יותר.
  • אם לעולם לא תחמיא לילדה או תיתן לה אינדיקציה כלשהי שאתה אוהב אותה, אז היא תתחיל להרגיש מכוסה. זה לא יהיה כיף עבורה אם אתה לא נותן לה שום דבר לעבוד איתו. תחשוב על זה: האם היית ממשיך לבלות עם בחורה שלא מתנהגת כאילו באמת אכפת לך ממך?
 6. 6
  דעו שהמרדף לעולם לא נגמר. גם אם חטפת את ילדת חלומותיך על ידי משחק קשה להשגה, עליך תמיד לשמור על הקשר מעניין על ידי המשך המרדף. זה לא אומר שאתה צריך להיות חשאי לגבי רגשותיך לנצח, או שאתה צריך להתנהג כאילו אתה עסוק כשאתה לא, אלא שגם אתה וגם הילדה צריכים להרגיש שאתה צריך לעבוד בשביל חיבתו של זה. שמרו על מערכת היחסים שלכם רעננה, מרגשת ומעניינת הרבה אחרי ששניכם אמרתם כמה אתם אוהבים זה את זה.
  • זה צריך להיות הדדי, כמובן. אם כל מערכת היחסים שלך מבוססת על הנערה שתנסה לרדוף אחריך בזמן שאתה נשאר מסתורי, אז היא תעייף אותך במהירות.

טיפים

 • היה ג'נטלמן. אתה עדיין יכול לקבל קצת אבירות תוך כדי משחק קשה להשגה. אל תסרב לפתוח לה את הדלת או לשלוף את הכיסא שלה. היו מכובדים ומנומסים לאינטרס האהבה שלכם תוך כדי להישאר רחוקים זמנית מכיוון שאתם מקווים להגביר את העניין שלה בכם.
 • אל תתמקד יותר מדי בעניין שלך. אם נראה שמשחק קשה להשיג לא עובד, אז היא פשוט לא כזו בך. אתה לא יכול להכריח מישהו לאהוב אותך, וגם אם אתה באמת אוהב אותה, לא שווה את הזמן או האנרגיה שלך לדאוג למשהו שלא אמור להיות.
 • זכור כי אסטרטגיה זו יכולה להחזיר את דרמה באופן דרמטי אם כל מה שאתה מצליח לעשות זה לשכנע אותה שאתה לא מעוניין בה. גם אם תעשה פנים על פנים ותודיע לה שאתה בעצם מעוניין, אם יש לה מוח בראש, היא תבין שאתה היית מניפולטיבי ושקרן לאתחל.
  אם אתה רוצה לדעת לשחק קשה להשיג
  אם אתה רוצה לדעת לשחק קשה להשיג, ראה שלב 1 כדי להשיג את ילדת חלומותיך - מבלי להיראות כאילו אתה מנסה בכלל.
 • גם תוך כדי משחק קשה להשגה, המשך לפלרטט עם העניין שלך והתאמץ קצת. אתה לא רוצה לזרוק לחלוטין את היחסים הפוטנציאליים רק בגלל שאתה מנסה לשמור על הכדור במגרש שלך. הראה שאתה אוהב אותה, הראה שאתה מעוניין - פשוט תישאר קצת מסתורי.
 • קנטר אותה בשובבות אם אתה רוצה להיות קשה, אבל אל תהיה גס רוח או מגעיל.
 • שקול את האלטרנטיבה של פשוט לומר לה שאתה מעוניין בה, ולתת לדברים לעבור משם. לפעמים השיטות הפשוטות הן הטובות ביותר.
 • לא תמיד להיות הראשון שאומר בוקר טוב או האחרון שיגיד לילה טוב.

אזהרות

 • אל תניח את זרועך סביב ילדה בעת ביצוע הצעד הראשון. זה יכול להיראות מביך וקדימה מדי. רוב הבנות לא יקבלו את זה טוב.

דברים שתזדקק להם

 • נערה שאוהבת אותך (שהיצע שלה יכול לרדת בצורה דרמטית כתוצאה מהשיטות המתוארות במאמר זה)
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail