כיצד לבחור טלפון אנדרואיד?

מאמר זה יספק לך תובנות לגבי בחירת טלפון אנדרואיד המתאים ביותר לצרכיך
מאמר זה יספק לך תובנות לגבי בחירת טלפון אנדרואיד המתאים ביותר לצרכיך.

מערכת ההפעלה הסלולרית אנדרואיד של גוגל היא פלטפורמת קוד פתוח שניתן להגיש ברישיון ושימוש על ידי כל יצרן סמארטפונים או טאבלטים. זו הסיבה שיש אינספור מכשירים מבוססי אנדרואיד חדשים שפוגעים בשיווק בקצב מסחרר. מאמר זה יספק לך תובנות לגבי בחירת טלפון אנדרואיד המתאים ביותר לצרכיך.

שיטה 1 מתוך 2: בחר ספק ומכשיר

 1. 1
  בחר ספקית סלולר שנושאת כרגע טלפונים אנדרואיד. לחלק מהספקים יש גרסת Android ספציפית לספקית, שעלולה להשפיע בסופו של דבר על החלטתך.
 2. 2
  החלט בין תצוגה מרובת מגע, מקלדת QWERTY פיזית מסורתית או היברידית; זה יצמצם מאוד את החיפוש שלך.
 3. 3
  החליטו על גודל המסך ואיכותו. ארבעה סנטימטרים הפכו לנורמה למסכים מרובי מגע בסמארטפונים, אם כי הם יכולים להגיע לגודל של חמישה סנטימטרים ולקטנה כשלושה. אם אתם מתכננים לצפות בווידיאו HD, 1280 x 720 (720p), הוא אידיאלי. כל מה שנמוך מזה והמסך יהיה מפוקסל יותר וגרוע יותר. הימנע מרזולוציה נמוכה מ -320 x 480.
 4. 4
  הבחירה בטלפון עם הטכנולוגיה הדרושה היא המפתח. לדוגמא, אם תרצו לצלם תמונות באיכות גבוהה, מכשיר עם מצלמת מגה פיקסל גבוהה הוא אידיאלי. כמו כן, אם ברצונך להשתמש בציוד היקפי ספציפי של צד שלישי, ייתכן שיהיה צורך בטכנולוגיית Bluetooth או ביציאות משולבות.
  אם אתה משתמש בטלפון שלך לעתים רחוקות מאוד ואינך זקוק להרבה מאוד כוח
  אם אתה משתמש בטלפון שלך לעתים רחוקות מאוד ואינך זקוק להרבה מאוד כוח, אתה יכול ללכת עם מעבד נייד נמוך.
 5. 5
  שקול את קיבולת הזיכרון. מי שרוצה לאחסן מוסיקה, קטעי וידאו, תמונות וקבצים אחרים במכשיר שלהם ידרוש אחסון זיכרון פנימי גבוה יותר או יכולת להוסיף אחסון זיכרון הניתן להרחבה.
 6. 6
  שקול את המעבד (או המעבד) שהטלפון פועל עליו. זה חשוב מאוד, מכיוון שתדירות הפעלה גבוהה יותר של המעבד מאפשרת לבצע ריבוי משימות כבד יותר ומבטיחה היענות ותפעול גלובלי מהירים יותר. מעבד Quad Core הוא המהיר ביותר הקיים כיום. זה אידיאלי אם אתם מתכננים לשחק משחקים עם גרפיקה מדהימה. אם אתה בעל תקציב, אך עדיין רוצה להשתמש בטלפון שלך למשחקים, טלפון חכם כפול הוא גם טוב. אלא אם כן אתה משתמש בטלפון רק עבור יסודות בסיסיים, ביצועי אנדרואיד שלך יופגעו על ידי כל מעבד של פחות מ -1 GHz יחיד ליבה.
 7. 7
  בחר מכשיר שתומך במה שרוב הספקים מכנים "ריבוי משימות". הכוונה היא ליכולת להשתמש בקול ובנתונים בו זמנית. זה הכרחי כדי לנצל את מלוא יכולותיה של מערכת ההפעלה אנדרואיד.
 8. 8
  בחר טלפון שעונה על הדרישות שלך מבחינת משקל וגודל. מכשירי אנדרואיד מגיעים בגדלים שונים, החל ממסכי מגע גבוהים ודקים ועד לעיצובים קומפקטיים יותר. בחירת מכשיר עם תצוגה גדולה יותר תקרב את הניידות ולהפך.
 9. 9
  השווה את זמן הדיבור על הסוללה וסטטיסטיקה של המתנה. עבור אלה המשתמשים במכשירם לעבודה או במצבים אחרים בהם הסוללה לאורך זמן היא המפתח, זה יהיה שיקול מרכזי בהשוואה בין מכשירים.
 10. 10
  בחירת מכשיר המסוגל לטפל בטכנולוגיית 4 גרם נחוצה בכדי לנצל רשתות 4 גרם, אליה יעברו כל הספקים בקרוב. אם תרכוש מכשיר שתומך 3G בלבד, לא תוכל ליהנות מרשתות 4G מהירות יותר לאחר שיהיו זמינות.

שיטה 2 מתוך 2: ערוך את המחקר שלך

 1. 1
  צור קשר עם הספק שבחרת וברר האם המכשיר שאתה שוקל יקבל עדכוני אנדרואיד בעתיד או לא. גוגל מעדכנת כל העת את מערכת ההפעלה אנדרואיד, מה שהופך את גרסאות העבר למיושנות. עדיף לבחור טלפון שהושק לאחרונה ומובטח שיקבל עדכונים עתידיים לפחות לתקופת החוזה שלך.
  קרא ביקורות של לקוחות ומקצועיים כדי לקבל מושג טוב יותר על הבעיות הפוטנציאליות בכל טלפון אנדרואיד נתון שאתה
  קרא ביקורות של לקוחות ומקצועיים כדי לקבל מושג טוב יותר על הבעיות הפוטנציאליות בכל טלפון אנדרואיד נתון שאתה שוקל.
 2. 2
  השתמש בפונקציית "השווה" המסופקת ברוב אתרי הספקים כדי להשוות תכונות למספר מכשירי אנדרואיד נבחרים.
 3. 3
  קרא ביקורות של לקוחות ומקצועיים כדי לקבל מושג טוב יותר על הבעיות הפוטנציאליות בכל טלפון אנדרואיד נתון שאתה שוקל.
 4. 4
  גלה אם הטלפון שאתה שוקל לרכוש תואם לכל ציוד היקפי או התקנים של צד שלישי שאתה מתכנן להשתמש בו.

טיפים

 • עובדים בחנות בספק המקומי שלך ישמחו להדריך אותך בתהליך ההשוואה בין מכשירי Android.
 • לחלופין, חפש ביקורות על טלפונים חכמים של Android ב- YouTube כדי לקבל מבט חזותי מפורט על הטלפון שאתה שוקל.

אזהרות

 • מרבית מכשירי האנדרואיד שנרכשו באמצעות ספקית סלולר יהיו כפופים לתוכנית ולחוזה סלולרי מינימלי לשנתיים.

שאלות ותשובות

 • כמה חזק של מעבד עלי לקבל?
  המעבד האידיאלי תלוי בשימוש שלך במכשיר. אם תשתמשו ברב-משימות אינטנסיביות ובמשחקים כבדי משאבים, עליכם לרכוש טלפון עם מעבד חזק יותר. אם תסיים משימות פשוטות כגון בדיקת דוא"ל, שיחות ושיחק מדי פעם משחק מזדמן או שניים, עליך ללכת עם מעבד סלולרי בינוני. אם אתה משתמש בטלפון שלך לעתים רחוקות מאוד ואינך זקוק להרבה מאוד כוח, אתה יכול ללכת עם מעבד נייד נמוך. המעבדים שעליכם לקחת בחשבון תלויים בטווח מחירי היעד שלכם ובשימוש היומי שלכם.
 • איזה מעבד מציע פיקסל גוגל?
  פיקסלים של גוגל מגיעים עם מעבד נייד Qualcomm® Snapdragon ™ 821 64 סיביות עם ארבע ליבות ניידות שעון 2,15 GHz ו 1,6 GHz.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail