איך לענות "מה אתה אוהב בי"?

אם מישהו שואל אותך "מה אתה אוהב בי", התחל בלומר משהו בסיסי בהתבסס על הקשר שלהם אליך. למשל, אם הם האחרים המשמעותיים שלך, אתה יכול לומר, "אתה חבר באמת מתחשב." על ידי התחלה עם מחמאה בסיסית, אתה יכול לקנות קצת זמן כדי לחשוב על משהו מפורט יותר למקרה שהשאלה תפסה אותך מכל משמר. כאשר אתה חושב על משהו ספציפי, התמקד בתכונות האישיות החיוביות שלהם וגבה אותו בדוגמה. אתה יכול לומר, "אתה כל כך חכם. ניגשתי לבחינת האלגברה האחרונה שלי בגלל שעזרת לי ללמוד." זה אולי נראה מחמיא להזכיר את המראה שלהם, אבל הימנע מלהשקיע יותר מדי זמן בשבח המראה שלהם כי זה אולי נראה שלא אכפת לך מהאישיות שלהם. לעזרה נוספת, כולל כיצד להוסיף כנות נוספת לתשובתך,גלול מטה.

איך אני עונה "איך אני נראה?"
איך אני עונה "איך אני נראה?"

זה יכול להיות קצת מלחיץ כשמישהו שואל אותך "מה אתה אוהב בי?" גם אם יש לך הרבה סיבות למה אתה אוהב את האדם, put להיות על המקום יכול לעשות את זה קשה לענות עליהן את הדרך בה אתה רוצה. קח רגע לנשימה כדי שתוכל להגיב בצורה חיובית. חייכו אל האדם והקדישו לו את מלוא תשומת הלב. התחל עם משהו ממש בסיסי וצא משם. ברגע שתשברו את הקרח ותתחילו, סביר להניח שיהיה לכם קצת יותר קל לחלוק איתם עוד תגובות.

שיטה 1 מתוך 3: תגובה לשאלה

 1. 1
  לנשום. כשמישהו שואל אותך את השאלה הזו, זה עלול לתפוס אותך מחוץ לשומר או לגרום לך להרגיש עצבני מכיוון שהוא שם אותך במקום. תחושת עצבנות יכולה לגרום לך לפוצץ דברים מבלי לחשוב עליהם קודם. לפעמים עצבנות יכולה אפילו לגרום למוחך להתרוקן לגמרי, ופתאום אינך יכול לחשוב על שום דבר לומר בכלל! נשמו עמוק לפני שאתם עונים.
 2. 2
  התחל עם משהו בסיסי. האם האדם הזה הוא חבר שלך? אחר משמעותי? בן משפחה? לא משנה מה תפקידם, תן להם שבחים על התפקיד הזה. אם אתה מרגיש שאתה לא נתפס בשאלה, התחלה עם משהו בסיסי יכולה גם לקנות לך זמן לחשוב על תשובה ספציפית יותר.
  • לדוגמא, אתה יכול לומר לחבר, "אתה חבר ממש מדהים בעיניי."
  • אתה יכול לומר לאדם משמעותי, "אתה חבר באמת מתחשב."
  אז אני לא יכול לענות על השאלה הזו
  אני לא מכיר אותך או משהו אודותיך, אז אני לא יכול לענות על השאלה הזו.
 3. 3
  לפרטים נוספים. עכשיו שהתחלתם, פרטו על ידי הצבעה על איכויות ספציפיות. לחבר אתה יכול לומר משהו כמו: "אני אוהב את העובדה שאתה תמיד שם בשבילי. אתה גורם לי להרגיש כל כך נתמך." לאחר אחר משמעותי, אתה יכול לומר, "אתה אדם אכפתי. אתה תמיד משקיע הרבה מחשבה במערכת היחסים שלנו." להלן מספר פרטים נוספים שתוכל להוסיף:
  • "את החברה הראשונה שמתייחסת אליי כאילו אני באמת מיוחדת."
  • "אני מצפה ל- hangouts שלנו במשך כל השבוע. כל כך כיף איתך."
 4. 4
  גבה את ההצהרה שלך בדוגמה. נסו לחשוב על דוגמה ספציפית בה תוכלו להשתמש כדי לתמוך בהערותיכם. אתה יכול לומר לחבר, "היית באמת שם בשבילי כשכלבי לוסי מתה. הייתי כל כך נסערת ופנית לנחם אותי." אתה יכול לומר לאדם משמעותי, "באמת הראית את התחשבותך כאשר תכננת לנו פיקניק ביום השנה שלנו." הנה כמה דברים אחרים שאתה יכול לומר:
  • "אתה כל כך מצחיק! אני עדיין צוחק על הבדיחה הפרקטית ששיחקנו על אחיך בקיץ שעבר."
  • "התקשרת לבדוק אותי כשהייתי ממש חולה. אף אחד אחר לא עשה את זה."
  • "אתה כל כך חכם. ניגשתי לבחינת האלגברה האחרונה כי עזרת לי ללמוד."

שיטה 2 מתוך 3: התמקדות בחיובי

 1. 1
  השתמש במילים חיוביות וספציפיות. במקום לומר משהו מעורפל כמו "אתה טוב בבית הספר", נסה משהו כמו, "אתה כל כך מוכשר בשיעור אמנות. הפרויקט האחרון שלך היה נהדר. הלוואי שיכולתי לצייר את זה טוב!" במקום תשובה ניטרלית כמו: "אתה תמיד נחמד לכולם", אתה יכול לומר, "אתה באמת יוצא מגדרך להיות אדיב וחומל לאנשים אחרים." השתמש במילים ספציפיות ובולטות כחיוביות, כמו "מוכשר" ו"רחום ". נסה דברים כמו:
  • "אתה חסר פחד! אני אוהב כמה אתה אמיץ."
  • "אתה כל כך בקיא ונלהב ממוסיקה! בכל פעם שאנחנו מבלים אתה משתף איתי להקות חדשות."
  אבל אתה נראה אדם נחמד באמת."
  אתה יכול לומר, "אני לא מכיר אותך כל כך טוב, אבל אתה נראה אדם נחמד באמת.".
 2. 2
  ספר להם על תכונת האישיות הטובה ביותר שלהם. כשאתה חושב על אדם זה ועל אישיותו, מה המחשבה הטובה או המילה הראשונה שעולה בראשך? האם הם מצחיקים? לכאוב? נחוש בדעתו? מוכשר? שמח? מושך? נמרץ? לא משנה מה זה, ספר להם על זה! אמור דברים כמו:
  • "אני אוהב כמה שאתה מצחיק. אתה תמיד מצחיק אותי כשאנחנו מבלים!"
  • "אני אוהב שאתה אדם שמח וחיובי. אתה יוצר אווירה טובה סביב עצמך ואני אוהב להיות סביבך."
 3. 3
  התמקדו באישיותם במקום במראה שלהם. זה אולי נראה כמו הצעד הנכון להזכיר את המראה שלהם, אבל נסה לשים חשיבות רבה יותר באישיותם כשתענה על שאלה זו. זה בסדר להגיד למישהו שהוא יפה או נאה - אתה לא צריך להימנע מלומר את זה! אבל אם המראה הוא הדבר היחיד שאתה מזכיר להם, האדם עשוי ללכת משם בתחושה שהמראה החיצוני שלו הוא הדבר החביב עליו בלבד. אמור דברים כמו:
  • "אתה מאזין נהדר."
  • "אתה נותן לי השראה."
  • "יש לך לב טוב."

שיטה 3 מתוך 3: להיות מתחשב

 1. 1
  קח רגע לחשוב מדוע שואלים אותך את זה. אם החבר הכי טוב שלך פשוט נפרד, סביר להניח שהם מרגישים עצובים וחווים דימוי עצמי נמוך. האחר המשמעותי שלך עשוי לחוש חוסר ביטחון ביחס לזוגיות שלך. אם לאחרונה התווכחת עם חבר, הם עשויים להיות מודאגים מכעס שאתה באמת לא אוהב אותם יותר. אם אתה יודע מדוע הם מבקשים, תן לאדם תשובה מעודדת שתעלה אותו. אמור דברים כמו:
  • "מעולם לא הרגשתי את זה חזק לגבי חבר. אתה מתכוון לעולם בשבילי."
  • "לא משנה מה יקרה, אני תמיד אהיה חבר שלך."
  "אתה באמת יוצא מגדרך להיות אדיב וחומל לאנשים אחרים."
  במקום תשובה ניטרלית כמו: "אתה תמיד נחמד לכולם", אתה יכול לומר, "אתה באמת יוצא מגדרך להיות אדיב וחומל לאנשים אחרים."
 2. 2
  התייחס ברצינות לשאלה שלהם. השאלה הפתאומית שלהם עשויה להיות מוזרה או מטופשת בעיניך, אבל הם כנראה באמת רוצים לדעת מדוע אתה אוהב אותם. הפסיקו את מה שאתם עושים והתמקדו באדם כדי שתוכלו לתת לו תשובה טובה. חייכו והביטו להם בעיניים כשאתם עונים. באמת תחשוב על המילים שלך במקום לתת תשובה חצי לב או קצרה.
  • אם האדם שאל אותך שאלה זו פעמים רבות בעבר ונראה כי אין לו סיבה אמיתית לעשות זאת, יתכן שהם סתם מחפשים מחמאות. זה נכון במיוחד אם הם אף פעם לא מרוצים מהתשובה שאתה נותן להם.
  • במקרה זה, אתה יכול לומר משהו כמו: "כבר עניתי על שאלה זו מספר פעמים. האם משהו אחר קורה?"
 3. 3
  תהיה כנה. אם האדם מרגיש מספיק בנוח לשאול אותך מה אתה אוהב בו, רוב הסיכויים שאתה כבר מכיר אותם די טוב. בגלל זה, אתה לא צריך לכפות תשובה מזויפת. אתה באמת אוהב את האדם. ספר להם איך אתה באמת מרגיש.
  • אתה יכול לומר לחבר, "שרה, את היית החבר הכי טוב שלי מאז שהיינו בני חמש. עברנו כל כך הרבה ביחד. אני לא יכול לדמיין את חיי בלעדיך." לאחר מכן תוכל להמשיך לפרט פרטים.
  • זה לא סביר, אך אם מישהו נשאל אתכם על שאלה זו שאינכם אוהבים או שאינם מכירים היטב, נסו להיות נחמדים כלפיהם בנושא. ענה בכנות שאתה יכול. אתה יכול לומר, "אני לא מכיר אותך כל כך טוב, אבל אתה נראה אדם נחמד באמת."

שאלות ותשובות

 • מה תהיה תגובתך אם אמות?
  אני לא מכיר אותך או משהו אודותיך, אז אני לא יכול לענות על השאלה הזו. אם היית מישהו שהכרתי ואהבתי, הייתי עצוב מאוד.
 • מדוע אנשים שואלים "האם אתה אוהב אותי"?
  הם עשויים להיות מעוניינים לצאת איתך לדייט, או שהם פשוט עשויים להיות חסרי ביטחון לגבי עצמם וירצו לחוש ביטחון שאתה אוהב ומעריך אותם.
 • אמרתי לילד ששאל אותי למה אני מחבב אותו, "אתה שונה." הוא אמר, "כולם אומרים את זה, מה עוד?" אמרתי שאצטרך לחשוב על זה. מה אני אומר לו?
  היו כנים, ספרו לו מה גרם לכם קודם לחבב אותו ולמה הוא שונה.
 • איך אני עונה "איך אני נראה?"
  בזהירות רבה! יש כאן אלף מלכודות להימנע. תמיד תגיד שהאדם השני נראה נהדר. הסתכל תחילה על התלבושת, ולא רק מבט משועמם; התעניין בקצרה אך עזה, גם אם לא היה אכפת לך פחות. אתה מוזמן להגיד מה אתה מרגיש. אם אתה חושב שאישה נראית סקסית, תגיד זאת. אבל נסה להיות ספציפי. תגיד שאתה אוהב את הצבעים, את הגזרה, את הנעליים, את החלק העליון, או את איך שהצעיף מוציא את עיניה. אבל רק אם אתה מתכוון לזה.
 • מה הדבר הכי מטורף בי?
  אף אחד לא יכול להגיד לך את הדבר הכי מטורף עליך בלי להכיר אותך אישית, אבל אני מהמר שחבריך יוכלו לתת לך תשובה.
 • מה אני אומר ל"מה האינטרס שלך לשמור אותי כחבר? "
  אמור משהו כמו "עבור החברים שלי, אני רוצה להיות שם בשבילם לא משנה מה יקרה, כי זה מה שחברים עושים, הם עומדים אחד ליד השני ועוזרים אחד לשני בבעיות שלהם."
 • מה אני אומר אם מישהו אומר לי "האם אתה אוהב את היחסים שלנו?"
  ענה בכנות, אבל אל תהיה קשוח מדי. אם אינכם אוהבים את הקשר, נסו לסיים אותו בנימה טובה. במקום לומר "אני לא אוהב את זה", אתה צריך להגיד משהו כמו "אני אוהב את זה אבל הלוואי ש- ____."
 • איך אני אומר לילד שאני לא אוהב אותו?
  רק להיות כנים, אבל דיפלומטיים. אם הוא הצהיר שהוא אוהב אותך, תן לו לדעת מה אתה מרגיש. אין צורך להרגיש אשם או רע כי אינך מחזיר לו את אהבתו. זהו תרחיש נפוץ. רק זכרו שהלב יודע מה הוא רוצה ושלא ניתן לכפות על אהבה.
 • מדוע אנשים שואלים לגבי אהבותיי ואהבתי?
  הם כנראה רק מנסים להכיר אותך טוב יותר ולראות אם לשניכם יש משהו במשותף.
 • מה עלי לומר כאשר בחור שואל אותי מה מיוחד בו?
  זו אותה שאלה בסיסית. רק תהיה כנה. ספר לו מהן התכונות הטובות ביותר שלו, מדוע הסכמת לצאת איתו וכו '.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail