איך לקנות את אופני העפר הראשונים שלך?

אם יש לך ניסיון ברכיבה על אופני עפר ואינך רוצה לקנות אופני עפר לשחק
אם יש לך ניסיון ברכיבה על אופני עפר ואינך רוצה לקנות אופני עפר לשחק, אתה יכול לקנות סוג אחר של אופניים.

קניית אופני העפר הראשונים שלך יכולה להיראות כמשימה מרתיעה. ישנם כל כך הרבה סוגים שונים של אופני עפר שם בחוץ וזה יכול להיות קשה לבחור את המתאים לך. אל תילחץ, אתה יכול להשיג את האופניים הראשונים שלך במחיר טוב על ידי מציאת האופניים הטובים ביותר עבורך, היכן למצוא סוג זה של אופניים וכיצד לנהל משא ומתן על מחיר טוב.

שיטה 1 מתוך 3: בחירת אופני העפר המתאימים לך

 1. 1
  קנו אופני עפר משומשים אם אתם רוצים לחסוך כסף. אין שום דבר רע לקנות אופני עפר משומשים לאופני העפר הראשונים שלך. אופניים משומשים זולים בהרבה מאופניים חדשים וניתן לקנות במחיר של בין 370 € ל- 1490 € עדיף לקנות אופני עפר משומשים החל מכיוון שתוכל להחליט לוותר על הספורט זמן קצר לאחר תחילתו. אתה לא רוצה אופני עפר חדשים שהוצאת הרבה כסף על איסוף אבק במוסך שלך.
  • זכרו שאם אופניים משומשים נשברים, יש לכם מעט מאוד סיכוי להחזר אם קניתם אותם באיביי או בקרייגסליסט.
  • הוצאות פחות יכולות לעתים קרובות לעלות יותר בעתיד. אם אתה מוצא 2 מאותו האופניים בדיוק ב -2 מחירים שונים באינטרנט והזול יותר מוכה יותר, כדאי לשקול לקנות את האופניים היקרים יותר. אתה יכול להשקיע הרבה יותר כסף בתיקון האופניים הזולים, החבוטים יותר, לעומת האופניים היקרים יותר במצב טוב.
 2. 2
  רכשו אופני עפר חדשים אם אתם רוצים משהו שיימשך זמן רב. בדרך כלל לאופניים חדשים תוחלת חיים ארוכה בהרבה מאופניים משומשים. אם אתה מתחיל רק לרכוב על אופני עפר, ייתכן שתרצה אופני עפר חדשים כך שיימשך לך כמה שנים. אם אופניים חדשים נשברים, אתה יכול להחזיר אותם לחנות והם יכולים לתקן או להחליף אותם.
  • אופני עפר חדשים יכולים לעלות בין 1490 € ומעלה, תלוי באיכות האופניים שאתה מחפש. האופניים הטובים ביותר בשוק עולים בין 5220 € ל -5970 € רוב האופניים בטווח של 1490 € עד 2240 € יהיו מושלמים לכל סוגי הרוכבים ולא כדאי לשלם הרבה יותר מזה עבור האופניים הראשונים שלך.
 3. 3
  חפשו אופני עפר משחקים מכיוון שהם מיועדים למתחילים. אופני עפר מגיעים במגוון סוגים וגדלים. מכיוון שאתה מתחיל רק, אופני משחק יהיו אידיאליים כאופני העפר הראשונים שלך. אל תיעלב מהמילה "שחק" כאן. אם מעולם לא החזקת או רכבת על אופני עפר לפני כן, זה רעיון רע להתחיל עם אחד האופניים המהירים ביותר בשוק. אופני משחק מיועדים למתחילים.
  • אופני משחק הם בעלי עמידות גבוהה ונמוכים בתחזוקה, מה שאומר שהם מושלמים למתחילים. תוכלו להתמקד בלימוד רכיבה ושליטה על האופניים.
  • אם יש לך ניסיון ברכיבה על אופני עפר ואינך רוצה לקנות אופני עפר משחקים, אתה יכול לקנות סוג אחר של אופניים. אופני שביל הם הסוג הנפוץ ביותר של אופני עפר. אופניים אלה מיועדים לרכיבה על שטח קשה. אופני מוטוקרוס בנויים למהירות, אופני עפר סיבולת מיוצרים לנסיעות למרחקים ארוכים, ואפשר לנהוג באופני רחוב בכבישים או בשטח מחוספס.
  אין שום דבר רע לקנות אופני עפר משומשים לאופני העפר הראשונים שלך
  אין שום דבר רע לקנות אופני עפר משומשים לאופני העפר הראשונים שלך.
 4. 4
  קחו בחשבון את הגובה שלכם בבחירת אופני עפר. גובה הוא היבט חשוב בבחירת אופני העפר שלך. אם אתה גדול מדי בשביל האופניים, אתה תהיה צפוף כשאתה רוכב עליו וסביר יותר שתעבור תאונה. אם אתה קטן מדי, לא תהיה לך שליטה רבה כל כך, וסביר יותר שתעבור תאונה.
  • באופן כללי, מושב אופני העפר צריך להיות חצי מגובהך. אם אתה 6 מטר (1,8 מ '), המושב צריך להיות גובה 3 מטר (0,91 מ').
  • כשאתה יושב על האופניים, אתה אמור להיות מסוגל לגעת ברצפה עם האצבעות וכדורי הרגליים. אתה לא אמור להיות מסוגל לשתול את העקב. אם אתה יושב על אופניים ויכול לגעת ברצפה רק עם הבהונות וכדורי הרגליים, האופניים הם בגודל הנכון.

שיטה 2 מתוך 3: קניות של אופני עפר

 1. 1
  קנו באינטרנט אם אתם רוצים אופני עפר משומשים. המקום הטוב ביותר למצוא אופני עפר זולים ומשומשים הוא באינטרנט. בקר בשווקים מקוונים וחפש את הדגם וסוג אופני העפר שאתה רוצה. אתה יכול גם להעיף מבט במכירות פומביות בעבר כדי לראות מה המחיר הולך לסוג האופניים שאתה רוצה.
  • אתרים כמו eBay ו- Craigslist הם בדרך כלל המקום הטוב ביותר לקנות אופני עפר באופן מקוון. CycleTrader הוא אתר טוב נוסף שכן הם מתמחים באופני עפר משומשים.
  • אם אתה קונה מ- eBay, ככל הנראה אופני העפר יישלחו אליך על ידי המוכר. אם אתה קונה באתר כמו קרייגסליסט, אם אתה גר ליד המוכר אתה יכול לתאם פגישה. אם לא, כנראה שהמוכר יצטרך לשלוח אותו.
 2. 2
  קנו בחנות אם אתם מחפשים אופני עפר חדשים. אם אתה קונה אופני עפר חדשים לגמרי, אתה רוצה לקנות מסוכנות או מוכר לגיטימי. אם האופניים שלך נשברים, אתה לא יכול לבקש ממישהו בקרייגסליסט החזר כספי. סוכנויות סוכנות יספקו לכם קבלות או התחייבויות, כך שאם משהו ישתבש, תוכלו לסדר את זה בחנות.
 3. 3
  השווה מחירים וקנה אופניים לפני שאתה מבצע רכישה. לאחר שזיהיתם את סוג הדגם של אופני העפר שאתם רוצים, דאגו להסתכל סביב באתרים שונים ובחנויות לפני שאתם קונים. אין תחושה גרועה יותר מאשר לקנות את אופני העפר שלך ואז למצוא מחיר זול בהרבה עבור אותם אופניים מאוחר יותר.
  • זה יכול להיות זול יותר לקנות אופני עפר מחנות מקומית מאשר לקנות באינטרנט. אם האופניים שאתה קונה באינטרנט נמצאים בצד השני של אירופה, זה יכול לעלות לך הרבה יותר כסף כדי לקבל את האופניים.
 4. 4
  שב על אופני עפר כדי לבדוק את גודלם אם אתה קונה באופן אישי. אתה יכול לעשות את כל המחקרים שאתה רוצה, אבל שום דבר לא יגיד לך יותר על אופניים שמתאימים לך מאשר כאשר אתה יושב עליהם. ברגע אתה יכול לדעת אם האופניים גבוהים מדי או קטנים מדי, האם הכידון נמצא במרחק הנכון והאם אתה אוהב את התחושה הכללית של האופניים.
  • לסוכנויות בדרך כלל לא תהיה שום בעיה שאתה יושב על האופניים.
  • אם אתה קונה את האופניים המשומשים והבעלים אומר שאתה לא יכול לשבת על האופניים, קח את זה כתמרור אזהרה שיש משהו שהמוכר מסתיר באופניים.
  ככל הנראה אופני העפר יישלחו אליך על ידי המוכר
  אם אתה קונה מ- eBay, ככל הנראה אופני העפר יישלחו אליך על ידי המוכר.
 5. 5
  הכינו מראש רשימת שאלות לשאול על אופני העפר. אם אתה קונה בסוכנות, איש המכירות שם צריך להיות מומחה לאופניים בחנות ואמור להיות מסוגל לספק תשובות לכל השאלות שיש לך. מוכר אופניים משומשים הוא ככל הנראה לא מומחה והם יוכלו לענות רק על כמה מהשאלות שלך לגבי אופני העפר שלהם. שאלות טובות לשאול הן:
  • "עד כמה האופניים עמידים?" זה יגיד לך עד כמה האופניים עומדים בכוח ולחץ.
  • "כמה זמן האחריות על האופניים?" סוכנות תעניק לכם אחריות אך אל תצפו למוכר מאתר eBay או קרייגסליסט.
  • "כמה CC הם אופני העפר?" סנטימטרים מעוקבים (CC) מספרים לכם כמה המנוע גדול.
  • "באיזו תדירות צריך לטפל באופניים?" כל רכב צריך לתת מבט במוסך מעת לעת. אם צריך לטפל באופניים יותר מפעם בשנה, זה כנראה יהיה תחזוקה גבוהה גם בשאר הזמן.

שיטה 3 מתוך 3: משא ומתן על מחיר אופניים משומשים

 1. 1
  חקרו את אופני העפר שאתם רוצים כדי שתהיו מושכלים יותר כשאתם מנהלים משא ומתן. כדאי לנסות ולברר כמה שיותר על סוגים שונים של אופני עפר, כמה הם נוטים לעלות ועולם הספורט המוטורי הרחב יותר. מוכרים אוהבים קונים שגויים. לעתים קרובות הם יגבו יותר ממה שהם היו מוכרים אם היו מוכרים לקונה בעל ידע.
  • תוכלו גם לשאול שאלות טובות יותר על האופניים, מה שיכול לעזור לכם לנהל משא ומתן על מחיר נמוך יותר.
 2. 2
  ליצור קשר עם המוכר. אם אתה משתמש בשוק מקוון, מטעמי בטיחות, דבר רק עם המוכר דרך האתר. מרבית אתרי השוק מציגים את דירוג המשוב החיובי של כל מוכר. זה אומר לך כמה קל להתמודד איתם ואם הם בדרך כלל מוכרים את המוצרים שלהם כמתואר.
  • אם אתה צריך להתקשר למוכר או ליצור איתו קשר באמצעות שיטה אחרת, ודא שאתה ממלא אחר ההוראות שלהם ליצירת קשר. חלק מהמוכרים ירצו שתפנה אליהם רק בשעה מסוימת ביום.
 3. 3
  היו רגועים ונינוחים כשאתם מדברים על האופניים. לא נראה להוט או נואש יתר על המידה לקנות את אופני העפר. אם אתה קונה את אופני העפר שלך באמצעות eBay, לא יהיה לך הרבה מקום להתמקח על המחיר. אם אתה משתמש בשיטת רכישה אחרת כמו קרייגסליסט או חנות, אתה יכול לנסות לנהל משא ומתן.
  • אתה אף פעם לא יכול להיות רגוע מדי לגבי עסקה. ככל שתהיו רגועים ובטוחים יותר כך יהיו לכם תוצאות טובות יותר. עם זאת, אל תהיה חצוף, זה יכבה את המוכר שלך ויגיד לו שאתה לא יודע כלום על מה אתה מדבר.
 4. 4
  דון בכמה נושאים שיש לך עם אופני העפר. עליך להיזהר בצעד זה מכיוון שאינך מעוניין שהמוכר יחשוב שאתה בררן מדי לצורך כך. הצביע על כל פגמים באופניים כגון נזק לצבע או לרפידות הדיסק השחוקות. זה יקל על המשא ומתן על מחיר נמוך יותר.
  • אם חלקים מסוימים של האופניים במצב גרוע, ציינו זאת. אם הפנס לא עובד, העלו אותו.
  ייתכן שתרצה אופני עפר חדשים כך שיימשך לך כמה שנים
  אם אתה מתחיל רק לרכוב על אופני עפר, ייתכן שתרצה אופני עפר חדשים כך שיימשך לך כמה שנים.
 5. 5
  הגש הצעה נמוכה ממה שאתה מוכן לשלם כדי שהאופניים יתחילו. זה תמיד רעיון טוב במשא ומתן להתחיל עם הצעה נמוכה. אל תציע הצעה נמוכה פוגענית, אלא הגש הצעה שאתה לא חושב שהמוכר יקבל. המוכר ינסה להשיג את מירב הכסף שהם יכולים עבור האופניים שלהם, אך עליכם לנקוט במציאה קשה. לאט לאט לעלות מההצעה הראשונית שלך אך תמיד להישאר בקצה התחתון של הסקאלה.
  • אם תתנהג כאילו לא אכפת לך אם תקבל את האופניים האלה או לא, יהיו לך סיכויים טובים יותר לצאת עם עסקה טובה.
  • אל תפחד להתרחק אם המוכר לא צודק עם המחיר.
 6. 6
  שלם למוכר לאחר שהמחיר מוסכם. תמיד ייתכן שאתה והמוכר לא תוכל להסכים על המחיר, אך ברגע שהמחיר שלך יהיה הוגן, על המוכר לקבל. אם פגשתם את המוכר באופן אישי, שילמו במזומן או בהמחאה. אם דיבר בטלפון עם המוכר, אתה יכול לשלוח בדואר המחאה או העברה כסף כדי שלהם בחשבון הבנק.
  • כעת אתה הבעלים של אופני העפר הראשונים שלך.

טיפים

 • זהו ספורט הדורש חלק מסוים של שינוי כדי להשתתף. אל תתנו לזה להפחיד אתכם. כמות הכיף שתיהיה במסלול או במסלולים תעלה על כל סכום כסף.

אזהרות

 • אם פוגשים את המוכר באופן אישי, פגשו אותם במקום עמוס במהלך היום. לעולם אל תפגוש את המוכר בבית משלו או במקום מבודד אחר.

שאלות ותשובות

 • מהיכן אנו משיגים את אופני העפר?
  חיפוש באינטרנט הוא המקום הטוב ביותר להתחיל בו. אתה יכול להסתכל ב- eBay או בקרייגסליסט, או לחפש "אופני עפר באזור שלי".

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail