איך לשחק מהר על המקלדת?

אם אתה רוצה לשחק מהר על המקלדת
אם אתה רוצה לשחק מהר על המקלדת, אז זה המאמר בשבילך.

אם אתה רוצה לשחק מהר על המקלדת, אז זה המאמר בשבילך.

צעדים

 1. 1
  למדו את שמות האצבעות.
  • האגודל שלך הוא אצבע 1
  • האצבע המורה שלך היא אצבע 2
  • האצבע האמצעית שלך היא אצבע 3
  • האצבע שלך היא אצבע 4
  • האצבע הוורודה שלך היא אצבע 5
 2. 2
  התחל ביד ימין. מקם את כל אצבעותיך במצב יד "אמצע c". משמעות הדבר היא שהאצבע 1 נמצאת על C, האצבע 2 היא על D, האצבע 3 היא E, האצבע 4 היא על F והאצבע 5 היא על G. כדי למצוא את המיקום הזה במהירות, פשוט הניחו את האגודל על C ותנו לאצבעות האחרות ליפול מקום, אצבע אחת לפתק אחד.
 3. 3
  תרגול משחק למעלה ולמטה בעמדה זו. אז אתה צריך לשחק 1, ואז 2, ואז 3, ואז 4, ואז 5 ואז לחזור למטה (54,32,1). זכור לספור בקול רם. ספרו 1 2 3 4 5 4 3 2 1 כשאתם משחקים את האצבע. שמרו על קצב יציב. הפעל את זה במהירות איטית ובהדרגה. רוב המקלדות מגיעות עם מטרונום מובנה, זה יעזור לך מאוד. הגדר את המהירות ל- 80 BPM (פעימות לדקה) מלכתחילה, ואז האץ עד שתוכל לשחק 110 BPM. אם הקצב אי פעם יהיה מהיר, פשוט האט אותו. תרגיל זה יתרגל אתכם להזיז את האצבעות.
 4. 4
  למדו כמה אקורדים. אחד טוב ללמוד הוא אקורד C. בכל פעם שאתה סופר 1, השמע והחזק את אקורד C. זה יתרגל אותך לשחק באקורדים ותצטרך את זה כדי לנגן בעתיד.
 5. 5
  למדו כמה שירים בסיסיים. ברגע שתרגל להסתובב עם אקורדים, למד כמה שירי מקלדת קלים. אתה יכול פשוט לקנות ספר מוסיקה כיתה 1 שמגיע עם שירים כי הם קלים מאוד. צא לטיול בחנות המוסיקה המקומית שלך ודבר עם האנשים שם על שירים קלים ללמוד. הם יהיו מוכנים לעזור לך. הם יכולים גם להראות לך כמה טיפים כיצד לשחק מהר יותר. זכור להתאמן לאט מאוד כדי שתוכל להאיץ את זה ועדיין להיות מדויק.
 6. 6
  קבלו את הציון 1. אם יש לכם מורה למקלדת, דברו איתם לגבי קבלת הציון 1 במקלדת. זה ישמור עליך במוטיבציה ויהיה לך מה להראות לעבודה הקשה שלך בעתיד. אם אינך רוצה את הציון, דלג על שלב זה. אם כן, צא לטיול נוסף לחנות המוסיקה המקומית שלך ושאל אותם על כך.
 7. 7
  היכנס לחתיכות מתקדמות יותר. ברגע שאתה שולט בדברים הקלים, שלט בכמה שירים מתקדמים יותר. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להשיג את ציון 2. כיתה 2 דומה מאוד לכיתה 1 ולכן זה לא כל כך קשה.
 8. 8
  המשיכו עד שתגיעו לכיתה 8. עכשיו שלטתם באמת במקלדת. אתה אמור להיות מסוגל לשחק די מהר גם עכשיו. אם אתה לא מתעסק בציונים, פשוט המשך ללמוד עד שתוכל לשחק טוב מאוד. אל תכוון לשחק מהר כשאתה מתחיל, פשוט כיוון לשחק טוב. המהירות תגיע עם הזמן.
כיצד אוכל ללמוד לנגן במקלדת ללא עזרה חיצונית
כיצד אוכל ללמוד לנגן במקלדת ללא עזרה חיצונית?

טיפים

 • תרגלו תרגול ותרגלו עוד קצת. אתה צריך להתאמן לפחות 20 דקות ביום אם אתה רוצה להיות טוב. זה בסדר לשחק רק במשך 5 ימים בשבוע, אבל אין טעם לשחק במשך 5 שעות ביום ראשון, המוח שלך (והאצבעות!) לא יכול לקחת את זה בבת אחת. 20 דקות למשך 5 ימים זה מושלם, אבל פחות מכך לא שווה את זה.
 • אתה יכול לתרגל מהירות על ידי הקשה על האצבעות על השולחן, אך הקפד לא לעצבן אף אחד בכך.
 • קח את זה בקלות בזמן ההתחלה. נגן בהתחלה לאט מאוד עד שתוכל לנגן את היצירה ואז מזרז אותה. זה יכול לקחת כמה ימים של תרגול אינטנסיבי או אפילו כמה שבועות, במקרים מסוימים, כדי לשלוט בכמה החלקים הראשונים שלך, אבל זה לא משנה כי, כמו שנאמר "תרגול הופך אדם למושלם". אז ככל שאתה מתאמן יותר, אתה רק משתפר יותר.

אזהרות

 • ניסיון לשחק מהר להתחיל איתו רק ילחיץ אותך.
 • אתה עלול לפגוע באצבעות ובפרקי הידיים אם יש לך יציבה גרועה ומשחק זמן רב מדי, קח הפסקה כל כמה זמן.
 • צריך הרבה מסירות כדי לשלוט במקלדת, להיות סבלניים.

שאלות ותשובות

 • כיצד אוכל לשמור על הקצב הנכון בעת השמעת המקלדת?
  השתמש במטרונום ונסה להתאים את הקצב שלו. אתה יכול גם לנגן יחד עם השיר שמתנגן ברקע כדי לקבל את הקצב הנכון.
 • כיצד אוכל ללמוד לנגן במקלדת ללא עזרה חיצונית?
  תרגלו או השתמשו באפליקציות כמו Yousician שמועילות למדי כשמנסים ללמוד מכשיר חדש.
 • איך אוכל לשמור על הקצב הנכון כשאני מנגן על המקלדת?
  אתה יכול להשתמש במטרונום. אתה יכול לקנות אחד כזה בחנות, להשתמש בו באופן מקוון, להוריד את האפליקציה וכו '. אם זה לא עובד, התחל בקצב הרצוי והקש עליו את הבוהן, אך אתה עדיין עלול לרדת מהמסלול. אז רעיון אחר הוא לשמור את הקצב בראש. לדוגמא, הקצב שלך היה בפעם אחת ואז במוחך אתה יכול לומר לעצמך 1.. 0,2.. 0,3.. 0,4 2.. 0,2.. 0,3.. 0,4 3.. 0,2.. 0,3.. 0,4 וכן הלאה. אבל היעיל ביותר הוא להשיג מטרונום.
 • האם מקלדות מגיעות עם מטרונום מובנה?
  זה תלוי בסוג המקלדת. בדרך כלל מקלדות יקרות יותר מגיעות עם מטרונום.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail