איך לעשות את עצמך מושך לנשים?

ובכן הנה הבחור האולטימטיבי להפוך את עצמך לאטרקטיבי לנשים
ובכן הנה הבחור האולטימטיבי להפוך את עצמך לאטרקטיבי לנשים!

האם את מרגישה שאף נשים לא מוצאות אותך מושך? האם אתה בודד כל שישי בערב, או סתם עם בני זוגך? ובכן הנה הבחור האולטימטיבי להפוך את עצמך לאטרקטיבי לנשים!

צעדים

 1. 1
  עמדו מול מראה באורך מלא. מה אתה לא אוהב בעצמך? אולי זה היעדרך בשש חבילות או בתסרוקת שלך? עליכם לתקן קודם כל את הדברים שאתם לא אוהבים בעצמכם לפני שתנסו להפוך את עצמכם לאטרקטיביים לאחרים, כי לא תהיו בטוחים! ביטחון הוא המפתח.
 2. 2
  חתן את שיער הפנים שלך. מחקרים מראים שנשים מעדיפות גבר מגולח או לפחות מי שמסדר את שיער הפנים שלו. אז אם יש לך זקן עבות עד הברך ואתה תוהה מדוע הנשים לא כולך... סטטיסטיקה מציעה לגלח אותו. זה נוגע גם לגבות. אם יש לך את המונובו האימתני או את הגבות עבות במיוחד, אל תחשוש לפנות למומחה בשעווה כדי לנקות אותם, זה יהיה שווה את זה.
 3. 3
  עיצבו את השיער! יש הרבה תסרוקות אטרקטיביות לגברים. אם אתה לא יודע באיזה מהם לבחור, נסה לדפדף במגזין או לחפש בגוגל כמה שחקנים כדי לתת לך מושג. או אם אתה באמת בספק, שאל את מספרתך איזה סוג תסרוקת הם חושבים שייראה לך טוב. ואם אתה מקריח, ישנם כרגע מוצרים חדשים רבים המפרסמים צמיחת שיער.
 4. 4
  להתלבש כדי להרשים. האם לדעתך המכנסיים הבלתי אופנתיים וחולצת הוואי שלך מתאימים ללבוש יום? תחשוב שוב. התאם אישית את המראה החדש שלך. זה צריך להיות נוח למדי, אופנתי ומתאים. אולי אפילו יש לך אליל, כמו שחקן גבר מפורסם. אם אתה באמת חסר תקווה עם בגדים, קבל חבר שיעזור עד שתבין שתבין מה מקובל להתבלות ומה לא.
  האם את מרגישה שאף נשים לא מוצאות אותך מושך
  האם את מרגישה שאף נשים לא מוצאות אותך מושך?
 5. 5
  להיכנס לכושר. אני לא אשקר, מעי בירה וזרועות רפויות הם לא בדיוק כל בנות חולמות. התחל להתאמן, גם אם אתה שונא את זה. ללכת לעבודה במקום לנהוג, או לרכוב על אופניים. קח את המסלול הארוך יותר כאשר אתה צריך להגיע לאנשהו. הצטרפו לספורט חדש (שזה עוד דבר שנשים אוהבות, שחקניות קבוצה!). אם אתם סובלים מעודף משקל רציני, הזמינו מאמן אישי וקבלו את הגוף שאתם והנשים רוצים!
 6. 6
  להשיג כלב. זה מגנט של אפרוחים אמיתית אם יש לך כדור פרווה קטן וחמוד. הסתובב בחוף הים וקח אותו לבתי קפה. קבל קערה שתשתה ממנה, ובטוח, נשים יחייכו אליך על כך שאתה מתחשב כל כך או אפילו יעצרו לשאול אם הן יכולות ללטף אותה. קח את ההזדמנות הזו! קיים שיחת חולין בזמן שהם מלטפים אותה. שאל אם יש להם חיית מחמד, היכן הם גרים או אם הם מגיעים לכאן לעתים קרובות.
 7. 7
  קבל את עבודת חלומותיך. נשים אוהבות הצלחה. אז אל תפחד לקבל את העבודה של חלומותיך. אתה יכול לעשות את זה! כסף הופך אותך למושך יותר לנשים: זכרי את זה.
 8. 8
  שלם את האישיות שלך. זה לא הכל על מראה! משתמש מדריך אחד ערך סקר של כמה מחברותיהם, ושאל אותם אילו שלושה מאפיינים הם הכי אהבו לראות באישיותם של גברים. כולם אמרו; מקסים, אינטליגנטי, מצחיק. אם אלה לא המאפיינים הטבעיים שלך, זיוף את זה.
  • מקסים? החמיא לה על התלבושת שלה (לא איך שגופה נראה בה!). פתח לה את הדלת, או שלף כיסא. תגיד שאתה אוהב את הדרך בה השיער שלה נופל. זה נשמע נדוש, אבל נשים אוהבות את זה אם זה נשמע כאילו אתה מתכוון לזה. אינטליגנציה? העלו אסון אחרון והגיבו עד כמה הוא הרסני. היא תאהב איך תוכל להזדהות.
  • מצחיק? צחוק מעצמך אם אתה לא מוצא בדיחה טובה! שום דבר רציני, כמובן, או שאתה פשוט נשמע פתטי.
 9. 9
  אל תהיה לשווא! אז אתה בטוח, מקסים, נראה טוב ומצליח. אבל עכשיו שיש לך את כל זה, אל תבדוק את השיער שלך או את החליפה שלך במראה כל חמש דקות!
  כסף הופך אותך למושך יותר לנשים: זכרי את זה
  כסף הופך אותך למושך יותר לנשים: זכרי את זה.
 10. 10
  צא לשם. לא תפגוש אף אחד שקורא מאמרי מדריך!

אזהרות

 • אל תשכח מי אתה. אם אתה אוהב לשחק במשחקי מחשב או לקרוא רומנים ישנים, המשך לעשות זאת. כמה אפרוחים ימצאו את זה מושך.
 • אל תהיה מקסים יתר על המידה או שתצא מצמרר.
 • כשאתה מקבל ילדה, אל תהיה נצמד מדי.
 • אל תתנהג כאילו אתה טוב מדי עבור אף אחד. זה בכלל לא מושך.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לאסוף בנות תוך כדי הליכה ברחוב?
 2. איך לצאת עם אישה בהצלחה?
 3. איך לצאת עם בחור כשהחבר הכי טוב שלו אוהב אותך?
 4. איך להציע לילד שאינו חבר?
 5. איך לצאת עם מחסום שפה?
 6. איך קובעים תאריך בהצלחה?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail