איך ליצור צורה במגרש גולף?

זה מגדיר מראש את פני המועדון כדי לייצר סיבוב על הכדור כשהוא מלווה בנתיב נדנדה מבחוץ
זה מגדיר מראש את פני המועדון כדי לייצר סיבוב על הכדור כשהוא מלווה בנתיב נדנדה מבחוץ.

תנופת הגולף היא אחד התנועות המורכבות ביותר בכל ספורט. התיאום והתזמון של כל גופך שולט באופן בו מועדון הגולף מכה בכדור. כל תנועת שינוי יכולה להיות ההבדל בין זריקה ישרה אל תוך המסלול לכדור במים. לכן, ההבנה כיצד תנועות מסוימות משפיעות על התנופה וכיצד התנופה שולטת במעוף הכדור חשובה מאוד בכדי להפוך לגולף הטוב ביותר שאתה יכול להיות. עכשיו, למרות שמדובר במיומנות קשה מאוד לשלוט בה, ההבנה ואפילו התרגול שלה יכולה לשפר מאוד את כישוריך ולחייג בתנופת הגולף שלך.

שיטה 1 מתוך 2: דהייה

 1. 1
  הנח מקל יישור או מועדון לכיוון היעד שלך.
 2. 2
  פתח את גופך לעבר המטרה על ידי הזזת כף הרגל הקדמית שלך כחצי רגל לאחור.
 3. 3
  יישר את כפות הרגליים, הכתפיים והירכיים שלך בזמן שאתה עוקב אחר קו היעד החדש שיצרת זה עתה. זהו מושג מרכזי מכיוון שאתה רוצה שהכדור שלך ינחת על המטרה, ולכן על ידי הכוונה שמאלה אתה נותן חשבון לעקמת הכדור. היעד החדש שלך צריך להיות כעשרה מטרים משמאל למקום בו אתה רוצה שהכדור שלך ינחת. התמונה שלמעלה עשויה להיות מוגזמת כדי להראות את הפעולה.
 4. 4
  לאט לאט מכאן מסלול נדנדה מבחוץ. נתיב נדנדה מבחוץ פנימה יכול להיווצר על ידי התנודדות על פני הגוף. תחשוב על להכות את הכדור יותר שמאלה בלי להזיז את הרגליים.
 5. 5
  פתח מעט את פני המועדון על ידי סיבוב המועדון מהכדור. זה מגדיר מראש את פני המועדון כדי לייצר סיבוב על הכדור כשהוא מלווה בנתיב נדנדה מבחוץ. הסיבוב הזה הוא שמייצר את העקמומיות של מעוף הכדור.
 6. 6
  אשר אחיזה יציבה על ידי וודא שהיד התחתונה שלך לא נמצאת יותר מדי מתחת לאחיזה.
  • אם היד שלך רחוקה מדי מתחתיה, היא יכולה לפתוח את פני המועדון יותר במהלך התנופה שתגרום לפרוסה.
 7. 7
  הניחו את הכדור ותנופו! המיקוד שלך הוא מסלול הנדנדה מבחוץ. אם הצעדים האחרים נעשים כהלכה, כל השאר צריך להיות כבר במקום. תלוי מה הייתה התוצאה, התאם את אחיזתך או מטרתך ליצור עקומה פחות או יותר.
נתיב נדנדה מבחוץ פנימה יכול להיווצר על ידי התנודדות על פני הגוף
נתיב נדנדה מבחוץ פנימה יכול להיווצר על ידי התנודדות על פני הגוף.

שיטה 2 מתוך 2: ההגרלה

 1. 1
  הנח מקל יישור או מועדון גולף לכיוון היעד שלך.
 2. 2
  סגור את גופך למטרה על ידי הזזת כף הרגל האחורית לאחור כחצי רגל.
 3. 3
  יישר את הירכיים, הכתפיים והרגליים לכיוון החדש הזה לאורך קו היעד החדש שלך. מה שזה עושה זה שהוא מסביר את עקמת הכדור כך שהוא נוחת על המטרה שלך.
 4. 4
  תרגלו מסלול נדנדה בין חוץ לחוץ. כשאתה מנסה לעשות זאת, חשוב לשמור על הידיים שלך מעט נמוכות מהרגיל. זה ישמור על המועדון לכיוון גופך וכשאתה מסתובב, המועדון יישאר בחלק הפנימי של הכדור. תחשוב על השלכת המועדון כשאתה מכה בכדור. זה יעביר את המועדון החוצה מספיק כדי ליצור את התנועה הרצויה.
 5. 5
  סגור מעט את פני המועדון על ידי סיבובו לכיוון הכדור. רק כמה סנטימטרים יעשו את העבודה. זה מגדיר מראש את זווית ראש המועדון כדי ליצור את הסיבוב הדרוש ליצירת העקמומיות מימין לשמאל.
 6. 6
  ודא אחיזה מאוזנת על ידי לוודא שהיד התחתונה שלך לא מסתובבת יותר מדי מעל האחיזה.
  • אם היד התחתונה שלך היא מה שהם מכנים "חזקה" מדי, אז זה יכול ליצור יותר מדי זווית בין מסלול המועדון לבין פני המועדון וזה מה שגורם וו.
 7. 7
  הניחו את הכדור ותנופו! נסו לחשוב על דרך הנדנדה בין חוץ לחוץ.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail