איך מכינים צמידי קרסול?

להכנת צמיד קרסול, התחל על ידי מדידת הקרסול בעזרת סרט מדידה. לאחר מכן גזור 3 מחרוזות צבעוניות שונות שאורכן 15 סנטימטרים ממדידת הקרסול שלך. לאחר שחתכתם את החוטים, קשרו אותם בערך סנטימטר מהקצה כדי שיהיה לכם מקום להדק את הצמיד שלכם כשנגמר. שקול את קצה הקשר עם משקל נייר או מהדק אותו בקלסר או בלוח כדי לשמור עליו דומם. לאחר שאבטחת את המיתרים, החזק 2 מהם ישר, עטוף את המיתר השלישי סביבם וקשר אותו בעצמו. חזור על כך 10-15 פעמים עם אותו חוט. לאחר מכן, חזור על התהליך עם חוט בצבע שונה והחלף צבעים כל 10-15 קשר כדי ליצור תבנית. כשהדוגמה נמתחת מספיק כדי להתאים את הקרסול, קשר את הקצוות בקשר כפול וגזור את חוט השאריות כדי לסיים את הצמיד שלך. לטיפים נוספים, כולל אופן הכנת צמיד קרסול חרוזים, קראו הלאה!

כשצמיד הקרסול שלך ארוך מספיק
עכשיו, כשצמיד הקרסול שלך ארוך מספיק, קשר אותו סביב הקרסול שלך, או את הקרסול של האדם שאתה נותן לו.

צמידי קרסול מזכירים ימי קיץ חסרי דאגות, חצאיות פרחוניות ארוכות וריח דשא טרי. הם סמל של חברות ואביזר ייחודי להוסיף לכל בגד. קל להכין אותם בבית ויכולים להיות מתנות נהדרות לאהובים או לחברים. עם הכלים והיצירתיות הנכונים, תוכלו ליצור צמידי קרסוליים מדהימים תוך זמן קצר.

שיטה 1 מתוך 2: הכנת צמידי קרסול מדרגות מפותלות

 1. 1
  אסוף את החומרים שלך. כדי להכין את צמיד הקרסול שלך תצטרך חוט. אתה יכול להשתמש בצבע אחד, או במבחר. תזדקק לשלוש חוטים לצמיד הקרסול הזה. אתה יכול למצוא את המיתרים בחנויות יצירה. כשאתה בוחר את הצבעים, הקפד לבחור סט שמשמעותו משהו עבור האדם שאתה מכין לו את צמיד הקרסול או פשוט משתלב ביחד.
 2. 2
  מדוד את הקרסול. בעזרת סרט המדידה שלך, דבק סביב המקום בקרסול שבו אתה רוצה שצמיד הקרסול שלך יישב. לאחר מכן, הוסף 15 ס"מ (15,2 ס"מ) למדידה זו. זה נותן לך הרבה מקום לקשור את צמיד הקרסול. גזור כאן את החוט שלך.
 3. 3
  לקשור קשר. קושרים את שלושת החוטים שלכם יחד בקשר אחד בסוף. השאירו סנטימטר מעל הקשר כדי שתוכלו לקשור אותו שוב לאחר השלמת צמיד הקרסול.
 4. 4
  עוגן את המחרוזת שלך. השתמש בקלטת או בסיכת בטיחות כדי לעגן את החוט שלך. הצמדתו למשהו יציב תקל על העבודה הרבה יותר. אתה יכול לצרף אותו לכל דבר שיעצור אותו דומם.
  • רגל המכנסיים שלך
  • קלסר
  • השולחן
  • כרית
 5. 5
  התחל את גרם המדרגות שלך. כשהמחרוזות שלך מעוגנות, קשר בצד, אחז בשני מיתרים. החזק את אלה ישר וכרך את החוט השלישי שלך סביב שני אלה ומשוך אותו לקשר. תוכל לראות את הקשר בצד המיתר. באמצעות אותו חוט, חזור על שלב זה 10-15 פעמים.
  • הקפד להחזיק את שני המיתרים המרכזיים שלך כמה שיותר ישר וידוק. זה יקל על קשירת הקשרים מכיוון שזה ימנע מהם מדרגות המדרגות שלך.
  להכנת צמיד קרסול
  להכנת צמיד קרסול, התחל על ידי מדידת הקרסול עם סרט מדידה.
 6. 6
  החלף צבעים. פשוט קל לבחור את מחרוזת הצבעים הבאה שלך לאחר שתגיע לאורך הרצוי עבור הראשון. החזק את שני האחרים ישר והשתמש בצבע החדש שלך כדי לקשור סביבם קשר. חזור על כך למשך 10-15 קשר. המשך גרם מדרגות זה לאורך קרסולך.
  • אם אתה מבחין שקשר לא יושב כמו שצריך, אתה יכול לבטל אותו בקלות. עם זאת, זה נהיה קשה יותר ויותר מכיוון שגרם המדרגות שלך מתהדק ככל שאתה הולך; אז שימו לב ותפסו את הטעות מוקדם.
 7. 7
  בדוק את האורך. ברגע שיש לך כ -4 סנטימטרים נוספים של חוט, בדוק את אורך צמיד הקרסול שלך. אם זה עדיין לא מספיק זמן, המשך בגרם המדרגות שלך ובדוק שוב לאחר השלמת צבע.
 8. 8
  קושרים וגוזרים. עכשיו, כשצמיד הקרסול שלך ארוך מספיק, קשר אותו סביב הקרסול שלך, או את הקרסול של האדם שאתה נותן לו. השתמש בקשר חזק וחתוך את חוט העודף.

שיטה 2 מתוך 2: הכנת צמידי קרסול חרוזים

 1. 1
  מדוד את המחרוזת שלך. חתיכה אחת תהיה ככל הנראה חלשה מכדי להחזיק חרוזים, שימוש בשניים-שלושה חוטים יאריך את חיי צמיד הקרסול החרוזי שלך. גזור את החוט שלך באורך הקרסול.
 2. 2
  מצא את מרכז צמיד הקרסול שלך. עשה זאת על ידי לקיחת כל שלושת החלקים של החוט שלך וריווה אותם. עכשיו קפל אותם לשניים. סמן את הנקודה הזו בעט.
 3. 3
  השחיל את חרוז המרכז שלך. בחר איזה חרוז שאתה רוצה במרכז צמיד הקרסול שלך והחליק אותו על המיתר. הזז אותו למטה לנקודה שרק סימנת וקשור קשרים משני צידיו. זה עכשיו החרוז המרכזי שלך.
  • חרוזים יכולים לייצג את התלבושת, מצב הרוח או האישיות שלך. בחר חרוזים המעבירים את המסר הרצוי.
 4. 4
  השתמש בקיסם. על מנת להחליק את שאר החרוזים על צמיד הקרסול, קפל את חוטך על קיסם. זה יהיה דק מספיק כדי שהחרוזים שלך יתאימו, אבל חזק מספיק כדי למנוע מהחוט שלך להתפורר בקצוות.
  דבק סביב המקום בקרסול שבו אתה רוצה שצמיד הקרסול שלך יישב
  בעזרת סרט המדידה שלך, דבק סביב המקום בקרסול שבו אתה רוצה שצמיד הקרסול שלך יישב.
 5. 5
  מדוד 0.5" מהחרוז המרכזי שלך. השתמש במדידת הסרט שלך וסמן 0.5" הרחק מהחרוז המרכזי שלך לשני הכיוונים. קשר קשר במקום זה והחלק את החרוז הבא שלך על צמיד הקרסול שלך. קשר אותו שוב לאחר שהחרוז נמצא במקום.
 6. 6
  המשך ואגלי. המשך למדוד 0.5" מכל חרוז ומלא את צמיד הקרסול שלך בחרוזים המרווחים באופן שווה. הקפד לקשור כל אחד משני צידי החרוז כך שיישאר איפה שאתה רוצה אותם.
 7. 7
  בדוק את האורך. לאחר שחרזת את צמיד הקרסול שלך עד שנשאר כ -2" חוט בכל צד, בדוק את אורך הקרסול. אם אתה רוצה להוסיף אחד, או שאתה צריך להוריד אותו, עכשיו זה הזמן להתאמות אלה.
 8. 8
  השתמש בסוגר. עבור צמיד קרסול חרוזים, זה חכם להשתמש בסוגר מכיוון שהחרוזים כבדים יותר מאשר רק בחוט. סוגר לובסטר הוא הטוב ביותר עבור צמיד קרסול והוא נקשר בקלות לכל צד.
  • אתה לא בהכרח צריך להשתמש בסוגר, אבל זה מאריך את חיי צמיד הקרסול שלך אם אתה עושה זאת.

שאלות ותשובות

 • מה המחיר הטוב ביותר למכור צמיד שהכנתי מדבקת חוט נמתח?
  תלוי אם הצמיד שלך עשוי היטב ויחזיק יחד (וכמובן תלוי הלקוח), הסכום הטוב ביותר יהיה בסביבות 2,20 €
 • האם אוכל להשתמש בצמר במקום בחוט?
  יתכן וקשה למיתוג חרוזים על צמר, אך צמר יעבוד מצוין בשיטה הראשונה.
 • האם אוכל להשתמש ביותר משלושה מחרוזות בשיטה 1?
  כן, אתה יכול להשתמש בכמה שאתה רוצה. עם זאת, ככל שתוסיף יותר, כך צמיד הקרסול שלך יהיה עבה יותר.
 • כיצד אוכל למדוד את המיתר עבור פרק כף היד שלי?
  פשוט השתמשו בסרט מדידה. זה יכול להיות קצת קשה לעשות לבד, אז בקש ממישהו שיעזור, ואז עקוב אחר אותה תבנית.
 • כמה זמן לוקח תהליך זה?
  לא הרבה זמן, זה לקח לי בערך 20 דקות, אבל יש לי קרסוליים קטנים. זה יכול לקחת קצת יותר זמן אם הקרסוליים שלך גדולים יותר.
 • איך אני מצמיד את התפס?
  כדי להצמיד את התפס אתה פשוט קושר את קצה החוט שנותר לחישוק הקטן שבקצה התפס.
 • איך זה ייראה אם אשתמש רק בצבע אחד לחתיכות העץ של המיתר לשיטה הראשונה?
  זה אולי נראה קצת פשוט או משעמם, אבל זה עדיין ייראה נחמד.
שאלות ללא מענה
 • האם אוכל להשתמש בחוט ובמחט להכנת הצמידים בשיטה הראשונה?

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail