כיצד להבדיל בין מחליק אמיתי למחליק פוזר?

זו שאלה שכל מחליק אמיתי יכול לענות עליה ללא היסוס
זו שאלה שכל מחליק אמיתי יכול לענות עליה ללא היסוס, אבל פוזה כנראה ייראה מבולבל ו / או שלא תהיה לו תשובה.

הרבה אנשים אומרים שהם מחליקים אמיתיים כאשר הם בכלל לא סקייטבורד. האנשים האלה הם פוזות. מבחינתם, סקייטבורד הוא בעיקר הצהרה אופנתית ואין להם שום עניין לרכוב בפועל. רוב הפוזות יתפארו באילו טריקים הם יכולים לעשות, אבל הם אף פעם לא רואים אפילו רוכבים על לוח. יש פוזרים שמצליחים למדי להטעות אנשים ביכולות שלהם, אבל כל עוד אתה יודע מה לחפש, אתה יכול לזהות את ההבדל בין פוזר למחליק אמיתי בקלות רבה.

שיטה 1 מתוך 3: בדיקת הידע שלהם בשיחה

 1. 1
  הקשב למונחי סקייטבורד בסיסיים וסלנג. מחליקים אמיתיים הולכים לדבר על טריקים חזיתיים ואחוריים. הם הולכים להשתמש במונחים בסיסיים של סקייטבורד כמו "פופ" ו" kickflip ". הקשב לאחד המונחים הבסיסיים מכולם - אולי. אולי הוא עמוד השדרה של כל טריק אחד שמחליק עושה והמילה עולה בשיחות סקייטבורד ללא הרף.
  • מונחים בסיסיים אחרים של סקייטבורד להאזנה: סלפי, פאקי, kickflip, vert, tweak, stall, shifty, kickturn ו- mob.
  • אתה יכול לנסות לשאול משהו כמו: "אז האם כבר שלטת בקיקפליפ על רמפה ורט?" או "ראית את רוברט עושה קיקפליפס? יש לו פופ ענק."
  • הקשב גם כיצד הם מתייחסים לאנטומיה של הלוח שלהם. כדאי לשמוע מילים כמו סיפון, אף, משאיות, מסילה, סרט אחיזה ובסיס גלגלים.
  • נסה לשאול, "אז, אתה מחזיק את הלוח שלך ליד המשאיות או הסיפון? אתה חושב שזה חשוב?"
 2. 2
  שאל אם הם רוכבים רגיל או מטופש. זו שאלה שכל מחליק אמיתי יכול לענות עליה ללא היסוס, אבל פוזה כנראה ייראה מבולבל ו / או שלא תהיה לו תשובה. המונחים מתייחסים לעמדתך הטבעית כשאתה עומד על סקייטבורד, וזה אחד הדברים הראשונים שאתה חייב להבין כמחליק.
  • אמור, "אני בהחלט רוכב רגיל.
  • רגילה היא העמדה הנפוצה ביותר ברכיבה על סקייטבורד - עם רגל שמאל קדימה, לכיוון האף, ורגל ימין ליד הזנב.
  • גופי הוא ההפך מהרגיל - רגל ימין שלך קדימה, ליד האף, ורגל שמאל חזרה ליד הזנב.
  כיצד אוכל ללמוד להנחית טריקים כמו מחליק אמיתי
  כיצד אוכל ללמוד להנחית טריקים כמו מחליק אמיתי?
 3. 3
  שאל אותם על הלוח שלהם. שאל אותם באיזה מותג מדובר, כמה זמן היה להם ואיך זה נראה. אלה שאלות פשוטות, אבל מחליק אמיתי מכיר את הסיפון שלהם מקרוב ויכול לענות על כל שאלה בנושא בקלות. נסה גם לשאול אותם אם הם משתמשים בלוח שלם (מורכב לחלוטין) או שיש להם ניסיון בבניית סקייטבורדים בהתאמה אישית.
  • שאל שאלות כמו, "מאיזה חומר עשוי הסיפון שלך?" ו"היית צריך להדק או לשחרר את המשאיות שלך כשקיבלת את הלוח שלך? " ו"איזה סוג אמנות יש לך על הסיפון שלך? "
  • לעיתים קרובות, גולשי סקייטבורד מנוסים יבחרו להרכיב את הלוחות שלהם עם חלקים מותאמים אישית כך שיהיו מושלמים לחלוטין עבורם.
  • גם אם מעולם לא עשו זאת, מחליק אמיתי יתלהב לדבר על היבטים של בניית לוח בהתאמה אישית.
 4. 4
  שאלו מי הם הסקייטרים והמותגים המועדפים עליהם. למחליקים אמיתיים יהיו מחליקים המקצוענים האהובים עליהם ביותר, והם יידעו יותר שמות מקצוענים מאשר רק טוני הוק, בם וריאן שקלר. סגנון חשוב בתרבות הסקייטבורד, ולכן למחליק אמיתי יהיו דעות מוגדרות לפחות על כמה מותגי שמות. גם אם זו דעה שלילית, זה עדיין ידע.
  • כאשר הם אומרים לך אילו מקצוענים ומותגי החלקה הם אוהבים (או לא אוהבים), שאל אותם מדוע הם מרגישים כך.
  • מחליק אמיתי יכול בקלות לתת לך פרטים ארוכים על דעותיהם, אהבותיהם וחביבותיהם.

שיטה 2 מתוך 3: התבוננות במעשיהם

 1. 1
  צפו איך הם נושאים את הלוח שלהם. חפש את "אחיזת הקניון", הנושאת את הלוח ליד המשאיות. אחיזת הקניון נחשבת בדרך כלל לדגל אדום פוזר. אם הם מחזיקים את הלוח שלהם לצדם כשקלטת האחיזה פונה לגופם, הם כנראה פוזים (או אולי מתחילים). הדרך הנכונה להחזיק קרש היא מתחת לזרועך באמצע הלוח, כאשר המשאיות פונות החוצה.
  • יש הרבה מחלוקות האם "אחיזת הקניון" באמת מציינת שאתה פוזר או לא, שכן הרבה מחליקים בימינו מחזיקים כך את הלוחות שלהם. אחיזת הקניון רק מציינת שאתה פוזר בשילוב עם הרבה דגלים אדומים אחרים שהוזכרו כאן.
  • בהחלט לבדוק כיצד הם מחזיקים את הלוח שלהם, אך עליכם גם לראות אם הם באמת רוכבים על הלוח שהם נושאים איתם.
  • יש פוזות שלמעשה יקנו וישאו איתם לוח רק כדי להיראות מגניב, כמו אביזר אופנה. זה מספיק גרוע, אבל אז הם אפילו לא ישאו את זה נכון!
  אם אתה מחליק אמיתי אתה דואג יותר ללמוד להחליק מאשר לשחק להתחפש
  אם אתה מחליק אמיתי אתה דואג יותר ללמוד להחליק מאשר לשחק להתחפש.
 2. 2
  למד מה הם עושים בסקייט פארק. האם הם מבלים זמן ברכיבה על הלוח שלהם בסקייט פארק? או שהם מופיעים, רוכבים פעם אחת, ואז מבלים את שארית הזמן בעומדים, מפטפטים, מעשנים סיגריות, שולחים הודעות SMS ומפריעים למחליקים בפועל? תנועות פוזר קלאסיות.
  • מחליקים אמיתיים יבלו את רוב זמנם בהחלקה ובתרגול טריקים כאשר הם נמצאים בסקייט פארק.
  • מחליקים אמיתיים לא מקדישים תשומת לב מעטה למפגש החברתי שמתרחש סביבם בסקייט פארק.
 3. 3
  בקש לראות אותם נוחתים כמה טריקים. אם יש לך הזדמנות, בקש מהם להראות לך כמה טריקים. מחליק אמיתי לא יהסס להראות לכם את המהלכים שלהם, גם אם הם חדשים. מתחילים הם לא פוזות - כולם צריכים להתחיל איפשהו ולפחות הם שם מחליקים.
  • אתה יכול לומר, "היי פול, תראה לי את האולי שלך!" או לשאול, "אתה יכול להראות לי את המהלכים הקדמיים והאחוריים שלך? עבדתי על הצד הקדמי שלי ולא היה אכפת לי לראות איך אתה עושה את זה."
  • פוזרים ישתמשו לעשות כל שביכולתם כדי לחרוש את דרכם מחוץ להחלקה ממש, מכיוון שהם אינם יודעים כיצד.
  • אם אין עליהם לוח כשאתה מבקש, הזמין אותם לבוא להחליק איתך בפארק או אפילו להציע להם את הלוח שלך.

שיטה 3 מתוך 3: בדיקת המראה שלהם

 1. 1
  בדקו אם מדובר בשריטות וחבורות. אם אתה מחליק, אתה תיפול מהלוח שלך וייגרד. אין שום דרך לעקוף את זה. אפילו מחליק מנוסה נופל מהלוח שלו לעתים קרובות למדי, כי ניסיון לטריק חדש כרוך בכמה נפילות לפני שאתה מנחית אותו.
  • מחליקים אמיתיים תמיד לומדים טריקים חדשים, וזה אומר ליפול ולהתחבט מעט.
  • מחליקים אמיתיים לומדים כיצד ליפול "נכון" כדי למזער פציעות קשות, אך השריטות והחבורות הקטנות תמיד הולכות להתרחש.
  אבל מחליק אמיתי מכיר את הסיפון שלהם מקרוב ויכול לענות על כל שאלה בנושא בקלות
  אלה שאלות פשוטות, אבל מחליק אמיתי מכיר את הסיפון שלהם מקרוב ויכול לענות על כל שאלה בנושא בקלות.
 2. 2
  בדוק את הלוח שלהם ללבוש ואיכות. לעומדים לרוב אין סימני שריטה (או מזויפים בעליל) על הלוחות שלהם, ואילו למחליק אמיתי יהיו סימני שריטה באמצע, באף ובזנב של הלוח, תלוי בסגנון ובטריקים שלהם. לוח מחליק אמיתי יראה בלאי ברור (אלא אם כן מדובר באמת בלוח חדש לגמרי).
  • פוזרים לרוב רוכשים לוחות זולים באיכות נמוכה מחנויות כלבו ברשתות כמו וולמארט. הלוחות האלה נוראיים לרכיבה - מה שלא משפיע עליהם, מכיוון שהם ממילא לא רוכבים.
  • מחליקים ריאל לחסוך עד למשך התקנה באיכות טובה כי הם בעצם ישתמשו בו. הם צריכים לוח חזק שמתגלגל חלק ואלו לא זולים.
 3. 3
  חפש נעליים מרופטות עם סוליות שטוחות ואחיזה טובה. מחליקים אמיתיים זקוקים לנעליים גמישות עם סוליות שטוחות והרבה אחיזה כדי לשמור אותן על הלוח שלהן תוך כדי ביצוע טריקים. הנעליים שלהם לעולם לא נראות מבריקות וחדשות - אם אתה באמת מחליק, הנעליים שלך הולכות להישבר, להיקרע ולהכות מהשימוש בפועל מהר מאוד. חורים באוליה (המכונים גם כוויות אולי) הם בלתי נמנעים לכל מי שמחליק בפועל.
  • אלא אם כן הם יתפרקו על הרגליים, רוב הסיכויים שלמחליק אמיתי לא יהיה אכפת שהנעליים שלהם מרופטות. פוזר, לעומת זאת, יקנה נעליים חדשות בתדירות גבוהה מאוד.
  • חפש סימנים לכך שהם נעשו במצוקה את נעליהם. יש פוזים שרוצים להיראות אותנטיים כל כך שהם יפגעו באסטרטגית בנעליים שלהם.
  • זה בדרך כלל די קל לאיתור מכיוון שבגוף הנעל יהיו קרעים וחתכים, אך החומר בפועל לא יהיה דהוי, מכות או מרופט בכלל.
 4. 4
  בדוק כמה ציוד שם המותג הם לובשים. אם הם לובשים שמות מותג מחליקים מכף רגל ועד ראש, זה מוגזם וכמעט תמיד הסימן של פוזה. מחליקים אמיתיים אוהבים שמות מותניים וציוד מותג, אבל הם לא לובשים בגדי מותגים כל יום, ובוודאי שהם לא לובשים את זה מכף רגל ועד ראש כדי להוכיח את האותנטיות שלהם.

שאלות ותשובות

 • מה אם אשאל כמה מחבריי אם הם רוצים ללמוד להחליק? האם זה הופך אותי לפוזר, אותם לפוזר או אף אחד לפוזר?
  אף אחד לא מתייצב בתרחיש הזה. אם אף אחד מכם לא מתיימר להיות מחליקים כרגע, אתם לא פוזות. אם אתה רוצה ללמוד להחליק, זה גם לא הופך אותך לפוזר. מתחילים הם לא פוזות, הם פשוט חדשים בהחלקה! פוזרים תמיד מתיימרים להיות גולשי סקייטבורד מבלי לנסות ללמוד לעולם.
 • לעתים קרובות אומרים לי שאני נראית כמו מחליק, למרות שאני מנסה לא להתלבש בצורה פופולרית. אם הסגנון שלי מזכיר לאחרים מחליק למרות שאני לא, האם זה הופך אותי לפוזר?
  יש לך את הסגנון האישי שלך, וזה בסדר. כל עוד אתה לא נראה כאילו אתה מומחה בסקייטבורד, אתה לא צריך להיחשב פוזר, במיוחד בהתחשב בכך שאתה לא באמת מחליק.
 • כיצד אוכל ללמוד להנחית טריקים כמו מחליק אמיתי?
  תרגול תמיד עושה מושלם. התחל עם טריקים והתקדמות קלים יותר. עלייה בסקייט היא תרגול וטעייה של 100%.
 • האם זה משנה מה אתה לובש בתור ילדה מחליק? אני מחליק אבל אולי לא נראה לי.
  אתה יכול ללבוש כל מה שאתה אוהב בתור ילדה מחליק. אם אתה ילדה שמציעה סקייטבורד, אז אתה מחליק, ללא קשר למה שאתה לובש! אופנת הסקייטרים היא למעשה לשני המינים, ולכן סגנונות נוטים להיות זהים, ללא קשר למגדר. אתה יכול לבדוק בכולם רעיונות לסגנון אם אתה רוצה להיראות יותר כמו מחליק.
 • מדוע יש אנשים שאומרים שאדם לא יכול לקרוא לעצמו מחליק אם הוא סוחף על ספינה?
  מכיוון ש longboarding הוא בעיקר רק דרך להגיע למקום מהיר יותר מאשר ללכת, בעוד שסקייטבורד מיועד לעשות גם טריקים.
 • אני מחליק על כל הלוחות, מארוך ועד אגורה, ואני חושב שהדרך בה אתה מחזיק את הלוח שלך לא משנה. כל הסקייטרים שאני מכיר מחזיקים את לוחותיהם מהמשאיות, עם סרט האחיזה כלפי גופם. האם "תופס הקניון" באמת הופך אותך לפוזר?
  זה בהחלט לא. "אחיזת הקניון" מציין רק שאתה פוזר בשילוב עם הרבה דגלים אדומים אחרים המוזכרים במאמר. אם מישהו קניון תופס ופשוט מחזיק את הלוח שלו כל הזמן, אף פעם לא נראה ממש מחליק איתו ולא יכול לנהל שיחה או לענות על שאלות פשוטות לגבי סקייטבורד, כל זה מביא עדויות חזקות לפוזות.
 • האם זה הופך אותך לפוזר אם אתה אוהב את תרבות הסקייטבורד וצפייה בסקייטבורד, אך אינך מחליק?
  זה לא הופך אותך לפוזר, לאמירה, אבל אתה לא מחליק. זה בסדר לחלוטין ליהנות מתרבות ההחלקה, גם אם אתה לא מחליק, כל עוד אתה לא מתיימר להיות מומחה למשהו שאתה לא באמת עושה.
 • האם אני מחליק אם אני לובש מותגי החלקה, אבל יש לי רק פנבורד?
  לדעתי האישית הייתי אומר שלא. גלישת סקייטבורד נוטה להיות שאתה רוכב על לוח רחוב / פארק ועובד קשה ללמוד טריקים. לכן זה נקרא בדרך כלל פנבורד או לונג בורד, במקום סקייטבורד. אתה בהחלט יכול ללבוש סחורה אגורה.
 • האם באמת האופנה חשובה?
  לא. אם אתה מחליק אמיתי אתה דואג יותר ללמוד להחליק מאשר לשחק להתחפש. אבל הנעליים כן חשובות, הייתי אומר. אתה רוצה נעליים טובות לסקייטבורד.
 • מה עלי לעשות אם אני מחליק הרבה זמן ויכול רק לאולי?
  חלק גדול של החלקה הוא התמדה וזיכרון שרירים. צפה בכמה סרטונים על טריקים שאתה רוצה ללמוד וקבל את הטופס שלך הכי טוב שאפשר. ודא שנוח לך על הלוח ופשוט המשך לעבוד עד שתוריד את זה. אני ממליץ על shuvits, 180s בצד הקדמי ו kickflips להתחיל.

מאמרים בנושאים דומים
 1. איך להגיע למחשוף נהדר?
 2. איך להתלבש כאישה קטנה?
 3. איך להתלבש גבוה יותר?
 4. איך להתלבש כמו ילדה גבוהה?
 5. איך לקשור חגורת טבעת כפולה?
 6. איך לקשור חגורת ג'ודו?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail