איך לרמות במבחן מתמטיקה?

כדי לרמות במבחן מתמטיקה, השתמש בדיסקרטיות בטלפון שלך או הגה הערות לחדר. אם אתה יכול להשתמש בעדינות בטלפון שלך במהלך המבחן שלך, נסה לשלוח הודעה לחבר שמיטיב במתמטיקה כדי לבקש ממנו תשובה שאתה תקוע בה. אם אינך מכיר מישהו שמיטיב במתמטיקה, השתמש בשירות כמו "שלח הודעת טקסט למורה דרך", כדי לקבל את התשובות לשאלות מסובכות. לחלופין, השתמש באפליקציה כמו PhotoMath, שמשתמשת במצלמת הטלפון שלך כדי לפתור בעיות מתמטיות עבורך. ניתן גם להבריח לחדר פתקים עם נוסחאות. נסה להסתיר פתק בגרב שלך או בקנה של עט אטום. דרך נוספת להסתיר פתקים היא לכתוב אותם על נייר דבק ולהדביק אותם על העור מתחת לבגדים. זכור שאם אתה נתפס בוגד, אתה עלול להתמודד עם השלכות קשות. לקבלת טיפים נוספים, כולל כיצד לתכנת נוסחאות והערות רמאות במחשבון שלך, המשך לקרוא!

ישנן מספר דרכים לרמות במבחן מתמטיקה אם החלטתם שזו הדרך
עם זאת, ישנן מספר דרכים לרמות במבחן מתמטיקה אם החלטתם שזו הדרך.

מתמטיקה יכולה להיות קשה. לפעמים אתה עלול להרגיש המום ולהחליט שאתה צריך לרמות במבחן המתמטיקה הבא שלך. עם זאת, זכור כי יכולות להיות השלכות חמורות לבגידות אם נתפסות. יתר על כן, אתה לא באמת לומד שום דבר על ידי רמאות. למעשה, בזמן שלוקח לך לקרוא על איך לרמות, היית יכול כנראה ללמוד לאותו מבחן! עם זאת, ישנן מספר דרכים לרמות במבחן מתמטיקה אם החלטתם שזו הדרך. בגידה עשתה דרך ארוכה מפשוט להסתכל על המבחן של אדם אחר!

שיטה 1 מתוך 3: שימוש בטכנולוגיה

 1. 1
  תכנת את המחשבון שלך. כתוב תוכנית יום לפני המבחן. תחת הפונקציה "תוכנית" במחשבון שלך, הקלד נוסחאות או הערות רמאות.
  • אבל הרבה מורים בודקים כעת את התוכניות במחשבונים. אז אתה יכול גם לשים את ההערות שלך מתחת לכפתור "Vars" (משתנים) באחד מעשרת המיתרים המפורטים. הצבת פתקי הרמאות שלך בחלקים שונים של המחשבון תקשה על המורה שלך לאתר אותם אם הוא מחפש.
 2. 2
  שלח טקסט דרך הסמארטפון שלך לחבר. שלח טקסט מהיר עם השאלה לחבר שאתה סומך עליו - ומי שטוב במתמטיקה! כנראה שעדיף לנסות מישהו שאינו נמצא כרגע במבחן איתך, שיכול לשלוח לך נוסחאות ותשובות לפי הצורך.
 3. 3
  שלח טקסט באמצעות הטלפון החכם שלך לשירות הדרכה. נסה "טקסט למורה דרך", שירות שנותן לך גישה למורה אמיתי למתמטיקה באמצעות הטלפון החכם שלך. אתה יכול לשלוח את השאלות שלך באמצעות הודעת טקסט או דוא"ל בתמונות של השאלות.
  • זמני התגובה הם בדרך כלל תוך 10 דקות. אם אתה חושב שתזדקק לזמן אספקה מהיר יותר, צור קשר עם השירות מראש להזמנת הזמן.
  • ל- "Text a Tutor" יש אפליקציה שתוכלו להוריד לטלפון האנדרואיד שלכם. עבור משתמשי אייפון ומשתמשים חכמים אחרים, עדיין תוכל להשתמש בשירות גם ללא אפליקציה.
 4. 4
  השתמש באפליקציית photomath בטלפון שלך. האפליקציה מצלמת את המשוואה ופותרת אותה באופן מיידי.
  • אפליקציה זו טובה במיוחד אם הבדיקה שלך מחייבת אותך להציג את השלבים לפתרון שאלה, שכן יש לך אפשרות לראות את השלבים השונים (ולא רק את התשובה).
  • אפליקציה זו אינה מיועדת רק לרמאות; זה גם טוב ללימודים. תוכלו להשתמש בו ככלי למידה ולהבין כיצד לפתור בעיות במתמטיקה שלב אחר שלב.
 5. 5
  מצא את התשובה לשאלה באופן מקוון. תוכל להשתמש במנוע חיפוש כללי כמו גוגל או, יתרה מכך, להקליד את השאלה ב- WolframAplha.com. וולפרם אלפא הוא מנוע ידע חישובי; במילים אחרות, האתר עונה על שאלות באמצעות נתונים שכבר מקורו בו. שלא כמו מנוע חיפוש רגיל, אתר זה מספק לך תשובה במקום רשימה של דפי אינטרנט שיכולים לקבל את התשובה.
  • יש לזכור כי שימוש בטלפון סלולרי הוא דרך ברורה מאוד לבגוד. ישנה סבירות מוגברת שתיתפסו, מכיוון שמורים ומדריכים מחפשים טלפונים סלולריים במהלך המבחן. במצבי בדיקה רבים אתה נדרש לשים את הטלפון בתרמיל שלך או בקדמת החדר, כלומר שיטה זו לא תעבוד עבורך כלל.
כדי לרמות במבחן מתמטיקה
כדי לרמות במבחן מתמטיקה, השתמש בדיסקרטיות בטלפון שלך או הגה הערות לחדר.

שיטה 2 מתוך 3: שימוש באנשים אחרים

 1. 1
  לחש או העבר הערות. יצירת קשר עם חבר במהלך הבדיקה היא בהחלט דרך פוטנציאלית לרמות, אך זו שיטת סיכון גבוהה. ברוב מצבי הבדיקה, לחישות, שיחות והעברת הערות בין נבחנים אינם מורשים. זה גם די קל לתפוס מרחוק.
 2. 2
  השתמש בשיטת הקשה. שיטה זו היא גרסה מעודכנת של קוד מורס, הכוללת תקשורת עם אדם אחר עם אותות קבועים מראש.
  • מצא חבר בכיתה שלך שיהיה שותף טוב לכך. באופן אידיאלי זה צריך להיות מישהו שלא רחוק ממך (באופן אידיאלי לידך) ומישהו שמכיר את הנושא היטב.
  • פתח קוד הקשה. לדוגמה, הקש 5 פעמים על המספר 5. אם זה מספר כמו 2647, הקש על העיפרון על השולחן פעמיים, השהה כ -3 שניות ואז הקש עליו 6 פעמים וכן הלאה. אם מדובר במבחן רב ברירה בעזרת האלף-בית, נסה קידוד A, B, C, D, E, כ- 1, 2, 3, 4, 5 בהתאמה.
  • תוכל גם לנסות גרסאות שונות של שיטה זו הפועלות על פי אותו עיקרון. במקום להקיש, להשתעל או להתעטש כדי להעביר תשובה. אתה יכול גם להשתמש בשפת הסימנים - במיוחד אצבעות לשיטות - כדי לתקשר עם חבר.
 3. 3
  לנהל כיוון מוטעה. בקש מחבר ליצור הסחת דעת בזמן שאתה מרמה (או להיפך). חבר שלך, למשל, עשוי להעמיד פנים שהוא מרגיש חולה כך שתשומת הלב של המדריך מופנה ממך ומסטודנטים אחרים ומונחת אך ורק עליו. זה ייתן לך קצת זמן להתייעץ עם פתקים או עזרים אחרים שהכנת כדי לעזור לך לרמות.
לפעמים אתה עלול להרגיש המום ולהחליט שאתה צריך לרמות במבחן המתמטיקה הבא שלך
לפעמים אתה עלול להרגיש המום ולהחליט שאתה צריך לרמות במבחן המתמטיקה הבא שלך.

שיטה 3 מתוך 3: שימוש בגופך ובסביבתך

 1. 1
  השתמש בעט. קבלו עט שניתן לפתוח ולהמלא בפתקים. עט טוב לכך יהיה אחד שתוכל לפרוק להסרה ולהחלפה של מחסניות דיו. רוקן את העט וכתב הערות קטנות ואז אתה מתגלגל בחוזקה ונכנס לתוך העט.
  • אתה יכול להשתמש בעיפרון מכני.
  • אתה יכול גם לקנות עטים לחבית. אלה עטים עם חלון קטן שלוחצים לסיבוב הודעות.
  • אתה יכול גם לרכוש עט מיוחד שכולל גליל נייר בצד שאתה פשוט מתגלגל ומתגלגל אליו שוב.
  • אולי תרצה לשלוף את הפתקים תוך כדי הפסקת שירותים. יש פחות סיכוי להיתפס ככה!
  • היפטר מהפתקים. לאחר שסיימתם עם ההערות, זרקו אותם, רצוי במקום אחר לא קרוב לכיתה בה היה המבחן. אם אתה זורק אותם לכיתה, גרוס את הנייר כדי לכסות את המסלולים שלך.
 2. 2
  השתמש בנעליים שלך. הדביקו פתקים בתחתית הנעליים. במהלך הבדיקה, נחה על כף הרגל החיצונית שלך והפנה את ראשך בזווית כך שתוכל לראות את ההערות. נסו לא להביט בלעשות זאת. לגרום לזה להיראות כאילו אתה פשוט מותח את הצוואר.
  • אתה יכול להכניס סדינים או פתקים לרמאות לנעליים שלך ולהוציא אותם לפי הצורך. זכור, עם זאת, שקשה להסיר את ההערות מהנעליים שלך במהלך בדיקה מבלי למשוך תשומת לב. שיטה זו עשויה לעבוד אם אתה לוקח הפסקה בחדר האמבטיה.
 3. 3
  כתוב הערות על הבגדים שלך. כתוב נוסחאות וחומרים אחרים שיעזרו לך בחלק הפנימי של השרוול שלך (בחלק התחתון של פרק כף היד שלך). ואז ללבוש סוודר מעל חולצה זו. זה יעזור שלא יהיה ברור מדי כשאתה מושך לאחור את השרוול הראשון כדי לראות את ההערות שנכתבו בחלק הפנימי של השנייה.
  • אתה יכול גם להדביק פיסות נייר למכסה המנוע או לתחתית הכובע.
 4. 4
  כתוב על גופך. בעזרת דיו שקרוב לגוון העור שלך, כתוב הערות על קרסוליים, רגליים, ידיים וידיים - בעצם בכל מקום שנראה לך אך לא נראה לעין מבחוץ.
  • אתה יכול גם לנסות ללבוש מכנסיים קצרים או חצאית ולכתוב את הנוסחאות ממש מעל הקו שמכסה המכנס שלך. הרם אותם מעט אם אתה נתקע, ואז כיסה אותם בחזרה. מדריכים ומורים עשויים להיות נבוכים מדי או מודאגים מלהתעמת איתך אם אתה מרמה בדרך זו מכיוון שזה יכלול אותם לחקור את גופך.
 5. 5
  כתוב על השולחן. כתוב הערות על השולחן בעיפרון ואז הסר ונגב לאחר שתסיים להיפטר מהראיות.
 6. 6
  השתמש בקלטת. כתוב את הנוסחאות שלך על קלטת, הנח את הקלטת על הרגל שלך, הנח פיסת קלטת נוספת מעל כך שלא תדמם, וואלה! זה עובד הכי טוב עבור אנשים עם מכנסיים / חצאיות ארוכות.

טיפים

 • לימודים הם הדרך הטובה ביותר לעשות טוב במבחן!
 • זכור כי כל שאלות המבחן מעוניינות שתציג את עבודתך. מעט מאוד שיטות רמאות יספקו לך מידע זה, ולכן עדיין מומלץ ללמוד!
 • רמאות שגויה, אבל לפעמים אתה צריך לעשות את זה. אם אתה נתפס פשוט התכונן למבוכה שמגיעה עם בגידות וכישלון. ההורים יתאכזבו וכנראה יאבדו אמון בך. אם אתם מתכננים לרמות, אל תספרו לאף אחד ואל תהיו עצבניים מכיוון שהדבר יכול לעורר חשד. היה חכם.
יצירת קשר עם חבר במהלך הבדיקה היא בהחלט דרך פוטנציאלית לרמות
יצירת קשר עם חבר במהלך הבדיקה היא בהחלט דרך פוטנציאלית לרמות, אך זו שיטת סיכון גבוהה.

אזהרות

 • רמאות נחשבת לעבירה אקדמית. יכולות להיות עונשים נוקשים אם תיתפסו בוגדים. אתה יכול להעביר את המבחן שלך, לקבל הפחתת ציון או ציון '0', או לקבל הפחתה בציון הכולל שלך בכיתה. יכולות להיות גם השלכות ארוכות טווח, כולל רישום על הרשומה האקדמית שלך.
 • אם נמצא רמאות בבחינה או מבחן חשוב באמת זה יכול למנוע ממך לקבל כמה עבודות או ללכת לכמה בתי ספר בהמשך החיים.
 • לא ממליץ בתיכון או בקולאז 'כי אם לא עשית את זה קודם זה יהיה קשה יותר כי מעולם לא התאמנת או שהיית ממש טוב בהסתרת פתקים.
 • כמו כן אם נמצא רמאות אל תנסה לאכול פתקי רמאות או להכחיש, זה עלול לגרום לתוצאות הגרועות ביותר.

שאלות ותשובות

 • מה יקרה אם נייר הרמאות שלי ייפול בזמן שהמורה צופה?
  רק המורה יודע בוודאות מה יקרה, אבל אתה יכול להניח שלא תשמח מזה.
 • למה שאגיד לרמות, אגב?
  שאלה טובה! הצלחה באמצעות רמאות היא הצלחה מוכתמת ולא אמורה לחדור את הרמאי בשום תחושת סיפוק. רמאות מביסה את כל מטרת הבדיקה, והיא לברר אם התלמיד אכן צובר ושומר על ידע כלשהו.
 • אני יושב בדלפק הקבלה ממש מתחת לעין המורים שלי. מה עליי לעשות?
  ללמוד קשה יותר, או להיות בולט ככל האפשר כאשר אתה בוגד.
 • האם זה לא חוקי לתת מידע על איך לרמות במבחנים?
  רמאות במבחן עשויה להיות מסוכנת ולבסוף חסרת טעם, אך היא אינה חוקית במובן הפלילי או האזרחי.
 • האם זה לא מעודד אנשים צעירים שלא בצדק?
  כן.
 • מהו הקבוע, המקדם, המשתנה והמונחים שנמצאים בביטוי 7 + 3?
  7 ו -3 הם קבועים ומונחים. אין מקדם. אין משתנים.
 • מה אם אתפס?
  זה תלוי במורה שלך, אבל אתה עלול לקבל אפס במבחן, לקבל מעצר, להיות מושעה או שילוב כלשהו של השלושה.
 • איך זה שבכיתה ח 'אנחנו לא יכולים להשתמש במחשבונים?
  כיתה ח 'היא זמן ללמוד תיאוריות ותהליכים. שמור את המחשבונים למועד מאוחר יותר.
 • מה אם למורה שלי יש מצלמה מול הכיתה?
  כנראה שהמורה שלך לוקח בגידות ברצינות רבה.
 • כשמורה רואה אותי, מה אני יכול לעשות?
  הכן את עצמך לקבל ציון כושל במבחן.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail