איך מודדים גובה ללא סרט מדידה?

אם אין לכם סרט מדידה, תוכלו להשתמש בסרגל רגיל למדידת גובהכם. עמדו זקוף עם הגב אל הקיר ושמישהו יסמן את הקיר מעל הראש בעזרת עיפרון. לאחר מכן, השתמש בסרגל כדי למדוד את המרחק מהרצפה לסימן. אם אין לך סרגל, אתה יכול גם להשתמש בפיסת נייר מדפסת. אורכו של רוב נייר המדפסת הוא 28 סנטימטרים. לחלופין, תוכלו להשתמש בשטר דולר אירופי שאורכו 16 סנטימטרים. כדי ללמוד כיצד להשתמש בנעליים למדידת גובהך, המשך לקרוא!

אם אין לכם סרט מדידה
אם אין לכם סרט מדידה, תוכלו להשתמש בסרגל רגיל למדידת גובהכם.

גם אם אין לך סרט מדידה בהישג יד, ישנן דרכים רבות בהן תוכל להבין את גובהך. ראשית, יהיה עליך לסמן את גובהך על קיר. אתה יכול לעשות זאת בעצמך, אך יהיה קל יותר עם בן / בת זוג. לאחר מכן, השתמש בסרגל כדי למדוד את המרחק מהרצפה לסימן. אם אין לך סרגל, השתמש באחד מכמה פריטים נפוצים - שטר דולר אירופי, גיליון נייר מדפסת סטנדרטי או כף הרגל שלך כדי למדוד את הקיר במקום.

חלק 1 מתוך 2: סימון גובהכם על הקיר

 1. 1
  הסר את הנעליים ואת כל אביזרי השיער שעשויים להפריע. אתה תמדוד מכתר הראש שלך, אז הרפה את שיערך מכל קוקו או צמה גבוהים העלולים להגביר את גובהך. תוריד גם את הנעליים, שיכולות להוסיף כמה סנטימטרים לגובה שלך בהתאם לסגנון.
  • אם אתה לובש גרביים עבות, הסר גם אותן.
 2. 2
  עמדו עם הגב על הקיר על ריצוף שאינו שטיח. כפות הרגליים צריכות להיות ביחד ושטוחות על הרצפה. העקבים שלך צריכים להיות צמודים לקיר. הכי קל לגרום לאדם אחר למדוד את הגובה שלך, אבל אתה יכול לעשות זאת לבד.
  • אל תעמוד על שטיח או שטיח, שישקע מעט כשאתה עומד עליו ועשוי להשפיע על המדידה שלך.
  • הימנע גם מקירות עם יציקה או רדיאטורים לאורך החלק התחתון, מה שלא יאפשר לך לעמוד בשטיפה מלאה על הקיר.
  זו הדרך הפשוטה והמדויקת ביותר למדוד את הגובה שלך ללא סרט מדידה
  זו הדרך הפשוטה והמדויקת ביותר למדוד את הגובה שלך ללא סרט מדידה.
 3. 3
  מקם ספר בזווית ישרה כשהקיר מעל לראשך. אתה יכול גם להשתמש בפריט ביתי נפוץ אחר שהוא שטוח ומוצק, למשל, קרש חיתוך או קופסת קרטון. אם יש לך בן / ת זוג, אחזיק אותם בכיסוי הראש.
  • אם אתה מודד לבד, ייתכן שיהיה קל יותר להשתמש בפחית תרסיס כגון פחית קרם גילוח או מטהר אוויר. לחץ על החלק התחתון אל הקיר, מה שיבטיח זווית ישרה.
 4. 4
  החלק את כיסוי הכיסוי לאורך הקיר עד שהוא נוגע בראשך. לא משנה באיזה פריט אתה משתמש למדידה, הוא צריך להיות במגע חזק עם כתר הראש שלך. ודא שהוא נשאר בזווית ישרה עם הקיר בזמן שאתה או בן / בת הזוג שלך מזיזים אותו מטה כדי לגעת בראשך.
 5. 5
  סמן היכן שתחת הכיסוי פוגשת את הקיר בעזרת עיפרון. אם יש לך בן זוג, עליהם לעשות זאת בזמן שאתה עדיין עומד על הקיר. אם אתה לבד, החזק את כיסוי הראש בזמן שאתה מסתובב וסמן את המיקום.
  • השתמש בעיפרון כדי שתוכל למחוק את הסימן מהקיר כשתסיים.
גם אם אין לך סרט מדידה בהישג יד
גם אם אין לך סרט מדידה בהישג יד, ישנן דרכים רבות בהן תוכל להבין את גובהך.

חלק 2 מתוך 2: שימוש בחפצים משותפים למדידת גובהכם

 1. 1
  מדוד בעזרת הסרגל את המרחק מהרצפה לסימן. הניחו קצה אחד של הסרגל שטוח על הרצפה והציבו אותו כך שהוא נלחץ אנכית על הקיר. סמן את הקצה העליון של הסרגל בעיפרון. לאחר מכן, הזז את הסרגל כלפי מעלה כך שהתחתית תתיישר עם סימן העיפרון הזה וסמן את הקצה העליון החדש.
  • חזור על תהליך זה עד שתגיע לסימן הגובה שלך.
  • זה יכול להיות הכי קל לעקוב אחר כל מדידה בודדת על דף נייר נפרד, כך שתוכל להוסיף את כולם בקלות בסוף.
  • זו הדרך הפשוטה והמדויקת ביותר למדוד את הגובה שלך ללא סרט מדידה.
 2. 2
  הדפיס סרגל לכלי מדידה מאולתר מדויק יותר. ישנם מספר תבניות סרגל בגודל 12 אינץ '(30 ס"מ) שתוכלו להוריד באופן מקוון ולהדפיס. לאחר מכן, השתמש בסרגל המודפס בדיוק כמו בסרגל עץ או פלסטיק כדי למדוד את המרחק מהרצפה לגובה המסומן שלך.
  • מלבד סרגל בפועל, זה יספק את המדידה המדויקת ביותר של הגובה שלך.
  • ישנן גם אפליקציות שליט שתוכלו להוריד לטלפון אם אין לכם מדפסת נגישה.
 3. 3
  השתמש בשטר דולר אירופאי למדידת המרחק לסימן. שטר הדולר באירופה הוא 16 ס"מ (15,6 ס"מ) וגובהו 7 ס"מ (6,6 ס"מ). לחץ על השטר על הקיר והחליק אותו כלפי מטה כך שקצה אחד קצר של השטר יהיה שטוח על הרצפה. סמן את הקצה העליון של השטר על הקיר בעזרת עיפרון. הזז את השטר כלפי מעלה כך שהקצה התחתון יישטף כעת עם הסימן המקורי שלך, ואז סמן את הגובה החדש.
  • המשך עד שהגעת לסימן שביצעת רישום גובהך.
  • יתכן שתצטרך להשתמש בגובה השטר -7 סנטימטרים (6,6 ס"מ) כדי למדוד את הסנטימטרים האחרונים של גובהך.
  • אתה יכול גם לקפל את שטר הדולר לחצי כדי למדוד כ- 8 ס"מ (7,6 ס"מ), או ברבעים של 4 ס"מ (3,8 ס"מ).
  יתכן שתצטרך להשתמש בגובה השטר -7 ס"מ (6,6 ס"מ) כדי למדוד את הסנטימטרים האחרונים של גובהך
  יתכן שתצטרך להשתמש בגובה השטר -7 ס"מ (6,6 ס"מ) כדי למדוד את הסנטימטרים האחרונים של גובהך.
 4. 4
  צור כלי מדידה מאולתר עם פיסת נייר מדפסת. דף נייר אותיות רגיל הוא ברוחב 22 ס"מ (22 ס"מ) ואורכו 28 ס"מ (28 ס"מ). השתמש בגליון נייר זה כדי למדוד את המרחק בין הקרקע לסימן שעשית על ידי כתר ראשך. קפלו את הנייר לשניים או לרבעים כדי ליצור מדידות מדויקות יותר, אותם תוכלו לסמן בעיפרון כדי ליצור סרגל מאולתר.
  • ודא שאתה משתמש בגיליון נייר מדפסת רגיל. לגדלי נייר אחרים יש ממדים שונים.
 5. 5
  תרגם את מידת הנעליים שלך לאינץ 'או סנטימטר. אם אתה יודע את גודל הנעל שלך, אתה יכול לתרגם בערך את המספר למדידה. חפש באינטרנט תרשים גודל כדי לאמוד את אורך כף הרגל שלך על פי מידת הנעליים שלך. לאחר מכן הניחו את כף הרגל על דף נייר וסמנו את המרחק. השתמש בזה כדי למדוד את הקיר בין הרצפה לגובה המסומן שלך.
  • לדוגמא, עם גודל נעליים אירופיות, גודל 35 הוא בערך 23 ס"מ (23 ס"מ) ו -40 הוא 25 ס"מ (25 ס"מ).
  • אתה יכול גם לחתוך חתיכת חוט בגודל כף הרגל שלך, ואז להשתמש במיתר כדי למדוד את המרחק מהרצפה לסימון.

שאלות ותשובות

 • מה גובה 5' 3" בס"מ?
  המירו לאינץ 'ואז הכפלו ב -2,54.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail