איך להשיג הופעות ללהקה שלך?

מהן כמה דרכים בהן אוכל להשיג הופעות עם להקה בחטיבת הביניים שרק התחלתי עם החברים שלי
מהן כמה דרכים בהן אוכל להשיג הופעות עם להקה בחטיבת הביניים שרק התחלתי עם החברים שלי?

הופעה חיה במקום היא דרך נהדרת להשיג את חשיפת הלהקה שלך ולבנות את קהל האוהדים שלך, אבל קודם אתה צריך להנחית את ההופעה. כדי לשפר את הסיכויים שלך להשיג הופעות ללהקה שלך, תרצה לבחור מקומות שתואמים את הסגנון והרשת של הלהקה שלך עם מכריך וגורמי התעשייה שלך. על ידי עקשנות והוצאת שם הלהקה שלך שם תוכל להתחיל לאבטח יותר הופעות ולבנות את הבאים שלך.

שיטה 1 מתוך 3: נטוורקינג כדי להשיג הופעות

 1. 1
  פנה לאנשים ברשת שלך. תן לחברים, למשפחה, לעבודה לעבודה, לחברים לכיתה ולכל מי שאתה מכיר לדעת שאתה בלהקה ואתה מחפש הופעות. שאל אותם אם הם מכירים יזמים או מישהו שעובד למען ניהול מקום מקומי שיעזור לך להנפיק הופעה.
  • נסה לשלוח דוא"ל המוני עם דוגמאות למוזיקה שלך לכל מי שרשת. בקש מהם להעביר את זה הלאה אם הם מכירים מישהו שיכול לעזור ללהקה שלך.
  • לדוגמא, אתה יכול לכתוב "היי חברים ובני משפחה, הלהקה שלי החמניות רוצה להעלות כמה הופעות נהדרות עבורכם, ואנחנו באמת יכולים להשתמש בעזרתכם במציאת הופעות כדי שזה יקרה. הנה כמה מהשירים שלנו, אנא העבירו אותם הלאה אם אתם מכירים מישהו שיכול לעזור. תודה! "
 2. 2
  רשת עם להקות דומות אחרות באזור שלך. סביר להניח שיהיו להם קשרים עם גורמים פנים שיכולים להביא לך הופעות במקומות שיעריכו את הסגנון המוסיקלי שלך. אם אינך מכיר להקות מקומיות דומות, הפעל חיפוש מהיר באינטרנט או בדוק ברשתות החברתיות.
  • לדוגמא, אם אתם בלהקת כבד מטאל, נסו להתחבר ללהקות כבד מתכת אחרות בקרבת מקום. חפש באינטרנט " להקות כבד מטאל בניו יורק " או " להקות כבד מטאל מקומיות בעיר ניו יורק."
  • לאחר שמצאתם להקה מקומית שתוכלו להתחבר אליה, תוכלו לפנות אליהם ברשתות החברתיות או להשתתף באחת מההופעות שלהם ולהציג את עצמכם באופן אישי.
 3. 3
  צרו קשר עם מקדמי האירועים בטלפון או במייל. חקר את המקומות המקומיים שאתה מעוניין לשחק בהם ובקר באתרי האינטרנט שלהם כדי למצוא את פרטי הקשר עבור היזמים שלהם. המידע עשוי להופיע תחת "הזמנה" או "תכנות". התקשר למקדם ואמר לו שהלהקה שלך מעוניינת לעשות הופעה במקום שלהם.
  • אם רק דוא"ל היזם מופיע ברשימה, צלם להם דוא"ל וודא לכלול את שם הלהקה שלך ודוגמאות למוזיקה שלך.
  כתיבה על הלהקה שלך היא פרסום טוב ותוכל להנפיק יותר הופעות מפה לאוזן
  כתיבה על הלהקה שלך היא פרסום טוב ותוכל להנפיק יותר הופעות מפה לאוזן.
 4. 4
  רשת עם יזמים באופן אישי. התקשרו למקדמים מקומיים ושאלו אם תוכלו לעצור במקום למספר דקות כדי להוריד דוגמה מהמוזיקה שלכם. התחל עם מקדמים במקומות קטנים יותר שבהם יהיה קל יותר להכניס את כף הרגל לדלת. אל תיעלב אם הם יגידו לא. אם אכן תקבל פגישה, וודא שאתה באמת מוכר את הלהקה שלך ליזם; אתה רוצה להיות ידידותי ומרתק, אבל לא דוחק.
  • לדוגמא, אתה יכול לומר משהו על הלהקה שלך כמו "תמיד נהנינו מאוד עם הקהל כשאנחנו מופיעים. אנחנו אוהבים לעסוק עם האנשים שיוצאים לראות אותנו כדי שהם ירגישו שהם גם חלק מההופעה. אני חושב שהמסגרת האינטימית כאן תהיה מושלמת לכך. "

שיטה 2 מתוך 3: התנדנדות למקומות

 1. 1
  בצע הקלטות של המוסיקה שלך כדי להשמיע למקומות. אתה יכול להקליט את המוסיקה במחשב שלך או להשקיע בציוד נחמד יותר להקלטה; הדבר החשוב הוא שיהיו דוגמאות לשירים שלך כדי שהמקומות יוכלו לקבל מושג איך הצליל שלך נראה. נסה להקליט לפחות 2-3 רצועות לפני שתתחיל להתנדנד.
  • נסו לקבל עותק דיגיטלי של השירים שלכם למשלוח באמצעות דוא"ל והעתק קשיח (כמו תקליטור) שייתן למקומות באופן אישי.
 2. 2
  תגיע למקומות שבהם אמנים מקומיים דומים מקבלים הופעות. סביר יותר כי המקומות יתארחו בהרכב שלך אם אתה מהסוג שהם מבצעים בדרך כלל. עקוב אחר להקות דומות ברשתות החברתיות ועקוב אחר היכן הם מופיעים. הוסף את המקומות האלה לרשימת המקומות שאתה רוצה להציב.
  • לדוגמא, אם אתם בלהקת ג'אז, בררו באילו מקומות מנגנים להקות ג'אז מקומיות אחרות. המקומות האלה מושכים קהל שנהנה מג'אז, כך שיהיה לכם סיכוי טוב יותר להזמין הופעה שם מאשר במקום שמציג תכופות להקות רוק אלטרנטיביות.
 3. 3
  הצעה להופיע בשבוע חול. אל תדאג לקבל חריץ ראשוני בערב שבת אם אתה רק מתחיל. ספר למקומות שאתה זמין עבור כל משבצות פתוחות, כולל ערבי שבוע. לא כל כך הרבה להקות יתמודדו על המקומות האלה, כך שיהיה לך קל יותר להשיג הופעה.
  הקים עמוד פייסבוק או סוג כלשהו של בלוג כדי לפרסם על הלהקה שלך ולפרסם את הלהקה שלך
  הקים עמוד פייסבוק או סוג כלשהו של בלוג כדי לפרסם על הלהקה שלך ולפרסם את הלהקה שלך.
 4. 4
  קח הופעות של שכר גבוה / מעריצים נמוך למימון הלהקה שלך. אל תפחד לשחק הופעה בתשלום במסיבת יום הולדת או חתונה כדי להרוויח קצת כסף. קח את הכסף שאתה מרוויח מאותם הופעות והשתמש בו כדי לשלם עבור ההוצאות של משחק הופעה נמוכה / מעריצים גבוהה, שם תקבל חשיפה רבה יותר.

שיטה 3 מתוך 3: הוצאת שמך לשם

 1. 1
  הירשם לתחרות מקומית "קרב הלהקות". חפש באינטרנט "קרב הלהקות בלוס אנג'לס" כדי למצוא תחרויות הקרובות. חפש תחרויות המציעות פרסים כמו משבצת במערך פסטיבל מוסיקה מקומי.
  • קח את התחרות ברצינות והתאמן. הציגו מופע נהדר כמו בכל הופעה אחרת. יש אנרגיה גבוהה ותעסוק בקהל; יכול להיות שיש מקדמים מקומיים בקהל.
 2. 2
  שאל אם אתה יכול לפתוח להקה מקומית אחרת. חפש באינטרנט כדי לראות אילו להקות דומות באזור שלך יופיעו. פנו דרך הרשתות החברתיות ושאלו אם הם רוצים מעשה פתיחה למופע שלהם.
  לחברים לכיתה ולכל מי שאתה מכיר לדעת שאתה בלהקה ואתה מחפש הופעות
  תן לחברים, למשפחה, לעבודה לעבודה, לחברים לכיתה ולכל מי שאתה מכיר לדעת שאתה בלהקה ואתה מחפש הופעות.
 3. 3
  בנה את הנוכחות שלך ברשתות החברתיות. מקדמים אוהבים להקות שמגיעות עם הבאים. השתמש בכוח המדיה החברתית שלך כנקודת מכירה בעת התנדנדות למקומות. כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי להשיג יותר עוקבים ברשת הם:
  • הכינו דף אמנים בפייסבוק ללהקה שלכם. בקשו מכולם בלהקה להזמין את חבריהם בפייסבוק לעשות לייק לדף.
  • הישאר פעיל בחשבונות המדיה החברתית שלך. שתף עדכונים על הלהקה שלך, תאריכי ההופעה הקרובים שלך והמוזיקה החדשה שלך. הגיב לאנשים שמצייצים אליך ציוצים או מגיב לדף הפייסבוק שלך.
  • התחבר לאמנים מקומיים דומים. שתף את הפוסטים שלהם וצייץ אותם מחדש. תן צעקות להופעות הקרובות שלהם. בניית מערכות יחסים עם להקות דומות אחרות יכולה לעזור לך למשוך את העוקבים שלהם.
 4. 4
  הזמן את העיתונות להופעות שלך. שלחו דוא"ל לעיתונים מקומיים, מגזינים למוסיקה ובלוגרים של מוזיקה והזמינו אותם להופעה הקרובה שלכם. כתיבה על הלהקה שלך היא פרסום טוב ותוכל להנחית יותר הופעות מפה לאוזן.

שאלות ותשובות

 • כיצד אוכל לבחור מקום להופיע?
  גלה איזה סוג של אקט מוזיקלי בדרך כלל מנגן במקום, חפש מקומות שלדעתך פוקדים אנשים שחולקים את סוג המוסיקה שלך.
 • מה אם אני אומן סולו ומעולם לא ניגנתי לפני קהל? איך אני מוציא את עצמי שם?
  הקליטו כמה הדגמות, שחקו בכמה מיקרופונים פתוחים מקומיים ונסו לקפוץ להופעות עם מעשים מקומיים אחרים, מבוססים יותר.
 • כיצד ניתן להתייחס ללהקה שלי ברצינות רבה יותר במקומות ועם קהל?
  להקה מקצועית נראית בדרך כלל קוהרנטית. שכולם יתלבשו כראוי ובבגדים דומים (לא תלבושות תואמות, פשוט באותו סגנון). ודא שאתה ידידותי וביטוי כשאתה פונה למישהו ותופיע תמיד עם כל הציוד המתאים כדי שלא תבקש מאנשים במקום לשאול כל מיני דברים.
 • מה אם האדם שפניתי אליו עדיין לא ענה?
  להיות סבלני. אם עברו יותר משבועיים עסקיים, נסה לשלוח אותם בדוא"ל שוב, אך לא נראה דוחק מדי. אם הם חושבים שאתה שולח יותר מדי דוא"ל, זה עשוי להפחית את הסיכויים שלך לקבל תגובה טובה.
 • האם מדיה חברתית היא חובה עבור הלהקה?
  כן. בעולם המודרני זה יעזור לך מאוד ויעזור לעדכן את האוהדים הנאמנים שלך על עשיית הלהקות שלך.
 • איך אני יכול להיות חבר בלהקה?
  אתה יכול לעבור אודישן להקות שיש להן פתחים.
 • כיצד אוכל לגרום לעסק לתת חסות למקום?
  וודאו שיש לכם מה להציע לעסק. זו יכולה להיות חברת אלכוהול המספקת כמות מוגבלת של מוצר, שרווחיה הם שלך. אמור לעסק שזו תהיה הזדמנות טובה להראות את מחויבותם לקהילה המקומית. נסו להציע כרטיסים בתעריף מופחת כשהחברה תשמור על הפרש המחירים המלא.
 • כמה צריך לשלם הלהקה?
  זה תלוי בכמה גורמים. להקות מתחילות אולי לא יקבלו כלום, או שהם יקבלו רק 37 € לאדם בערך. עם זאת, כאשר היית בסביבה זמן מה, 370 € לאדם לכל הופעה הוא נורמלי.
 • מהן כמה דרכים בהן אוכל להשיג הופעות עם להקה בחטיבת הביניים שרק התחלתי עם החברים שלי?
  נצל כל הזדמנות להופיע ולבנות מוניטין של מוזיקאי. הקים עמוד פייסבוק או סוג של בלוג כדי לפרסם על הלהקה שלך ולפרסם את הלהקה שלך. אז אתה יכול ליצור קשר עם מקומות ברחבי העיר ולהפנות אותם לדף שלך ולתת להם לראות מה אתה עושה בעצמם.
 • כיצד אוכל להזמין זמן אולפן?
  התקשר לאנשים שבבעלות העסק ובקש זמן.
שאלות ללא מענה
 • האם אתה זקוק להיתר כלשהו כדי לבצע? כמו כן, האם המקומות בדרך כלל מספקים מיקרופונים, מגברים ו- AP?

תגובות (9)

 • greenconnor
  אני מנגן מוסיקה בלהקות כבר 20 שנה, אבל הרגשתי קצת אבוד. הפוסט הזה נתן לי השראה והעניק לי המון רעיונות חדשים להשגת הופעות נוספות!
 • zanderson
  תודה על המידע הנהדר!
 • cartermaisie
  הרבה טיפים טובים. אני בשנה השנייה למוזיקה שלי בדנבר, ולמרות שהשוק קשה, אני אשאר שם כל עוד יידרש!
 • hattiekuphal
  אני רוצה להוציא הופעות בחוץ ולקדם את עצמי.
 • xstracke
  אני חדש בזה, כך שכל הטיפים והרעיונות עוזרים. רבים מהדברים המפורטים לא ידעתי עליהם. תודה על התשובות.
 • vwhite
  תודה על התובנה והטיפים הטובים!
 • gabrielbruen
  למדתי הרבה. אני אוהב ללמוד. המדריך הוא מקום טוב לכך. המידע רלוונטי ביותר, ומוצג בצורה פשוטה שכל מעוניין יכול להבין. תודה שהפכת את העולם למקום טוב יותר על ידי חינוך אותנו.
 • liadouglas
  מאמר אינפורמטיבי לחלוטין על תהליך שלא הכרתי לחלוטין. אני שמח שיש לך פורום שבו אנשים כמוני יכולים לחלוק מידע.
 • vbogan
  זה עזר לי להשיג את הכוח והאמונה להמשיך ולקדם את המוסיקה שלי.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail