כיצד לאפס נורת מסנן מים על מקרר ג'קוזי?

נורית המסנן וכפתור האיפוס נמצאים בתוך מקרר הדלת הצרפתי של ג'קוזי בצד ימין למעלה
נורית המסנן וכפתור האיפוס נמצאים בתוך מקרר הדלת הצרפתי של ג'קוזי בצד ימין למעלה.

לעיתים נורת מסנן המים במקררי הג'קוזי תבהר כתומה, גם אם יש בה פילטר מים. האור הזה לא מסמן שום בעיה, אבל זה יכול להיות מעצבן להסתכל. כדי לאפס את האור, פשוט אתר את לחצן מסנן המים והחזק אותו למשך 3 שניות. שמור על מסנן המים שלך במצב טוב על ידי החלפתו באופן קבוע, שימוש במסנני Whirlpool וקבלת שירות המקרר שלך על ידי טכנאי Whirlpool.

שיטה 1 מתוך 2: איפוס אור המסנן

 1. 1
  אתר את כפתור מסנן המים במקרר שלך. כפתור מסנן המים מאפשר לאפס את האור. כפתור זה ממוקם בדרך כלל מעל או מתחת לאור תאורת המסנן. בחלק מהדגמים של מקררי Whirlpool הכפתור נמצא בתוך המקרר ובדגמים אחרים הוא נמצא בקדמת הדלת.
  • אם יש לך מקרר זה לצד זה, כפתור סינון המים נמצא מעל ברז המים בחלקו החיצוני של המקרר שלך.
  • אור המסנן ו כפתור איפוס נמצאים בתוך דלת צרפתית Whirlpool מקרר בצד ימין למעלה.
  • מקררי הרכבה התחתונים של הדלת הצרפתית משתמשים בכפתורים שונים כדי לאפס את האור. מצא אותם על לוח המגע בתוך המקרר בחלק האמצעי העליון.
 2. 2
  לחץ לחיצה ממושכת על לחצן המסנן למשך 3 שניות כדי לאפס את האור. החזק את הכפתור למטה עד שהוא מצפצף או שהאור ישתנה מכתום לכחול. אם הנורה לא הופכת לכחולה, בדוק שאתה מחזיק את הכפתור לחוץ ולא את סמל הדלקת.
 3. 3
  אפס את מקרר הרכבה התחתון של הדלת הצרפתית באמצעות לוח המגע. תהליך האיפוס שונה במקצת למקררי הרכבה התחתונה של הדלת הצרפתית. החזק את הלחצנים "Fast Cool" ו- "Saver Energy" לחוץ בו זמנית עד שתשמע צפצוף. זה יהפוך את האור לכתום לכחול.
  • אם המקרר לא מצפצף לאחר שהחזקת את הלחצנים "Fast Cool" ו- "Energy Saver" למשך 3 שניות, נגב את לוח המגע עם מטלית נקייה ואז לחץ שוב על הלחצנים.
פשוט אתר את לחצן מסנן המים והחזק אותו למשך 3 שניות
כדי לאפס את האור, פשוט אתר את לחצן מסנן המים והחזק אותו למשך 3 שניות.

שיטה 2 מתוך 2: שמירה על מסנן המים במצב טוב

 1. 1
  החלף את מסנן המים כל 6 חודשים. זה עוזר להבטיח כי המים שלך מסוננים כראוי והם נקיים מכימיקלים ומינרלים לא רצויים. החלפת מסנן באופן קבוע עוזרת גם להפחית את הסיכוי שהסינון שלך ייחסם או יתקלקל.
  • שקול לכתוב על מסנן המים בשוק הקבוע ביום שהתקנת אותו. זה נותן לך תיעוד של כמה זה בן.
 2. 2
  השתמש במסנני מים everydrop במקרר הג'קוזי שלך. מסנני EveryDrop מיוצרים על ידי Whirlpool ומתוכננים להתאים נכון למקרר שלך. השימוש במסנן הנכון מבטיח כי אחריות המקררים שלך תקפה אם המקרר שלך מתקלקל.
  • רכשו מסנני מים של EveryDrop באופן מקוון או מהחנות שאליה הבאתם את מקרר ה- Whirlpool שלכם.
 3. 3
  קח את המקרר שלך לטכנאי ג'קוזי רשום אם הוא פגום. אם המסנן או המקרר שלך מתקלקלים, דווח על כך שהוא יתוקן ותוקן על ידי טכנאי Whirlpool. זה מבטיח שלטכנאי יש את הידע הספציפי לפתור את הבעיות וגם שומר על אחריות המקרר.

שאלות ותשובות

 • האם עליך לכבות את המים בכדי להחליף את פילטר המקרר?
  בדרך כלל, לא. רוב המקררים המודרניים מתוכננים כך שאספקת המים למקרר תיכבה באופן אוטומטי כשפותחים את המסנן.
 • האם אוכל להשתמש במקרר ללא פילטר המים?
  זה אמור לעבוד בסדר גמור כמקרר, אך ייתכן שמפיצי המים והקרח לא יעבדו ללא פילטר. אם במקרר שלך יש תקע מעקף, אתה יכול להוציא את המסנן ולהכניס את תקע המעקף לתוך בית המסנן. זה אמור לאפשר לך להמשיך להשתמש במתקני הקרח והמים ללא המסנן.
 • איפה הפילטר במקרר Whirlpool שלי?
  הוא ממוקם בדרך כלל בסורג הבסיס של המקרר או בפינה הימנית העליונה של החלק הפנימי של המקרר. אתה אמור לראות דלת קטנה המכסה את הפילטר. הרם את הדלת כדי לגשת למסנן.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail