איך למצוא בעל כאשר הנשים עולות על הגברים בארצך?

נשים רבות חשות כי גברים צריכים לגשת אליהם על מנת לקיים אינטראקציה
נשים רבות חשות כי גברים צריכים לגשת אליהם על מנת לקיים אינטראקציה.

אנשים רבים מתקשים למצוא בני זוג. לפעמים עולם הדייטים יכול להיות תחרותי ביותר, ובעיה זו מוכפלת כשיש יחס מגדרי לא אחיד באזור שלך. אולם במאה ה -21 ישנן דרכים רבות לפגוש גברים וליצור חתונה בריאה.

שיטה 1 מתוך 3: פגישה עם בעלים פוטנציאליים

 1. 1
  צא מהבית. הדרך היחידה לפגוש גברים היא לעזוב את הנוחות שבביתך. אתה צריך לשים את האני הנפלא שלך שם! יהיה לך מזל טוב יותר אם תלך למקומות שאתה נהנה מהם. כך יש סיכוי גבוה יותר לפגוש גבר שיש לך משהו במשותף איתו.
  • נסה לקחת שיעור. ישנם שיעורים קבוצתיים רבים בהם תפגשו אנשים חדשים. כל דבר, החל מבישול ועד לריקודים של בני זוג, יכול להוסיף קצת כיף וחיברות לשגרה שלך.
  • אל תפחד לגשת אליו. נשים רבות חשות כי גברים צריכים לגשת אליהם על מנת לקיים אינטראקציה. זה בסדר לפתוח בשיחה עם גבר שאתה מעוניין ולראות לאן זה הולך.
  • להכיר חברים חדשים. גם אם אתה לא פוגש בחור אחד מיד, חברים חדשים תמיד יכולים לעזור. ככל שיש לך יותר חברים, כך המעגל החברתי שלך יהיה רחב יותר, והסיכוי שלך לפגוש בעל פוטנציאלי גדול יותר.
 2. 2
  הירשם עם היכרויות מקוונות. ישנם אתרים רבים ויישומי טלפון אשר נועדו להתאים לרווקים באותו אזור. זה אולי מרגיש לא נעים בהתחלה, אבל בערך אחת מכל חמש מערכות יחסים היום התחילה באמצעות סוג כלשהו של אינטראקציה מקוונת.
  • לדייטים המקוונים יש מספר יתרונות וחסרונות. זכור להיות כנה לגבי מה שאתה מחפש וקבע ציר זמן נוח לאיך ומתי אתה רוצה להיפגש לדייט.
 3. 3
  פנה לחברים ובני משפחתך. ספר לחברים ובני המשפחה המהימנים שלך שאתה רווק ומעוניין למצוא את מר. ימין. אנשים שמכירים אותך היטב יכולים לחפש גברים שאולי אתה מסתדר איתם.
  • עודד את החברים והמשפחה לארח מפגשים חברתיים גדולים. כך תוכלו להתערבב עם בעלים פוטנציאליים או שדכנים פוטנציאליים!
  • צאו לפגישה עיוורת עם מישהו שחבר או בן משפחה ממליץ עליו. תאריכים עיוורים יכולים להיות מרגשים ומורטת עצבים. חשוב על כמה נושאי שיחה מזדמנים לפני שאתה הולך. שמור על תאריך קצר למקרה שהדברים לא ילכו כשורה.
  אתה מחפש בעל, אז חפש גבר שמתנהג כמו בעל
  אתה מחפש בעל, אז חפש גבר שמתנהג כמו בעל.
 4. 4
  תשמור על עצמך. גברים יימשכו אליך כשאתה נראה ומרגיש הכי טוב שלך. קח זמן לעשות את השיער שלך ואת האיפור כשאתה יוצא. ללבוש בגדים שמחמיאים לדמות שלך. זכרו לחייך ולהראות נגישים. גברים יפחדו אם אתה נראה מרושע או נסער.
 5. 5
  שמור על השקפה בטוחה וחיובית. גברים (ונשים) נמשכים לאנשים מאושרים ובטוחים. כשאתה כן יוצא, נסה להיראות ולהרגיש הכי טוב שלך. גם אם הסיכויים הם נגדך, עדיין יש לך סיכוי, אז תחייך ותמשיך בסנטר!
  • תהיה עצמך. אל תלך החוצה כשמדובר בשינוי הגישה שלך או במראה שלך. אתה רוצה להציג את הגרסה הטובה ביותר של YOU.
 6. 6
  דע מה אתה מחפש. זה נהדר לתת לכולם הזדמנות הוגנת. הישאר מודע, עם זאת, למה שאתה באמת צריך וצריך בשותף.
  • חפש חומר בעל. הרחק מגברים שרוצים רק ליהנות או לראות אותך פעם אחת. אתה מחפש בעל, אז חפש גבר שמתנהג כמו בעל.

שיטה 2 מתוך 3: להישאר יחד

 1. 1
  לגבש את מערכת היחסים שלך. ודא שאתה לא סתם יוצא עם גברים כלאחר יד, אלא שאתה מקיים מערכת יחסים רשמית.
  • קיים שיחה על מצב הזוגיות שלך בהתחלה. נסה לומר משהו כמו, "היי, אני ממש אוהב אותך. אני מעוניין בקשר בלעדי. אם זה לא בשבילך, בוא נפרד עכשיו."
  נשים לעולם אינן עולות על גברים יותר מ -2
  זכרו שגם באזורים העקומים ביותר, נשים לעולם אינן עולות על גברים יותר מ -2: 1.
 2. 2
  עבדו על מערכת היחסים שלכם. ברגע שיש לך חבר, חשוב לטפח את מערכת היחסים שלך לשותפות בריאה לטווח ארוך. אם אתם מחפשים בעל, עליכם להציב תשתית לזוגיות חזקה בזמן היכרויות.
  • כבדו אחד את השני. הקשיבו ותקשרו בפתיחות ובכנות על בסיס קבוע. כאשר מתעוררות בעיות, התעמת איתם מייד כדי להימנע מפיצוצים גדולים בעתיד.
  • פעל לשמירה על קשר חזק. ערכו פעילויות מהנות יחד כמו גם חלקו רגשות עמוקים יותר שמתעוררים.
 3. 3
  דע מתי להתחייב. לאחר שפיתחת מערכת יחסים אמון, מכבד ואכפתי, אתה עלול להרגיש מוכן להתחייב. שוחח על התוכניות העתידיות שלך ורצונותיך לנישואין.
  • נשים רבות מוצאות את עצמן עם גברים שלא רוצים להתחתן. אם אתה יוצא עם גבר למשך שנתיים ואין שום סימן של מחויבות, שקול לעבור לבא.

שיטה 3 מתוך 3: בחינת אפשרויות אחרות

 1. 1
  חקור ערים שונות. אם אתה גר בעיר שבה הנשים גדולות ממספר הגברים, צא לטיול באזור הסמוך שבו הסיכויים הם יותר לטובתך. נסה לבקר חבר לחופשה ולראות אם אתה יכול לראות את עצמך נשאר לתקופה ארוכה יותר.
  • מחקר אחד מראה כי בסן חוזה, דנבר וסן דייגו יש את היחסים הגבוהים ביותר בין רווקים מועסקים לרווקות באירופה.
  • שטוקהולם, מלבורן, מילאנו וציריך רשומות גם כערים אטרקטיביות עם שיעורי גברים גבוהים יותר מאשר נשים.
 2. 2
  עבור לארץ אחרת. מעבר למדינה אחרת עשוי לדרוש הרבה יותר עבודה ממה שאתה מוכן לעשות. לימוד שפה חדשה ו / או התאמה לתרבויות חדשות יכול להיות מאתגר. שים את הסיכויים לטובתך וחקור מדינות שיש בהן הרבה יותר גברים מאשר נשים.
  • בצפון אפריקה ובאסיה יש את היחסים הגבוהים ביותר בין גברים לנשים. זה נובע בין השאר מגברים שעוברים לעבודה ומשאירים את משפחותיהם מאחור. ובכל זאת, הסיכוי לפגוש רווקים גבוה יותר.
  • לרוסיה וכמה מדינות במזרח אירופה נוטים להיות יחסים גבוהים יותר של נשים לגברים בגלל שיעורי מלחמה ותוחלת חיים. הסיכויים אינם לטובתך במדינות אלה.
  אולם במאה ה -21 ישנן דרכים רבות לפגוש גברים וליצור חתונה בריאה
  אולם במאה ה -21 ישנן דרכים רבות לפגוש גברים וליצור חתונה בריאה.
 3. 3
  לשקול מחדש את הנישואין. חשוב על הסיבות לכך שאתה מחפש בעל. האם זה בגלל שאתה רוצה להביא ילדים לעולם? האם אתה מחפש חברות? האם יש לחץ חברתי?
  • שקול דרכים אחרות להביא ילדים לעולם כמו אימוץ או הזרעה מלאכותית.
  • להיות נשוי יכול להיות נהדר, אבל זה גם יכול להיות קשה. מבחינה היסטורית, נשים לוקחות מכה קשה יותר בנישואין ועושות יותר מהעבודה על בסיס יומי.

טיפים

 • הימנע מהגדרת 'תאריך יעד' לתאריך הנישואין שלך. להבטיח לעצמך שתתחתני בעוד שנה, שלוש או חמש שנים מעמיד לחץ מיותר על מערכות היחסים שלך.
 • זכרו שגם באזורים העקומים ביותר, נשים לעולם אינן עולות על גברים יותר מ -2: 1. תמצא מישהו במוקדם או במאוחר.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail