איך להעיר את הסופר שבך?

צפה בסרט היסטורי וכתוב כמה סיפורים שעניינו אותך בתוכו
בלילה שלפני "יום ההשראה" שלך, צפה בסרט היסטורי וכתוב כמה סיפורים שעניינו אותך בתוכו.

האם אי פעם זכית לקנאה בצורה יוצאת דופן בקריאת ספר שהפך פופולרי במיוחד ועם המשך הקריאה התלהב, והפך לאדום? תן לי לנחש - ידעת שאתה יכול לכתוב טוב יותר, נכון? כמה נכון! אבל הבעיה היא שאין לך מושג על מה לכתוב. כלשהו.

צעדים

 1. 1
  בלילה שלפני "יום ההשראה" שלך, צפה בסרט היסטורי וכתוב כמה סיפורים שעניינו אותך בתוכו. חקרו את כל הסיפורים הללו ובחרו את המעניין ביותר וכתבו את נקודות המפתח ביומן שלכם.
 2. 2
  שיהיה לך יום נעים ולא כתוב.
 3. 3
  למחרת, על דף נייר, רשום מה מטריד כרגע ו / או דברים שאתה צריך לזכור לעשות. עכשיו תשכח אותם. כל אחד מהם. משוגע כמו שזה נראה, זה די קריטי להיכנס לאווירת הכתיבה.
 4. 4
  צא החוצה, או פתח את חלוןך לרווחה. אני אוהב לחשוב שאוויר צח מביא רעיונות טריים; אוויר ישן לרעיונות לא כל כך טריים.
 5. 5
  הפעל את המוסיקה האהובה עליך, אפילו כשהחלון פתוח. או האזן ל- iPod או ל- Walkman או אפילו לרדיו נייד אם אתה קצת ביישן. אבל הפני אותו למוזיקה שגורמת לך להרגיש מועצמת.
  אני אוהב לחשוב שאוויר צח מביא רעיונות טריים
  אני אוהב לחשוב שאוויר צח מביא רעיונות טריים; אוויר ישן לרעיונות לא כל כך טריים.
 6. 6
  לרגע, נקה את דעתך מהכל ותיהנה מהאוויר הצח.
 7. 7
  כעת החליטו אם ברצונכם לכתוב סיפור על האדם בחשבון שבחרתם בסביבה ההיסטורית המקורית שלו, בסביבה מודרנית, בסביבה פנטסטית או בכל מסגרת אחרת שתבחרו. אבל מנקודה זו ואילך, הסיפור שבחרת יהווה בסיס לכל הרומן / נובלה / הסיפור הקצר שלך. (אל תהסס לשנות זאת, אם אתה חושב שאחר יתאים יותר.)
 8. 8
  עכשיו, במחברת, הכינו רשימה של דמויות אפשריות. נסה להשתמש בדמויות בכתביך הקודמות שהיו מעניינות, אך סיפוריהן מעולם לא צלחו. אבל אל תהפוך אותם לדמויות מרכזיות. אל תהסס לשאול את האישיות הכללית של דמות שמאוד אהבתם מספר שאינו שלך, אך שיעורי הבית שלך הם, לעומת זאת, לתת להם את מגע הקסם שלך. ייתכן שתרצה לעשות זאת על ידי כך שיש להם כמה תכונות נוספות: על כל פגם שיש להם, הם חייבים להיות בעלי כוח. זה נכון לכל אדם שתפגוש אי פעם!
 9. 9
  הוסף את עלילות המשנה שלך, רבות מהן. כדאי לקרוא את שייקספיר קטן, במיוחד את הקומדיות שלו, או לפחות לצפות בסרט המבוסס על אחת ההצגות שלו כדי ללמוד מהי עלילת משנה נהדרת.
 10. 10
  תן לזה את הסגנון שלך באופן כללי. אני מקווה שאתה כותב את כל הרעיונות שלך בכמה עמודים מאורגנים ביומן שלך.
 11. 11
  עכשיו חזור וחצה את כל עלילות המשנה, הדמויות והנגיעות האישיות שלדעתך לא יהפכו את הסיפור לטוב. שים את הרעיונות ששרדו יחד ב"קולאז '"של רעיונות טובים, יחד עם כמה ציטוטים רבי עוצמה מספרים טובים שקראת, וסיכום סיפורך ההיסטורי. הפוך אותו לקריא, מכיוון שזו תהיה נקודת ההתייחסות שלך מעתה ואילך.
 12. 12
  אל תהסס להקדיש כמה שניות / דקות / שעות לחלום בהקיץ על הסיפור שלך. אל תשכח לרשום את הרעיונות הנהדרים שאתה מקבל בכך!
 13. 13
  התחל לכתוב את הסיפור שלך באמצעות הרעיונות שלך כמשהו להנחות אותך בזמן שאתה כותב. הניחו מינימום עמודים שעליכם לכתוב מדי יום. החליטו לא לשנות את העלילה באמצע הדרך, במקום לשנות אותה במהלך התיקון.
הסיפור שבחרת יהווה בסיס לכל הרומן / נובלה / הסיפור הקצר שלך
אבל מנקודה זו ואילך, הסיפור שבחרת יהווה בסיס לכל הרומן / נובלה / הסיפור הקצר שלך.

טיפים

 • אתם מוזמנים לצאת ולקנות מצלמה דקה לכיס. ההשראה הטובה ביותר היא לצלם תמונה יפה או מעניינת ולהסתכל עליה אחר כך וליצור ממנה סיפור.
 • "שיעורי הבית" המתמשכים של הכותב הם לבחון את הבלתי צפוי, המוערך, הבלתי נראה, או בקושי הבחין בו ולהשתמש בו לטובתם ליצור סיפור.
 • אם ברצונך לקבל ייעוץ לכתיבה חזרה לארץ, קרא ספרי הדרכה לתסריטאות.
 • מבוגרים, נסו לקרוא סיפורי נוער.
 • בני נוער, נסו לקרוא סיפורי מבוגרים.
 • כמה מחברים מפורסמים אוהבים לכתוב את הסיום קודם לפני הסיפור כולו. בדרך זו, יש פחות סיכוי לרדת מעלילה.

אזהרות

 • כתיבה יכולה להיות סוחפת באופן מסוכן. הקדישו זמן רב לקבלת השראה לסיפור שלכם!

דברים שתזדקק להם

 • מחברת
 • נכונות לכתוב
 • כלי כתיבה נחמד; סופר תמיד אוהב את שלהם לאורך זמן!
 • משהו לכתוב עליו. זה יכול להיות מחברת קטנה, אפליקציית ההערות של הטלפון שלך, ה- iPod Touch שלך או כל דבר אחר שיכול לרשום דברים שמתאימים לכיס שלך כדי להקליט רעיונות נהדרים.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail