כיצד להגיש מועמדות לעבודה באופן אישי?

כדי להגיש מועמדות לעבודה באופן אישי, התחל בלבישת בגדים עסקיים מזדמנים, כגון חאקי וחולצה מכופתרת לגברים, או חצאית וחולצה לנשים. לאחר מכן, הקפד לקחת קורות חיים, מכתב מקדים ורשימת התייחסויות מקצועיות, יחד עם מדגם כתיבה או תיק עבודות, אם זה מתאים לתפקיד. כשאתה מגיע לאתר העבודה, מחייך ומציג את עצמך ואז מסביר מדוע אתה שם. נסו לשמור על יחסי הגומלין שלכם מנומסים, אך קצרים ונקודתיים, כדי שתתרשמו טוב עם האדם בדלפק הקבלה או באזור הקבלה. לקבלת טיפים ממבקר המאמנים שלנו בחיים כיצד להבין אם מעסיקים פוטנציאליים מקבלים בברכה פניות באופן אישי, המשך לקרוא!

אם התפקיד קובע שעליך להגיש מועמדות אישית בחנות או במשרד שלהם
אם התפקיד קובע שעליך להגיש מועמדות אישית בחנות או במשרד שלהם, מקובל לעשות זאת.

בראיון בשוק עבודה תחרותי יותר ויותר, אתה עלול להרגיש מתפתה פשוט לעצור על ידי חברה או עסק מקומי להשיל את קורות החיים שלך. אך זו יכולה להיות טקטיקה מאוד מסוכנת לשימוש והיא עלולה לפגוע בסיכויים שלך לנחות את העבודה. לימוד השיטות המומלצות לפנייה למשרות יגדיר אתכם להצלחה.

חלק 1 מתוך 3: קביעה אם עליכם להגיש מועמדות באופן אישי

 1. 1
  קרא בעיון את מודעת העבודה. בעולם הדיגיטלי של ימינו, הרוב המכריע של בקשות העבודה מתקבלות באופן מקוון. באופן דומה, פרסומת התפקיד המקבילה לתפקיד מתפרסמת בדרך כלל באתר האינטרנט של החברה, כמו גם באתר פרסומי דרושים פופולרי כמו Monster, אכן ו- Glassdoor (מלכ"רים נוטים להשתמש בדפיקות אידיאליסט והזדמנות).
  • בדוק תמיד את אתר האינטרנט של החברה כדי לוודא שהם עובדים כעת. בדרך כלל תוכל למצוא אלה המופיעים בכרטיסיות שכותרתו "קריירה" או "הזדמנויות תעסוקה". לא סתם לקפוץ לבית עסק אם אין פתיחת משרה.
  • עיין במודעת הדרושים למידע על הגשת מועמדות. אם התפקיד קובע כי עליך להגיש מועמדות אישית בחנות או במשרד שלהם, מקובל לעשות זאת.
  • אם במודעת הדרושים כתוב "אין שיחות", אפשר להניח שהם גם לא רוצים שתופיע באופן אישי אלא אם כן הם יבקשו ממך.
  • מעסיקים המקבלים בדרך כלל בקשות באופן אישי כוללים מסעדות, חנויות מכולת. ועסקים קמעונאיים אחרים. לעתים קרובות יש למעסיקים אלה צורך מיידי למלא ולכן הם להוטים לזרז את תהליך הגיוס. קבע באיזו שעה העסק הכי פחות עסוק כדי שמנהל יספיק לדבר איתך כשאתה נכנס.
 2. 2
  חפש סימן. עסקים מסוימים יפרסמו שלט בכניסה שלהם ובו "עזרה מבוקשת" או גרסה כלשהי לכך. אם אתה רואה שלט כזה, זה אינדיקציה ברורה שאתה יכול לברר לגבי תפקיד באופן אישי.
  • וודא שאתה נראה נוח ומלוטש כשאתה נכנס פנימה, גם אם אתה פשוט מתכנן לשאול על עבודה במקום להגיש קורות חיים או מכתב מקדים. יש שיער נקי ומוברש, נשימה רעננה ובגדים לא מקומטים.
  • אמנם אתה לא צריך ללבוש חליפה מלאה רק כדי לקבל יישום, אתה צריך להיראות משולב יחד. שקול ללבוש מכנסיים, חצאית ובלייזר עסקי וחולצה מכופתרת מכופתרת.
 3. 3
  אל תעצרו ללא הודעה מוקדמת. אם הגשתם מועמדות לעבודה, אתם עשויים לחשוב שזה יעניק לכם יתרון תחרותי לעצור בפועל במשרד. אולי אתה מאמין שזה יראה את העניין הכנה שלך בתפקיד. אך מנהל הגיוס יכול היה לראות בכך בקלות מעשה לא נוח או אפילו לא מכבד.
  • יש לזכור שכאשר מנהל גיוס צריך לסנן בין עשרות, אם לא מאות, בקשות לתפקיד אחד, הם מחפשים מועמדים שיוכלו למלא אחר הוראות ולכבד את מערכת הגיוס שלהם. שבירת הכללים שלהם תביא אותם ככל הנראה לזכור אותך מהסיבות הלא נכונות.
זה אינדיקציה ברורה שאתה יכול לברר לגבי תפקיד באופן אישי
אם אתה רואה שלט כזה, זה אינדיקציה ברורה שאתה יכול לברר לגבי תפקיד באופן אישי.

חלק 2 מתוך 3: הגשת מועמדות אישית

 1. 1
  תביא קורות חיים. עליך לספק את החומרים הנדרשים כדי להיחשב ברצינות בעת הגשת מועמדות לעבודה. מרבית המשרות ידרשו קורות חיים, שהם קטלוג של הניסיון המקצועי שלך, ומכתב מקדים, שהוא מכתב בו אתה מסביר את התעניינותך בתפקיד ומדוע אתה כשיר למלא אותו.
  • לקורות החיים, ציין את חוויית העבודה הרלוונטית שלך באופן כרונולוגי. כלול את שם המעסיק שלך, את שם התפקיד שלך ואת התאריכים שעבדת שם. כשאתה מתאר את חובותיך בכל מקום, השתמש בשפה פעילה כגון "נוצר", "הוצא להורג", "יעד שהושג," "תוכנן", "הופק" וכו 'לכל ערך בהיסטוריה שלך.
  • כלול את כישוריך הניתנים להעברה. אם אתם מגישים מועמדות לתחום בתחום או תחום חדש, התמקדו במיומנויות מניסיונכם הקודם שתוכלו לפנות לתפקיד זה. זה יכלול דברים כמו פתרון סכסוכים, שירות לקוחות, תקשורת מילולית וכתובה, מיומנויות לפתרון בעיות וכו '.
 2. 2
  תביא מכתב מקדים. מכתב נלווה הוא הזדמנות להודיע למעסיק שלכם יותר עליכם כאדם ומדוע אתם מעוניינים בחברה. זה לא צריך פשוט לשנות את כל הניסיון שלך המופיע בקורות החיים. השתמש בה כהזדמנות להפגין את אישיותך ואת כישורי הכתיבה המקצועית שלך. כמו כן, הסביר מדוע אתה מועמד טוב לתפקיד.
  • המכתב המקדים שלך צריך להיות רק אורך של עמוד ומאורגן בבירור. רוב הדוגמאות כוללות בערך 3 פסקאות, כאשר כל פיסקה מכסה נקודה עיקרית.
  • בפסקה הראשונה עליכם להציג את עצמכם ולהסביר לאיזו תפקיד אתם מבקשים. כלול משפט אחד או שני על האופן שבו אתה מתאים לחברה בדרך כלל.
  • בפסקאות השנייה והשלישית, עליכם לכלול דוגמה ספציפית לתקופה שהשגתם משהו בקריירה שלכם, שתתאים לכם היטב לדרישות התפקיד. ספק פרטים בדוגמאות שלך. ארגנתם סמינר בעבודה האחרונה שלכם? האם מצאת דרכים יצירתיות לעמוד במכסות שלך?
  • הקפד להודות לקורא על זמנו וכולל גם כל מידע ליצירת קשר, כגון דוא"ל או מספר טלפון.
 3. 3
  הביאו חומרים נוספים. אלה עשויים להשתנות בהתאם לדרישות העבודה, אך הם עשויים לכלול מדגם כתיבה או תיק עבודות יצירתי.
  • עליך לכלול גם רשימת הפניות או אפילו מכתבי המלצה אם הם מתבקשים.
  • שמור את המסמכים האלה בתיקיה או בתיק, כך שהם לא יתקמטו כשאתה נושא אותם איתך.
 4. 4
  תתלבש כראוי. אם אתה מוריד את קורות החיים ואת המכתב המקדים שלך, אתה רוצה להיראות מקצועי ומוכשר. למרות שאינך צריך להתלבש לראיון מלא (חליפה ועניבה), אתה צריך להיראות כאילו אתה יכול לייצג את החברה באופן מקצועי.
  • בגדי קז'ואל לעסקים כמו מכנסיים או חאקי וחולצת בלייזר וכפתור מכופתר יתאימו לגברים. נשים יכולות גם ללבוש מכנסי עסקים, חולצה מכופתרת או חולצה, חצאית עיפרון או שמלה מקצועית יותר.
  • וודאו שהנעלה שלכם גם מקצועית ומאופקת. השאר את נעלי הספורט בבית. נעלי שמלה שחורות או כהות עם עקב מתחת ל -8 ס"מ (7,6 ס"מ) הם המתאימים ביותר.
 5. 5
  להיות מנומס. כשנכנסים למשרד, חייכו והציגו את עצמכם בפני העוזר האדמיניסטרטיבי בדלפק הקבלה או באזור הקבלה. הסבירו כי ברצונכם להגיש את חומרי הבקשה שלכם לתפקיד. העוזר המינהלי עלול לקחת אלה ממך או שהוא יפנה אותך לאדם המתאים להגשת מסמכים אלה.
  • אל תהיה גס רוח או אל תדבר עם האדם בדלפק הקבלה. לעתים קרובות הבוס יבקש מפקיד הקבלה את התרשמותם מהמועמדים; אתה לא רוצה להתבלט מהסיבות הלא נכונות.
  עליך לספק את החומרים הנדרשים כדי להיחשב ברצינות בעת הגשת מועמדות לעבודה
  עליך לספק את החומרים הנדרשים כדי להיחשב ברצינות בעת הגשת מועמדות לעבודה.
 6. 6
  תהיה קצר. אל תבקש לערוך סיור במשרד או להיפגש עם הבוס הפוטנציאלי שלך. הדבר ייחשב כהטלה על העובדים במשרד.
  • באופן דומה, אל תטריד את המזכירה באשר למעמד בקשתך לאחר הגשתה. אם החברה רוצה לראיין אתכם, היא תפנה אליכם. אל תפנה אליהם.

חלק 3 מתוך 3: עריכת ראיונות הסברה

 1. 1
  שקול לבקש ראיון הסברה. אם יש עסק או ענף שתרצה לעבוד בו, אך אין פתחים עכשוויים, שקול לבקש ראיון הסברה.
  • ראיון הסברה הוא הזדמנות לדבר עם מישהו שאת מעריצה את הקריירה שלו. אולי הם עובדים בענף שאתה מעוניין לעבור אליו או אולי הם עובדים בחברת החלומות שלך.
  • זכרו כי הראיון ההסברתי אינו ראיון עבודה. זוהי הזדמנות עבורך לקבל ייעוץ ממישהו שאתה מעריץ, ללמוד עוד על מסלול הקריירה שלו, ולך להכניס את עצמך לרשת המקצועית שלהם.
 2. 2
  חפש ברשת שלך. אולי יש לך מישהו שתרצה לדבר איתו, אבל אם לא, אתה תמיד יכול להתחיל לחפש בתוך הרשת שלך. שקול אנשים שסיימו את לימודיהם בתיכון, במכללה או בבית הספר לתואר שני. באופן אוטומטי יהיה לך משהו במשותף עם אדם זה וסביר להניח שהוא ירצה לעזור לך.
  • בעוד שאתה יכול לחפש ספריות בוגרים מבית הספר שלך, אתה יכול גם לחפש אלומים באתרי רשת מקצועיים כמו LinkedIn.
  • אתה גם מבקש מחברים של חברים או אנשי קשר שעשויים להיות עמיתים אחרים לראיון הסברה.
 3. 3
  שאל כראוי. שלח דוא"ל או הודעת לינקדאין למרואיין ובקש ממנו לראיון הסברה. ספר להם שאתה מעוניין ללמוד עוד על עבודתם ועל מסלול הקריירה שלהם. אתה יכול להציע להוציא אותם לכוס קפה או לבקש לפגוש אותם במשרד שלהם.
  • זה עשוי להרגיש קצת מביך ליצור קשר עם מישהו שמעולם לא פגשת לפני כן, אך סביר להניח שהמרואיין שלך יחמיא לקבל בקשה כזו.
 4. 4
  בוא לראיון מוכן. למרות שראיון ההסברה הוא פגישה מקרית, אתה עדיין צריך להיות מוכן עם שאלות שונות. אתה יכול לשאול שאלה כגון, "כמה ניסיון יש לך בתחום?"
  • אם המרואיין שלך עובד בתפקיד מתקדם או מיוחד יותר במקצוע שלך, אתה עשוי לבקש מהם פרטים על דרכם לתפקיד זה או איזה סוג של אחריות הם לוקחים על עצמם שם.
  • הכנת שאלות מאפשרת למרואיין לדעת שאתה מכבד את זמנם ורוצה שזו תהיה שיחה פורייה.
  • שמור על הראיון קצר. עליכם לתקצב בין 20-30 דקות אלא אם כן המרואיין שלכם קובע זמן ארוך יותר.
  כדי להגיש מועמדות לעבודה באופן אישי
  כדי להגיש מועמדות לעבודה באופן אישי, התחל בלבוש בגדים עסקיים מזדמנים, כגון חאקי וחולצה מכופתרת לגברים, או חצאית וחולצה לנשים.
 5. 5
  תודה למרואיין שלך. לאחר הראיון שלך, הקפד לשלוח פתק תודה או דוא"ל למרואיין שלך. חשוב מאוד לתת למרואיין שלך שאתה יודע שאתה מעריך שהם לקחו זמן מחוץ ללוח הזמנים שלהם כדי לחלוק איתך את חוכמתם.
 6. 6
  שמור על קשר. ראיונות מידע מועילים במיוחד מכיוון שהם מאפשרים לך להרחיב את הרשת שלך. אם אתה רואה את המרואיין שלך באירוע בתעשייה או בכנס, הקפד לומר שלום ושמור על קשר.
  • והכי חשוב, כשתיפתח משרה בחברת החלומות שלך, כבר יהיה לך איש קשר.

שאלות ותשובות

 • אם כותבים מכתב בקשה, האם טוב לסכם את הפסקה האחרונה שלי בתודה מראש?
  "תודה מראש" הוא סיום סטנדרטי; הוא נמצא בשימוש נרחב באותיות, ואכן ניתן להשתמש בו גם כאן.
 • איך אוכל לקבל עבודה כברמן?
  הפנה תשומת לב להיבטים כמו ניסיון קודם, כישורים חברתיים גדולים, תובנה פסיכולוגית, כישורי חשבון טובים בראשך, להיות מסודר ונקי מאוד, דואג למראה שלך ולמראה הבר, נכונות ללמוד מיומנויות נוספות.
 • מה עלי לעשות אם אני רוצה להיות רופא?
  כדי להיות רופא, אתה נדרש לקבל תואר רפואי או דוקטורט. עבודת תואר ראשון צריכה להיעשות בתחום מדעי. לאחר לימודי הרפואה עליך להשלים תושבות ואז תידרש לקבל רישיון לעסוק ברפואה.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail