איך להתחיל רכיבה על סוסים?

בין אם אתם מעוניינים ברכיבה על סוסים בתחרות רכיבה על סוסים או ברכיבה על המערביים
בין אם אתם מעוניינים ברכיבה על סוסים בתחרות רכיבה על סוסים או ברכיבה על המערביים, יסודות הטיפול בסוסים הם אוניברסליים.

רכיבה על סוסים היא צורת אמנות, ספורט ומיומנות שכולם עטופים באחד. בין אם אתם מעוניינים ברכיבה על סוסים בתחרות רכיבה על סוסים או ברכיבה על המערביים, יסודות הטיפול בסוסים הם אוניברסליים. אתה יכול ללמוד מה תצטרך כדי להתחיל ואיך להתמודד עם הסוס שלך כמו שצריך ולהישאר בטוח בפעמים הראשונות שלך לרכיבה.

חלק 1 מתוך 3: השגת הציוד הדרוש

 1. 1
  מצא מרכז רכיבה לידך. אם אתה הולך לרכוב על סוס, הדבר הראשון שאתה צריך לאתר זה מקום לרכוב על סוסים, וסוס לרכוב עליו. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת אם אתה רוכב לא מנוסה היא למצוא מרכז רכיבה או חוות סוסים באזור מגוריך המושכרים סוסים או מעבירים שיעורי רכיבה על סוסים למתחילים חסרי ניסיון.
  • אם יש לך גישה לציוד לרכיבה על סוסים, תוכל לדלג בבטחה על חלק זה ולעבור לסעיף הבא כדי ללמוד כיצד להתמודד ולהכין סוס לרכיבה. אולם אם לא מנוסים ולא בפיקוח, רכיבה תחת פיקוחו של מאמן מיומן תהיה בטיחותית וחוויה מהנה יותר.
 2. 2
  שקול להשכיר סוס. אם אתה או ההורים שלך לא רוצים לקנות סוס, אתה תמיד יכול לקבל הלוואה או לשכור סוס מבית הספר לרכיבה המקומי, ממועדון הפוני שלך או מחבר שאולי הפסיק לרכוב עקב לימודים, עבודה או פציעה. ליסינג לרוב זול יותר מכיוון שאתה והבעלים מסכימים על מי צריך לשלם על מה, לרוב הבעלים האמיתי משלם לווטרינר ולזוג הנעליים הראשון. השאר בידי המשפחה החדשה. חשוב שהווטרינר יסתכל על הסוס לבעיות בריאותיות אפשריות לפני הרכישה, כדי להימנע מקונים לא ישרים אפשריים. אין לקנות או לשכור סוס אלא אם כן אתה מוכן לטפל בו. אם אינך יודע את היסודות, זהו צעד שגוי ואתה עלול בסופו של דבר לפצוע את הסוס או אפילו למכור אותו רק כעבור שבועות או חודשים מכיוון שאולי אינך מנוסה מספיק.
  • אם אתה שוקל לקנות סוס על הסף, חשוב לעשות את כל שיקולי המחיר לפני שאתה מתחבר מדי. סוסים הם יצורים חיים, הדורשים הזנה, מים ותשומת לב מדי יום, כמו גם אזור מרעה נקי ואורווה או דוכן כדי להגן עליו מפני מזג האוויר. הם גם דורשים טיפול וטרינרי קבוע, וטיפול בפרסה על ידי פרדלייר מוסמך, הגוזם את הפרסות ונעל מחדש את הסוס בעת הצורך. כמו כן, לא רק לרכוב על הסוס במשך יום בשבוע. רכיבה על סוסים היא התחייבות גדולה, ולפני שאתה קונה, זכור שהסוס שלך זקוק לתשומת לב רבה.
 3. 3
  קנו אוכף ושמיכת אוכף. האוכף עוזר לרוכבים צעירים ומבוגרים להישאר על הסוס, זהו אמצעי לספק נוחות לרוכבים למרחקים ארוכים. הם מגיעים בסגנונות וזנים רבים, ולמידה של גודל האוכף שלך כראוי היא חלק חשוב ברכיבה.
  • בעת בחירת מידה, ודא שיש לך את הסוסים בגובה ובגזע, כמו גם קונפורמציה וגודל. רוכב ילדים הוא בדרך כלל בגודל של 25 ס"מ לערך, אך אוכפים מסוימים מתאימים לסוסי פוני מלאי שומן וחלקם מתאימים לסוסים דקים אלגנטיים.
  • רוב המתחילים צריכים להתחיל עם אוכפים "כללי" או "כל מטרה", אם כי אוכפים מגיעים בסגנונות וזנים רבים, כל אחד תלוי בסגנון ומטרת הרכיבה. אוכף מערבי משמש בדרך כלל רק לרכיבה מערבית, ואילו אוכף קפיצה משמש לקפיצות ראווה.
  • בד האוכף צריך להיות גדול מספיק כדי להתאים לאוכף ולהיות בערך סנטימטר או שניים מסביב לאוכף. זה עוזר בהגנה על האוכף ומונע את האוכף לצבוט את הסוס.
 4. 4
  רכשו רסן לסוס. הרסן מספק אמצעי שליטה. באופן ספציפי, הסיבית עוזרת לשלוט על הסוס, המושכות עוזרות להסתובב. למרות שזה נכון רק בחלקו, מדריך הרכיבה שלך יבצע את ההוראה, אז אתה רק צריך לדעת איזה סוג עדיף. תמיד יודע את זה: אתה לא צריך להשתמש קצת. עשה מחקר רציני לפני שאתה מכניס חתיכת מתכת לפה הסוסים שלך. חפש כמה דברים ב- YouTube (Think Like A Horse עושה עבודה טובה בהסבר מה זה עושה לסוסים שלך נפשיים ופיזיים.) ובבקשה, אל תצטרך קצת עם שוקיים עליהם. אם אתה סוס אמיתי, אתה לא צריך להזדקק למנוף כדי לשלוט על החיה שלך. צריך להיות קשר הדדי ביניכם, לא של שנאה וכאב. עם זאת, אם אתה רוצה להשתמש קצת, בבקשה להיות עדין ולקבל קצת. (שימו לב גם לא לקבל קצת טום אגודל, הם אחד הסוגים הגרועים ביותר של סיביות, ורק בגלל שיש לו הפסקה באמצע זה לא אומר שהוא "סוג" אוטומטית) ישנם סוגים רבים של רסן עדיפים על זה עם סיביות. יש האקמורס ומשיכות צד. כולם חלופות טובות.
  • הסיבית והרסן חייבים להיות מתאימים לסוס, ויש לנסות חתיכות ורסן שונים עם הסוס כדי למצוא את השילוב הטוב ביותר, מכיוון שכל סוס הוא ייחודי ורגיש לשינויים זעירים במסגרת מערך הרסן.
  • בדרך כלל מומלץ לטפל ברכיב זה על ידי מאמן או אדם אחר בעל ניסיון רב עם סוסים, כיוון שחתיכה שנבחרה בצורה לא נכונה או רסן המותאם בצורה גרועה עלולים לסכן את הסוס בעת ניסיון לרכוב.
  • שימו לב שכדאי שיהיה לכם קמט אחד כשמכניסים מעט, או פחות.
 5. 5
  קנו ערכת טיפוח. צחצוח סוס מסייע לזרימת הדם, מאפשר לרוכב להיקשר עם הסוס, וגורם לו להיות נקי ומבריק. אתה תמיד צריך לחתן סוס לפני שאתה יוצא לרכיבה ואחריו, לפני שמסיר לכלוך ונקניקים העלולים לגרום לתגובה של הסוס כשהוא סובל מכאבים. ערכת טיפוח בסיסית צריכה:
  • מסרק קארי, משמש להסרת לכלוך יבש ושיער מוגזם
  • Dandy Brush, שהוא מברשת נוקשה המשמשת להסרת בוץ וכתמים קשים
  • מברשת גוף, שהיא מברשת עם זיפים רכים להבנת ברק ומשמשת לפנים ואזורים עדינים)
  • קלף פרסה, כדי להסיר בוץ ואבנים מהפרסות
  • מסרק רעמה, משמש לצחצוח רעמה ומנעול
  • ספוג לניקוי האף והעיניים והסרת סימני זיעה לאחר הרכיבה
 6. 6
  רכישת לבוש רכיבה. יש לקנות זאת מבחינה טכנית לפני שהרוכב קונה אוכפים, שמיכות, כלות, ביטים וכל הציוד האחר. זה כנראה צריך להיות קנה לפני שקונים או מושכרים סוס. על הרוכב להיות בעל קסדה שתוכננה במיוחד לרכיבה, והיא מוסמכת ASTM / STI. קסדות כגון קסדות אופניים אינן מספקות, מכיוון שקסדות רכיבה מכסות יותר מהראש ומיועדות במיוחד לבטיחות מפני נפילות בעת רכיבה על סוסים.
  • המגפיים צריכים להיות עם סוליות שטוחות, עדיף מחודדות, ועליהם להיות בעלי עקב, כל זאת כדי להקל על הסרת המגף בקלות מהמערב אם משהו ישתבש.
  • ג'ודפורס הם מכנסיים צמודים שתוכננו במיוחד לרכיבה, ולרוב נחשבים לבחירה הטובה ביותר, נותנים את מירב הגמישות ונותנים לרכיבה. כאשר אתה מתחיל לראשונה, כל מכנס עמיד יהיה מספק, כל עוד הם מאפשרים טווח תנועה מלא.
  • בחולצות רכיבה צריכות להיות שרוולים כדי למנוע כוויות שמש, או פשוט כל חולצה שנושמת היטב, לנוחות בזמן שהם על הסוס. כפפות עשויות להיות בחירה אחרת, מכיוון שחלקם עשויים לראות את אצבעותיהם מגורה במושכות, או שהם עשויים להעדיף את האחיזה שמספק החומר.
 7. 7
  קח שיעורי רכיבה ממורה מוסמך. התחל קודם במטלות אסם באורווה איכותית, אם יש כזה בקרבת מקום, להכיר את הסוסים ולהתרגל להיות בסביבתם. אורוות רבות שמחות לקבל מתנדב. בתמורה הם עשויים לאפשר לך לרכוב על סוסיהם, ותכיר את הסוסים, מזגיהם ושפת הגוף שלהם.
רכיבה על סוסים מסוכנת ומכילה סיכונים טבועים הקשורים לעבודה עם ורכיבה על סוסים
רכיבה על סוסים מסוכנת ומכילה סיכונים טבועים הקשורים לעבודה עם ורכיבה על סוסים.

חלק 2 מתוך 3: הכנת הסוס שלך

 1. 1
  למד לחתן סוסים כמו שצריך. זה חשוב גם ב"התקשרות "עם סוס, אם אתה בר מזל מספיק לרכוב על אותו אחד באופן קבוע, וגם נותן לך הזדמנות לחפש בסוס בעיות או פציעות לפני ואחרי הרכיבה.
  • האכילו והשקו את הסוס אם יש לכם הזדמנות, שוב לבסס קשר עם החיה, להרוויח את אמונו וללמוד לסמוך עליו גם כן. אנשים רבים מופתעים כאשר הם מוצאים את עצמם "מקרוב ואישי", עם סוס; עם כמה שהם באמת גדולים וחזקים.
 2. 2
  להבריש סוסים כמו שצריך. השתמש במסרק הקארי, במברשת הדנדי (הקשיח) ובמברשת הגוף (הרכה), לפי הסדר הזה. יש להשתמש במסרק הקארי על הצוואר, הגוף וכמחצית הרגליים של הסוס, וכמו כן עבור המברשת הקשה. מברשת הגוף היא המברשת היחידה שיש להשתמש בה עד לפרסות הסוס.
  • אל תצחצח את פני הסוס; השתמש במגבת או בכפפת טיפוח באזור זה.
  • הרימו את פרסות הסוס והשתמשו במלקטת פרסה כדי לנקות לכלוך ובוץ אם הם נראים מלוכלכים. הרימי אותם מהצד, לעולם אל תעמדי ישירות מאחורי רגלי הסוס או מול רגלי הסוס, מטעמי בטיחות.
 3. 3
  בדוק היטב את כל הציוד שלך. הוצא את התיק שלך מחדר ההדבקה, בדוק אותו כדי לוודא שהוא נקי ובמצב טוב, ללא חורים או קרעים בעור. הניחו אותו, רצוי על מסילה, מתלה אוכף או מעמד. וודאו שזה לא בדרך של רוכבים אחרים.
 4. 4
  לתפוס ולסוס את הסוס שלך. לתפוס או לקרוא לסוס שלך ולבש את הלטר. זהו רתמת העור או הניילון שעוברת מעל ראש הסוס, ותרצה לחגור אותו מספיק בחוזקה כדי שלא יחליק, אבל לא חזק מספיק כדי להיות לא נוח לסוס. וודא שהוא מונח לחלוטין על ראש הסוס; היה אפשר להימנע מרוב סוסים שנמלטו לו פשוט היו מוודאים שהמלטה דולק לחלוטין.
  • הוביל את הסוס לתוך הרפת והצמיד את קשרי הצלב לטבעת המתכת שעל הלטר ליד פיית הסוסים. אם יש שתי טבעות, יש לחתוך את קשרי הצלב לולאות המתכת בצדדים, הכי קרוב לפה של הסוס.
 5. 5
  אוכף את הסוס שלך. עומדים בצד שמאל של הסוס, מחליקים את שמיכת האוכף מעל גב הסוס, כאשר החלק הקדמי של השמיכה נמצא ממש ברכס הכתפיים הקדמיות. עשו זאת ללא תנועות פתאומיות ומטלטלות, מכיוון שהסוס שלכם עלול להפחיד בכל תנועה מדהימה.
  • וודא שהצד במגע עם הסוס חלק. לעיתים קרובות, צד אחד של ההיקף יותפר בכרטיסיות עור כדי להחזיק את האבזמים, בעוד שהצד השני חלק. אסור שהכרטיסיות הללו יופנו כלפי מטה, מכיוון שהדבר עלול לגרום לסוס לחוות אי נוחות יתרה. לאוכפים יש שלוש לשוניות עור שאליהן ניתן לחגור את ההיקף, השתמש בשתי לשוניות העור החיצוניות, כדי לוודא שהלשונית האמצעית עוברת מתחת להיקף ולא מעוותת או יוצרת איזושהי בליטה.
  • משוך את ההיקף (רצועת החזה) מתחת לסוס והעביר את הלשוניות על האוכף דרך אבזמי ההיקף בצד שמאל של הסוס. וודא שהוא אינו מעוות. כדי להדק את ההיקף, העבירו את לשונית העור על האוכף דרך אבזם ההיקף, ואז משכו את קצה כרטיסיית העור, והבטיחו את האבזם לאחר ההדק. ודא שההיקף מהודק, ואם רק לקצה אחד יש אלסטי, יש להדק את הקצה האחרון.
 6. 6
  רסן את הסוס שלך. שים את הרסן על הסוס שלך על ידי החזקתו ביד הלא דומיננטית שלך והשתמש ביד הדומיננטית כדי לעבוד קצת לתוך הפה. אבטח את כל הרצועות. הקברסון (הרצועה העוברת סביב הלוע) צריך להיות בדיוק הדוק בכדי לקבל אצבע אחת בינו לבין הסוס. תפס הגרון, שעובר ליד המקום בו ראש הסוס פוגש את הצוואר, צריך להיות חזק מספיק כדי להישאר במצב מבלי להיות צמוד. הוא צריך להיות משוחרר יחסית, ובינו לבין הסוס מתאימים אצבעות מרובות.
  • לכו עם הסוס לגוש הרכבה אם תרצו בכך. בדוק שההיקף הדוק, האוכף לא אמור להשתנות משמעותית כאשר מנסים להזיז אותו. אתה צריך להיות בצד שמאל של הסוס בשלב זה.
ג'ודפורס הם מכנסיים צמודים שתוכננו במיוחד לרכיבה
ג'ודפורס הם מכנסיים צמודים שתוכננו במיוחד לרכיבה, ולרוב נחשבים לבחירה הטובה ביותר, נותנים את מירב הגמישות ונותנים לרכיבה.

חלק 3 מתוך 3: יסודות הרכיבה

 1. 1
  הר את הסוס. לתפוס את המושכות ביד שמאל, ואז לתפוס את נבול הסוס, הרעמה או את קרן האוכף ביד שמאל ואת גב האוכף ביד ימין. אל תמשוך על הסוס. הניח את רגל שמאל שלך במעפיל, משוך את עצמך למעלה, והניף את רגל ימין מעל אחורי הסוס.
  • היזהר לא לבעוט בגוש הסוס כשאתה מניף את רגלו מעל רגלו האחורית, מכיוון שהוא עשוי להתחיל לנוע אם תעשה זאת. ואז הם עשויים לעשות זאת בכל מקרה. יכול להיות מומלץ שמישהו אחר יחזיק את הסוס בזמן הרכבה.
  • הפיל את כף רגלך הימנית במעופף, רכון קדימה במצב חצי עומד ממש מעל האוכף, והרגיש אם האוכף נראה צמוד. אם יש לו נטייה להחליק, או לא מרגיש חזק, תורד, שוב בצד שמאל, והדק מחדש את רצועת החזה.
 2. 2
  השתמש במושכות כדי לנווט. משוך את המושכות, וקבל כל אחד באורך שווה תוך כדי להחזיק אותם מעל צוואר הסוס עם ראשו. המושכות הן בעצם "ההגה" של הסוס. כדי לפנות שמאלה, אתה מושך את המושכות שמאלה, כך שהמעט מפעיל לחץ על פיו של הסוס, ומרמז עליו להתרחק מהלחץ, ומסובב את ראש הסוס לכיוון זה.
  • סגנון שני של היגוי הסוס כולל את המושכות בשתי ידיים, כאשר אתה מחזיק יד אחת יציבה ואילו השנייה מפעילה לחץ עדין לאחור, וכך גורמת לסוס להתרחק מהלחץ, כשהוא מסתובב בתגובה. יד שמאל נמשכת לאחור בעוד יד ימין מוחזקת ביציבה, וכך הסוס פונה שמאלה.
  • חשוב לדחות תמיד את הוראות המורה שלך כשאתה רק לומד. הפרטים של הכוונת הסוס לתנועה מורכבים ולוקחים תרגול רב. למד מרוכב סוסים מנוסה.
 3. 3
  לשדל את הסוס לתנועה. דחף את הסוס קדימה על ידי סחיטת עגלים בעדינות לצדדי הסוס. רוב הסוסים מגיבים גם לפקודות מילוליות, בדרך כלל "גידאפ" או "קמים" כדי להמשיך קדימה, ו"וואו "לעצור. זכור כי בסופו של דבר תיפול, אם אתה רוצה לרכוב על סוסים, אין שום דבר שאתה יכול לעשות בכדי למנוע את זה, ואם אתה לא רוצה ליפול, אל תרכוב על סוס. זו האמת הקשה. שום קסדה לא תגן עליך מפני שבירת רגל או דריכה. זכרו שסוסים חזקים, חזקים ורצונים כמעט פי 10 מאיתנו. אפילו המיני יכולים לגרום נזק אבסורדי. אם אינך רוצה להיפגע, אל תעלה על גבה של חיה חיה.
 4. 4
  נסיעה בשטחים פתוחים. כמתחיל, חשוב להתרחק מגדרות, מענפי עצים נמוכים או מדרגות תלולות. שהייה על גב הסוס דורשת איזון וריכוז, והופכת לטבעית וקלה בהרבה עם התרגול. הקפידו לשמור על הסוס בשליטתכם, והסתכלו על כל דבר שעלול להצמיד או לגרום לגידול הסוס.
מכיוון שקסדות רכיבה מכסות יותר ראש ומיועדות במיוחד לבטיחות מפני נפילות בעת רכיבה על סוסים
קסדות כגון קסדות אופניים אינן מספקות, מכיוון שקסדות רכיבה מכסות יותר ראש ומיועדות במיוחד לבטיחות מפני נפילות בעת רכיבה על סוסים.

טיפים

 • אל תעשה דבר מהר מדי, אתה עלול לאבד את הביטחון שלך או להחמיץ משהו חשוב.
 • אל תתקרב לסוס מאחור. אם נבהל, סוס יבעט, שעלול לפגוע בעצמו ו / או בך.
 • אל תחשוב שאתה יודע הכל; אפילו לרוכבים האולימפיים יש שיעורים! הרוכבים תמיד משתפרים וזקוקים לתמיכה!
 • אם פתאום אתה מחליט שאתה רוצה לרכוב על סוסים, אתה לא צריך פשוט לצאת לקנות או לשכור סוס. הם חיות חיות ומסוכנות שאתה לא יכול פשוט להחליט שאתה רוצה לתחביב ופשוט נושר כשמשעמם לך.
 • יש גם שיעורי רכיבה וגם שיעורים כלליים לטיפול בסוסים לפני שקיבלתם את הסוס הראשון, מכיוון שהיכולת לטפל בסוס שלכם בבטחה ובצורה נכונה חשובה לא פחות מאשר היכולת לרכוב.
 • גם אחרי שתשיג סוס משלך, שיהיה לך אדם מנוסה שיעזור לך יהיה מאוד שימושי, שכן ניתן לענות על כל שאלה שיש לך.
 • בעל מדריך רכיבה יכול לעזור בשיפור הרכיבה שלך בצורה דרסטית.
 • סוס הוא יקר במיוחד לשמירה וטיפול, וודא שאתה יודע למה אתה נכנס.
 • זכרו תמיד, סוסים הם חיות בלתי צפויות. הם יכולים להרוג אותך בבעיטה אחת בלבד, אז אתה צריך להיות זהיר סביבם. אפילו הפוני הקטן והחמוד ביותר יכול לפגוע בך.
 • היזהר סביב סוסים / סוסי פוני אך נסה לא לפחד מדי מכיוון שהם ענקים עדינים - רוב הזמן זכור שסוסים יכולים לחוש אם אתה עצבני.
 • אדם שרוכב יודע שזה לוקח הרבה זמן לשלוט בו. אז תהיה זהיר!
 • הקשב תמיד למורה שלך וזכור לבלות עם הסוס או הפוני שלך.

אזהרות

 • ללבוש תמיד מגפיים עם עקב, כך שאם אתה מחליק העקב יתפס את מערת החשמלית וימנע את כף הרגל שלך להיתפס.
 • חבוש תמיד קסדה ומגפיים, הם שם כדי להגן עליך.
 • לעולם אל תניץ את המושכות. לסוסים יש פיות רגישים, ומתיחת המושכות יכולה להבהיל אותם, מה שעלול להוביל לדברים מסוכנים.
 • לעולם אל תרוץ אל סוס - שקט ככל שיהיה.
 • סוסים עשויים להפחיד (להפחיד) בקלות ויכולים להיות בלתי צפויים מאוד
 • אל תעמוד ישר מול סוס (זה אחד הכתמים העיוורים שלהם)
 • רכיבה על סוסים מסוכנת ומכילה סיכונים טבועים הקשורים לעבודה עם ורכיבה על סוסים.
 • אל תשב בזירה או בדוכן כי ייתכן שתצטרך לעמוד במהירות, להשתופף במקום.
 • לעולם אל תעמוד מאחורי סוס.
 • לעולם אל תעמוד מתחת לצוואר סוסים, מכיוון שהם יכולים לגדל עליך ארץ.
רכיבה על סוסים היא התחייבות גדולה
רכיבה על סוסים היא התחייבות גדולה, ולפני שאתה קונה, זכור שהסוס שלך זקוק לתשומת לב רבה.

דברים שתצטרכו כדי ללמוד לרכוב

 • קסדה (מאושרת על ידי מדריך הרכיבה שלך ומוסמך ASTM / STI)
 • מגפי רכיבה עם סוליה ועקב חלקים
 • חצי צ'אפים, אלא אם כן יש לך מגפיים ארוכים (לא קריטי שהם מונעים מהאוכף לצבוט או לשפשף אותך, ומונעים פצעי אוכף)

(אם יש לך סוס משלך)

 • אוכף
 • רסן
 • קצת
 • בד אוכף
 • מברשות טיפוח
 • לולאת תליה
 • קו עופרת
 • קו לונג

שאלות ותשובות

 • היכן אוכל למצוא קסדת רכיבה על סוסים?
  אתה יכול למצוא קסדת רכיבה על סוסים בחנות התיקים המקומית שלך או באינטרנט.
 • האם זה נורמלי ליפול?
  כן, רוב האנשים נופלים לפחות פעם אחת כשהם לומדים.
 • בן כמה הסוס צריך להיות כדי לפרוץ אליו?
  בדרך כלל אתה מתחיל להתמודד עם סוסים כסייחים ולהציג להם הלטרה, אך לפרוץ אותם לרכיבה בדרך כלל הם בני 3 שנים בערך. בכל זמן לאחר גיל 3 הם מתחילים להכשיר אותם לרכיבה.
 • כמה זמן ייקח להתרגל לסוס?
  בדרך כלל, עם התרגול והזמן שאתה משקיע ברכיבה על סוסך, תשפר את הביטחון והאמון שלך בין.
 • ההורים שלי אומרים שזה יקר מדי. איך אני משכנע אותם?
  אתה יכול לפנות לבעל הרפת לשאול אם אתה יכול להתנדב בתמורה לשיעורים.
 • כיצד אוכל לשכנע את הוריי לתת לי לעשות זאת?
  תגיד להם שזה פעילות גופנית טובה, וזה ספורט חדש נהדר שבונה הרבה שרירים. זה מלמד גם אחריות
 • הסוס שלי מאוד עקשן להתקדם בזמן שאני רוכב עליה. מה עליי לעשות?
  כשאני מנסה להזיז את הסוס העצלני שלי, אני בדרך כלל בועט ברגליים. אם זה לא עובד, היא עשויה להגיב לפקודות מילוליות כמו "קדימה".
 • כיצד אוכל למנוע נפילה?
  קשה למנוע נפילה מכיוון שיש הרבה סיבות שאתה יכול ליפול. שיפור המושב יכול לעזור ברוב המצבים, אך לא תמיד יכול להציל אותך. חשוב לחבוש קסדה בכל פעם שאתה על הסוס שלך, מכיוון שהסוס יכול להפחיד או לנסוע והכי טוב להיות בטוח, לכל מקרה.
 • כיצד אוכל לדעת אם הסוס שלי הוא ילדה או ילד?
  תסתכל מאיפה הסוס משתין. אם בין הרגליים, אז זה זכר (ילד). אם זה מתחת לזנב, זו נקבה (ילדה).
 • אני בן 5'8 ויש לי רבע סוס, איפה אני מכוון את מערת החשמלה?
  דרך טובה להעריך את אורך הסטירופ היא להאריך את זרועך ולהניח את קצות האצבעות על האוכף במקום בו הפועל פוגש את המושב. ואז כוונן את מערת החשמל כך שכאשר אתה שולף אותה לאורך זרועך המושטת, הוא נוגע לבור הזרוע שלך.

תגובות (5)

 • kennith07
  זה יעזור בטווח הארוך.
 • russeljordyn
  ובכן, זה עזר לי ללמוד יותר על סוסים ועכשיו אני יודע יותר על סוסים.
 • ldicki
  זה מאוד עזר לי.
 • deckowtamara
  התחלתי לאחרונה ברכיבה על סוסים, אז זה מאוד עזר.
 • milleralexander
  זה מועיל ביותר למתחילים ולדעת יותר על התנהגות סוסים וטיפול בהם. תודה לכם, למדתי מכם עוד!
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail