איך להסתדר בפעם הראשונה?

כדי להסתדר בפעם הראשונה, בחר מיקום פרטי, כגון לילה סרט בבית או אזור בחוץ נטוש. עליך גם לציין בפני בן / בת הזוג שאתה מעוניין בכך שאתה מקרב את גופך לגופם, או מבטל את כפתור החלק העליון של החולצה או הקרדיגן שלך. ברגע שאתה מרגיש מוכן להתחיל, רכון כלפי האדם האחר, צור קשר עין והתחל נשיקה. בזמן שאתה מתנשק, השתנה איך אתה עושה זאת כדי להשאיר את בן / בת הזוג נרגש, כמו איטי או מהיר, או עם לשונות או יבש. בנוסף, שנה את האזורים שאתה מנשק על ידי התמקדות בגרון, באוזני האוזן או בלסת. בזמן שאתה מתנשק, העבר את הידיים מעל גופו של בן / בת הזוג שלך, כולל הגב התחתון או הגב של הראש, מה שמראה על תשוקה. זכרו שזה בסדר גמור לקחת נשימה כדי לקבל כוס מים או לצחוק עם בן / בת הזוג לפני שתתחיל שוב. לקבלת טיפים כיצד לסיים את מושב האיפור, המשך לקרוא!

אם בן הזוג שלך מתרחק, אל תרגיש נבוך
אם בן הזוג שלך מתרחק, אל תרגיש נבוך.

אם מעולם לא הספקת לפני כן, אתה עשוי לתהות כיצד ליזום מושב, מה לעשות ברגע שתתחיל, והאם תעשה זאת טוב או לא. אל תדאג כל כך! כדי להסתדר בפעם הראשונה כמו מקצוען, כל שעליך לעשות הוא להירגע, לקרוא את בן / בת הזוג שלך ולא למהר יותר מדי. אם אתה רוצה לדעת איך לעשות כאילו עשית את זה מיליון פעם בעבר, פשוט בצע את השלבים הבאים.

שיטה 1 מתוך 3: חלק ראשון: התחלה

 1. 1
  קבל קצת פרטיות. אתה כנראה עצבני להתברג, אז הסר חלק מהלחץ מעצמך על ידי לוודא שאין לך קהל. בחר בביטול בתי הקולנוע או מפגישות קבוצתיות, ובמקום זאת צלם לסיטואציות מבודדות כמו לילה סרט שקט בבית, פיקניק בחוץ או חלל נטוש אחרת.
  • התנגד לדחף לחתוך את האורות לחלוטין. אתה עשוי לחשוב שחושך מוחלט יקל על העצבים שלך ויסתיר כל החלקה. עבור טיימר ראשון, לעומת זאת, זה באמת יקשה על העניינים - אתה לא יכול לראות לאן אתה הולך, ותרצה להיות מסוגל לאמוד את תגובת בן / בת הזוג שלך. שמור את החושך המלא לפגישות מאוחרות יותר כאשר אתה מכיר טוב יותר את השני.
  • אם אתה לבד בחדר שינה או במרתף, אתה יכול לעמעם את האורות מעט בלי להיות ברור מדי לגביו.
  • קבעו את מצב הרוח, אם תרצו. אם אתה יודע שמישהו שאתה אוהב יעבור סולו אחר כך ושיש סיכוי טוב שתצליח מאוחר יותר, אז תוכל לוודא שהחדר שלך מסודר ומסודר, שאין שום סיכוי שהורה או שותף לחדר יפריעו לו, ו שהכל מריח נחמד ותורם לפצות.
 2. 2
  הפוך את עצמך למושך במיוחד מבעוד מועד. אם אתה מרגיש שאיפור יוצא לדרך, השקיע מאמץ במראה והריח במיטבך. זה יגביר את הביטחון העצמי שלך ויהפוך אותך לבלתי ניתן לעמוד בפניו. אתה לא צריך להיות יסודי מדי בנושא זה או שזה יגרום לך להיות עצבני יותר, אבל אם אתה מרגיש ונראה במיטבך, יהיה לך סיכוי טוב יותר לקיים מפגש איפור נהדר. הנה רשימת בדיקה מהירה שעליה ניתן לעבור:
  • בצע ניקוי מהיר. גם אם אין לך זמן למקלחת מלאה, אתה עדיין יכול לעשות דברים קטנים כמו לנגב את האף, לצחצח שיניים ולהתיז מים על כל האזורים שמתחילים להריח מעט בשלים. החל מחדש דאודורנט בזמן שאתה בעניין.
  • הוסף ניחוח עדין. עבור בחורים, מורחים תרסיס אחד או שניים של קלן סביב הגרון והחזה. (אל תחרוג, מכיוון שריחות חזקים כמעט בלתי נסבלים בסביבה הקרובה). לילדות השתמש בכמה תרסיסי בושם או מרחי קרם גוף מבושם על הצוואר, החזה, הידיים והרגליים.
  • רענן את הפה. כסה את הבסיסים שלך על ידי לעיסת מסטיק או נענע נשימה ממש לפני ההחלמה - אם אתה יכול להיות עדין בנושא. אם אין לך שום דבר בהישג יד, סחף מעט מים סביב הפה וירק אותו החוצה. בזמן שאתה בעניין זה, להילחם בשפתיים סדוקות עם שפתון או שפתון. אם אתה נמצא בדייט לפני שאתה חושב שתצליח, נסה להימנע מאכילת מאכלים חריפים מדי.
  • לגעת באיפור שלך (בנות). קח שנייה מהירה כדי לוודא שאין לך מסקרה מטושטשת או בסיס לא אחיד. הימנע מדי משפתון או מבריק, או שבן הזוג הנשיק שלך יטעם אותו.
 3. 3
  רמז שאתה מוכן. אם כבר נוח לכם לנשק מישהו באופן קבוע, העבירו אותו לפיתוח פשוט על ידי המשך הנשיקות וניסו כמה מהטכניקות בחלק השני. אם עדיין לא נישקת את האדם הזה הרבה לפני כן, ייזום מפגש איפור עשוי לקחת תמרון נוסף. להלן מספר דרכים להודיע לאדם האחר שאתה מעוניין:
  • מצא תירוצים להתקרב. לשים את גופכם קרוב ככל האפשר לגופו של האדם האחר הוא רמז די חזק. שבו קרוב אם אתם על ספה או במכונית, או החזיקו ידיים ועמדו עם גופכם לחלוטין כנגד גופם. הפוך את זה לברור במיוחד על ידי בוהה עמוק בעיניו.
  • לחשוף מעט יותר עור. אם אתה לובש קרדיגן או ז'קט, תוריד אותו כלאחר יד. אתה יכול גם לבטל את הכפתור העליון של החולצה שלך, להפשיל שרוולים או למשוך את השיער, כך שהצוואר והחזה שלך חשופים יותר. באופן מרצון מראה יותר עור מאותת על כך שנוח לך סביב האדם האחר, ואתה מוכן להיחשף יותר סביבו.
  • תסתמי. לפני שתתחיל להתנשק, הבהיר את כוונותיך על ידי שימוש בידיים כדי ליצור קשר קרוב יותר. החזיקו ידיים, הציעו כתם או שפשף רגל, שחקו בשיער של הזולת, או עקבו קלות אחר האצבעות מעל הפנים או הגרון.
 4. 4
  קרא את בן / בת הזוג שלך. האם הוא או היא להוטים מאוד להתחיל להתנשק ודי מנוסים בכל הנוגע לנעילת שפתיים? או שזו גם הפעם הראשונה שלו והוא מתנהג אפילו יותר עצבני ממה שאתה מרגיש? אם בן / בת הזוג שלך באמת מוכן להעלות את זה לשלב הבא, הרפי ותן לו להוביל. אבל אם אתה רואה שאתה זה שעושה יותר רמז, נוגע ודיבור, קח נשימה עמוקה ותגייס את כל הביטחון שיש לך.
  • זייף אותו עד שתצליח. אם אתה מתנהג כאילו אתה יודע מה אתה עושה, בן / בת הזוג שלך יהיו משוכנעים שאתה נמצא בראש המשחק שלך.
 5. 5
  להישען על הנשיקה. הביאו את פניכם לאט אל עבר האחר, ושמרו על קשר עין עד שנמצאים כמה סנטימטרים משם. ואז לעצום עיניים, ולהתחיל נשיקה. אם הוא או היא נראים מעוניינים, סביר להניח שברור שתמשיכו לעבור; אם אתה נתקל בהיסוסים, עדיף לנסות בפעם אחרת. אם זו הנשיקה הראשונה שלך, אז אתה יכול להיות קצת עצבני, אבל קח נשימה עמוקה ותן לשפתייך לגעת בזוגתך. זה יקל עליכם להשתמש בלשון כששניכם מוכנים.
  • נשמו עמוק, חייכו מעט, ואט לאט רכנו לעבר בן / בת הזוג. אתה לא צריך לעשות את זה נכון בפעם הראשונה ולזכור, הוא או היא עשויים להיות עצבניים בדיוק כמוך!
ברגע שאתה מרגיש מוכן להתחיל
ברגע שאתה מרגיש מוכן להתחיל, רכון כלפי האדם האחר, צור קשר עין והתחל נשיקה.

שיטה 2 מתוך 3: חלק שני: החוצה

 1. 1
  משתנים את הנשיקות שלך. שמור על דברים מעניינים על ידי שינוי אופן הנשיקה שלך. אל תחליף טכניקות לעתים קרובות מדי, אך עשה זאת מספיק פעמים כדי להחליף הילוך ברגע שאתה מרגיש שהאדם האחר מאבד עניין. נסה לשחק עם המשתנים הבאים:
  • לחץ: החלף בין נשיקות רכות ועדינות לנשים קשות ועיקשות יותר.
  • מהירות: נשיקות איטיות הן התחלה טובה לצאת לדרך, והן נחמדות לקחת נשימה מתוחכמת באמצע. כדי להעביר תשוקה רבה יותר, עם זאת, אתה יכול להאיץ לעבודה מהירה ועמוקה יותר בשפתיים.
  • לשון: נסה להתנשק עם צרפתית, או לגעת בעדינות בלשונו של בן / בת הזוג שלך כדי להגביר את העוצמה. יותר מכל דבר אחר, שמור על הלשון שלך בתנועה - אל תיתן לה פשוט לשבת בפה של בן / בת הזוג כמו אטריה צולעת. בצע תנועות זריקות קטנות, או טאטא אותה סביב לשונו של בן זוגך בתנועות מעגליות חלקות.
 2. 2
  התרחקו מהשפתיים. כשאתה ממשיך, נסה לנשק את בן / בת הזוג שלך בתחומים אחרים. אם נראה שבן / בת הזוג שלך אוהב להתנשק במקום מסוים, רשום הערה נפשית לביקור חוזר. כמה אזורים פופולריים כוללים:
  • לסת
  • ארלובס
  • גרון
  • צוואר
  • עצמות הבריח
  • כתפיים
  • בתוך פרק כף היד, או כפות הידיים
 3. 3
  שמור על הידיים שלך עסוקות. לתשוקה מגיע מעט זמן וכבוד ולעולם לא כדאי לבזבז את הפעם הראשונה! הקפידו לשמור על הידיים פעולות ולהמשיך לגעת בגוף בן / בת הזוג כדי שתתחברו באמת. הנה כמה נגיעות מיוחדות שתוכלו לנסות:
  • אם בן / בת הזוג שלך הם גברים: החזק את ראשו, והעביר את ידיך לאט ובקלות לגב ראשו. משפשף את ידיך בשיערו ובמורד חולצתו. קח את שרירי הזרוע שלו אם אתה מרגיש בטוח ותן לו לחיצה בזמן שאתה מנשק אותו. אתה יכול גם להתקרב אליו יותר ולתת לידיו לעטוף את גבך עוד קצת כדי להפוך אותו למהביל וסקסי.
  • אם השותף שלך הוא נקבה, לעטוף הידות בחוזקה אך בעדינות הסביבה ולשפשף למעלה ולמטה אותה בחזרה (או גב תחתון אם היא מגיבה בשמחה). אם נוח לך מספיק עם בן / בת הזוג שלך תוכל להחזיק אותה במותניים או לתפוס את ישבנה. נסה זאת אם היא מגיבה בצורה שלילית, עצור מיד. אם היא נראית מאושרת מזה, אתה יכול להמשיך. אתה יכול גם לכפות את פניה בין הידיים שלך, לטאטא בעדינות את האגודלים על עצמות הלחיים שלה.
נסה להימנע מאכילת מאכלים חריפים מדי
אם אתה נמצא בדייט לפני שאתה חושב שתצליח, נסה להימנע מאכילת מאכלים חריפים מדי.

שיטה 3 מתוך 3: חלק שלישי: פירוק

 1. 1
  קח נשימה כשאתה צריך. אל תחשוב שאתה צריך לנעול את השפתיים בלהט או לנשק כל הזמן שאתה ביחד. זה בסדר לקחת הפסקה, לצחוק קצת יחד, לקחת כוס מים, או פשוט להרגיש יותר נוח. זה לא אומר שעליך לעצור ולדבר כמה קשה היו שיעורי הבית במתמטיקה, או להחליף את הנושא למשהו אחר שאינו סקסי בעליל. אבל אם אתה מתחיל להרגיש שאתה זקוק לנשימה, אל תזיע אותו. רוב הסיכויים, כך גם בן הזוג שלך.
  • התרחקו וחייכו, העבירו את האצבעות דרך השיער של האדם האחר (זה עובד מצוין עבור בחורים ונערות), ושמרו על הידיים על גופו של האדם.
  • אתה יכול אפילו לקחת הפסקה על ידי לחישה של משהו סקסי באוזן של בן זוגך. תחושת הנשימה החמה שלך באוזנו או שלה תגביר את החום בוודאות.
 2. 2
  החמיאו לבן / בת הזוג כמה טוב שהוא או היא מתנשקים. זכרו, הוא או היא עשויים להיות עצבניים בדיוק כמוכם! המחמאות שלך לא רק יהוו בוסטר ביטחון, אלא ככל הנראה יעודדו עוד נשיקות.
  • אם בן הזוג שלך לא טוב לנשק, היה סבלני. המשך להשתמש בטכניקות שלמדת ותן לזוג שלך זמן לעקוב אחר ההובלה שלך.
  • אם בן / בת הזוג שלך עושה משהו שאתה אוהב, עודד אותו או אותה על ידי חיוך ואומר "אני אוהב את זה כשאתה __"; כדי להמשיך ולחזק את ההיבטים הטובים יותר של הנשיקות שלהם, להגיב לרגעים אלה על ידי לחיצתם חזק יותר, להשמיע קול "מממ" קצר של אישור וכו ', אלא אם כן אתה מרגיש בנוח זה עם זה, אל תבקר את יכולות הנשיקה של בן / בת הזוג שלך.
 3. 3
  סיים זאת בפתק חזק. כשאתה מוכן להיפרד, שמור על דברים חיוביים כך שסביר יותר שתתנשק שוב בקרוב. יתכן שאתה מרגיש תערובת של רגשות, אך התמקד ברגשות שגורמים לך להרגיש מדהים לגבי מה שקרה זה עתה. הנה כמה דברים שאתה צריך לנסות לפני שאתה נפרד מהלילה:
  • ספר לבן הזוג שלך שהיה לך טוב. פשוט "זה היה מדהים" יגרום לו או לה להרגיש נהדר כמו מחמאה משומרת וכתובה מראש. אמור מה שאתה מרגיש ואל תדאג להישמע אלגנטי מדי או מרוחק.
  • לסיים בנשיקה אחת נוספת. הפוך את זה למהיר, קליל ועדין, במיוחד אם ההכנה שלך הייתה כבדה ואינטנסיבית לקראת הסוף.
  • לנשק את ידה. אם זה עתה סיכמת להתפנות עם בחורה שאתה מעריץ, נעול עיניים והביא לאט את גב ידה לשפתייך לנשיקה קלה ממש לפני שהיא עוזבת. זו מחווה אדיבה של העולם הישן שרוב הבנות מוצאות רומנטיות.
  • השאר את בן / בת הזוג שלך רוצה יותר. אמור לו או לה שאתה לא יכול לחכות לבלות שוב ולהבהיר שאתה מתכוון שאתה לא יכול לחכות גם להסתדר שוב. הפעם השנייה תמיד תהיה טובה אפילו יותר מהפעם הראשונה.

טיפים

 • היו מוכנים לקחת סיכונים. לדוגמא, חקור את גופו של בן / בת הזוג שלך קצת יותר, וגלה עם מה נוח להם כשאתה עושה את זה! אתה יכול לעשות זאת עם מיצוב היד שלך, נשיקת חלקי גוף שונים ושני המיקומים בגופך.
 • אל תתעכב על רגע מביך אם היה לך כזה. כולם טועים מדי פעם ורוב הסיכויים שבן הזוג שלך כבר עבר את זה.
 • הנשיקה הראשונה הזו עשויה להיראות מביכה, אז חשבו על הזמן הטוב ביותר לעשות זאת. אין לך מסטיק בפה, רק מעושן, שתית קפה וכו 'היה מתחשב.
 • מומלץ לבצע ריצה מהירה לשירותים לפני שתעברו.
 • וודא שנוח לך עם האדם. היה חיובי שאתה מוכן להגביר את זה איתם.
 • אם בן הזוג שלך מהסס שמור על קור רוח ואל תעשה את זה מביך. אל תפחדו לדבר על מה שלאף אחד מכם נוח לעשות.
 • אל תשכח לבלוע כדי למנוע רוק מוגזם, אחרת אתה עלול להפקיד אותו בטעות בפה של בן הזוג.
 • אם בן הזוג שלך מתרחק, אל תרגיש נבוך. אולי הם עדיין לא מוכנים פשוט נסה שוב בפעם אחרת.
 • נסה לא להקפיץ את האף, השען את ראשך בצורה הפוכה מכיוון שהוא נוטה את ראשו.
 • אם במקרה אתה זה שיוזם את הנשיקה, נסה תמיד להבטיח שבן / בת הזוג שלך מרגיש בנוח ויש לו את אותם הרגשות כמוך. זה יהיה מצער לך להישען במבוכה ולדחוף אותך.
 • נשיקה היא מעשה אינטימי, ולכן זה נורמלי להרגיש נרגש או עצבני במבט לאחור. אם זה מתעכב על דעתך באופן שלילי, שוחח עם חבר על התחושה שלך.
 • במידת הצורך, וודא שאתה יודע להתנשק עם פלטה.
אל תשכח לבלוע כדי למנוע רוק מוגזם
אל תשכח לבלוע כדי למנוע רוק מוגזם, אחרת אתה עלול להפקיד אותו בטעות בפה של בן הזוג.

אזהרות

 • ודא שאתה מרגיש בנוח עם זה קודם. זה לא משהו שכולם יודעים לעשות בפעם הראשונה, ואם האדם השני קצת ביישן או נבוך, הרגיע אותם שאין למהר ולחץ.
 • הפיכה אינה בשום דרך הבטחה למין. אל תלחץ על בן / בת הזוג שלך (או תשלם עם בן / בת זוג שלוחץ עליך) רק בגלל ששניכם החלפתם לירוק.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail