איך להיות סנוב?

להיות סנוב
להיות סנוב, או יותר נכון אליטיסט, זה טיפוח אורח חיים שמראה שאתה יודע מה הכי טוב.

להיות סנוב, או יותר נכון אליטיסט, זה טיפוח אורח חיים שמראה שאתה יודע מה הכי טוב. כסנוב אתה זקוק לסטנדרטים כדי לחיות על פיו: זו המכונית הטובה ביותר לנהיגה, הבגדים האופנתיים ביותר או בקבוק היין המרשים ביותר להביא למסיבת ארוחת ערב. אתה צריך להיראות כמו סנוב כמו גם לטפח גישה כדי ללכת איתו.

שיטה 1 מתוך 2: להיות סנוב חברתי

 1. 1
  יש סטנדרטים גבוהים לכל דבר. כשאתה מתחיל את המסע שלך לסנוביות, עליך לדעת תחילה שלהיות סנוב זה להיות סלקטיבי. אתה חייב להיות סטנדרטי לגבי הכל, כגון אופן הכנת הסטייק שלך לאיזו חנות מכולת אתה קונה. היה בררן לגבי אורח חייך כי היותך סנוב זה לדעת ולהיות קולני לגבי החיים הטובים ביותר שיש להציע.
 2. 2
  קנו דברים בכוונה להרשים אנשים. זה לא משנה בדיוק מה אתה רוכש כי בכל מקום שאתה הולך הסטנדרטים לחיים טובים יכולים להשתנות. מה שחשוב הוא שהרכוש שלך הוא מה שאנשים אחרים רואים כבעל ערך.
  • פריטי שם מותג הם דרך קלה להראות מעמד מכיוון שרוב האנשים מזהים אותם כיקרים ובלעדיים.
  • אוכל, אלכוהול, מכוניות ואפילו חיות מחמד הם אפשרויות אחרות למעמד ההצגה.
  • למד להעריך את הדברים הטובים יותר בחיים. סנוביות היא גם הנאה ממשקאות איכותיים או ממוזיאון האמנות הקלאסי ביותר בסביבה. לא בגלל שיש להם בהכרח תג מחיר גדול, אלא בגלל שהשקיעו מאמץ וזמן בהכנת מוצר טוב.
  • קנו רק פריטים אותנטיים. בסופו של דבר יופיעו פרוות פו, עור או אבני חן ואתה לא רוצה להיתפס כמרמה.
 3. 3
  לבש בגדים ותכשיטים המשקפים את הסנוביות שלך. אתה לא צריך להיות צעקני וקולני עם הצהרות האופנה שלך. לאמיתו של דבר, להיות מטויח בצורה מגונה בתוויות מעצבים ולוגואים יכול להיתפס דביק ומנסה קשה. כדי להיות סנוב אתה צריך להתלבש טוב יותר מכל הסובבים אותך.
  • כוון למראה נקי וקלאסי. שחור ולבן, פנינים, יהלומים, זהב וכסף - כולם מוכרים באופן כללי כצבעים וחומרים בעלי מעמד ועושר. שלבו אלה בארון הבגדים שלכם.
  • היזהר לא לחרוג מהאקססוריז. להעמיס יותר מדי תכשיטים או להתאים אישית את המכונית שלך עם אורות תחתון וספוילר הם דרכים למשוך תשומת לב, אך הם אינם משקפים את הטעם הטמון בלהיות סנוב.
  • הפשטות עוברת דרך ארוכה.
  • שמור על עצמך מטופח. תלבושת מושלמת יכולה להיהרס על ידי מיטות ציפורניים קרועות או ריח רע מהפה. אתה צריך לשמור על מעמד העילית שלך והיגיינה רעה היא הדרך המהירה ביותר לסכן אותה.
  אתה צריך להיראות כמו סנוב כמו גם לטפח גישה כדי ללכת איתו
  אתה צריך להיראות כמו סנוב כמו גם לטפח גישה כדי ללכת איתו.
 4. 4
  הסתובב סביב אנשים בקהל העילית. שוב, אתה רוצה לתת מראה של סטטוס ואחת הדרכים היא לבזבז את הזמן בכוונה עם אלה שיש להם את זה. המטרה שלך היא להשתלב עם הקהל המובחר. המראה, הנימוסים והגישה שלך יעזרו, אבל אתה צריך לקשר את עצמך למעשה עם סנובים אחרים.
 5. 5
  לבלות במקומות ציבוריים אסטרטגיים. איפה שאתה קונה ואוכל חשוב כי אם אתה סנוב, אז רק המפעלים הטובים ביותר הם טובים מספיק בשבילך. להיות סנוב דורש מקהל להיות שלם, גם אם הוא מורכב מזרים. הבר הבלעדי על הגג בניו סיטי יורק הוא מקום מתאים יותר להיות מאשר מקדונלדס בפינת כיכר טיימס.
  • הצטרף לקאנטרי קלאב, השתתף באירועים עם האנשים החזקים בקהילה שלך, או הצטרף למועדון קהילתי עם סנובים אחרים.
  • בוטיקים יוקרתיים הם מקום נהדר לפגוש נשים בעלות עושר, כמו גם להישאר בראש מגמות האופנה האחרונות.
  • על ידי שפשוף מרפקים עם אנשים אחרים בעלי מעמד ביסודם, תוכלו ללמוד גם את הדברים והאסור לעשות במעגל החברתי המסוים שלכם.
 6. 6
  טיפח נימוסים שמייחדים אותך. התייחס בכבוד לכולם, ללא קשר לתחנתם בחיים. לנודניקים רבים יש מוניטין של התנהגויות נמרצות וגאוות כלפי אנשים ממעמד נמוך או מעמד חברתי. למרות שאתה רוצה להיראות החכם והלבוש ביותר, זה לא אומר שאתה צריך לדרוך על אנשים אחרים כדי לעלות לפסגה.
  • התייחס לאחרים בכותרתם ובשמותיהם הראויים וצפה לזה. אם לא תקבל את אותו הכבוד בחזרה, תקן אנשים כך שכולם יידעו להתייחס אליך.
  • אל תקלל. שפה וולגרית אינה מתאימה ברוב ההגדרות ותכאב את דימוי הכיתה שלך.
  • קל לזהות מבטא מזויף, אז אל תכריח את עצמך לדבר בצורה לא טבעית. עם זאת, עליך לעבוד על שימוש בדקדוק והגייה נכונים של מילים כדי להראות משכילים.
 7. 7
  היו תרבותיים ותקשרו את הידע שלכם. הרחב את הידע שלך באמנות, אוכל, מוסיקה, פוליטיקה ושפה כך שיהיה לך השכלה בנושאים מגוונים. זה יעזור לך להשתתף בכל שיחה ולהראות אינטליגנטי, גם אם יש לך רק הבנה בסיסית בנושא. לאנשים בעלי מעמד יש לרוב רקע חינוכי מרשים, למשל יתכן שהם למדו בבית ספר של אייבי ליג. גם אם לא עשית זאת, קריאה טובה תעזור לך להתחבר לדרג האקדמי העליון.
  • למד מילה חדשה כל יום כדי שתוכל לבנות אוצר מילים שירשים אנשים.
  • קח תחביב שהוא פיזי. טניס, גולף ומשחקים אחרים הם דרכים נהדרות להתרועע עם סנובים אחרים כמו גם להישאר בכושר.
  עליך לדעת תחילה שלהיות סנוב זה להיות סלקטיבי
  כשאתה מתחיל את המסע שלך לסנוביות, עליך לדעת תחילה שלהיות סנוב זה להיות סלקטיבי.
 8. 8
  נהל את הכסף שלך בחוכמה. להיות סנוב פירושו לבזבז כסף על פריטי כרטיס איכותיים וגדולים. עם זאת, אתה רק צריך לבזבז את הכסף שלך על האפשרויות הטובות ביותר. היו אסטרטגיים ושיהיו לכם מכונית יוצאת מהכלל ולא כמה מכוניות באיכות בינונית. לחלופין, בזב את כספך על שמלה שחורה קטנה ומעצבת יקרה במקום לקנות ארון מלא בג'ינס וטישרטים.
  • בהתחלה, יתכן שלא תהיה לך הרבה. אבל זכרו האיכות טובה יותר מכמות.
  • להיות חכם עם הכסף שלך מראה שאתה בררן ושהכסף שלך אכן יקר ערך; אתה מסרב להוציא את הכסף שלך על כל דבר מלבד הטוב ביותר.

שיטה 2 מתוך 2: להיות סנוב על תחומי העניין שלך

 1. 1
  יש עניין ספציפי או תחביב. אם עדיין אין לך דבר מיוחד שאתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי, בחר משהו שנראה לך כיף. הרבה תחומי עניין סנוביים קלאסיים כוללים סרטים (לא סרטים), יין וגבינה, ספרות, קפה או אופנה. עם זאת, אתה יכול להיות סנוב בכל דבר כל עוד יש לך גישה של בלעדיות.
  • להיות בלעדי לגבי העניין שלך פירושו לדעת מה טוב, רע ומה שביניהם. בתור סנוב, אנין דעת או חובב, אתה רוצה להיות קולני לגבי מה הכי טוב ומה כדאי להימנע ממנו.
  • איסוף דברים הוא דרך נהדרת להפוך לסנוב. לדוגמא, אי אפשר יהיה לאסוף כל מטבע או חותמת שנעשו אי פעם. עם זאת, ישנם כאלה שהם נדירים יותר או בעלי ערך רב יותר מאחרים וזהו סטנדרט שהופך אותם לטובים יותר מהשאר.
 2. 2
  היה מומחה בתחומך. היה האדם שכולם יכולים לבוא אליו עם שאלה בנוגע לעניין או לתחביב שלך. אתה רוצה להיות זה שיודע הכל על אופן הכנת הקפה, השיטות הטובות ביותר לבישול וכל מה שקשור לזני השעועית. סוגי הנודניקים הגרועים ביותר הם אלה שמדברים כאילו הם יודעים הכל כדי להיראות עליונים אך אינם יכולים לגבות את טענותיהם.
  • הקפידו על אווירת עליונות.
  • יש קו דק בין היותו יודע הכל לבין היותו המקור הטוב ביותר למידע בנושא. על מנת ללכת על קו זה, ענווה היא המפתח.
  • קח את הזמן לעשות מחקר נוסף על מנת להתעדכן במגמות האחרונות ובמידע החדש ביותר.
 3. 3
  בנה אוצר מילים מרשים. אתה צריך להיות מסוגל "לדבר בחנות" עם חובבים אחרים. לדוגמא, אם אתה הולך להיות סנוב אופנוע, עליך להיות מסוגל לדון בהבדלים והיתרונות בין מנוע ארבע פעימות לשני פעימות. בנוסף, היכולת להשתמש במונחים מורכבים ובז'רגון טכני, גם בקרב אנשים שלא יודעים דבר על מלאכתך, תרשים אותם באינטליגנציה ובמיומנות שלך.
  היו בררנים בנוגע לאורח החיים שלכם מכיוון שלהיות סנוב זה לדעת ולהיות קולניים לגבי החיים הטובים ביותר שיש
  היו בררנים בנוגע לאורח החיים שלכם מכיוון שלהיות סנוב זה לדעת ולהיות קולניים לגבי החיים הטובים ביותר שיש להציע.
 4. 4
  הקדיש זמן לעשות מה שאתה אוהב. על מנת להיות מומחה לכל דבר, עליך להשקיע את זמנך הפנוי בלימוד ובתרגול של מלאכתך. אם אתה רוצה להיות מומחה בגבינה, היה מוכן לאכול הרבה גבינה. יהיה עליכם על מנת להשוות ולהבדיל בין סוגים וטעמים שונים על מנת לגלות את הטוב והרע ביותר. כל הסנובים צריכים לבנות סטנדרט של הטוב ביותר שיש לעניין הספציפי שלך.
 5. 5
  השתתף באירועים שבמרכזם עניין או תחביב שלך. זה ייתן לך חשיפה לרעיונות או שיטות חדשות. סנובים יכולים לעיתים קרובות להיות מקרוב בגלל הבררנות שלהם. אתה עדיין רוצה לעמוד בסטנדרטים גבוהים, אך בחינת אפשרויות חדשות תעזור לך לפתח את טעמך ואת אמונותיך בדברים.
  • ספריות ומרכזי כנסים מקיימים לעיתים קרובות כנסים או אירועים לחובבים.
  • ברים וחנויות יין לרוב מציעים טעימות או טיסות להשוואה בין מוצרים שונים.
  • להיות מעורב בקהילה זו גם דרך נהדרת לפגוש סנובים אחרים בתחומך.
 6. 6
  היו ביקורתיים כלפי עצמכם ואחרים. אל תתפשר על הסטנדרטים שלך לאמנות טובה או לארוחה נהדרת. דרג את חוויותיך תוך כדי שמירה על עקביות. עם זאת, היו ביקורתיים אך לא מתנשאים. אתה תנכר את עצמך ותאבד את האמינות שלך. התרשמו לאנשים עם הידע הנרחב שלכם, אך הימנעו מלהתנהג כמו שאדם אחר מתחתיכם מכיוון שהם פחות בעלי ידע.

שאלות ותשובות

 • מה אם ההורים שלי חושבים שאני מפונק?
  אם ההורים שלך חושבים שאתה מפונק, ספר להם את האמת: קראת משהו באינטרנט על סנוביות ורצית לנסות את זה כדי לראות איך זה נראה (או מה הסיבה שלך). אם הם אומרים לך להפסיק או שזה לא נכון להתנהג כמו סנוב, אז הקשב להם וחפש משהו אחר להתנסות.

מאמרים בנושאים דומים
 1. איך להגיע למחשוף נהדר?
 2. איך להתלבש כאישה קטנה?
 3. איך להתלבש גבוה יותר?
 4. איך להתלבש כמו ילדה גבוהה?
 5. איך לקשור חגורת טבעת כפולה?
 6. איך לקשור חגורת ג'ודו?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail