איך לפגוע ביערות מסלול?

כדי לפגוע ביערות המסלול, התחל מנקיטת עמדה רחבה עם הכתפיים בריבוע והכדור מעט משמאל למרכז. ואז, כאשר אתה מתנדנד, השתמש בתנועה חלקה ואחידה ושמור על המועדון נמוך בקרקע כשאתה הולך להכות בכדור. אתה רוצה לעשות דיווה קלה בקרקע מתחת לכדור כדי לתת לו אוויר, אז שמור על המועדון שלך נמוך כשאתה מתנדנד למטה. כמו כן, במקום לזרוק את הכדור עם המועדון שלך, אתה רוצה לנסוע לתוכו ולהניע אותו קדימה. כדי ללמוד כיצד לתרגל את נדנדת העץ המהיר שלך, גלול מטה!

כדי לפגוע ביערות המסלול
כדי לפגוע ביערות המסלול, התחל מנקיטת עמדה רחבה עם הכתפיים בריבוע והכדור מעט משמאל למרכז.

אם אתה מתקשה ליצור זריקת עץ מהיר, אתה לא לבד. גולף רבים סובלים מבעיה זו. עם זאת, אל דאגה! תגלה שכמה טריקים מרכזיים יעזרו לך לפתח את התנופה הזו לכזו שאתה יכול להיות גאה בה. עבד על עמדתך ועל התנופה שלך, ואז התכונן להתחבר לכדור.

חלק 1 מתוך 3: עבודה על עמדתך

 1. 1
  שים את הכדור מעט משמאל למרכז. אם אתה בדרך כלל מציב את הכדור ישירות לפניך, הזז אותו מעט שמאלה. זה צריך להיות בין מרכז גופך לרגל שמאל. בשורה עם החלק השמאלי של החזה.
  • מקם את הכדור קצת יותר אחורה ממה שהיית עושה עם נהג.
  • הצבת הכדור בדרך זו עוזרת לך להכות כלפי מטה לכדור, וליצור מתיחה.
 2. 2
  נקט עמדה רחבה כדי לאזן את המשקל שלך. מקם את כפות הרגליים מעט יותר רחבות מכתפיך כדי ליצור איזון. יציב את גופך ברגליים העיקריות. אל תתאזן על בהונותיך.
 3. 3
  שמור על כתפיך מרובעות דרך הזריקה. מתחילים רבים מנסים לפתוח את כתפיהם בזריקה זו. עם זאת, זה יכול לגרום לירידה שלך תלולה מדי, וגם לא תכה בכדור. ודא שהכתפיים שלך הן בקו ישר כשאתה מסתובב בתנופה, ולא משוך לאחור.
  • הרם מעט את כתף שמאל.
 4. 4
  אחז בחוזקה במועדון ביד ימין בחלקו מעל שמאל. מקם את ידך השמאלית בקצה המועדון כשאגודלך מכוון כלפי מטה אל המועדון לראש הראש. שים את ידך הימנית מעל האגודל השמאלי עם האגודל הימני מעט משמאל לאגודל השמאלי.
  • תחזיק חזק במועדון כדי שתשמור על התנועה.
  • כדי לוודא שאתה אוחז בחוזקה מספיק, הניח מטבע על האגודל השמאלי לפני שתניח את יד ימין מעליו. שמור על הרבע במקום לאורך התנופה שלך.
הורידו את המועדון בכדי להכות את הכדור ואז שמרו אותו נמוך על הקרקע
הורידו את המועדון בכדי להכות את הכדור ואז שמרו אותו נמוך על הקרקע.

חלק 2 מתוך 3: הדמיית הנדנדה הנכונה

 1. 1
  השתמש בטכניקה של 4 כדורים כדי לעזור לך לדמיין את הנדנדה. סדר 4 כדורים ברציפות לפניך. הכדור הקרוב ביותר למועדון שלך צריך להיות במקום בו היית מכה אותו לצורך התנופה, ושלושת הכדורים האחרים צריכים להיות בצד שמאל של הכדור ברצף. עכשיו, דמיין איך תצטרך להניף את המועדון כדי להכות את כל 4 הכדורים. יהיה עליכם לשמור עליו נמוך וקרוב לאדמה.
  • נסו לתרגל נדנדות מתחת לקו הכדורים. אל תנסה להכות את כל 4 הכדורים!
 2. 2
  עבוד על נדנדה חלקה ואחידה. מהירות יכולה לעזור לכם להכות את הכדור רחוק יותר, אך בסופו של דבר, תנופה חלקה תעשה יותר עבורכם. אם אתה מנסה להתנדנד מהר מדי, אתה מאבד שליטה על התנופה שלך ועלול להקטין את המגע עם הכדור.
  • תרגול להתנדנד בצורה יציבה וחלקה. בצע תנועה נחמדה ואחידה, ורק הגביר את המהירות עד לנקודה בה אתה עדיין מרגיש שליטה.
 3. 3
  נדנדה לרווחה לשני הכיוונים. תניף לרווחה כאשר אתה מושך את המועדון לאחור וכשאת מניפה את המועדון קדימה. בעיקרון, אתה רוצה רוחב רב ככל שתוכל לקבל כשאת מניפה את המועדון, מכיוון שזה מספק יותר כוח על הכדור.
אתה משתמש בטיזי גולף מכיוון שאתה יכול להכות את כדור הגולף עליהם ועדיין להכות בטיזים
אתה משתמש בטיזי גולף מכיוון שאתה יכול להכות את כדור הגולף עליהם ועדיין להכות בטיזים.

חלק 3 מתוך 3: התחברות לכדור עם התנופה שלך

 1. 1
  נסה זריקה עם טיז גולף במקום הכדור האחרון. לאחר שדמיינת את הזריקה, הרם את 3 הכדורים הכי רחוקים מהמועדון שלך. הניחו 2 טיז גולף במקום בו הכדור האחרון היה באדמה. אתה משתמש בטיזי גולף מכיוון שאתה יכול להכות את כדור הגולף עליהם ועדיין להכות בטיזים.
 2. 2
  משוך את המועדון לאחור והזז את משקלך. כשאתה מניף את המועדון לאחור, כל פלג הגוף העליון שלך צריך להסתובב. למעשה, הגב שלך צריך להיות פונה לאן שאתה רוצה שהכדור ילך.
  • בזמן שאתה מבצע תנועה זו, העבר את משקלך לרגל הפנימית הימנית שלך.
 3. 3
  מתנדנד לכדור. כשאתה מביא את המועדון קדימה, העבר את משקלך לרגל שמאל ולחץ כלפי מטה על האדמה עם אותה רגל. הורידו את המועדון בכדי להכות את הכדור ואז שמרו אותו נמוך על הקרקע.
 4. 4
  הפוך דיווה קלה בקרקע. כאשר אתה מכה מהאדמה, אתה צריך לעבור מתחת לכדור. למועדונים אלה יש קצה מעוגל מלפנים כדי שיוכלו להרים את הכדור מהקרקע. ברור שאתה לא רוצה להסיע את המועדון באדמה לחלוטין, אבל לצחצח אותו קל זה בסדר.
  • ביסודו של דבר, תמיד הקפידו על מועדון נמוך בקרקע כאשר אתם פוגעים בעץ מסלול.
 5. 5
  סיים את הנדנדה על ידי הישאר נמוך ואז התנודד החוצה. כשאתה מתחבר לכדור, שמור על מועדון נמוך בקרקע. נסו להכות בטיזים כשיצאתם מהתנופה.
  • נסו לא "לגרוף" את הכדור. במקום זאת, סע למטה לכדור והניע אותו קדימה.

טיפים

 • הכה את הכדור כמו שהיית עושה עם מגהץ, מכיוון שזו התנודה הקרובה ביותר לעץ מסלול.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail