איך לדעת אם נמר נקבה נמצא בחום?

הנמרה הנקבית תאמץ את עמדת הלורדוזיס לזיווג והנמר הזכר ירכיב אותה
אם היא אכן תמצא אחד, והכל מסתדר כשורה הם מסתדרים, הנמרה הנקבית תאמץ את עמדת הלורדוזיס לזיווג והנמר הזכר ירכיב אותה, ינשך את עורפה ויזדווג.

אם אתה צריך להבין את המחזור השמיני (או נכנס לחום) של טיגריס, מאמר זה מספק כמה עצות ראשוניות. בקש ייעוץ מקצועי מגן החיות, הספארי או הווטרינר המקומי שלך אם אתה מגדל ובקש ממרצה הזואולוגיה לקבלת פרטים נוספים אם אתה סטודנט.

צעדים

 1. 1
  להיות אחראי על טיגריס. סביר להניח שתעבוד בגן חיות, בפארק ספארי, או שתעבוד במסגרת תוכנית התנדבות שתשמור על נמרים נטושים בהודו או במקום דומה. אתה יכול להיות שומר חיות, גן חיות או מתנדב בספארי, מדריך המסביר זאת למבקרים או וטרינר. אם אתה וטרינר, אנא שפר מאמר זה. אתה יכול לדלג על שלב זה אם אתה רק כותב מאמר ביולוגיה באוניברסיטה.
 2. 2
  חכה שהטיגריס יהיה בגיל הנכון. נמרות נקבות אינן בשלות מינית עד לגילאי 3 או 4, אך בדרך כלל מגיעות לעונה בסביבות 2,5 שנים.
 3. 3
  חפש את הסימנים של הנמרה שנכנסת לחום:
  • היא תתחיל להתחכך בדברים כמו חתולי בית. היא משאירה את סימני הריח שלה באמצעות פרומונים חזקים בשתן, כדי שנמרים זכרים יידעו שהיא נכנסה לשחיקה.
  • הנמרה תהפוך לקולית. היא תשאג (אילו נמרים לא עושים זאת לעתים קרובות) על מנת למשוך בן זוג. נמרים חיים רחוק אחד מהשני, ולכן שאגה היא אות להתקרב. "הקולות יכולים להיות עקשניים ונקבה אחת הוקלטה כשואגת 69 פעמים תוך 15 דקות בלבד."
  • היא לא תרתע מביקור בנמרים זכרים. אף על פי שבדרך כלל הם בודדים, נמרים מפילים עתודה כזו בזמן ההזדווגות. שטח נמר זכר מכסה בדרך כלל את זה של כמה נקבות ולמרות שהמפגש הראשוני עלול לגרום לריב, ברגע שהם בדקו זה את זה, ההזדווגות מתחילה.
 4. 4
  צפו לזיווג אם ניתן למצוא בן זוג. בהתחשב במציאות העצובה שיש פחות ופחות נמרים בעולם מדי שנה, החזה עשוי לבוא וללכת לפני שהנקבה תמצא זכר להזדווג איתו. אם היא אכן תמצא אחד, והכל מסתדר כשורה הם מסתדרים, הנמרה הנקבית תאמץ את עמדת הלורדוזיס לזיווג והנמר הזכר ירכיב אותה, ינשך את עורפה ויזדווג. תהליך זה גורם לכאב אצל הנמר הנשי, מה שממריץ את הביוץ.
היא תתחיל להתחפש לדברים כפי שעושות חתולות ביתיות
חפש את הסימנים של הנמרה שנכנסת לחום: היא תתחיל להתחפש לדברים כפי שעושות חתולות ביתיות.

טיפים

 • חוסר להיטות להזדווג עשוי להצביע על הריון.
 • אם אתה מגדל נמרים בשבי, כנראה שגודל הכלוב משפיע על הסבירות להצלחת רבייה. או שזה, או כישלון להסתדר יכול לעכב את ההתקדמות.
 • טריטוריית הנמר קובעת כי הזמן שבין פרק לחיזוק יכול להשתנות במידה רבה. אתר זה מציין כי נמרים בגן חיות יכולים לחוות פערים שבין 13 ל -61 יום. כמו כל יונק, יש לקחת בחשבון גם שונות בודדת מנמרן לנמר.

אזהרות

 • נמרים לא מייצרים חיות מחמד אידיאליות. אם אתה קורא את זה בתקווה לקבל גור נמר כחיית מחמד, אנא שקול את הגרסה המיני המכונה חתול במקום זאת. חשבון האוכל שלך יהיה סביר במידה ניכרת.

דברים שתזדקק להם

 • נמר נקבה
 • נמר זכר אם אתה מגדל נמרים
 • מצלמת וידאו (להוספת סרטון למאמר זה)

שאלות ותשובות

 • כמה גורים יכולים להיוולד בכל פעם?
  ארבעה גורים. לאחר תקופת הריון של 16 שבועות (כ -3,5 חודשים), נמר יולדת המלטה חיה, הכוללת בדרך כלל שלוש או ארבע גורים. ידוע כי המלטות של עד שבע גורים מתרחשות, אם כי לעיתים נדירות כולן שורדות.
 • מה התקופה בין שתי כוסות בנמר?
  100 יום.
 • כמה גורים יכולים להיוולד בו זמנית?
  לאחר תקופת הריון של 16 שבועות (כ -3,5 חודשים), נמר יולדת המלטה חיה, הכוללת בדרך כלל שלוש או ארבע גורים. עם זאת, ידוע כי המלטות של עד שבע גורים מתרחשות, אם כי לעיתים נדירות כולן שורדות.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail