איך להתקשר לצרפת מארה"ב?

אם אתה מתקשר לטלפון קווי או טלפון סלולרי בצרפת
אם אתה מתקשר לטלפון קווי או טלפון סלולרי בצרפת, תצטרך לחייג 33 (קידומת המדינה של צרפת), את אזור החיוג ואז את מספר הטלפון לחיבור.

שיחת שיחה לצרפת מאירופה אולי נראית מסובכת, אבל זה ממש פשוט. טכנולוגיית התקשורת המודרנית סיפקה לך מספר אפשרויות לביצוע שיחה בינלאומית בקלות ובמחיר סביר. בין אם אתם מתקשרים מהטלפון הקווי או מהטלפון הסלולרי, משתמשים בכרטיס חיוג ששולם מראש או מתקשרים דרך האינטרנט, יש לבצע כמה צעדים בכדי להתקשר בהצלחה לצרפת.

שיטה 1 מתוך 3: התקשרות מהטלפון הקווי או מהטלפון הסלולרי

 1. 1
  חייג ל -011 מקווי טלפון + או מטלפון סלולרי. על מנת להתקשר מחוץ למדינה מקו קווי, תחילה עליך לחייג את קוד היציאה, שהוא 011 עבור ארה"ב. כדי להתקשר מהארץ מהטלפון הסלולרי, תחילה עליך לחייג לסמל "+". אינך יכול להתקשר לצרפת מארה"ב מבלי להזין תחילה את קוד היציאה.
  • אם יש לך טלפון סלולרי מארה"ב ואתה מנסה להתקשר למספר אמריקני אחר מצרפת, אינך צריך לחייג את קוד היציאה.
 2. 2
  לחץ על 33, קוד המדינה לצרפת. לאחר שחייגת את קוד היציאה, עליך להזין את קוד המדינה של צרפת, שהוא 33. אם אינך מזין את קוד המדינה, לא ניתן לבצע את שיחתך. הזן קוד שגוי ותוכל בסופו של דבר להתקשר למדינה הלא נכונה!
  • אם תזין בטעות את קוד המדינה הלא נכון, יהיה עליך לנתק ולהתחיל את התהליך על ידי חיוג תחילה לקוד היציאה.
 3. 3
  הזן את אזור החיוג. צרפת מחולקת ל -5 אזורי טלפון שלכל אחד מהם יש קידומת משלהם. עבור קווי טלפון החיוג הם: 01, 02, 03, 04 ו- 05. החיוג 06 ו -07 מיועד למספרי טלפון סלולרי.
  • יש גם קידומת 08, אך זה שמור למספרים מיוחדים כמו מספרי חברה, מספרי חיוג חינם ומספרי תעריף פרימיום. וודא שלא תחויב בתוספת תשלום ללא ידיעתך אם תחייג לקידומת 08 בצרפת.
  • 09 הוא אזור החיוג השמור לספקי גישה לאינטרנט.
  אם יש לך טלפון סלולרי מארה"ב ואתה מנסה להתקשר למספר אמריקני אחר מצרפת
  אם יש לך טלפון סלולרי מארה"ב ואתה מנסה להתקשר למספר אמריקני אחר מצרפת, אינך צריך לחייג את קוד היציאה.
 4. 4
  הזן את מספר הטלפון. מספרי טלפון בצרפת כוללים 8 ספרות אחרי אזור החיוג. בדרך כלל הם מופיעים כזוגות מספרים כמו 22 33 44 55. הזן את אזור החיוג ואחריו המספרים כדי להתקשר לצרפת.

  לדוגמא שיחת טלפון מארה"ב לפריס, צרפת

  חייג 011 33 01 22 33 44 55: שלוש הראשונות הן קוד היציאה מארה"ב, ה- 33 הוא קוד המדינה לצרפת, ה- 01 הוא אזור החיוג של פריז, ושאר הספרות הנותרות הן מספר הטלפון הספציפי אליו אתה מתקשר.

שיטה 2 מתוך 3: שימוש בכרטיס חיוג מראש

 1. 1
  בחר כרטיס שניתן להשתמש בו כדי להתקשר לצרפת. ניתן למצוא כרטיסי חיוג בתשלום מראש למכירה בחנויות כלבו ובחנויות רשת גדולות כמו וולמארט, טארגט וקוסטקו. לפני שאתה רוכש כרטיס, עיין בתנאים ובעמלות על האריזה ובדוק את התעריף לדקה לשיחות לצרפת. זה שכרטיס אחד הוא זול יותר מאשר כרטיס אחר לא אומר שאתה מקבל עסקה טובה יותר.
  • השווה את שיעורי הכרטיסים השונים כדי למצוא את האפשרות הטובה ביותר לצרכים שלך.
  • בדוק אם יש תאריך תפוגה. אם יש, וודא כי תשתמש בכרטיס לפני שתוקפו יפוג.
 2. 2
  אתר את מספר ה- PIN בכרטיס. לפני שתתקשר להפעלת הכרטיס, אתר את מספר הסיכה בכרטיס. קרוב לוודאי שתתבקש לספק את ה- PIN, לכן תרצה שיהיה המספר בהישג יד. ברוב כרטיסי החיוג מופיעים ה- PIN בגב הכרטיס, מתחת לציפוי כסף שייתכן שתצטרך לגרד אותו.
  • כרטיסי חיוג מסוימים רשאים לרשום רק את מספר ה- PIN בקבלת הרכישה.
  • כרטיסי חיוג מקוונים עשויים לספק PIN או לבקש ממך ליצור אחד. וודאו שלא תשכחו או תאבדו!
 3. 3
  התקשר למספר הגישה בכרטיס. כדי להתחיל להתקשר לצרפת מארה"ב באמצעות כרטיס חיוג, עליך לחייג למספר הגישה המופיע בכרטיס. זה עשוי להיות בחלק הקדמי או האחורי של הכרטיס, וסביר להניח שזה יהיה מספר 800. התקשר למספר והזן את ה- PIN שלך כשתתבקש.
  תצטרך לחייג את קוד היציאה האמריקני (011) ואת קוד המדינה של צרפת (33) לפני שתחייג את אזור החיוג ומספר הטלפון
  אם אתה משתמש באפליקציה להתקשרות לטלפון סלולרי או טלפון קווי בצרפת, תצטרך לחייג את קוד היציאה האמריקני (011) ואת קוד המדינה של צרפת (33) לפני שתחייג את אזור החיוג ומספר הטלפון.
 4. 4
  התקשר לשיחה על ידי חיוג לשאר מספר הטלפון. לאחר שהתקשרת למספר הגישה, הזנת את קוד ה- PIN שלך, חייג 011 ו- 33, תוכל לחייג למספר הטלפון שאליו אתה מנסה להגיע. התחל בקידומת ואז הזן את 8 הספרות הנותרות כדי לבצע את השיחה שלך.
  • תיתכן הפסקה קצרה או הודעה קולית המציינת כי השיחה מחוברת.

  טיפ: צרפת מקדימה 6 שעות את החוף המזרחי של ארה"ב ו 9 שעות לפני זמן החוף המערבי. שים לב להפרש הזמן כאשר אתה מתקשר לצרפת!

 5. 5
  עקוב אחר הזמן שנותר בכרטיס שלך. תרצה לעקוב אחר הדקות שאתה מבלה על כל שיחת טלפון כדי שתדע כמה אתה נותר בכרטיס שלך. אם אתה משתמש בטלפון קווי, אתה יכול לשמור עט ונייר בטלפון כדי לציין את המועד בו התחלת את השיחה ואת השעה שסיימת כדי שתוכל לפקח על הדקות בהן השתמשת. טלפונים סלולריים רבים יגידו לכם כמה זמן הקדשתם לשיחה, כך שתוכלו לציין את הזמן שבילה לאחר ניתוק השיחה.
  • בכמה כרטיסי חיוג יש מספר שאליו אתה יכול להתקשר כדי לבדוק את יתרת הזמן שנותרה.
  • אתה יכול גם למלא כמה כרטיסי חיוג בטלפון או באופן מקוון באמצעות כרטיס אשראי או חיוב.

שיטה 3 מתוך 3: שימוש באינטרנט

 1. 1
  התקשר לצרפת באמצעות VoIP. שירותי טלפון רבים משתמשים בפרוטוקול Voice over Internet (VoIP) כדי לבצע שיחות בינלאומיות. חברות כמו Vonage ו- Magic Jack מספקות שירותים המאפשרים לך להתקשר לצרפת בזול הרבה יותר מאשר חברות טלפון מסורתיות רבות. מכיוון שהם משתמשים באינטרנט כדי לבצע שיחות, אתה יכול להתקשר ממחשב, מטלפון חכם או מטלפון מסורתי.
  • אם אתה מתקשר לטלפון קווי או טלפון סלולרי בצרפת, תצטרך לחייג 33 (קידומת המדינה של צרפת), את אזור החיוג ואז את מספר הטלפון לחיבור.
  • תזדקק למתאם מיוחד בכדי להשתמש בקווי קווי כדי לבצע שיחות VoIP.

  טיפ: אתה יכול גם לבצע שיחות VoIP באמצעות אינטרנט אלחוטי, כך שכל עוד יש לך WiFi, תוכל להתקשר לצרפת!

 2. 2
  השתמש ביישום בסמארטפון. אם יש לך טלפון חכם, יש כמה יישומים שבהם אתה יכול להשתמש כדי להתקשר לצרפת. Skype ו- WhatsApp הן שתי אפליקציות פופולריות מאוד שתוכלו להוריד כדי להתקשר לטלפונים אחרים. ייתכן שתצטרך לשלם על מנת להוריד את האפליקציה, אך תוכל להתקשר בחינם לאחר הורדת האפליקציה. הורד יישום מיישום השוק של הטלפון שלך.
  • פלטפורמות מדיה חברתית רבות, כמו פייסבוק, מאפשרות לך להתקשר לאנשים אחרים באמצעות היישום שלהם כדי להתקשר לפרופיל של משתמש אחר.
  • חלק מהאפליקציות יאפשרו לך להתקשר למשתמשים אחרים באפליקציה במקום לבצע שיחה לטלפון קווי או טלפון סלולרי.
  • אם אתה משתמש באפליקציה להתקשרות לטלפון סלולרי או טלפון קווי בצרפת, תצטרך לחייג את קוד היציאה האמריקני (011) ואת קוד המדינה של צרפת (33) לפני שתחייג את אזור החיוג ומספר הטלפון.
  שלוש הראשונות הן קוד היציאה מארה"ב
  חייג 011 33 01 22 33 44 55: שלוש הראשונות הן קוד היציאה מארה"ב, ה- 33 הוא קוד המדינה לצרפת, ה- 01 הוא אזור החיוג של פריז, ושאר הספרות הנותרות הן מספר הטלפון הספציפי אליו אתה מתקשר.
 3. 3
  בצע שיחת וידאו לצרפת. אתה יכול להשתמש בשירות צ'אט וידאו כדי להתקשר בחינם לכל מי שבצרפת שיש לו את היכולת לשוחח בצ'אט. לרוב הסמארטפונים יש תכונות המאפשרות לך לבצע שיחות וידאו, כל עוד אתה מחובר לאינטרנט. אתה יכול להשתמש במצלמת אינטרנט לביצוע שיחות וידאו דרך האינטרנט מהמחשב שלך.
  • עבור תוכניות שיחת וידאו כמו FaceTime, אינך צריך להזין קוד יציאה, אך עליך להזין את קוד המדינה (33 לצרפת) כקידומת למספר הטלפון בכדי לבצע שיחת וידאו.

אזהרות

 • חברת הטלפונים שלך עשויה לגבות תשלום נוסף עבורך כדי להתקשר לצרפת. בדוק עם ספק שירותי הטלפון שלך אם הוא גובה פרמיה עבור שיחות בינלאומיות.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail