איך לשרוד טיול בבית ספר?

שלושה ימים בבית ספר
כמה תלבושות הייתי זקוק לזוגות נעליים לטיול של 2 לילות, שלושה ימים בבית ספר?

לשרוד טיול בבית הספר כולל התמודדות עם הלחצים של להיות סביב אחרים 20,57, התמודדות עם בעיות בריאותיות / רפואיות והתמודדות עם כל דבר שאינו מוכר שעלול להרגיז, להפריע או להטריד אותך. זה יכול להיות גם על שמירה על בטיחות. במאמר זה תוכלו למצוא דברים שונים שיש לקחת בחשבון כדי לעזור לכם "לשרוד" את הטיול בבית הספר, להישאר מאושרים ולחזור הביתה במקשה אחת.

חלק 1 מתוך 3: להיות מוכן

 1. 1
  אור אור. תיק מגושם מדי הוא חסר טעם, מסיח את הדעת ודי תחזוקה גבוהה. מגלגלים בגדים ודוחפים תחתונים בנעליים. נסו לארוז בתוך ילקוט או תרמיל וודאו שכל מוצרי הטואלטיקה יכולים להתאים למארז איפור או תיק אחד. אם לא תרמיל גב, אז המזוודה הקטנה ביותר אי פעם. רוב הסיכויים שלא יהיה הרבה מקום שאליו אתה הולך.
  • קח בגדים לכל סוגי מזג האוויר, אם אתה שוהה כמה לילות.
  • אל תיקח יותר מדי איפור, אם בכלל. אתה רק צריך קונסילר, סומק, מסקרה אטומה למים, שפתון ובושם.
 2. 2
  תביא את ה- iPod שלך עמוס במנגינות חדשות. זה ייתן לך למה להקשיב אם אתה משועמם.
 3. 3
  טען את הטלפון הסלולרי שלך לפני היציאה, למקרה שתרצה להתקשר למשפחה שלך וכו '.
 4. 4
  אל תשכח כדורי מחלות נסיעות.
 5. 5
  קח שקית גדולה של ממתקים לחלוק. אתה תהיה החבר הכי טוב של כולם!

חלק 2 מתוך 3: לשמור על עצמך מאושר

 1. 1
  מצא אזור נוחות, גם באוטובוס / ברכב וגם בחדר או בתא שלך ביעד. תביא אייפוד (אם מותר) וטונות של ספרים או ספר סקיצות וכמה עפרונות. חסום את העולם ממושב האוטובוס הקטן שלך, או אולי דבר עם נשמה מסכנה הזקוקה גם לנווה מדבר משלהם.
 2. 2
  הפוך את המקום שלך לנעים. כשתגיע, תבע דרגש, מיטה או לופט כמוך והפוך אותו הביתה. סדר כריות, ספרים ושק השינה שלך בדיוק כמו שאתה אוהב אותם כי אף אחד לא יגיד לך אחרת.
 3. 3
  תלו עם חברים ובנו את עבודת הצוות שלכם בזמן חופשי. לחלופין, אם זה מתאים לך, תיהנה מזמן לבד על מיטת המחנה הגשמנית שלך באופן מחשיד, בקריאה. כדורעף ושחייה הם בחירות פופולריות. אולי נסה לדמיין מחדש סרטים בראשך.
 4. 4
  הימנע מדרמה. דרמה גרועה! זה כיף מאוד לראות דרמה יורדת מעץ נוח על הדרגש העליון, אבל זה לא כיף מאמצע הכל. אז הישאר מחוץ לזה. לבידור נוסף, זה לא הדבר הגרוע ביותר לצפות בו, אך זכרו: לא כיף להיות מעורבים.
 5. 5
  ראש הביתה בלב שמח. אל תשכח כלום כי רוב הסיכויים שלא תקבל אותו בחזרה. הוצא את הדברים שלך לנסיעה בחזרה ושמור בבועה הקטנה שלך, בדיוק כמו הנסיעה שם. וגם, אלא אם כן האוטובוס הורס, ספר את עצמך בר מזל. שרדת.
לצלם תמונות או לשלוח לה הודעה
בהתאם למשך הנסיעה, תוכלו להתקשר, לצלם תמונות או לשלוח לה הודעה.

חלק 3 מתוך 3: שמירה על בטיחות

 1. 1
  הישאר בטוח בהסעות. חבוש את חגורת הבטיחות אם מותקן במושב שלך.
  • שב על המושב שלך כמו שצריך. אמנם זה מפתה לכרוע על המושב כדי שתוכל לשוחח עם האדם שמאחוריך, אך זכור שאם האוטובוס צריך לבלום בצורה חדה מאוד או נפגע מאחור, אתה נמצא בסיכון להיפלט לאורך האוטובוס.
  • אל תסתובב באוטובוס אם אתה נוסע באחד. הישאר לשבת.
  • הימנע מהסיחות דעת של נהג המאמן. רוב הנהגים המקצועיים יתקלו בחלקם ההוגן של ילדי בית הספר היסודי, אך יש למזער את השירה, הצעקות, הלחימה והשלכת הדברים.
  • אל תסיחו את דעתכם של משתמשי דרך אחרים. מהבהב, מונה, עושה מחוות מגונות ומראה למשתמשים בדרכים אחרות שלטים "משעשעים" זה מצחיק - עד שהם מפשלים.
  • שמור על דלתות יציאת חירום סגורות. נפילה מרכב שנסע רק כמה קילומטרים בשעה עלולה לגרום לפציעות קשות, ואם אתה או אחד מחבריכם לכיתה מצליחים מספיק להידרס לאחר שנפלתם מהאוטובוס או מהמאמן, המוות הוא אפשרות חזקה.
 2. 2
  הישאר בטוח במהלך הפעילויות. הקשיבו היטב להוראות המסופקות על ידי המדריך והמורה. אל תפחד לציין בעיות שאתה רואה, כגון בעיות מזג אוויר, בעיות ציוד ודברים יוצאי דופן שזיהית. עדיף להעלות את הדברים ולהסביר אותם או להעריך אותם מאשר לא לדבר ולתת בעיה.
במאמר זה תוכלו למצוא דברים שונים שיש לקחת בחשבון כדי לעזור לכם "לשרוד" את הטיול בבית הספר
במאמר זה תוכלו למצוא דברים שונים שיש לקחת בחשבון כדי לעזור לכם "לשרוד" את הטיול בבית הספר, להישאר מאושרים ולחזור הביתה במקשה אחת.

טיפים

 • כדאי לך להביא מצלמה ולצלם כדי לזכור את הטיול.
 • אם אתה מסתלק לכמה ימים אתה צריך לקחת שמפו יבש.
 • בצע כמה מטלות כדי להרוויח דמי כיס נוספים או לנהל משא ומתן יותר כסף מההורים שלך אם אתה חושש שלא יהיה לך מספיק כסף לבזבז.
 • אם לא תרמיל או ילקוט, השתמש במזוודה מתגלגלת קטנה. אלה עובדים היטב עבור מלט ושבילי כניסה, אבל עם שטח ועשב זה באמת די מעצבן.

אזהרות

 • אל תביא את ה- iPod / טלפון שלך אם אתה יודע שאסור לך לעשות זאת. לא תרצה להסתבך.
 • הקפד להקשיב לכל הכללים ולציית להם. הם מוגדרים מסיבה, בעיקר כדי לשמור על בטיחותך.
 • הקפידו לא לאכול יותר מדי ממתקים.

שאלות ותשובות

 • אני באמת מתגעגע לאמא שלי במהלך הטיולים האלה. איך אוכל להתמודד עם זה?
  בהתאם למשך הנסיעה, תוכלו להתקשר, לצלם תמונות או לשלוח לה הודעה.
 • כמה תלבושות הייתי זקוק לזוגות נעליים לטיול של 2 לילות, שלושה ימים בבית ספר?
  ארזו זוג פיג'מות אחת ושתיים או שלוש תלבושות. אתה צריך רק זוג נעליים אחד, אבל אם יש לך מקום בתיק שלך, אתה יכול להביא זוג נוסף. זכרו להביא זוגות תחתונים נוספים!
 • אני הולך לבית מגורים ועשיתי כל כך הרבה פעמים בעבר, אבל החבר שלי מתעלם ממני מכיוון שאני לא חולק איתה חדר. מה עליי לעשות?
  שתף איתה את החדר שלך אם אתה מסוגל. אם אינך מסוגל, הסביר לה שהיא מתכוונת לך מאוד והיא חברה טובה שלך. כמו כן, חשוב על דברים מנקודת מבטה והבין כי היא עלולה להיפגע.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail