איך לשכנע את הוריך לתת לך חבר?

לשכנע את הוריך לתת לך חבר יכול להיות קשה, אך אם אתה נוהג בבגרות ואתה מוכן להתפשר, תהיה לך הסיכוי הטוב ביותר. נסו למצוא זמן בו ההורים שלכם לא עסוקים או לחוצים, כך שהם נוטים יותר לומר כן. כשאתה מספר להם על הבחור שאתה אוהב, תהיה כמה שיותר כנה לגבי מערכת היחסים שלך עד כה ואיך אתה מרגיש כלפיו. זה אמור להראות להורים שלך שאתה בוגר ולעזור להם לסמוך עליך. היו מוכנים לנהל משא ומתן לפשרה עם הוריכם. אולי הם רוצים שתמשיך בקצב הציונים שלך, תראה אותו רק פעם בשבוע, או שתמנע מלהישאר איתו בחוץ. נסו לשמור על קור רוח ולהיות סבלניים, גם אם ההורים שלכם לא הוגנים. זה יכול פשוט לקחת להם קצת זמן להתרגל לרעיון שיש לך חבר. לקבלת טיפים נוספים מאת המחבר המשותף שלנו, כולל כיצד להציג את החבר שלך בפני הוריך, קרא עוד.

אם ההורים שלך מסכימים לתת לך חבר
אם ההורים שלך מסכימים לתת לך חבר, סביר להניח שהם יניחו כמה תנאים להסכם שלהם.

פגשת מישהו שאתה מאוד אוהב, ואתה רוצה שהוא יהיה החבר שלך. גם אם הוא מעוניין, אתה עדיין עלול להתמודד עם מחסום: ההורים שלך. קשה לפנות להוריך בנושא אישי, כגון היכרויות, אך עליך לגרום להם לחתום על מערכת היחסים שלך. כדי לשכנע אותם, אתה צריך לשבת איתם לשיחה רגועה ומפורטת על הרגשתך. ועליך להראות להם שאתה בוגר ומוכן להתמודד עם מערכת יחסים באמצעות פעולות היומיום שלך.

שיטה 1 מתוך 3: לדבר עם ההורים שלך

 1. 1
  מצא זמן טוב. בחר זמן שבו הם במצב רוח טוב. הימנע מגישה אליהם מיד אחרי יום קשה בעבודה. נסה להבין את מצב הרוח שלהם על ידי שאלת "איך היה היום שלך?" בחר זמן בו לא תפריע לך או תתמודד על תשומת ליבם עם אנשים או נושאים אחרים. מיד אחרי ארוחת הערב או לפני השינה זה בדרך כלל זמן די שליו ופרטי.
  • אם אין לך הזדמנות בבית, אתה יכול גם להיות יצירתי יותר ולדבר איתם בזמן טיול או אפילו בעת נסיעה ברכב. אתה יכול לומר, "אבא, אתה רוצה לצאת לטיול מהיר? יש לי כמה דברים שאני רוצה לדבר איתך עליהם."
  • תמיד תוכלו לדבר עם הורה אחד בלבד ולבקש ממנו לגשת אל השני, במידת הצורך. זה עובד הכי טוב אם אתה יודע שאמא שלך, למשל, קצת יותר מקלה או אם אתה מרגיש קרוב יותר אליה.
 2. 2
  היו כנים. הישארות כנה וישרה היא רק דרך אחת להראות את בגרותך. לכן, אל תספר שקרים, אפילו שקרים לבנים. אם כבר יצאת לדייט עם הבחור הזה, אתה יכול לומר להם עכשיו אם הם ישאלו. אם תיתפס בשקר תאבד כל קרקע שצברת.
  • חלק אחר בכנות הוא היותך פתוח לדאגותיהם, כך שתוכל לענות להם. לדוגמא, אם הם לא סומכים על החבר שלך כי הם לא מכירים אותו טוב מאוד, נסה ליצור יותר הזדמנויות לכולם להכיר.
  • הימנע מהשוואה עם עצמך אם זה כרוך בהגזמה. לדוגמא, אל תגיד להורים שלך שלחבר הכי טוב שלך יש חבר בשנתיים האחרונות, אלא אם כן זה באמת נכון. ההורים שלך ירגישו שאתה לא ישר ויכול לבדוק בקלות את העובדות.
 3. 3
  פשרה. כדי להשיג את מה שאתה רוצה, ייתכן שתצטרך לתת קצת. אם ההורים שלך מסכימים לתת לך חבר, סביר להניח שהם יניחו כמה תנאים להסכם שלהם. אם מדובר בהבטחות שאתה יכול באמת לקיים, עדיף לומר כן. אתה יכול גם להעלות פשרות כדרך להחזיר את הוריך לשולחן המיקוח אם הם אומרים לא בהתחלה.
  • זה ייצור פתח לחופש גדול יותר בעתיד כשתזכו באמונם.
  • רבים מהתנאים יהיו כרוכים בהופעה שלך בבית הספר. לדוגמה, עליך לשמור על GPA מסוים כדי שיהיה לך חבר. לחלופין, עליך להשקיע לפחות שעה אחת בכל לילה בלימודים. כל אלה יעדים שיהיה עליכם בכל מקרה, ולכן אין שום נזק להסכים אליהם.
  • סביר להניח שהם ינסו גם להגביל את הזמן שלך עם החבר החדש שלך, מתוך מאמץ למנוע ממך להיכנס מעל הראש. הם עשויים לבקש ממך לצאת רק פעם בשבוע או לדבוק בעוצר קפדני.
  • הם עשויים גם לרצות שתראה ותדבר עם איש מקצוע בתחום הבריאות. יהיה עליך להחליט בנפרד אם אתה מרגיש בנוח עם פשרה מסוג זה.
 4. 4
  הישאר רגוע. נסו לשלוט ברגשותיכם במהלך שיחתכם. הימנע מצעקות, בכי, יבבות או קבצנות. זעם מכל סוג שהוא יגרום להם לאבד כל כבוד עמדתך. כדי להישאר רגוע, חזור בראשך על המילה "שליטה" או "רגוע". ספרו במשך חמש שניות, בראשכם, לפני שאתם עונים לשאלות כלשהן או אמירת הצהרות שאתם מתחרטים עליהם.
  • דאגו לצפות גם בטון שלכם. ממש קל לומר מילים יפות עם גישה סרקסטית. לדוגמה, "זה נהדר", נשמע ממש שונה בהתאם לגוון הקול שלך.
  • אם אתה מרגיש יותר ויותר מתוסכל מהשיחה, תכנן דרך לפוצץ קיטור אחרי. דמיין לקחת ריצה ארוכה, לשחות כמה הקפות או לצאת לקניות עם חברים.
 5. 5
  הקשיבו באופן פעיל. סביר להניח שיהיה לכם ההורים לא מעט לומר לכם בחזרה, לכן דאגו לשים לב היטב לדבריהם. הביטו בעיניהם כשהם מדברים. זה יעזור להראות שאתה לא נבוך או מתבייש לדבר על היחסים האפשריים שלך. טפח לראש שלך כשהם מעלים נקודות טובות ואפילו מחייך אם אתה באמת מסכים עם משהו.
  • חלק גדול מהאזנה פעילה היא שאילת שאלות. אם הם יגידו לך לא, הגב בשאלה: "למה לא?" אמור להם שאתה באמת רוצה להבין את נקודת המבט שלהם במצב זה. זה יעזור לך להבין מה מפריע להם כדי שתוכל לעבוד על זה.
 6. 6
  מסכים לשיחת 'מין. 'אם עדיין לא דנתם בזה, הוריכם עשויים לרצות לשבת אתכם במועד מאוחר יותר כדי לדון בחששותיהם לגבי קיום יחסי מין. שוב, 'שיחת מין' זו יכולה להיות ממש שימושית עבורך. זה יהיה זמן בטוח עבורך לשאול שאלות או להביע חששות.
 7. 7
  כתוב מכתב. אם אתה פשוט לא יכול לדבר עם ההורים שלך פנים מול פנים, יתכן שתצטרך לרשום את הרגשות והמחשבות שלך באמצעות מכתב. זה רעיון טוב גם אם אתה חושב שלהורים שלך תהיה תגובה קיצונית לבקשתך.
  • וודאו כי המכתב שלכם כתוב ורגוע היטב. אל תכתוב דבר שתתחרט עליו. במקום לומר "יהיה לי חבר אם תרצה בכך או לא", אולי תכתוב, "אני באמת רוצה שתבין מאיפה אני בא."
  • יכול להיות מועיל להציג את מכתבך לחבר או בן משפחה מהימן לקבלת משוב לפני שתגיש אותו בפני הוריך.
כולל כיצד להציג את החבר שלך בפני הוריך
לקבלת טיפים נוספים מאת המחבר המשותף שלנו, כולל כיצד להציג את החבר שלך בפני הוריך, קרא עוד.

שיטה 2 מתוך 3: לשכנע אותם במעשיכם

 1. 1
  שיכירו אותו. הציגו את הוריכם בפני החבר הפוטנציאלי שלכם. אתה יכול לעשות זאת באמצעות תמונות, ולהראות להם כמה מהטקסטים שלו, או באופן אישי. תן להם מושג על אישיותו ותכונותיו הטובות. אם הוא מצליח בבית הספר, התפאר בזה. ספר להם על תוכניותיו הגדולות והעתידיות.
  • אם יש לך אותם להיפגש באופן אישי, הגדר זאת מראש. לא רק להפיץ את החבר שלך על ההורים שלך, או שהם עלולים לחוש מארב. זה עלול לגרום לתגובה שלילית יותר מהרגיל.
  • חבר צריך לתמוך גם בחלומות שלך. דאג להדגיש את התכונה הזו. אתה יכול להגיד להורים שלך, "הוא תמיד שואל איך ההכנה שלי ל- SAT עוברת."
 2. 2
  ארגנו תאריך קבוצתי. אמור להורים שלך שתצא לדייטים קבוצתיים רק עם הבחור שלך למשך חודש אחד. זה נותן להורים שלך את הביטחון לדעת שאתה תהיה בטוח ויהיה לך זמן להכיר אותו בלי לחץ להיות סולו.
  • תאריכי קבוצה מספקים ביטחון מסוים, אולם הם גם גורמים ללחץ עמיתים. התייחס לדאגות אלה על ידי הזכרת להוריך שהם עשו עבודה טובה בלמדת אותך להיות האדם שלך. אתה יכול לומר, "אל תדאג, אם אני בקבוצה אני אף פעם לא שותה ולא רק בגלל שאחרים אומרים לי."
 3. 3
  הראה את בגרותך. פעל על פי כללי ההורים שלך. הראה להם שאתה יכול לעמוד בהתחייבויות לאורך זמן, גם אם הן משעממות או מעצבנות. לדוגמא, תמיד הכינו את העוצר, עשו את מטלותיכם מבלי שתישאלו, והימנעו מוויכוחים קטנוניים, אם אתם יכולים.
 4. 4
  להיות סבלני. הראה להוריך שאתה שולט בעצמך. יש לך שליטה עצמית לדעת שהם יצטרכו זמן לחשוב על הנושא הזה. כדי להראות את סבלנותך, ייתכן שתחליט להמתין שבועיים לפני שתעלה שוב את הנושא.
  • למשל, אם הם אומרים "אבא שלך ואני צריכים לחשוב על זה." אולי תגיב, "אני מבין, זו החלטה חשובה."
  • נסה לא ללחוץ עליהם, מכיוון שזה יכול לעבוד נגדך.
 5. 5
  תרגל תודה. להפגין את הערכתך למה שעשו למענך במהלך חייך. אתה יכול לומר, "תודה!" לעתים קרובות יותר. לחלופין, אתה יכול לעשות דברים קטנים ונחמדים עבורם, כמו להכין ארוחת בוקר. אם הם יגידו שאתה רק מנסה לשכנע אותם, אתה יכול להגיב, "כמובן שאני רוצה שתגיד כן. אבל זה בגלל שגם אני מעריך את דעתך. אני רוצה שתדע זאת."
אולי תשאל אותם איך הם חושבים שעליך לגשת להורים שלך או איך לתאר את הבחור שלך להורים שלך
אולי תשאל אותם איך הם חושבים שעליך לגשת להורים שלך או איך לתאר את הבחור שלך להורים שלך?

שיטה 3 מתוך 3: ארגון המחשבות והרגשות שלך

 1. 1
  חכה עד שתמצא מישהו. אל תבקש שיהיה לך חבר מראש שימצא בחור שאתה מאוד אוהב. אתה יכול בסופו של דבר לוויכוח עם ההורים שלך, ויהיה לך מעט פרטים כדי לגבות אותך. במקום זאת, אם יש לך מישהו מסוים, אתה יכול לחשוב מה אתה אוהב בו ולהעלות את זה.
  • אתה יכול להשתמש בזה גם כטיעון כדי לשכנע את הוריך באמירה: "חיכיתי עד שמצאתי מישהו שאני מאוד אוהב לפנות אליך בעניין זה."
 2. 2
  שאל את עצמך. האם אתה באמת מוכן? או, האם אתה רק רוצה שחבר ישתלב עם אחרים בגילך? האם אתה מוכן להציב גבולות, אפילו מיניים, כדי להגן על עצמך? האם אתה מוכן להתמודד עם דחייה? הוריך בוודאי יחקרו אותך, אז היכונו לחשוב על הנושאים הללו לבד.
  • שאל את עצמך האם הוא בחור טוב בכלל או בחור טוב בשבילך בפרט? הוא אולי אדם נהדר, אבל זה עשוי להיות הזמן הלא נכון בגלל פער גילאים, הבדל ברמות הניסיון וכו '.
 3. 3
  לדבר עם חברים. קרוב לוודאי שחבריך מודעים לתחושותיהם והם עשויים להכיר גם את הוריך, לכן מומלץ לפנות לעצתם. אולי תשאל אותם איך הם חושבים שעליך לגשת להורים שלך או איך לתאר את הבחור שלך להורים שלך? אתה יכול אפילו להזמין כמה מחבריך ולתת להם לדבר עם הוריך על הילד, אם נוח לך עם זה.
 4. 4
  שוחח עם מבוגר מהימן אחר. אם ההורים שלך מסרבים לזוז מעמדתם, ייתכן שיהיה עליך להביא תגבורת. נפגש עם הכומר שלך, חבר משפחתי או קרוב משפחה אחר וספר להם על מצבך. בקש את עצתם. אתה יכול לומר, "איזה סוג של פשרות אני יכול להציע שישמח את ההורים שלי?"

טיפים

 • קבל את תגובתם. יש הורים שפשוט יגידו לא. אל תתגנב מסביב ואל תמשיך להתחנן בפניהם אלא אם כן אתה רוצה לפגוע בקשר שלך עם ההורים שלך. במקום זאת, היה סבלני ונסה לשחוק אותם.
 • נסו לצאת לדייט זוגי עם ההורים. זה יכול להיות מביך, אבל זה יראה להם מה אתה והחבר שלך בקרוב עושים כששניכם יוצאים לדייט.
 • להישאר חברים עם בחור זה לא תמיד דבר רע. אתה מכיר אותם טוב יותר, ההורים שלך מכירים אותם, ובהדרגה משהו יכול להשתנות.
 • וודא שההורים של החבר הפוטנציאלי שלך יאפשרו לו להיות חברה. אם לא, אתה יכול לנהל את השיחה הזו עם ההורים שלך ללא סיבה אמיתית.
 • אין הבדל גיל גדול ביניכם. זה יגדיל את הסיכוי שההורים שלך לא יתנו לך להחזיק את החבר שלך.
אל תגיד להורים שלך שלחבר הכי טוב שלך יש חבר בשנתיים האחרונות
לדוגמא, אל תגיד להורים שלך שלחבר הכי טוב שלך יש חבר בשנתיים האחרונות, אלא אם כן זה באמת נכון.

אזהרות

 • זכור שאתה האדם החשוב ביותר בזוגיות. אל תשנה את עצמך כדי לרצות מישהו אחר ואל תישאר עם מישהו שמתייחס אליך רע או גורם לך להרגיש רע עם עצמך.
 • אם אתה מעוניין לצאת עם מישהו מבוגר ממך, ההורים שלך עשויים לפעול מודאגים עוד יותר. שים לב לכך שישנם גם חוקים שמונעים מהקטינים להיות עם אחרים שאינם קטינים. במיוחד בארה"ב יש חוקים נגד קיום יחסי מין עם קטינים שנמצאים מתחת ל"עידן ההסכמה ". גיל זה משתנה ממדינה למדינה, אך בדרך כלל נופל אי שם בין גיל 12-18.

שאלות ותשובות

 • מה אם ההורים שלך לא רוצים שתסתובב איתו כל הזמן?
  זהו דאגה אמיתית שיש להורים רבים. לעתים קרובות הם חושבים שהם "יאבדו" אותך ברגע שיש לך חבר רגיל. הדרך הטובה ביותר להגיב לכך היא לתזמן זמן איכות עם ההורים ולעמוד בו. לכו לקולנוע, צאו לטיולים רגילים וכו '. זה אומר להורים שלכם שהם חשובים ושאתם עדיין מעריכים את העצות והנוכחות שלהם.
 • מה אתה עושה אם ההורים שלך שואלים אותך אם אתה אוהב ילד מסוים?
  אתה תמיד יכול להתחיל לשאול מדוע שאלו את השאלה. זה עשוי לתת לך מושג מה הם חושבים. ואם אתה אוהב את הילד, אתה תמיד יכול לענות להם בכנות. אולי תרצה לומר להם מדוע אתה אוהב אותו. לדוגמא, הוא נחמד לכולם בבית הספר.
 • אני צריך עזרה. אבא שלי אמר שהוא יחשוב לתת לי חבר, אבל הוא עדיין לא הסכים. אני נאבק כי בחור ואני מאוד אוהבים אחד את השני. זה אפילו לא קשור למין, ואנחנו מכירים מאז שהיינו ארבע. יש לך איזו עצה?
  שאלו באופן ספציפי מה דואג לאביכם לגבי היכרויות עם אדם זה. ואז נסה להמציא פתרונות שיעזרו לתת מענה ישיר לחששותיו.
 • מה אם ההורים שלך תמיד מדברים על איך בנים באמת טיפשים בגיל הזה?
  השתמש בפעולות במקום במילים כדי לשכנע אותן אחרת. עודד אותם לפגוש את החבר הפוטנציאלי שלך בכמה הזדמנויות כדי באמת לגבש עליו דעה כנה.
 • מה עליכם לעשות אם סבא וסבתא יחליטו לשקול?
  אם אנשים אחרים מחליטים להגיב על היכולת שלך להביא חבר, עדיף להיות כמה שיותר סבלניים כלפיהם. הם בדרך כלל רק מנסים להגן עליך, אם כי זה יכול להיות מאוד מתסכל באותו זמן. הזכרו להם שזה באמת דיון שצריך להתקיים בינכם לבין ההורים שלכם.
 • מה הבחור שאני מעוניין רק רוצה להסתובב כחברים?
  במידה מסוימת, עליכם לכבד את משאלותיו. אם תלחץ חזק מדי, אתה עלול לגרום לו להרגיש לא נעים והוא עשוי להגביל את זמנו איתך. עם זאת, אנשים רבים מתחילים כחברים ועוברים למשהו רומנטי. נסה להיות חבר ממש טוב בשבילו עכשיו ובדוק אם משהו אחר מתפתח עם הזמן.

תגובות (8)

 • pablorice
  השתמשתי בכל השיטות במאמר, והורי הרשו לי סוף סוף לעבור לבית החבר שלי! אני סופר שמח!
 • keyshawn10
  אני אוהב את העצה הבטוחה.
 • golden28
  תהליך שאלתם.
 • krista33
  זו הייתה עצה נהדרת! זה עזר לי לטעון, והטיפים היו מאוד מועילים.
 • thaddeushodkiew
  מאמר זה עזר מאוד. תודה.
 • murphylily
  זה עזר לי בכך שנפתח בפני החבר שלי. אני פשוט מתיישב ומדבר איתו ומביע בפניו את רגשותיי, והוא נפתח אלי ואומר לי מה הוא מרגיש כלפיי.
 • hrohan
  זה עזר לי להתכונן לדבר עם ההורים שלי על זה.
 • pricecronin
  זה עזר לי להבין מה לעשות כשאני מגיע לסיטואציה של חבר. כשיהיה לי אחד, אדע איך לספר להורי. תודה!
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail