איך להשיג עסקה טובה ב- eBay?

על ידי ניצול טעויות מוכר ושימוש מעט מתמצא באיביי
על ידי ניצול טעויות מוכר ושימוש מעט מתמצא באיביי, אתה יכול לצאת עם הרבה מאוד.

הפופולריות של eBay הקשתה וקשה יותר למצוא מציאות. אבל זה לא בלתי אפשרי. על ידי ניצול טעויות מוכר ושימוש מעט מתמצא באיביי, אתה יכול לצאת עם הרבה מאוד. השתמש בצעדים אלה כדי למצוא מבצעים, וודא שאתה משלם מחיר נמוך וזכה בהצעה.

חלק 1 מתוך 3: לדעת כמה לשלם

 1. 1
  קבע את מחיר הפריט בחנויות קמעונאיות מקומיות. חפש באינטרנט, התקשר או גש באופן אישי לחנויות קמעונאיות מקומיות כדי לראות כמה הפריט שאתה רוצה מוכר. השתמש במחיר הקמעונאי הנמוך ביותר שתוכל למצוא כנקודת התחלה בחיפוש שלך. זה המחיר שתרצו לנצח ב- eBay.
 2. 2
  חקר את מחיר הפריט בחנויות מקוונות. ברגע שאתה יודע את המחיר הקמעונאי המקומי, חפש באינטרנט כדי לראות אם הוא מוצע במחיר נמוך יותר. אמזון היא מקום טוב להתחיל בו. ישנם גם צוברים חיפוש שיחפשו חנויות רבות בבת אחת. ואל תשכח לנסות את קרייגסליסט. המחירים שם לפעמים זולים יותר מאיביי, ותוכלו לחסוך במשלוח על ידי איסוף הפריט.
 3. 3
  בדוק הצעות מחיר שהושלמו ב- eBay. עכשיו שאתה יודע כמה עולה הפריט מחוץ ל- eBay, הגיע הזמן לראות כמה הוא מכר באתר. חפש ותחת אפשרויות לחץ על "רישומים שהושלמו". זה יציג בפניך את כל הפריטים שנמכרו ב -90 הימים האחרונים. בדוק את ההצעות הסופיות והשווה אותן עם מחירים קמעונאיים ומקוונים כדי לראות אם eBay היא האופציה הטובה ביותר. אם כן, השתמש בנתוני הגשת הצעות מחיר כהתייחסות לכמות שאתה מוכן להציע.
חפש באינטרנט כדי לראות אם הוא מוצע במחיר נמוך יותר
ברגע שאתה יודע את המחיר הקמעונאי המקומי, חפש באינטרנט כדי לראות אם הוא מוצע במחיר נמוך יותר.

חלק 2 מתוך 3: מציאת עסקאות טובות

 1. 1
  שקול לקנות את הפריט המשומש. eBay מוכרת פריטים חדשים ומשומשים כאחד. אתה יכול לחסוך הרבה קנייה בבחירת משומשים, אך היזהר בעת רכישת פריטים יקרים מאוד, מכיוון שלא תהיה להם אחריות.
 2. 2
  הקפד לכלול חיובי דואר בחיפוש שלך. במיוחד עבור פריטים גדולים, דמי משלוח יכולים להוסיף הרבה למחיר הסופי, כך שיהיה הגיוני יותר לקנות את הפריט באופן מקומי באמצעות קרייגסליסט או קמעונאי. כשאתה מחפש, מיין פריטים לפי 'מחיר + מחיר עמוק: הנמוך ביותר ראשון', כדי להציג את הפריטים הזולים ביותר כולל דמי משלוח. בדוק תמיד דמי משלוח לפני שתציע.
 3. 3
  תיאורי חיפוש כמו גם כותרות. eBay מחפש אוטומטית כותרות בלבד. אם אינך מוצא את הפריטים הרצויים, נסה ללחוץ על "כלול תיאור" בחיפוש המתקדם על מנת לחפש גם את התיאור.
 4. 4
  עקוב אחר החיפוש שלך. אם בהתחלה אתה לא מוצא את הפריט שאתה רוצה, או מוצא אותו אבל לא במחיר שאתה רוצה, אז תוכל לעקוב אחר החיפוש שלך, כך ש- eBay אז תתריע כאשר הפריט שאתה מחפש עומד למכירה.
 5. 5
  חפש פריטים שאוספים בלבד. מכיוון שפריטים אלה זמינים רק לאנשים באזור מוגבל, הם בדרך כלל מקבלים פחות הצעות מחיר. זה אומר פחות הצעת מחיר. תוכל למצוא רשימות של איסוף פריטים בלבד באתרים כמו BayCrazy
 6. 6
  חפש את הפריט שלך מעבר לים. לחץ על "ברחבי העולם" למיקום בחיפוש מתקדם או בסרגל השמאלי לאחר החיפוש שלך. במיוחד בגדים וגאדג'טים זולים יותר מעבר לים.
 7. 7
  נסה לאיית נכון את שם הפריט שאתה מחפש. המפתח להשגת עסקאות טובות ב- eBay הוא מציאת פריטים שמקבלים הצעות מועטות או ללא הצעות מחיר, מכיוון שככל שמספר הצעות מחיר גבוה יותר, כך המחיר גבוה יותר. דרך נהדרת לעשות זאת היא לחפש רשומות שגויות (כלומר "שרשרת דימונד" במקום "שרשרת יהלומים"), כי אם אף אחד לא יכול למצוא את הפריט, אף אחד לא יכול להציע עליו הצעה..
  • נסה להשתמש באתר עם מציאת שגיאות כתיב, כמו Fatfingers, BayCrazy, Goofbid או Bargain Checker.
 8. 8
  חפש מכירות פומביות שעומדות להיסגר ללא הצעות מחיר או הצעות מחיר נמוכות. פריטים מתעלמים אלה בדרך כלל הולכים על הרבה פחות מאלה שמקבלים הצעות מחיר כבדות. אתה יכול לחפש אותם במכרז BayCrazy או LastMinute.
 9. 9
  צפו במוצרים שנמכרים על ידי מוכרים חסרי ניסיון. למרות שקנייה ממוכר מנוסה עם דירוג גבוה מציעה אבטחה רבה יותר, לעתים קרובות תוכלו למצוא מבצעים טובים יותר שקונים ממוכרים חדשים שלא יודעים מה הערך של מה שהם מוכרים. חפש מוכרים עם משוב נמוך אך חיובי. זוהי דרך נהדרת למצוא פריטים זולים של "קנה עכשיו".
בדוק את ההצעות הסופיות והשווה אותן עם מחירים קמעונאיים ומקוונים כדי לראות אם eBay היא האופציה הטובה ביותר
בדוק את ההצעות הסופיות והשווה אותן עם מחירים קמעונאיים ומקוונים כדי לראות אם eBay היא האופציה הטובה ביותר.

חלק 3 מתוך 3: השגת העסקה הטובה ביותר האפשרית

 1. 1
  אל תשתמש במספר עגול בעת הזנת הצעת המחיר שלך. eBay שינתה את אופן פעולתה כך שההצעה שאתה מגיש לפריט היא כעת המקסימום שאתה מוכן לשלם, בעוד שההצעה שמופיעה באתר היא רק עלייה מצטברת בהצעה האחרונה, עד שהמקסימום שלך הוא השיג. המשמעות היא שאתה עשוי לשלם פחות מההצעה המקסימלית שלך. אנשים נוטים להציע מספרים עגולים, אז כדי להבטיח שההצעה המקסימלית שלך תהיה עם הסיכוי הטוב ביותר לזכות, הזן משהו כמו 15 € במקום 15 €. המשמעות היא שאם מישהו אחר יזין 15 €, אתה עדיין תזכה בהצעה.
 2. 2
  השתמש בכלי היסטוריית ההצעות הטובות ביותר כדי לעזור לך לנצל את פריטי ההצעה הטובה ביותר. חלק מהמוכרים יאפשרו לך להציע את ההצעה הטובה ביותר, אותה הם יחליטו אם לקחת או לא.
  • ב- eBay, בצע חיפוש מתקדם ולחץ על "קבל את ההצעה הטובה ביותר".
  • לאחר שמצאת מכירה פומבית המקבלת הצעות, הזן את שם המשתמש של המוכר בכלי ההצעה הטוב ביותר ב- Goofbid. זה יראה לכם את הפריטים שהמוכר קיבל עליהם את ההצעות הטובות ביותר, כולל ההוזלה הממוצעת.
  • השתמש במידע זה כדי לקבוע את המחיר להציע. למשל, אם הם בדרך כלל מקבלים 25% מתחת למחיר המחירון, תדע שלדפיקה של 25% ממחיר הפריט שלך יהיה הסיכוי הטוב ביותר להתקבל תוך כדי לחסוך לך הכי הרבה שאפשר.
 3. 3
  הציעו בזמן הנכון. ככל שיש פחות מתמודדים בדקות האחרונות של מכירה פומבית, המחיר יהיה נמוך יותר ויהיה סיכוי גדול יותר לזכות במכרז. לכן תוכלו לחסוך כסף על ידי הצעת מחיר על מכירות פומביות שמסתיימות כאשר יש הכי מעט אנשים ברשת.
  • חפש מכירות פומביות שמסתיימות אחרי חצות בימי חול. בלילות שישי - כאשר הכי מעט אנשים מחוברים - הם הזמן הטוב ביותר להציע. ימי ראשון בערב בין השעות 18:00 EST עד 23:30 EST הם הגרועים ביותר.
  • נסה להשתמש ב- BayCrazy כדי למצוא מכירות פומביות שנסגרות מאוחר בלילה.
 4. 4
  למדו את אומנות הצלפים. אין טעם להתמודד על פריט בשלב מוקדם: זה רק יעלה את המחיר. כדי למקסם את הסיכוי שלך לזכות בהצעה במחיר הנמוך ביותר, הגש את הצעת המחיר שלך מאוחר ככל האפשר, רצוי בשניות האחרונות לפני סיום המכרז. אתה יכול לעשות זאת באופן ידני או באמצעות כלי צלף.
 5. 5
  השתמש בכלי צלף. כלים אלה יזינו באופן אוטומטי הצעה במחיר שתבחר בשניות האחרונות של מכירה פומבית. הם מורידים את הלחץ של הצעת המחיר בעצמך, ואתה יכול להשתמש בהם כדי להציע הצעות מחיר על פריטים שנסגרים מאוחר בלילה, כשאתה ישן. ישנם שני חסרונות: 1) בדרך כלל הם עולים כסף; ו- 2) לפעמים הם דורשים לתת להם את הסיסמה שלך ב- eBay, וזה דאגה ביטחונית. אם אתה נותן את הסיסמה שלך, ודא שהיא שונה מכל החשבונות האחרים שלך (דוא"ל, בנק וכו '). הנה כמה מכלי הצליפה הפופולריים יותר:
  • הצעת מחיר - חינם בהרשמה.
  • צלף - לאחר ניסיון בחינם הוא גובה 1% ממחיר המכירה הפומבית הזוכה (עמלה מינימלית 0,20 €, מקסימום 7,40 €).
  • JBidwatcher - חינם. זמין עבור Windows, Mac ו- Linux.
  • eSnipe - גובה 1% ממחיר המכירה הפומבית הזוכה (עמלה מינימלית 0,20 €, מקסימום 7,50 €).
  • AuctionStealer או AuctionBlitz - מציע גם שירות בחינם וגם שירות עדיפות עם אחוזי הצלחה גבוהים יותר. תוכניות מנוי חודשיות מתחילות ב 6,70 € תכניות חודשיות חד פעמיות מתחילות ב 8,90 €
  • Bidnapper - ניסיון בחינם למשך 15 יום, ולאחר מכן מנויים מ 6 € לחודש ל 37 € בשנה. ניתן גם לשלם מראש עבור צלפים: 10 תמורת 15 אירו או 25 תמורת 28 אירו
  • Gixen - חינם עם מודעות, או 4,50 € לשירות ללא מודעות עם אחוזי הצלחה גבוהים יותר.
 6. 6
  נסה לצלוף ידנית. אם אתה לא רוצה להשתמש בשירות צלפים בגלל חששות בעלויות, דאגות אבטחה או בגלל שאתה חושב שאתה יכול לעשות את זה טוב יותר בעצמך, אתה יכול לצלוף ידנית.
  • התחל על ידי הוספת הפריט הרצוי לך "רשימת הצפייה", כך ש- eBay תודיע לך מתי המכרז עומד להסתיים.
  • נותרו 5-10 דקות במכירה הפומבית, פתח את דף המכירה הפומבית בשני חלונות דפדפן. בדפדפן אחד, הזן את המחיר שאתה מוכן לשלם ולחץ על "הצב הצעה". יהיה דף אישור. אל תאשר עדיין.
  • בחלון הדפדפן האחר, לחץ על רענן כדי לעקוב אחר הזמן שנותר במכירה הפומבית. המשך לרענן עד שנותרה דקה אחת.
  • השתמש בשעון כדי לספור לאחור 40 שניות מרגע שנותרה דקה אחת, ואז בחלון הדפדפן האחר לחץ כדי לאשר את הצעתך. אם אתה עושה את זה נכון, אתה יכול לצלוף את הצעת המחיר של קונים תמימים, אבל הזהיר אותך: קשה מאוד להציע מחיר גבוה יותר מתוכניות צלפים אוטומטיות, שלרוב מתמודדות בעשרת השניות האחרונות או פחות.
 7. 7
  נסה להתמקח מיושן וטוב. זה עובד טוב במיוחד עם רישומי "קנה עכשיו" או מכירות פומביות עם מחיר התחלתי גבוה וללא הצעות מחיר. לחץ על "שאל שאלה" ליצירת קשר עם המוכר ואז הגש לו הצעה.
  • היו מנומסים ומקצועיים אם אתם רוצים להצליח.
  • "אשמח לקנות [את הפריט]. אני רואה שאין בו הצעות מחיר. האם היית שוקל מחיר נמוך יותר מהרישום? תגיד $ x?" יעבוד טוב יותר מאשר פתאומי. "האם תיקח $ x על זה?"
המפתח להשגת עסקאות טובות ב- eBay הוא מציאת פריטים שמקבלים הצעות מועטות או ללא הצעות
המפתח להשגת עסקאות טובות ב- eBay הוא מציאת פריטים שמקבלים הצעות מועטות או ללא הצעות, מכיוון שככל שיותר הצעות מחיר גבוה יותר.

אזהרות

 • השתמש ב- PayPal כדי להגן על עצמך במקרה של זיוף או אם המוכר לא שולח את הפריט.
 • היזהר מזיופים. חלק מהסחורות המזויפות ביותר כוללות מעצבי שיער של GHD, תיקי תות, משחקי Boy Boy, משקפי שמש של ריי-באן, מועדוני גולף ממותגים, חתימות ידוענים, מגפי Ugg ועטים של מונבלנק. באופן כללי, ככל שהתצלום פחות מקצועי, כך טוב יותר. הרמאים לעיתים קרובות מרימים תמונות מאתר המותג.

תגובות (1)

 • duncan17
  האיורים היו מועילים. אני לומד ויזואלי ולכן זה הצליח לי.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail