איך לפתוח אופני אופו?

לאתר אופניים זמינים ואז לבטל את נעילת האופניים באמצעות קוד המסופק באפליקציה
על מנת להשתמש באופני Ofo, עליך לשים את אפליקציית Ofo בטלפון החכם שלך, לאתר אופניים זמינים ואז לבטל את נעילת האופניים באמצעות קוד המסופק באפליקציה.

אופני אופו הם אופניים שמשתמשים באופניים שיכולים לשמש כל אחד בתשלום. הם מפוזרים בדרך כלל בערים כך שגם המקומיים והמבקרים יכולים להשתמש בהן. על מנת להשתמש באופני Ofo, עליך לשים את אפליקציית Ofo בטלפון החכם שלך, לאתר אופניים זמינים ואז לבטל את נעילת האופניים באמצעות קוד המסופק באפליקציה. לאחר שהאופניים נעולים, תוכלו להשתמש בהם לחקר עיר חדשה או לעקוף את העיר בה אתם גרים.

חלק 1 מתוך 3: שימוש באפליקציה

 1. 1
  הורד את אפליקציית ofo לנייד. אופני אופו נעולים ונעולים מחדש באמצעות אפליקציה שעובדת בטלפונים חכמים iOS ו- Android. כדי להשתמש בשירות זה עליך להוריד את האפליקציה מחנות אפליקציות בחינם.
  • פתח את אפליקציית חנות האפליקציות שלך והיכנס לפונקציית החיפוש. הזן את "Ofo" בסרגל החיפוש. אפליקציית Ofo אמורה לעלות בחיפוש שלך. אז אתה יכול ללחוץ על "הורד" כדי להכניס את האפליקציה לטלפון החכם שלך.
  • אפליקציית Ofo זמינה הן בחנות האפליקציות של אפל והן בחנות Google Play.
 2. 2
  רשום את המידע הבסיסי שלך באפליקציה. ברגע שיש לך את האפליקציה בטלפון שלך, יהיה עליך להזין את המידע שלך כדי ליצור חשבון. האפליקציה תבקש ממך מידע בסיסי, כגון שמך, כתובתך, דוא"ל ומספר הטלפון שלך.
  • יהיה עליך גם להגדיר שם משתמש וסיסמה כדי שתוכל להתחבר לחשבונך וכדי שהמידע שלך יהיה מוגן.
 3. 3
  הזן את אמצעי התשלום שלך. רכיבה על אופני אופו מחייבת שתשלם פיקדון עבור האופניים ותשלם תשלום קטן לשעת שימוש. על מנת לשלם את הפיקדון ואת העמלה, אתה יכול בדרך כלל להשתמש בכרטיס אשראי, טיפול בחיוב, או במערכת תשלומים כגון Paypal.
  • עקוב אחר הוראות הכניסה לתשלום באפליקציית Ofo ובחר באפשרות התשלום המתאימה ביותר עבורך.
  • אפשרויות התשלום עשויות להשתנות בהתאם לעיר ולמדינה בה אתה משתמש ב- Ofo.
  לאחר שהזנת אופניים ספציפיים לאפליקציה
  לאחר שהזנת אופניים ספציפיים לאפליקציה, האפליקציה תשלח לך קוד נעילה.
 4. 4
  אמת את חשבונך. לאחר שהזנת את כל המידע שלך, השלב האחרון ברישום חשבונך הוא הזנת קוד אימות. האפליקציה תשלח קוד למספר הטלפון שהזנת. לאחר מכן עליך להזין את הקוד לאפליקציה.
  • אם אינך מקבל קוד באופן אוטומטי, היכנס לאפליקציה והקש על הלחצן שאומר "קבל קוד אימות". היישום אמור לשלוח לך קוד חדש שתזין.
 5. 5
  השתמש בפונקציית המפה כדי לאתר אופניים זמינים בקרבת מקום. לאחר שהגדרת את חשבונך באפליקציה, אתה מוכן למצוא את הנסיעה הראשונה שלך. האפליקציה תגיד לך היכן נמצאים אופניים סמוכים. עקוב אחר המפה כדי למצוא אופניים לרכיבה.
  • ייתכן שיש הרבה אופניים באזור שלך או שאולי אין כאלה. מכיוון שאפשר להשאיר אופני Ofo בכל מקום, יתכן שתצטרך לנסוע מרחק קטן כדי למצוא אחד לשימוש.

חלק 2 מתוך 3: שימוש באופני אופו

 1. 1
  וודאו שהאופניים תקינים. לאחר שתמלא אחר המפה באפליקציה שלך כדי למצוא את האופניים הזמינים, עליך לוודא שאתה יכול לרכוב עליהם בבטחה. בדוק את הצמיגים כדי לוודא שהם מנופחים כראוי. וודא שהבלמים עובדים. כמו כן, הסתכל על האופניים בדרך כלל כדי לוודא שאין בעיות מכניות בולטות אחרות.
  • אם אתה לוקח אופניים וזה לא עובד אחרי שאתה שוכר אותו אתה תמיד יכול להפסיק את ההשכרה ולמצוא אופניים אחרים. הבדיקה המקדימה רק מבטיחה שלא תבזבז את זמנך באופניים שבורים לחלוטין.
 2. 2
  סרוק את קוד ה- QR על לוחית הרישוי. לאחר שהחלטת על האופניים שבהם תשתמש, חפש בחלק האחורי של קוד קוד QR. הכרטיס עם הקוד עליו בדרך כלל מחובר לגב המושב או לפגוש האחורי. QR קוד הוא קוד בר קטן, מרובע שאותם ניתן לסרוק לתוך האפליקציה Ofo שלך.
  • לאפליקציה שלך תהיה ריבוע גדול על המסך. אתה פשוט מרכז את קוד ה- QR בריבוע והאפליקציה תקרא אותו.
  • קוד זה אומר לאפליקציה איזה אופניים יש לך כדי שיוכל לרשום את האופניים שאתה לווה וכדי שהוא יוכל לשלוח לך את הקוד כדי לבטל את נעילתם.
  כל שעליך לעשות הוא להזין את מספר הלוח על האופניים לאפליקציית Ofo והוא ירשום את האופניים כך
  כל שעליך לעשות הוא להזין את מספר הלוח על האופניים לאפליקציית Ofo והוא ירשום את האופניים כך.
 3. 3
  הזן את מספר הלוח ידנית אם קוד ה- QR לא עובד. יתכנו מקרים שהמצלמה שלך לא עובדת לסריקת הקוד או שהקוד על האופניים ניזוק. אם זה המקרה, אתה עדיין יכול להשתמש באופניים. כל שעליך לעשות הוא להזין את מספר הלוח על האופניים לאפליקציית Ofo והוא ירשום את האופניים כך.
 4. 4
  הזן את קוד הנעילה שקיבלת במנעול האופניים. לאחר שהזנת אופניים ספציפיים לאפליקציה, האפליקציה תשלח לך קוד נעילה. קוד זה יהיה קוד מספרי שמוכנס למנעול בגב האופניים.
  • המנעול בגב אופני אופו משתק את הגלגל האחורי. לאחר שפתחת את המנעול, המנגנון יתנתק בין החישורים ויאפשר לגלגל להסתובב.

חלק 3 מתוך 3: השלמת הנסיעה

 1. 1
  החנה את האופניים שלך. שלא כמו תוכניות אחרות לשיתוף אופניים, ניתן להשאיר אופני אופו בכל מקום בו ניתן להחנות אופניים באופן חוקי. המשמעות היא שאינך צריך למצוא תחנת עגינה, אלא פשוט צריך למצוא מקום בו ניתן לחנות את האופניים בבטחה.
  • כמה מקומות טובים להחנות אופני אופו כוללים לצד מדרכה מחוץ לשבילים ובאזורי חניה לאופניים. הצבתם לצד מתלים לאופניים היא גם אפשרות טובה.
  • אל תנעל אותם על מתלים לאופניים.
  • בערים מסוימות אתה צריך להחנות את האופניים באזורים ספציפיים. אזורים אלה משמשים בחלקים עסוקים בערים בהן הרבה אופניים לשיתוף אופניים החונים באופן אקראי עלולים לגרום לעומס. התייעץ עם אפליקציית Ofo כדי לקבוע אם אתה נמצא באזור שדורש ממך לחנות באזור חניה ייעודי.
 2. 2
  נעל את האופניים. ברגע שהאופניים נמצאים במקום בו אתה רוצה להשאיר אותו, עבור אל החלק האחורי של האופניים. הזז את מנגנון הנעילה כך שיירתם שוב דרך הגלגל האחורי.
  • נעילת הגלגל האחורי תבטיח את עד שהרוכב הבא יבוא. זה לא צריך להיות נעול על מתלה אופניים או מתקן אחר.
  רכיבה על אופני אופו מחייבת שתשלם פיקדון עבור האופניים ותשלם תשלום קטן לשעת שימוש
  רכיבה על אופני אופו מחייבת שתשלם פיקדון עבור האופניים ותשלם תשלום קטן לשעת שימוש.
 3. 3
  בדוק שהאפליקציה סימנה את הנסיעה שלך. אם לטלפון החכם שלך פונקציית ה- Bluetooth מופעלת, הוא יקבל הודעה כאשר תנעל את האופניים. לאחר מכן האפליקציה תשלח לך קבלה באופן אוטומטי המספר לך מה חויבת בגין הנסיעה.
 4. 4
  הקש על "נסיעה מלאה" אם האפליקציה עדיין לא עשתה זאת. אם אין לך Bluetooth פעיל בטלפון שלך, ברגע שהאופניים נעולים עליך לפתוח מחדש את אפליקציית Ofo. לחץ על הכפתור שאומר "נסיעה שלמה". לאחר שתלחץ על כפתור זה עמלתך תחושב על ידי האפליקציה וחשבונך יחויב.

שאלות ותשובות

שאלות ללא מענה
 • מה דעתך על זה, כשהייתי בדרך, האיזון שלי לא היה מספיק בדקות הבאות, אבל עדיין נהגתי בזה, סוף סוף כשהדקות שהתכוונתי אליה לא היו מספיקות, עדיין הייתי על אופניים, איך?

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail