איך מכינים צמיד גומי?

כדי ליצור צמיד רצועות גומי עם האצבעות, ראשית הניחו רצועה כתומה סביב האצבע האמצעית. ואז סובב אותו לדמות 8 והניח 1 מהלולאות על האצבע שלך. עוטפים 2 רצועות סגולות סביב הטבעת והאצבעות האמצעיות שלך, מעל הרצועה הכתומה. כעת משוך את לולאות הלהקה הכתומה על אצבעותיך כדי שיישארו באמצע הלהקות הסגולות. עוטפים עוד פס סגול סביב שתי האצבעות. לאחר מכן, קח את הלהקה הסגולה התחתונה ביותר מעל החלק העליון של האצבעות, כך שהיא תונח באמצע עם הלהקה הכתומה. המשך בתהליך זה עד שהצמיד שלך יהיה באורך הרצוי. רק וודא שיש לך 3 אלסטיות סביב האצבעות שלך בכל זמן נתון! כדי ללמוד כיצד ליצור צמיד גומי עם נול, המשך לקרוא!

מתחו רצועה אדומה מהסיכה האמצעית לסיכה החיצונית הימנית הקרובה ביותר
מתחו רצועה אדומה מהסיכה האמצעית לסיכה החיצונית הימנית הקרובה ביותר.

האם ראית את החברים שלך לובשים את צמידי הדגים של להקת הנול האלה? ובכן, עכשיו תוכלו ללמוד כיצד להכין את עצמכם בכמה צעדים פשוטים בלבד! למרות שתוכלו ללכת לחנות ולרכוש צמיד רצועות גומי, להכין לבד הרבה יותר זול. בין אם יש לך נול - הכלי המשמש לארוג את הלהקות - או סתם רוצה להשתמש בידיים שלך, כל מה שאתה צריך לעשות זה ללמוד את ההליך ואתה טוב ללכת!

שיטה 1 מתוך 2: יצירת צמיד עם נול

 1. 1
  הניח את הנול שלך למטה כשהחץ האדום פונה ממך. לאחר הנחת הנול שלך, הצדדים המעוקלים של הסיכות צריכים להיות פונים אליך. הפינים משמשים להחזקת הלהקות שלך בזמן שאתה מצמיד אותם.
  • רכשו ערכת נול מחנות יצירה או מספק מקוון.
 2. 2
  עוטפים פס אדום מהסיכה האמצעית הראשונה לסיכה החיצונית. הניחו את הלהקה סביב הסיכה האמצעית הקרובה אליכם. עכשיו, מתחו אותו החוצה אל הסיכה החיצונית הימנית הקרובה אליכם. לאחר מכן, דחף את הלהקה כלפי מטה כך שהיא עטופה היטב סביב כל סיכה.
  • בדוק שהלהקה שלך יוצרת קו אלכסוני שמצביע על ימין למעלה.
 3. 3
  חבר פס צהוב מהסיכה החיצונית הימנית לסיכה האמצעית הקרובה ביותר. עוטפים את הלהקה סביב הפין החיצוני הימני הקרוב ביותר אליך, שהוא זה שהלהקה האדומה האחרונה מחוברת אליו. כעת משוך אותו מעל הסיכה האמצעית שמאלה שהכי קרובה אליו.
  • לחץ על הלהקה כלפי מטה לאחר חיבור 2 הפינים.
 4. 4
  מתחו רצועה אדומה מהסיכה האמצעית לסיכה החיצונית הימנית הקרובה ביותר. חבר פס אדום לסיכה האמצעית שרק עטפת סביב את הלהקה הצהובה. כעת משוך אותו לסיכה החיצונית הקרובה ביותר בצד ימין.
  • בדוק שיש לך 2 פס אדום מקביל שמצביע ימינה.
  כדי ליצור צמיד רצועת גומי עם האצבעות
  כדי ליצור צמיד רצועת גומי עם האצבעות, ראשית הניחו רצועה כתומה סביב האצבע האמצעית.
 5. 5
  חבר את הסיכה החיצונית הימנית לסיכה האמצעית הקרובה ביותר עם פס צהוב. עטוף רצועה צהובה סביב הסיכה החיצונית הימנית אליה בדיוק חיברת את הלהקה האדומה האחרונה. לאחר מכן, משוך אותו מעל הסיכה האמצעית הקרובה ביותר משמאל.
  • לחץ כלפי מטה על הלהקה הצהובה לאחר שתסיים.
 6. 6
  המשך לצרף את הלהקות שלך בדוגמת זיגזג תוך כדי צבעים מתחלפים. הקפד לא לסובב את הלהקות בזמן שאתה מניח אותן על הסיכות. לאחר מכן, אמורה להיות לך שורה אנכית של 13 להקות בצבע אדום שמצביעות ימינה למעלה ו -12 להקות בצבע צהוב שמצביעות לצד שמאל למעלה.
  • בדוק שכל הלהקות לחוצות וללא פיתול.
 7. 7
  סובב את הנול כך שהחץ האדום יצביע אליך. לאחר הפיכת הנול, דפוס הלהקות האדומות והצהובות צריך להישאר זהה - הראשון שמצביע על ימין עליון והשני למעלה משמאל. אבל עכשיו הלהקות צריכות לכסות את שתי השורות השמאליות ביותר של סיכות אנכיות.
  • לחץ כלפי מטה על כל הגומיות שאינן עטופות היטב סביב הפינים.
 8. 8
  לולאה את הלהקה הצהובה על הסיכה האמצעית מעל הסיכה הקרובה ביותר בצד שמאל. התחל מהסיכה האמצעית, שהיא הקרובה ביותר אליך עם רצועה אדומה וצהובה. עכשיו השתמש בחלק האחורי של הוו שלך כדי למשוך את הלהקה האדומה בחזרה אליך. לאחר מכן, תפס את הלהקה הצהובה עם הוו שלך ומשוך אותה מעל הלהקה האדומה ומסביב לסיכה הקרובה ביותר שמאלה.
  • שימו לב כיצד הלהקה הצהובה יוצרת צורת דמעה.
  • החזק את הוו תמיד כשהצד הפתוח פונה ממך והשתמש בחלק השטוח כדי למשוך את הלהקות לאחור בזמן שאתה לולאה אותם.
 9. 9
  לולג את הלהקה האדומה על הסיכה השמאלית מעל הסיכה האמצעית של הארון מימין. מקם את הוו שלך בערוץ של הסיכה שעליך לולאה את הלהקה הצהובה. לחץ על הרצועה הצהובה והאדומה לאחור אליך באמצעות החלק השטוח של הקרס. עכשיו, תפס את הלהקה האדומה עם הוו, הרם אותה מעל הרצועה הצהובה, ולולף אותה מעל הסיכה האמצעית הקרובה ביותר מימין.
  • הטו את הוו קדימה והרימו אותו לאחר גלישת הלהקה האדומה כדי לשחרר אותו.
 10. 10
  המשך לולאה על הלהקות שלך עד שתעשה את כולם. חזור על תהליך הלולאה כדי לחבר את כל הלהקות שלך. תפס תמיד את הרצועה התחתונה של הסיכה, הרם אותה מעל הרצועה האחרונה שעטפת, ועוטף אותה על הסיכה האלכסונית הקרובה ביותר בכיוון המתאים.
  • ודא שכל הלולאות הצהובות נמצאות בצד שמאל וכל הלולאות האדומות בצד ימין.
  עוטפים את הלהקה סביב הפין החיצוני הימני הקרוב ביותר אליך
  עוטפים את הלהקה סביב הפין החיצוני הימני הקרוב ביותר אליך, שהוא זה שהלהקה האדומה האחרונה מחוברת אליו.
 11. 11
  הסר את הצמיד מהנול וחבר כל קצה חופשי בעזרת קליפ ג. החלק את ווך מטה דרך תעלת הסיכה האחרונה, אשר אמורה להיות הסיכה המרכזית העליונה. כעת, משוך את הלהקה לסיכה הקרובה ביותר בצד ימין ועוטף אותה סביבה. חבר את קליפ c שלך בצד ימין למעלה של האלסטי כשהצד הפתוח פונה אליך. לאחר מכן, הרם את הצמיד שלך מהנול. לבסוף, חבר כל קצה חופשי של הלהקה שלך עם קליפ c.
  • חזור על תהליך זה עבור כמה צמידים שתרצה!

שיטה 2 מתוך 2: הכנת צמיד עם האצבעות

 1. 1
  עטוף רצועה כתומה סביב הטבעת והאצבעות האמצעיות שלך. החזק שלך ביד הדומיננטית מולך עם שלך טבעת ואת האצבעות האמצעיות נמתח לכל אורכו. כעת, עטוף את הלהקה סביב שניהם כך שהיא תעבור אנכית ביניהם.
  • אם אתה משתמש ביד ימין, האצבעות שלך צריכות להצביע שמאלה. אם אתה משתמש ביד שמאל שלך, הם צריכים להצביע ימינה.
  • השתמש בכל צבעי הגומיות שאתה אוהב, אך הקפד לעקוב אחריהם לאורך כל תהליך האריגה!
 2. 2
  סובב צד אחד של הלהקה כדי ליצור 8. הניח את האצבע המורה של היד הלא דומיננטית שלך כנגד הלהקה הקרובה ביותר אליך ודחף אותה החוצה. כעת, סובב אותו 180 מעלות והנח אותו בחזרה על האצבע שלך.
  • לאחר סיבוב הלהקה, עליך להיות בעל רצועה בצורת 8 כאשר כל לולאה של 8 מחוברת לאצבע המורה והאצבעות האמצעיות שלך.
 3. 3
  עוטפים 2 רצועות סגולות סביב הטבעת והאצבעות האמצעיות. אם תרצה, החלף סגול לצבע אחר. הרחב את האצבעות האמצעיות והאצבעות של היד הדומיננטית שלך בצורה אופקית וכרוך את הרצועות סביבן כדי לחבר את האצבעות אנכית.
  • בדוק ששתי הלהקות הסגולות שלך הן הכי קרובות לקצות האצבעות שלך והכתום הכי קרוב ליד שלך.
 4. 4
  משוך את לולאות הלהקה הכתומה בצורת 8 מעל 2 הלהקות הסגולות. התחל על ידי הצבת האצבע שלך בלולאה התחתונה של הלהקה הכתומה בעזרת האצבע המורה שלך ומשוך אותה החוצה כדי להגדיל אותה. כעת, משוך אותו מעל האצבע המורה וכרך אותו סביב 2 הלהקות הסגולות. חזור על אותו פעולה עם הלולאה העליונה: משוך אותו מעל האצבע האמצעית ועוטף אותו סביב 2 הלהקות הסגולות.
  • בדוק שיש להקה אחת כתומה העטופה סביב 2 להקות סגולות.
 5. 5
  עוטפים עוד פס סגול לאורך קצות האצבעות. ודא שהלהקה הסגולה מחברת את האצבעות והאצבעות האמצעיות שלך בצורה אופקית. שמור את הלהקה הקרובה ביותר לקצות האצבעות והאצבעות האמצעיות שלך.
  • אל תסובב את האלסטי הזה לתבנית בצורת 8.
  והלוך אותה על הסיכה האמצעית הקרובה ביותר מימין
  כעת, תפס את הלהקה האדומה עם הוו, הרם אותה מעל הרצועה הצהובה, והלוך אותה על הסיכה האמצעית הקרובה ביותר מימין.
 6. 6
  משוך את לולאות הלהקה התחתונה מעל להקות שמעליה. התחל בלתפוס את הלולאה הנמוכה ביותר של הלהקה הקרובה לידך, מושך אותה מעל האצבע המורה, ועוטף אותה סביב כל שאר הלהקות. כעת, משוך את הלולאה העליונה מעל האצבע האמצעית שלך מעל ללהקות האחרות.
  • בדוק שיש לך 2 להקות עם לולאות בין האצבע המורה והאצבעות האמצעיות שלך - 1 כתום וסגול אחד.
 7. 7
  המשך בתהליך זה עד שיהיה לך צמיד באורך הנכון. אתה צריך להיות בעל 3 אלסטיות של צבע אחד סביב האצבעות שלך בכל זמן נתון, השתמש בזה כדי לקבוע מה יהיה הצבע הבא. לדוגמא, בשלב זה, עליך להיות בעל 3 להקות סגולות ופס אחד בכתום, כך ששתי האלסטיות הבאות צריכות להיות כתומות. המשך למשוך כל לולאה של הלהקה הנמוכה ביותר באצבעותיך, הכי קרוב לאצבעות האמצעיות והאצבעות שלך וכרוך את הלהקה מעל הלהקות האחרות שמעליה.
  • משוך מעת לעת את רצועותיך באצבעותיך וקרוב יותר לידך ככל שתתקדם.
 8. 8
  חבר את הקצוות החופשיים של הלהקה שלך בעזרת קליפ c. עטוף קליפ c סביב קצה חופשי אחד של הלהקה שלך. כעת, עטוף אותו סביב הקצה החופשי שנותר ולחץ אותו יחד.
  • אתה יכול גם לכופף מהדק סביב הקצוות החופשיים כדי לחבר אותם או לקשור כל קצה יחד עם חוט קטן.

דברים שתזדקק להם

 • נול (אופציונלי)
 • גומיות (אידיאלי 2 צבעים)

שאלות ותשובות

 • האם אוכל להשתמש בכל צבע שאני רוצה?
  כמובן! היו יצירתיים ותהנו. זה הצמיד שלך ואתה יכול לעצב אותו איך שתרצה.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail