איך להקליד הפוך?

כדי להקליד הפוך, אתה יכול להשתמש בגוגל כדי למצוא אתר כדי להפוך, להפוך ולהפוך טקסט הפוך. לאחר מכן תוכל להעתיק ולהדביק טקסט זה באתרי מדיה חברתית כמו טוויטר, פייסבוק או בכל מקום עם שדה להזנת טקסט! לחלופין, אם אתה רוצה אתגר הקלדה כדי לחדד את כישוריך, הפוך את מקלדת QWERTY הרגילה שלך הפוכה כדי לתרגל שימוש במוחך בדרך חדשה. המשך לקרוא כדי לקבל טיפים באילו אצבעות להשתמש באילו מקשים בתצורת המקלדת החדשה הזו!

כדי להקליד הפוך
כדי להקליד הפוך, אתה יכול להשתמש בגוגל כדי למצוא אתר כדי להפוך, להפוך ולהפוך טקסט הפוך.

רצית פעם להקליד הפוך? אחורה, הפוך, והתהפך? כל הדברים האלה אפשריים עם פלאי הטכנולוגיה וקצת פיגמנט פיזי. כך.

שיטה 1 מתוך 2: אתגר קריאה

 1. 1
  חפש באינטרנט "הקלד הפוך ". למרבה הצער, אל תבחר בעמוד זה לחזור אליו. אתה צריך למצוא רשימה של מחוללי גופן שיכולים לעשות דברים מטורפים בכל מה שתחליט להזין.
  • Typeupsidedown.com, upsidedowntext.com, ו Branah.com/upsidedown כול גנרטורים הטובים להציע (התהפך ו התהפך ואת יכולת ציוץ מה שאתה כותב).
 2. 2
  בחר אתר ש"יתרגם "את הכתיבה שלך לטקסט הפוך. הקלד משם! העולם שלך. או ליתר דיוק, ˙ɹǝʇsʎo ɹnoʎ sı plɹoʍ ǝɥʇ
  • זכרו, מכיוון שהוא הפוך, עליכם לקרוא מימין לשמאל. וחשבת שזה פשוט יהיה כל הכיף והמשחקים.
 3. 3
  השתמש בטקסט שלך. עכשיו שיש לך את האנקדוטה המטורפת הזו לרשותך, מה אתה מתכוון לעשות עם זה? לגרום לחברים שלך להשקיע עוד יותר זמן בפייסבוק בפענוח הקוד שלך? לכתוב מאמרי מדריך מגוחכים? להיות יצירתי.
  • אם אתה עושה את זה יותר מדי, אתה עלול בסופו של דבר לתת לעצמך כאב ראש. וגם כל הסובבים אותך. לא כל הקהלים יתכוונו לאתגר כזה. השתמש בכלי החדש שלך במשורה.
כשאתה מקליד הפוך מעל המחשב
כשאתה מקליד הפוך מעל המחשב, הטקסט קשה לא פחות לקריאה.

שיטה 2 מתוך 2: אתגר הקלדה

 1. 1
  קנו מקלדת אלחוטית. אתה יכול להשיג אחד הגון בסביבות 15 €, ונחמד באמת בסביבות 37 €. עשה מחקר השוואתי באינטרנט כדי למצוא אחד שמדבר אליך.
  • בסדר, בסדר, אתה צודק. מקלדת אלחוטית לא הכרחי לחלוטין. אבל כשזה אלחוטי, זה הרבה יותר קל...
 2. 2
  הפוך אותו סביב. האתרים האלה "הופכים את המוח שלך למהיר יותר" אין עליהם כלום. QWERTY? לא תודה. זה מיועד לפלביאים. ⅄┴ɹƎMQ הוא מה שאצבעותיך פועלות עליו עכשיו (או, למעשה, u all'˙ /). עכשיו המספרים כפופים לאגודלים שלך וסרגל הרווח מאויש באצבעות המורה שלך. להסתכל על המקלדת כמו שאדם ממוצע פשוט פשוט מוזר.
  • הטקסט יישאר רגיל על המסך. עבור שיטה זו, קריאה אינה העבודה שתעשה - פשוט תצטרך לתכנת את הידיים מחדש. הקלדת 90 WPM... אבל עכשיו אתה מקליד 5 WPM. האתגר הוארך!
 3. 3
  תרגול. זה הולך להיות מאוד מאוד קשה, במיוחד אם אתה מקליד במשך שנים ויכול לעשות זאת בלי להסתכל על המקשים. עכשיו לא רק שהמוח שלך לא יידע איפה לשים את האצבעות, אבל המחשבות שלך על מה לכתוב כנראה פשוט יפסיקו. אתה תשב שם, מקלדת הפוכה בידיים שלך והדבר היחיד שירוץ על מוחך המום הוא, "איך זה יועיל לי אי פעם?!" להרגע. תמשיך ללכת. אתה תשתפר.
  • בעוד מספר שבועות תוכל להתמודד עם מחשב מכל זווית שהיא. ברגע שאתה מקבל טוב, נסה לתקוף שולחן עבודה עומד ומאחור. לקבלת אתגר אמיתי, השתמש באחד מאותם תיבות-ות ישנות; המסכים השטוחים הופכים את זה לקל מדי.
 4. 4
  הראה את כישוריך. אל תספר לאף אחד על בונה קורות החיים החדש שעבדת עליו. ואז, קפיץ אותם עליהם. תמרו לחבר שלכם שתוכלו להקליד את מונולוג הפתיחה לרומיאו ויוליה של שייקספיר הפוך לפני שהם בכלל יכולים לדקלם אותו. האם אתה יכול לעשות זאת בעיניים עצומות?
  • ספר להם ששלטת באמנות להתנתק ממוחך ממגבלות המציאות ותוכל לצלם כל תמונה בראשך ולהעיף אותה סביב. כאשר אתה מתחיל להקליד, אתה רואה את המקלדת כרגיל. בום. מאיזה חומר עשוי להיות עשוי הכן שלך?

טיפים

 • השימוש בגנרטורים הוא הרבה יותר קל מאשר להקליד בפועל.
 • כשאתה מקליד הפוך מעל המחשב, הטקסט קשה לא פחות לקריאה.

אזהרות

 • אם אתה לומד בהצלחה כיצד להקליד בפועל, זה יכול להיות קשה מאוד ללמוד מחדש את הדרך הרגילה. היזהר לפני שאתה לוקח את הקפיצה.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail