איך לארוז לטיול שטח?

כדי לארוז לטיול בשטח, הכינו תחילה רשימת ביקורת של הדברים שתזדקקו להם, וודאו כי תרמיל הגב גדול מספיק כדי להתאים לכל דבר. לטיול קיץ, תרצה לארוז דברים כמו קרם הגנה, צ'פסטיק, משקפי שמש, תרסיס באגים ומעיל גשם קל. אתה יכול אפילו להביא חבילה מהנה, שהיא מיכל בגודל כיס הכוללת בדרך כלל עיפרון, נייר ופריטים מהנים אחרים כמו חימר או חתיכת ממתק. אבל אל תשכח לארוז את ארוחת הצהריים שלך ובקבוק מים! לקבלת עזרה נוספת, כמו איך לארוז בצורה הגיונית, המשך לקרוא!

שאל את המורה שמנהל את הטיול אם אתה יכול להביא מצלמה כדי לצלם אם אינך רשאי להשתמש בטלפון שלך בטיול
שאל את המורה שמנהל את הטיול אם אתה יכול להביא מצלמה כדי לצלם אם אינך רשאי להשתמש בטלפון שלך בטיול.

טיולים בשטח הם הזדמנות מרגשת ללמוד מחוץ לכיתה. הם מהנים עוד יותר אם אתה מוכן לחלוטין להם. למרבה המזל, תוכלו לארוז לטיול שטח בכדי לוודא שאתם מוכנים לכל מה שקרה בדרככם. כתלמיד בחר תיק קל לאריזת הפריטים החיוניים הנדרשים על ידי המורה שלך, כמו גם כל הספרים והאוכל שתצטרך לקחת איתך. אם אתה מלווה או מורה, הקפד להביא מטלות, ציוד או ניירת שתצטרך לטיול. אם יש לכם מקום, הוסיפו כמה פריטים אישיים כדי להפוך את הטיול שלכם למהנה עוד יותר.

שיטה 1 מתוך 3: להביא את מה שתצטרך כסטודנט

 1. 1
  השתמש בתיק קל לאריזה של הפריטים שלך. תרמיל בית הספר הרגיל שלך עשוי להיות גדול מדי או מיותר בכדי לשאת את החפצים שאתה צריך להביא איתך לטיול. בחר תיק קטן יותר שיתאים לכל הפריטים שלך אך קל משקל ויתפוס פחות מקום.
  • הביאו תיק שליח שתוכלו לזרוק מעבר לכתף לאופציה פחות מגושמת.
  • השתמש בתיק שרוך לאופציה קלת משקל שיכולה להכיל את הפריטים שלך.
 2. 2
  כתוב על שם משפחתך ומספר הטלפון שלך במקרה שהוא ילך לאיבוד. קל יותר לאבד שקיות קטנות יותר, במיוחד בהמולה של טיול שטח בבית הספר. השתמש בסמן קבוע כדי לכתוב את שם המשפחה שלך באותיות גדולות על התיק, כך שתוכל לזהות אותו בקלות. כתוב את מספר הטלפון שלך מתחת לשמך כדי שיוחזר לך אם הוא ילך לאיבוד.

  אזהרה: אל תכתוב את השם הפרטי שלך על התיק שלך, כך שזר לא יוכל להעמיד פנים שהוא יודע מי אתה אם הם ימצאו אותו.

 3. 3
  שאל את המורה שלך או עיין ברשימת הבדיקות שאתה צריך להביא. ודא שיש לך את כל מה שתזדקק לטיול בשטח על ידי אישור מה שאתה צריך עם המורה שלך. אם יש רשימת ביקורת שבית הספר שלך או המורה שלך נתנו לך, בדוק אותה פעמיים כדי לוודא שיש לך את כל מה שאתה צריך.
  • הכנס ניירות כגון פתקים או מסלול הטיול שלך לתיקייה כך שהיא מוגנת.
 4. 4
  הכנס תחילה ספרים, קלסרים או מחברות לתיק. פריטים כבדים יותר כמו ספרי לימוד וקלסרים צריכים להיות מאוחסנים בתיק שלך תחילה כדי שלא יזרקו פריטים קטנים וקלים יותר. סדר את הפריטים הגדולים כך שיהיו שטוחים על התיק שלך והקוצים והקצוות תוקעים אותך כשאתה לובש את התיק.
  • הנח תחילה את הספרים והכריכות הכבדים יותר בתיק שלך, ואז הוסף פריטים קלים יותר כמו מחברות ותיקיות מעליהם.
  איך אני אורז לטיול שטח בבניין מדעי
  איך אני אורז לטיול שטח בבניין מדעי?
 5. 5
  הכניסו עטים או עפרונות למיכל ואז לתיק. אם אתה צריך לכתוב או לרשום הערות בזמן שאתה בשטח שלך, הנח אותם בקלמר או במיכל אחר כדי שלא ילכו לאיבוד או שבור. שים אותם בתיק שלך על גבי הפריטים הכבדים יותר, כך שתוכל להגיע אליהם אם אתה זקוק להם.
  • נסה לסחוט את כל ההדגשות, המספריים או הפתקים הדביקים שאתה זקוק לתיק.
  • אתה יכול למצוא קלמרים בחנויות כלבו באינטרנט.
 6. 6
  ארזו את ארוחת הצהריים בתיק על גבי כל הפריטים האחרים. שים את ארוחת הצהריים בתיק אחרון כדי שלא יתמוטט על ידי הפריטים האחרים. הגדר אותו על גבי כל השאר, כך שתוכל להגיע אליו בקלות ופחות סביר להחליק ולהילחץ בזמן שאתה לובש את התיק שלך.
  • דאגו לארוז מספיק אוכל לטיול.
  • הוסף כמה חטיפים עתירי אנרגיה כמו חטיפי גרנולה ותערובת שבילים למקרה שתהיה רעב.
 7. 7
  תביא את הטלפון הסלולרי שלך אם זה מותר. אם אתה מסוגל להביא את הטלפון הסלולרי שלך לטיול שלך, חזר אותו ליד החלק העליון של התיק שלך או בתוך שקית חיצונית כדי שתוכל לגשת אליו בקלות. השתמש בטלפון שלך כדי לצלם תמונות או צור קשר עם ההורים שלך כדי לאסוף אותך לאחר הטיול בשטח.
  • הוסף את מספר הטלפון של המורה או המלווה שלך לאנשי הקשר שלך, כך שתוכל להתקשר אליהם אם אתה זקוק להם.
  • אתה יכול גם להשתמש בטלפון שלך כדי להתקשר לחברים או למורה שלך אם אתה נפרד מהקבוצה.
  • אם אסור לך להביא טלפון, אל תעשה את זה! אתה עלול להסתבך וטיולי שטח אמורים להיות מהנים!
 8. 8
  הביאו ספר לקריאה בזמן שאתם באוטובוס. הנסיעה באוטובוס כדי הטיול שלך יכולה להיות ממש משעממת כל כך להביא ספר שאתה נהנית כדי לעזור להעביר את הזמן. בחר ספר קל משקל שתוכל לאחסן בתיק שלך בקלות מבלי לתפוס יותר מדי מקום.
  • אתה יכול גם להביא אוזניות ונגן MP3 או להאזין למוזיקה בטלפון שלך, אבל זה יכול לרוקן את הסוללה.
  • ודא שזה בסדר שתביא ספר על ידי שאל את המורה שלך קודם.
  • השתמש בהזדמנות ללמוד בכיתה שלך או לקרוא על יעד הטיול שלך.

שיטה 2 מתוך 3: להיות מוכן כמלווה או כמורה

 1. 1
  שמור על ערכת עזרה ראשונה באוטובוס או ברכב כדי שתוכל לגשת אליו. הימצאות מחוץ לבית הספר בטיול שטח פירושה גם שאתה רחוק מהאחות בבית הספר וייתכן שאתה נמצא במקום הרחק מטיפול רפואי מהיר, לכן חשוב שתהיה לך ערכת עזרה ראשונה בסיסית. אחסן את הערכה איפשהו באוטובוס או ברכב שלך, שם תוכל לגשת אליו במהירות כגון מתחת למושב או בתא הכפפות.
  • תוכלו למצוא ערכות עזרה ראשונה בבתי מרקחת, בחנויות ציוד רפואי ובאינטרנט.
  • בנה ערכת עזרה ראשונה משלך שתוכל להביא איתך במקרה שתהיה תאונה או פציעה בטיול.
 2. 2
  תנו לתלמידים תגי שם כדי שתוכלו לזהות אותם. חלוקת תגי שמות לתלמידים בטיול תסייע למורים אחרים, מלווים והצוות ביעד לזהות אותם. לפני שתגיעו ליעד, חלקו תגי שמות ריקים ותבקשו מהתלמידים לכתוב את שמם, או כתבו עבורם את שמותיהם והדביקו את תג השם על חזהם כך שהם נראים לעין.
  • ייתכן שתרצה לשים את הטלפון הסלולרי שלך או את שם בית הספר גם על תג השם במקרה שאחד התלמידים יסתלק.
 3. 3
  הצב את כל הויתורים החתומים וההחלקות בתיקיה. שמור את כל מסמכי ההרשאה בתיקיה כדי שתוכל לגשת אליהם ולחפש בהם בקלות אם אתה זקוק להם. אם עליכם להמציא את המסמכים או לאשר שהם נחתמו והושלמו, שמירתם במקום אחד תקל עליכם באיתורם.
  • שמור בתיקיה גם כל מידע על אלרגיה או מידע רפואי.
  מה עלי לארוז אם אנו יוצאים לטיול בפארק
  מה עלי לארוז אם אנו יוצאים לטיול בפארק?
 4. 4
  מלא תיקיה עם מסירות או מטלות עבור התלמידים. אם אתם מתכננים להפיץ מטפסי מידע או מטלות בכתב לתלמידים לשימוש בטיול, שמרו אותם אוספים במקום אחד כדי שתוכלו לגשת אליהם ולשמור עליהם מסודרים. אחסן אותם בתיקייה בתיק שלך, כך שתוכל להפיץ אותם בטיול.
 5. 5
  תביא את הטלפון הסלולרי שלך ומטען. שמור את הטלפון איתך במקרה שתצטרך ליצור קשר עם הורה או מורה אחר או מלווה. אתה יכול גם להשתמש בטלפון שלך כדי לצלם תמונות בזמן שאתה בטיול. הביאו מטען לטלפון למקרה שתצטרכו להטעין את הסוללה.
  • וודא שיש לך הרשאה לצלם את התלמידים או את היעד לפני שתצלם.
  • אם המטען שלך זקוק לתקע לשקע, הקפד להביא גם אותו.

  טיפ: שמור את פרטי הקשר של כל המורים האחרים, נהגי האוטובוסים, המלווים וכל מי שאולי תזדקק לפנות אליו בטלפון הסלולרי שלך לפני שאתה יוצא לטיול.

 6. 6
  ארזו ציוד בית ספר נוסף למקרה שתלמיד זקוק להם. הביאו כמה עטים נוספים, עפרונות, מחברות, נייר או כל ציוד אחר שתצטרכו להשתמש בו בטיול. במקרה שתלמיד מאבד או שוכח להביא משהו, יהיה לך כיסוי.
  • הכן עותקים של כל המסמכים שהתלמידים זקוקים להם בטיול כדי שתוכל לתת להם מסמך אם הם מאבדים או פוגעים בהם.
 7. 7
  שיהיה לכם חומרי ניקוי שימושיים במקרה שתזדקקו להם. הביאו מגבות נייר, טישו, שקיות אשפה, מגבונים לחים, וחיטוי ידיים כדי שתוכלו לנקות בלגנים בטיול בשטח. שמור אותם בתיק או באוטובוס או ברכב כדי שתוכל לגשת אליהם בקלות אם אתה צריך להשתמש בהם.
  • כדאי גם להביא זוג כפפות חד פעמיות בכדי לשמור על ניקיון הידיים.
  • מנטה יכולה לעזור במניעת מחלת תנועה אם אתה או מישהו מהתלמידים מרגיש חולה במהלך הנסיעה.

שיטה 3 מתוך 3: הוספת פריטים אישיים

 1. 1
  ארזו זוג משקפי שמש כך שתוכלו להרכיב אותם בחוץ. הביאו כמה משקפי שמש כדי שתוכלו להרכיב אותם באוטובוס ומחוצה לו אם הטיול שלכם מתרחש בחוץ. ארז אותם ליד החלק העליון של התיק שלך, כך שהם לא יימעכו על ידי הפריטים האחרים.
  • אל תביא זוג משקפי שמש יקרים למקרה שהם ילכו לאיבוד או שבורים.
 2. 2
  מלא בקבוק מים ותארז אותו בתיק שלך. הביאו בקבוק מים משלכם כדי שלא תצטרכו לקנות משקה ותוכלו להימנע ממזרקות המים הציבוריות. השתמש בבקבוק מים למילוי חוזר, מלא אותו עד הסוף, וודא שהכובע אטום היטב לפני שאתה מכניס אותו לתיק שלך.
  • מלא את הבקבוק שלך מתי שאתה צריך כדי שתוכל להישאר לחות.
 3. 3
  השתמש במצלמה חד פעמית אם אינך רשאי להשתמש בטלפון נייד. שאל את המורה שמנהל את הטיול אם אתה יכול להביא מצלמה כדי לצלם אם אינך רשאי להשתמש בטלפון שלך בטיול. מצלמה חד פעמית היא דרך מהנה וקלה לצלם כמה תמונות של הדברים שאתה רואה, כמו גם את החברים שלך איתם אתה יוצא לטיול. שמור את המצלמה במיקום קל להשגה בתיק שלך, כך שתוכל לצלם תמונה כאשר ההזדמנות מתרחשת.
  • תוכלו למצוא מצלמות חד פעמיות בחנויות כלבו ובבתי המרקחת.
  • בתי מרקחת רבים גם לפתח תמונות מן מצלמות חד פעמיות.
  תוכלו לארוז לטיול שטח בכדי לוודא שאתם מוכנים לכל מה שקרה בדרככם
  למרבה המזל, תוכלו לארוז לטיול שטח בכדי לוודא שאתם מוכנים לכל מה שקרה בדרככם.
 4. 4
  אחסן מעיל בתיק שלך למקרה שיתקרר. גם אם מזג האוויר חם, הטיול שלך עשוי לכלול פעילויות פנימיות. מיזוג אוויר יכול לפעמים להתקרר ממש, אז שמרו עליכם מעיל קליל למקרה שתזדקקו לו.
  • אם אתה יודע שאתה תהיה בחוץ ומזג האוויר חם, אתה יכול לדלג על להביא מעיל.

  טיפ מקצוען לטיול: בהחלט לארוז מעיל אם אתה מסוג האנשים שמתקררים בקלות. האוטובוס שלך יכול לעצור במסעדה או בקפיטריה לארוחת צהריים, ותשמח שיש לך את זה.

 5. 5
  תביא את כל התרופות שאתה יכול להזדקק לטיול. אם יש לך מצב רפואי הדורש ממך ליטול תרופות, הקפד לארוז אותו בתיק שלך, כך שתוכל להשתמש בו אם אתה זקוק לו. אם יש לך אלרגיה למזון, הביא כל תרופה שיכולה לעזור לך להחלים אם אתה אוכל בטעות או נחשף לאלרגן.
  • אם יש לך אסתמה או מצב נשימתי כרוני, קח משאף לכל מקרה.
  • שמור EpiPen בתיק שלך אם יש לך אלרגיה חמורה למשהו כדי שתוכל להשתמש בו במקרה חירום.
 6. 6
  אחסן כסף מזומן נוסף בתיק שלך אם זה מותר. להחזיק קצת כסף מזומן נוסף יכול להיות שימושי אם אתה צריך לקנות חטיף נוסף או מזכרת בטיול. ודא שזה מותר תחילה, ואז ארוז מעט מזומנים בתיק שלך כדי שיהיה לך לכל מקרה.
  • שמור על 7,50 € -11 € בהישג יד לרכישות קטנות.

שאלות ותשובות

 • מה עלי לארוז אם אנו יוצאים לטיול בפארק?
  אם הפארק קרוב לבית הספר שלך, אתה צריך לארוז רק מים, חטיף, ספר, ואם אתה אוכל ארוחת צהריים, תביא כריך אלא אם כן מוגש ארוחת צהריים.
 • מה אתה אורז לטיול בפארק בית הספר?
  אם אתם מטיילים, הביאו בקבוקי מים, כוסות, כובע, קרם הגנה, חומר דוחה חרקים והטלפון שלכם. מצפן ומפה של האזור יועילו גם הם, אבל למבוגרים יש כנראה את אלה. הביאו גם חטיפים ובידור לנסיעה לשם. אם נשארים לילה, יש לארוז מצעים, ציוד למקלחת ומברשת שיניים.
 • אני רוצה להביא את הטלפון שלי, אבל אסור לי. בבית הספר אין מדיניות טלפונית לתלמידים. מה אני יכול לעשות?
  אם ברצונך להביא אותו לצילום, נסה להביא מצלמה קטנה ועדיפה למים במקום זאת. אחרת, עדיף להקפיד על מדיניות בית הספר שלך.
 • מה אנחנו צריכים בחורף לטיול שטח?
  דאג להתלבש בחום. לבש מעיל, כובע, כפפות וצעיף, והרבה שכבות מתחת אם יהיה ממש קר. מלבד זאת, פשוט תביא כל מה שהמורה הורה לך להביא, יחד עם מעט מים וחטיפים אם זה הולך להיות טיול ארוך.
 • מה קורה אם אני הולך לאיבוד?
  הישאר קרוב למורים שלך / לקבוצה כדי שזה לא יקרה. אם זה קורה, מצא את המבוגר הקרוב ביותר, רצוי מישהו שעובד במקום שאתה מבקר לטיול שלך, ואמר להם שאתה אבוד.
 • איך אני אורז לטיול שטח בבניין מדעי?
  הביאו מחברת ועיפרון לרישום הערות, מצלמה או טלפון אם תרצו / ת, מים וחטיפים / צהריים, תלוי כמה זמן תהיו במתקן.
 • כמה מים עלי לשאת?
  סחבו לפחות 2-3 בקבוקים לטיול יום ארוך, ושתו הרבה מים כשאתם חוזרים הביתה. אם אתם עוסקים בפעילות גופנית רבה (טיולים, ריצה וכו '), הביאו 4-5 בקבוקים. אם נגמר לכם המים, שאלו חבר או עמית אם יש להם תוספת, אך הימנעו משיתוף בקבוקים.
 • מה עלי לארוז אם אצטרך לעשות חץ וקשת, קיאקים, טיולים ועוד?
  חבוש כובע בייסבול ונעליים נוחות כמו נעלי ספורט. תביא מעיל שאתה יכול ללבוש כשקר לך וקשור סביב המותניים כשאתה חם. הביאו תרמיל קטן עם פלסטרים, בקבוק מים, קרם הגנה וחיטוי ידיים. אם תרצו תוכלו גם להביא מצלמה קטנה וחטיפים נוספים.
 • מה הדרך הטובה ביותר שאוכל לארוז בגדים רזרביים בתיק גב?
  גלגל את הבגדים שלך לגליל הדוק. זה ימנע קמטים וייתן לך יותר מקום בתיק שלך.
 • האם עלי להביא תרופות כלשהן שאני לוקח כרגע לטיולים כאלה? אורך הטיול שלי הוא 5 ימים.
  כן כמובן. אם יש לך תרופות שאתה לוקח על בסיס יומי, אתה צריך בהחלט להביא את זה לטיול שלך.

תגובות (15)

 • destini02
  אני מאוד אוהב את האתר הזה. תהיתי מה לשאת בטיול שלנו ואז המאמר הזה בא כמלאך בשבילי.
 • gottliebantonie
  אני אוהב את המאמר הזה, זה היה כל כך מועיל!
 • rachaelsimonis
  אני נוסע לקילבובי למשך שבוע, וזה עזר לי לארוז את מה שאני צריך ולא יותר מזה, כך שיהיה קל לעלות ולרדת במדרגות.
 • bcummings
  מאמר זה היה ממש מועיל!
 • zacharymatthews
  אני הולך לטיול שטח בתיכון והייתי זקוק לכמה טיפים מה לארוז. תודה רבה!
 • kochdarby
  מאמר זה עזר לי לזכור להביא דברים שהייתי צריך ושכחתי להביא. זה היה מאוד מועיל.
 • marjolaineleann
  מה שעזר לי יותר מכל זה כל העניין! באמת לא הייתי בטוח, והמאמר הזה פינה את דעתי, והטיפים באמת עזרו! אתם יוצרי המדריך בטוחים שאתם נהדרים בזה ויודעים לעזור לאדם לצאת!
 • greentheo
  אני הולך לטיול שטח עם בית הספר שלי. זה עזר לי מאוד במה לקחת בטיול שלי, וזה מדהים.
 • zachparker
  הכל היה נהדר, גם אם זה לא היה טיול בבית הספר.
 • toconner
  זה עזר לי להתכונן לטיול בלהקה מחוץ למדינה. אני מאוד לא מאורגנת, וזה עזר להפגיש אותי.
 • eva86
  המאמר הזה עזר לי כל כך! מכיוון שמדובר ביום אחד, טיול יום לימודים לא ארזתי הרבה בכלל. אבל זה עזר לי להחליט בדיוק מה לארוז! הולך מחר, תאחל לי בהצלחה!
 • bakerbethany
  מאמר זה עזר לי ללמוד כמה טיפים וטריקים לטיול שטח בכיתה שאני הולך.
 • yankunding
  אני יוצא מחר לטיול, וזה עזר לי!
 • craigcox
  אני אוהב איך הם הסבירו איך לארוז את הדברים שלך!
 • pcrooks
  זה היה מאוד מועיל ואני אשתמש בו ליום שדה המחר שעוברים בבית הספר שלי.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail