איך קונים מכונת צילום למשרד?

כך תוכלו לקנות מכונת צילום למשרד
כך תוכלו לקנות מכונת צילום למשרד.

מכונות מכונת צילום נעות בין פחות מ 75 € לאלפי דולרים. המפתח לרכישת מכונת צילום למשרד שלך טמון בכך שאתה מוודא שיש לו את כל התכונות שהצוות שלך זקוק להם, כך שלא תבזבז כסף על תכונות שלא ישמשו. חשוב גם לקבוע האם עדיף לקנות מכונת צילום או להחכיר אותה ולבחור חברה שתספק שירות טוב. כך תוכלו לקנות מכונת צילום למשרד:

שיטה 1 מתוך 2: תכונות

 1. 1
  קבע אם אתה זקוק למכונת צילום All-in-One. שקול אם אתה זקוק רק למכונת צילום או מכונה שתשמש גם כמדפסת, סורק ופקס. למרות שמכונה רב-פונקצית תהיה יקרה יותר, בסופו של דבר תוכלו לחסוך כסף על רכישת סורק, פקס ומדפסת נפרדים. זה יהיה רצוי גם אם המכונה המרובת-פונקציות הנוכחית שלך לא עומדת בצרכי הצוות שלך.
  • היכולת ליצור עותקים צבעוניים תוסיף לעלות מכונת הצילום שלך. אם אתה מכין רק מדי פעם עותקים צבעוניים, ייתכן שתרצה לקנות מכונה רב-תכליתית קטנה כדי ליצור אותם במקום להוסיף את התכונה למכונת צילום גדולה.
 2. 2
  וודא כי מכונת הצילום שלך יכולה להתמודד עם כל גודל נייר שאתה זקוק לו. אם אתה זקוק לעותקים בגדלים הנפוצים מחוץ לאירופה, כגון סדרות A או סדרות B, או בגדלים יוצאי דופן כגון Folio או Legal Legal, תרצה מכונת צילום שתתאים להם.
 3. 3
  חשב את היתרונות. שקלו את עלות התכונות המאפשרות הכנת וסיום העתקים במהירות כנגד עלותם של אנשי הצוות להמתין להעתקים ולסיים אותם ביד.
  • מהירות ההעתקה מתייחסת כמה מהר מכונת הצילום יכולה לסרוק את המסמך המקורי ולהפיק עותק.
  • קיבולת הנייר משתנה בין מגשים המכילים פחות מקצה (500 גיליונות) נייר לכאלו שיכיל עד 10 קורות. כדאי גם לשקול אם אתה רוצה מגשי נייר מרובים, שבכל אחד מהם נייר בגודל שונה, או מגש שניתן לכוונן לגדלים שונים. מילוי והתאמת מגשי נייר עלול לקחת זמן רב עבור הצוות שלכם.
  • מזינים מסמכים אוטומטיים מאפשרים לאנשי הצוות להעתיק מספר עמודים מבלי שנאלצים להרים את מכסה מכונת הצילום, להסיר את העמוד שהועתק זה עתה ולהחליף אותו בעמוד חדש. זה יכול להיות חיסכון משמעותי בזמן. מרבית מזינים המסמכים האוטומטיים יהפכו את העמודים ויעתיקו את הצדדים ההפוך.
  • גימורים מציעים מגוון אפשרויות מיון. הם יכולים גם להדק באופן אוטומטי, לקפל או לנקב חורים בעותקים.
 4. 4
  בחר את תכונות בקרת ההעתקה הדרושות לך.
  • אתה יכול להשיג מכונת צילום המחייבת כל איש צוות להזין קוד זיהוי לפני הכנת עותקים. זה יאפשר לך לפרק את הוצאות מכונות הצילום לפי מחלקה או איש צוות. אתה יכול גם להעתיק את מכונת הצילום שלך ללקוח או קוד עבודה אם ברצונך לכלול הוצאות העתקה בחשבוניות ללקוחותיך.
  • אם אבטחה מעוררת דאגה, תוכלו לרכוש מכונת צילום שלא תשמור מידע על המסמכים המועתקים בזיכרון.
קנו מכונת צילום קטנה וזולה
קנו מכונת צילום קטנה וזולה, במיוחד אם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקנות גם את החלפתו.

שיטה 2 מתוך 2: קנייה או חכירה של מכונות צילום

 1. 1
  קנו מכונת צילום קטנה וזולה, במיוחד אם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקנות גם את החלפתו. מכונות הצילום הפחות זולות יימשכו מספר שנים מבלי להזדקק לתחזוקה, אך כאשר הם מתקשים, יתכן שלא תוכלו למצוא שירות תיקונים.
 2. 2
  השכרת מכונות צילום גדולות ויקרות. זה מאפשר לך להימנע מהוצאות הון גדולות. ליסינג לרוב כולל חוזה שירות שיאפשר תחזוקה מונעת שוטפת ויכולת להעביר איש תיקון במהירות במקרה של תקלה. ליסינג גם מאפשר לך לשדרג את מכונת ההעתקה שלך ככל שהטכנולוגיה והצרכים שלך משתנים.

תגובות (1)

 • karina36
  מאמר מבוסס ידע טוב.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך עושים מסירה במשרד?
 2. כיצד לשנות את נהלי המשרד?
 3. כיצד ליישם תמיכה בביצועים?
 4. כיצד להתאים אישית את התא בעבודה?
 5. כיצד להכין לוח לבן משלך (לוח למחוק יבש)?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail