איך להתערבב עם זרים במסיבות?

זה יכול להיות קצת מאיים לדבר עם זרים במסיבה, אבל נסה להציג את עצמך בפני מישהו חדש ברגע שאתה יכול לשבור את הקרח. הסתכל מסביב לחדר ונסה למצוא מישהו שיושב או עומד לבד ואז גש אליו ואמר שלום. למשל, אתה יכול לומר, "היי, אני ג'ון. בן דודי הוא המארח, אבל אני לא מכיר אף אחד כאן! אני יכול לשבת איתך?" אם אתה יותר יוצא, אתה יכול גם לנסות לזהות את האדם הכי שוקק בחדר, ולעלות להציג את עצמך בפניהם! המשך לקרוא לקבלת טיפים ממבקרנו בנושא הצטרפות לקבוצה גדולה של אנשים!

כדי להתערבב עם אנשים זרים במסיבות
כדי להתערבב עם אנשים זרים במסיבות, התחל בקלות על ידי שיחה עם אדם יחיד או קבוצה קטנה.

כדי להתערבב עם אנשים זרים במסיבות, התחל בקלות על ידי שיחה עם אדם יחיד או קבוצה קטנה. הציג את עצמך בפני הזרים במסיבה ונהל איתם שיחה נעימה. חייכו ונהגו בביטחון. כשאתה מוכן, עבור לאדם אחר או לקבוצת אנשים אחרת.

חלק 1 מתוך 5: עריכת הקדמות

 1. 1
  הצג את עצמך. בחר חוגג צד וניגש אליהם. ספר להם מי אתה. אתה יכול, למשל, לומר "היי, אני מייק" ואז ללחוץ איתם ידיים. וודא שלחיצת היד שלך אינה רפויה מדי ולא קשה מדי.
 2. 2
  שתף מידע על אופן הגעתך למסיבה. אם אתה משתתף במסיבה במשרד, אתה יכול לומר, "אני עובד בחשבונאות." אם אתה משתתף במסיבה עם חבר, אתה יכול לומר, "באתי עם חבר שלי מייבן ואני לא מכיר אף אחד אחר כאן."
 3. 3
  בקש מחבר להכיר אותך. לא תמיד צריך להתערבב עם זרים במסיבות בלבד. אם אתה משתתף במסיבה כאורח, סמך על האדם שאיתו אתה משתתף כדי להציג בפניך אחרים. למשל, כשאתה והמלווה שלך מגיעים למסיבה והם מתחילים להתערבב עם אנשים שהם מכירים, עליהם לומר: "הרשה לי להציג את חברתי רג'ינאלד."

חלק 2 מתוך 5: בחירה עם מי לדבר

 1. 1
  מצא אנשים שנראים בודדים או המומים. אם אתה רואה מישהו לבד בפינה שמסתכל בטלפון שלו, אולי כדאי לו להתערבב אבל לא יודע בדיוק איך. גשו אליהם ושאלו כמה שאלות בכדי להביא לשיחה. למשל, אתה יכול לומר, " מסיבה נהדרת, נכון?" או "היי! האם אתה מכיר מישהו כאן?"
 2. 2
  שוחח עם קבוצות של שניים. אם אתה מוצא שני אנשים שמדברים ביחד, הם כנראה זוג רומנטי או רק שני אנשים אקראיים שהתחילו לדבר זה עם זה. בשני המקרים, קבוצות של שניים קלות להתערבב איתן. הצטרפו לשיחה שלהם או התחילו את השיחה בשאלה: "אז איך אתם מכירים זה את זה?"
 3. 3
  דברו עם חיי המסיבה. אדם זה מכיר כנראה רבים מהצדדים האחרים, ויכול לעזור לך להתערבב עם זרים על ידי היכרות עם אותם. הדיבורים עם חיי המסיבה קלים מכיוון שהם מוחצנים וישאו את רוב השיחה.
  • זהה את חיי המסיבה על ידי חיפוש תכונות אישיות מסוימות. חיי המסיבה מרבים לצחוק סוער ומושכים אליהם אנשים רבים. הם עשויים גם להיות בעלי יכולת סיפורים מתוחכמת המעניקה השראה או שעשוע לאחרים.
לא תמיד צריך להתערבב עם זרים במסיבות בלבד
לא תמיד צריך להתערבב עם זרים במסיבות בלבד.

חלק 3 מתוך 5: שיחה עם קבוצות גדולות יותר

 1. 1
  רחף סביב הפריפריה. גשו לקבוצה של שלושה אנשים ומעלה שמעורבים בשיחה. הסתובב בקצה החיצוני של הקבוצה והאזין למה שהם אומרים.
 2. 2
  שאל שאלה מרתקת. בזמן שמישהו מדבר על משהו שמעניין, בקש ממנו לפרט מעט. למשל, אם הדובר מספר סיפור על נסיעה במורד נהר המקונג, אתה עלול להפריע לשאלה כמו: "האם המים עמוקים?" או "האם הלכת עם קבוצה או היית לבד?"
  • השאלות הטובות ביותר יראו לדובר שאתה מעוניין במה שהוא אומר, ויאפשרו לו לדבר יותר על החוויה שלהן.
 3. 3
  חפש פתח לקפוץ אליו. אם מישהו בקבוצה משתף בסיפור שאתה יכול להתייחס אליו, או דן בחוויה הדומה לשלך, הקשב בקשב. לאחר שיסיימו, שתף את הרגשות שלך או ספר סיפור קשור.
  • למשל, אם מישהו מדבר על נסיעתו למגדל אייפל והיית שם גם אתה יכול לקפוץ פנימה באומרו, "אה, כן, הלכת לפסגה? הנוף מדהים."

חלק 4 מתוך 5: ביצוע שיחה

 1. 1
  לעסוק בשיחות חולין. לאחר שהצגת את עצמך, שאל על בן / בת הזוג שלך לשיחה. רוב האנשים אוהבים לדבר על עצמם, אז שאלו אותם על העבודה שלהם, על האינטרסים שלהם, או מה הם אוהבים לעשות בשביל הכיף. למשל, אתה עשוי לשאול, "אז מה אתה רוצה לעשות בימי החופש שלך?"
  • תפוס דברים משותפים לך. לדוגמא, אם מישהו מתכוון לראות סרט שאתה מעוניין לראות, קרא "אה כן, הסרט הזה נראה מעניין! גם אני רוצה לראות אותו!"
 2. 2
  להחמיא לאחרים. לאחר שהצגת את עצמך בפני מישהו במסיבה, תוכל לנסות להשתמש בחנופה כדי ליצור רגשות טובים בינך לבין האדם האחר. למשל, אתה יכול לומר, "וואו, אני אוהב את העגילים שלך," או "זו חליפה חדה. מאיפה השגת את זה?"
 3. 3
  דון בנושאים הרלוונטיים למסיבה. זה יכול להקיף מגוון נושאי שיחה שונים בהתאם לנסיבות המסיבה. למשל, אם אתה מתערבב עם זרים במסיבת ליל כל הקדושים, אתה יכול לומר, "וואו, אני אוהב את התחפושת שלך", או "אז, ספר לי על התחפושת שלך." אם אתה במסיבה לפתיחת תערוכה במוזיאון, שאל את בן / בת הזוג שלך לשיחה, "האם היית כאן בעבר?" או "האם אתה מכיר את האמן הזה?"
  • גם לדבר על האוכל או המקום בצורה חיובית מתאים.
 4. 4
  אפשר לשותפי השיחה שלך להגיב. שיחה טובה צריכה להיות חוויה של תן וקח. אל תשתולל בלי סוף. שתף את התחושות או הרעיונות שלך, ואז הרשה למישהו אחר לקפוץ פנימה. אם בן / בת הזוג שלך לא אמר דבר מזה זמן מה, שאל אותו שאלה או בקש את דעתם כדי להודיע לו שאתה מעוניין בדברים שיש להם לומר.
 5. 5
  הגיב כראוי. אם מישהו מספר בדיחה או סיפור גחמני או קליל, צחקו או הגיבו בתגובה קלילה לא פחות. זה יהפוך את השיחה למהנה לכל המעורבים.
 6. 6
  תן תשובות מפורטות. אם מישהו שואל אותך כיצד אתה מכיר את המארח, תוכל לענות בתשובה פשוטה כמו "אנחנו עובדים ביחד." במקום זאת, נסה לתבל את התשובות שלך בסיפור. למשל, אתה יכול לענות לאותה שאלה לגבי המארח באמירה, "פגשתי אותה ביום העבודה הראשון שלי. כל התמונות האלה של החזירים היו לה פרושות על השולחן האור והביטה בזהירות בכל אחת עם מגדיל זכוכית."
  • כלול פרטים מצחיקים או בלתי נשכחים בסיפור שלך. חייכו וצחקו כשמתאים.
 7. 7
  צא בחן. ישנן מספר דרכים לסיים שיחה. אתה יכול להצהיר על כוונתך לקבל עוד משקה או אוכל. אתה יכול גם לעשות תצפית כמו: "די חם כאן. אני חושב שאקבל אוויר צח," ואז לצאת מהשיחה.
  • לבסוף, תוכל לגרור מישהו אחר לשיחה כדי "להחליף" אותך. למשל, אתה יכול לומר, "שירלי, בוא לכאן ותקשיב למה שג'ינה אמרה על דבורים. זה באמת מרתק."
  • אין זמן נכון או לא נכון לסיים שיחה, אבל אם אתה משועמם או שמישהו מדחה את האוזן שלך, כדאי שתחשוב לעזוב.
  • אף אחד לא צריך לצפות שתמשיך בשיחה אחת או תישאר עם קבוצה אחת כל הערב. המטרה של מסיבה היא להתערבב ולהסתובב.
 8. 8
  לנוע. מינגלינג דורש להסתובב, לפגוש הרבה אנשים ולא להיתקע במקום אחד. לאחר יציאה משיחה אחת, מצא או התחל שיחה אחרת.
 9. 9
  הימנע מתגובות שליליות. כאשר אתה מתערבב עם זרים במסיבה, אל תבקר ביקורת על המארח, על האורחים האחרים או על המקום. זה יקבל תגובה רעה מאנשים רבים. בנוסף, מכיוון שאתה מדבר עם זר, אתה יכול לדבר עם קרוב משפחה או חבר קרוב של המארח, שעלול להיעלב עמוקות מההערות שלך.
  • מאותה סיבה, הימנעו מנושאים המתמקדים בכאב, חוסר מזל או טרגדיה.
  • רכילות או נושאים שנויים במחלוקת הם גם טאבו.
נסו לזכור את שמות הזרים שאיתם אתם מתערבבים כדי שתוכלו לפנות אליהם בשם אחר כך
נסו לזכור את שמות הזרים שאיתם אתם מתערבבים כדי שתוכלו לפנות אליהם בשם אחר כך.

חלק 5 מתוך 5: התאמת הגישה שלך

 1. 1
  תהנה. תיהנו ותחייכו במסיבה. גלה עניין בשיחות שאתה מנהל עם אחרים. אם אתה נהנה, גם אחרים יעשו, והזמן שאתה מבלה עם זרים יהיה הצלחה.
  • גם אם אינך מכיר אף אחד, היכנס לחדר עם חיוך כמו שאתה מכיר לפחות מחצית מהאנשים שם. רוב הסיכויים שתקבלו חיוכים בתמורה.
 2. 2
  לדבר ולפעול בביטחון. כשמתערבבים עם זרים במסיבה, כיכר כתפיים, הסתכל לאנשים בעיניים וחייך כשאתה מציג את עצמך. דבר בטון רגוע ומדוד. אל תמהר למשפטים ושמור על הקול שלך בעוצמה טבעית.
 3. 3
  תחשוב על המפלגה כעל אזור נטול שיפוט. כאשר אתה מתערבב עם זרים במסיבה, זכור שאתה לא תחת מיקרוסקופ. הימנע מחשיבה של מחשבות שליליות כגון, "כולם לומדים כל צעד שלי. אם אני אומר או אעשה את הדבר הלא נכון, ילעגו אותי ויונחו." במקום זאת, זכור את הדברים הבאים:
  • סביר להניח שאנשים רבים אחרים נמצאים באותו מצב שאתה נמצא בו.
  • גם אם אתה אומר משהו למישהו שאתה מרגיש נבוך ממנו, זכור שלא סביר שתיתקל באותו אדם שוב.
  • מסיבה היא מקום להירגע. כללים חברתיים אינם מחמירים במסיבות כמו במקומות אחרים, כמו עבודה או לימודים. חשוב על הזרים שאתה פוגש שם כחברים ובני גילך.
ויכול לעזור לך להתערבב עם זרים על ידי היכרות עם אותם
אדם זה מכיר כנראה רבים מהצדדים האחרים, ויכול לעזור לך להתערבב עם זרים על ידי היכרות עם אותם.

טיפים

 • להיות מאזין טוב. שימו לב כשאחרים מדברים, והם ישלבו אתכם בשיחה.
 • להתלבש לפי האירוע.
 • נסו לזכור את שמות הזרים שאיתם אתם מתערבבים כדי שתוכלו לפנות אליהם בשם אחר כך.
 • פשוט תהיה עצמך. אנשים אחרים אוהבים את זה יותר טוב כשאתה לא מתנהג מוזר ומגדף. היו נוחים והראו להם מי אתם באמת.

שאלות ותשובות

 • כיצד אוכל למצוא חבר לעט?
  אם אתה לומד שפה בבית הספר, אתה יכול לשאול את המורה לשפה שלך אם הם יכולים למצוא לך חבר לעט. עשיתי את זה וזה עבד.
 • בסך הכל זה נראה מלחיץ מאוד, האם מישהו באמת נהנה מהעשייה החברתית הזו?
  המפתח להנאה ממסיבה הוא ללכת עם הזרם ולא לקבל ציפיות ספציפיות. באמת, מיליוני אנשים נהנים ממסיבות מכל הסוגים ברחבי העולם. כן, אלפי אנשים משקרים עד כמה נהנו ממפגשים חברתיים, במיוחד בפלטפורמות מדיה חברתית, אך רבים הולכים בחוסר רצון למסיבה ובסופו של דבר נהנים. אם שכנעתם את עצמכם שלא תיהנו ממסיבה, לא. אם אתה באמת לא רוצה ללכת לאף מסיבה, פשוט אל תלך. לא ללכת טוב יותר מללכת ולהיות פופר המפלגה.
 • איך אוכל להתערבב עם אחרים?
  תוכלו לעבד כמה נושאי שיחה לפני היציאה לאירוע חברתי. החליטו מראש כמה זמן תבלו עם כל אדם לפני שתעברו לאדם הבא. מתכננים לדבר עם 3-5 אנשים חדשים לפחות. בדרך זו אתה לא אמור להיגמר לנושאים ותוכל להשתמש בחלק מאותו החומר.
 • איך הופכים לחיי המסיבה?
  התעניין בכל הסובבים אותך. אל תקבע רק אדם אחד או שניים. נניח שאתה יכול למצוא משהו מעניין בכולם. אחרים ישימו לב שאתה נראה מעוניין בהם באמת. היו מוכנים לדבר על עצמכם, לצחוק על עצמכם ולשתף כמה סיפורים. הקפידו לשאול אחרים על עצמם ולא רק לדבר עליכם. תחייך הרבה!
 • איך אוכל להימנע משיחות חולין?
  קצת שיחות חולין זה בסדר. אתה יכול בקלות לקחת משהו חשוב יותר מאיזו שיחת חולין ראשונית. לדוגמא, אם אתה מדבר לראשונה על מזג האוויר, תוכל לשאול: "מה אתה אוהב לעשות בימי גשם?" זה יכול להוביל אתכם להכיר זה את זה.
 • מה זה שיחת חולין במיומנויות תקשורת?
  שיחות חולין נחשבות בדרך כלל כהצהרות כלליות או שאלות שאינן דורשות שום סיכון שיתופי אישי. זה כולל דברים כמו מזג האוויר, השעה ושאלה מאיפה מישהו. המטרה של שיחות חולין היא לאו דווקא להכיר מישהו ברמה עמוקה יותר.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail