איך ממלאים שק אגרוף?

כדי למלא שק חבטות בבגדים, התחל על ידי חיתוך רוכסנים או כפתורים כדי שלא יפגעו בתיק. קפלו את הבגדים לריבועים ואז מלאו את התיק מלמטה. בזמן שאתה עובד, דופק כל גוש בידך. אם אתה רוצה שקית כבדה יותר, מלא אותה באמצע בגדים ישנים ואז שפוך חול לשקית ניילון עד לגודל שקית סוכר. הכינו 3-4 שקיות חול, ואז אבטחו אותם בנייר דבק. לסיום, וודאו שהתיקים מוקפים בבגדים כשאתם מכניסים אותם לשק החבטות כדי שלא יתפצלו. כדי ללמוד כיצד למלא את שק האגרוף בנסורת, המשך לקרוא!

המשיכו להפיל אותם למרכז שק האגרוף שלכם והקיפו אותם בבגדים או בבד
לשקיות חול או נסורת, המשיכו להפיל אותם למרכז שק האגרוף שלכם והקיפו אותם בבגדים או בבד.

קניית שק אגרוף ריק לרוב זולה יותר מאשר להשיג כבר מילוי. בנוסף, זה נותן לך שליטה רבה יותר עד כמה שק החבטות שלך כבד וצפוף מאז שאתה יכול למלא אותו בעצמך. מילוי שק אגרוף הוא פשוט, אך חשוב שתשתמש בחומרים הנכונים ותכין אותם כראוי מראש בכדי לשמור על בטיחותך ועל שק האגרוף שלך. אם אתה מתחיל שמחפש שק חבטות קל משקל, אתה יכול פשוט להשתמש בבגדים או בד גרוטאות כמילוי. אחרת, תרצה להוסיף קצת חול או נסורת לתיק שלך כדי להגדיל את משקלו ועמידותו.

חלק 1 מתוך 3: בחירת מילוי

 1. 1
  שקול כמה כבד וצפוף אתה רוצה שק האגרוף שלך יהיה. שק אגרוף עם משקל וצפיפות גבוהים יותר יהיה קשה יותר לזוז, והוא ידרוש אגרופים חזקים יותר. שק אגרוף קל יותר שהוא פחות צפוף יתנדנד יותר כאשר תכה בו, ולא תצטרך להכות אותו באותה עוצמה. המילוי הנכון שעליכם להשתמש בו יהיה תלוי בכבדות ובצפיפות שתרצו שק החבטות שלכם יהיה.
  • אם אתה חדש באגרוף, התחל עם שק אגרוף קל משקל. אתה יכול להוסיף מילוי נוסף כדי שיהיה כבד יותר ויותר צפוף ככל שתתחזק.
  • באופן כללי שקית האגרוף שלך צריכה לשקול כ- 0,2 ק"ג (0,23 ק"ג) לכל 0 ק"ג (0,45 ק"ג) שאתה שוקל. עם זאת, אתה יכול להגדיל או להוריד את המשקל בהתאם לרמת החוויה שלך ולכוח הפיזי שלך.
 2. 2
  השתמש בבגדים כמילוי היחיד אם אתה רוצה שק חבטות קל משקל. הרבה שקיות אגרוף מלאות מראש ממולאות ברצועות בד חתוכות. אתה יכול להשיג את אותו אפקט בבית באמצעות בגדים ישנים או בד גרוטאות אחר שיש לך. הוספת בד רק לשק החבטות שלך תגביל את מידת הכבד והצפיפות שאתה יכול להכין אותו, כך שזה מילוי טוב אם אתה רוצה ששק האגרוף שלך יתנדנד כשאתה פוגע בו.

  טיפ: אם אין לכם הרבה בגדים ישנים או בד, יש לקנות כמה בזול בחנות יד שנייה. כל סוג של בגדים או בד יעבוד.

 3. 3
  הוסף חול או נסורת בנוסף לבגדים כדי להפוך את שק האגרוף שלך לכבד יותר. חול ונסורת יוסיפו משקל וצפיפות לשק החבטות שלא תוכלו להשיג רק עם בגדים. אם אתם מחפשים שק אגרוף הדורש כוח רב יותר, חול או נסורת הם אפשרות קלה ומשתלמת.
  • אל תשתמש רק בחול או נסורת כדי למלא את שק האגרוף שלך. זה יהפוך אותו לכבד וצפוף מדי. במקום זאת, הוסיפו אותו בנוסף לבגדים או לבד.
  • אתה יכול לקנות שקיות של חול ונסורת באינטרנט או בחנות המקומית לשיפור הבית שלך.
כדי למלא שק חבטות בבגדים
כדי למלא שק חבטות בבגדים, התחל על ידי חיתוך רוכסנים או כפתורים כדי שלא יפגעו בתיק.

חלק 2 מתוך 3: הכנת המילוי

 1. 1
  גזור כפתורים, רוכסנים ושאר חתיכות מתכת מהבגדים בהם תשתמש. זה ימנע מתיק האגרוף שלך להיקרע. אל דאגה אם גזרת את הבגדים לחתיכות במהלך התהליך. לא תוכל לראות אותם ברגע שהם בתיק.

  טיפ: כדי להפוך את שק האגרוף לצפוף יותר, גזרו את הבגדים או את הבד לרצועות קטנות. רק זכור כי תצטרך יותר בגדים או בד אם תעשה זאת.

 2. 2
  מוזגים את החול או הנסורת לשקיות הניתנות לסגירה חוזרת אם אתם משתמשים בכאלה. אל תשפוך חול או נסורת ישירות לשק החבטות שלך מכיוון שהוא עלול לפגוע בתיק לאורך זמן. במקום זאת, שופכים אותו לשקיות ניתנות לסגירה חוזרת מפלסטיק, כמו שקיות כריכים בארה"ב (950 מ"ל). אחרי שמוסיפים את החול או הנסורת, יש לאטום את השקיות עד הסוף כדי שלא יישפך דבר.
 3. 3
  עטפו כל שקיות חול או נסורת בהן אתם משתמשים בנייר דבק כדי שלא יקרעו. סרט הדביק יהפוך את השקיות לעמידות יותר בפני האגרופים שלך. עוטפים את סרט הנייר כל הדרך סביב התיקים, כולל הפתחים האטומים, כך שהם מכוסים לחלוטין בסרט.
 4. 4
  שקלל את המילוי כדי לוודא שיש לך מספיק לתיק שלך. לשקילת בגדים או פיסות בד, הניחו אותם בשקיות אשפה גדולות ושקלו כל שקית אשפה בקנה מידה. אם אתה מוסיף חול או נסורת לשק האגרוף שלך, שקול את השקיות האישיות בקנה מידה. לאחר מכן, הוסיפו את כל המשקולות האישיות כדי לקבל את המשקל הכולל של המילוי שלכם.
  • אם המשקל הכולל נמוך ממשקל שק האגרוף הרצוי, תצטרכו להכין מילוי נוסף. הוסף עוד חול או נסורת בכדי להפוך את שק האגרוף שלך לצפוף יותר, או הוסף עוד בגדים או בד להגדלת המשקל מבלי להגדיל משמעותית את הצפיפות.
  • זכור כי צק החבטות שלך צריך לשקול בסביבות 0,2 ק"ג (0,23 ק"ג) per 0 ק"ג (0,45 ק"ג) אתה שוקל, אבל המשקל האידיאלי בסופו של דבר תלוי על שלך רמת המיומנות ואת יעדי כושר. לדוגמא, אם אתה שוקל 91 ק"ג (91 ק"ג), שק האגרוף שלך צריך לשקול כ 45 ק"ג (45 ק"ג). אם אתה לא מתחיל לאגרוף, אתה יכול לנסות 80-41 ק"ג (36-41 ק"ג) כדי להתחיל.
מילוי שק אגרוף הוא פשוט
מילוי שק אגרוף הוא פשוט, אך חשוב שתשתמש בחומרים הנכונים ותכין אותם כראוי מראש כדי לשמור על בטיחותך ועל שק האגרוף שלך.

חלק 3 מתוך 3: הוספת המילוי לתיק

 1. 1
  פתח את הפתח בחלק העליון של שק האגרוף שלך. לרוב שקיות האגרוף יהיה פתח עגול בקצה אחד של התיק הסגור עם רוכסן. לשם תוסיפו את המילוי.
  • אם לשק האגרוף שלך אין רוכסן בקצה אחד, עיין במדריך המצורף אליו או חפש באינטרנט כיצד הוא נפתח.
 2. 2
  מוסיפים את שכבת המילוי הראשונה לתחתית השקית. אם אתה רק משתמש בבגדים או בבד, זרוק חלק לפתח התיק כך שתחתית התיק תהיה מכוסה לחלוטין. אם אתה משתמש גם בשקיות חול או נסורת, השליך תחילה את אחת מהן, ואז הוסף בגדים סביבו כדי למלא את השכבה התחתונה.
  • סביב החול או שקיות הנסורת בבגדים יעזור להגן עליהם מפני קריעה.
 3. 3
  השתמש בכלי ארוך, כמו עטלף בייסבול, כדי לארוז את המילוי. אריזת המילוי תיפטר מהמקום הריק בשקית ותהפוך את המוצר המוגמר לאחיד יותר. אתה יכול להשתמש בכל סוג של כלי ארוך, כל עוד הוא מגיע עד לתחתית שק האגרוף שלך.

  אזהרה: הימנע מלחיצה ישירות על חול או שקיות נסורת אם אתה משתמש בהם כדי שלא תיקרע אותם.

  הוספת בד רק לשק החבטות שלך תגביל את מידת הכבד והצפיפות שאתה יכול להכין אותו
  הוספת בד רק לשק החבטות שלך תגביל את מידת הכבד והצפיפות שאתה יכול להכין אותו, כך שזה מילוי טוב אם אתה רוצה ששק האגרוף שלך יתנדנד כשאתה פוגע בו.
 4. 4
  המשך להוסיף שכבות מילוי, אורז אותן תוך כדי תנועה. אם אתה רק משתמש בבגדים או פיסות בד, השליך חלק לתיק מעל השכבה הקודמת, ואז ארז אותם עם הכלי. לשקיות חול או נסורת, המשיכו להפיל אותם למרכז שק האגרוף שלכם והקיפו אותם בבגדים או בבד. נסה למרווח את השקיות באופן שווה למעלה ולמטה לאורך שק החבטות שלך. ייתכן שלא תצטרך להוסיף תיק לכל שכבה, תלוי בכמה אתה משתמש.
  • לדוגמה, אם אתה מוסיף 5 שקיות חול או נסורת, ושק האגרוף שלך הוא 5 מטר (1,5 מ '), היית מוסיף שקית אחת לכל מטר אחד (0,30 מ') אורך. אם כל שכבה שאתה מייצר היא 0,5 מטר (0,15 מ '), היית מוסיף שקית לכל שכבה אחרת.
 5. 5
  רוכס את שק החבטות שלך סגור ברגע שאתה מגיע לראש עם המילוי. דאג למלא את התיק עד למעלה כדי שלא יהיה מקום ריק. עם זאת, אם אתה מתקשה לרוכסן את החלק העליון סגור מכיוון שהתיק ממולא מדי, יתכן שתצטרך לארוז כדי למלא יותר או להוציא את השכבה העליונה.

דברים שתזדקק להם

 • בגדים
 • חול (אופציונלי)
 • נסורת (אופציונלי)
 • מספריים
 • שקיות פלסטיק אטומות
 • סרט דביק
 • סולם
 • עטלף בייסבול או כלי ארוך אחר

שאלות ותשובות

 • האם שקיות אגרוף נקנות מלאות או ריקות?
  אם אתה קונה את זה באינטרנט, בדרך כלל הוא יירוקן מסיבות לוגיסטיות למשלוח, אבל אם אתה קונה את זה בחנות אתה כנראה יכול להשיג אחד שמלא ומוכן לצאת לדרך.
 • איך אוכל להכניס גם חול וגם נסורת לשק חבטות?
  תחילה עליך למלא את השקית בנסורת, לאחר מכן לשפוך לתוכה את החול ככל האפשר.
 • האם אוכל למלא את שק האגרוף רק בבדים או סמרטוטים?
  כן, אך וודאו שהבד נמצא בחתיכות קטנות וחתוכות והוא בד כבד יותר, כמו ג'ינס.
 • מה הכי טוב, חול או נסורת?
  חול עדיף לשקית כבדה יותר, נסורת טובה לשקית קלה יותר.
 • מדוע לא מעדיפים נסורת?
  זה בלגן אם הוא נשפך, והאבק ייכנס למערכת הנשימה שלך ויגרום לך להיחנק.
 • האם אוכל למלא שקית שלא מילאה במילוי?
  אם זה יתאים, אז כן.
 • מה ההבדל בין מצית לתיק כבד?
  לשק חבטות קל יותר יש פחות מסה ולכן פחות אינרציה, כך שהוא טוב לחלשים ולמתחילים. לכבד יותר יש אינרציה, וקשה יותר לזוז.
 • מה יכול לשמש כסאב לשק החבטות?
  אם אתה יודע לתפור, אתה יכול להכין בעצמך מכל פשתן או חומרים אחרים. לחלופין, השתמש בשקיות קטנות יותר מלאות בחול, אורז או שעועית מונג והצמד אותן לדלתות או לקירות סביב הבית שלך.
 • האם ניתן להשתמש באבקת עץ?
  כן, אבל זה קל מאוד. למשקל, אתה צריך לשפוך בו חול.
 • האם אוכל למלא שק אגרוף בחול?
  בטוח. אך וודא שאתה מוכן לנקות אותו אם תשבור אותו.

תגובות (2)

 • wkreiger
  אני ממלאת תיק לאשתי ורציתי להשאיר אותו קליל, היא מתחילה.
 • palma79
  זה היה הסבר ספציפי וקל למלא את שק האגרוף שלי. תודה רבה!
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail