איך להביא בחורה לאומגה או צ'אט-רולט?

כל בחורה בצ'אט יכולה ללכת לתחנת האוטובוס המקומית שלה ולדבר עם אחי משעמם אם היא רוצה
כל בחורה בצ'אט יכולה ללכת לתחנת האוטובוס המקומית שלה ולדבר עם אחי משעמם אם היא רוצה.

האם אי פעם רצית שילדה תהיה יותר מידידותית כלפיך? רוצים עוד קצת?

צעדים

 1. 1
  אל תתחיל עירום או עם חלקים בגוף חשופים. בנות הולכות לצ'אט-רולט או אומגל מסיבות "שונות" מאשר בחורים: בנות חושבות שזה כיף ומרגש והן רוצות להרגיש מושכות ורצות. אם מצלמת הרשת שלך מראה לה בני אדם עירומים או חשופים, בחורה הולכת לחשוב שאתה חושב עליה כאובייקט במקום על אדם, והיא תלחץ.
  • תיראה במיטבך, הרושם הראשוני שלהם יהיה מראה, אז השתדלי להתלבש טוב ולהיראות מטורף. אל תיראה כאילו בדיוק יצאת מהמיטה עם הפיג'מה שלך עדיין. זה יצרח עצלות.
  • התחל עם אביזר, כמו גיטרה או דגל, והחזק אותו שם או עשה משהו מעניין איתו. כל מה שאתה צריך זה שילדה תסקרן אותה, והיא עשויה להתחיל לדבר איתך.
  • אל תפנה ישירות למצלמה. הזז את מצלמת האינטרנט שלך כך שאתה לא פונה ישירות למצלמה בהתחלה. אתה יכול לצאת קצת יותר מדי עז, גם אם זו לא הכוונה שלך.
 2. 2
  דבר קודם קצת. צאו לשיחה טובה. להיות האני המעניין ביותר שלך. כל בחורה בצ'אט יכולה ללכת לתחנת האוטובוס המקומית שלה ולדבר עם אחי משעמם אם היא רוצה. אבל זה לא מה שהיא רוצה. היא רוצה שתהיה האיש הכי מעניין בחיים, כמו הבחור מהפרסומות של דוס אקוויס.
  • הכירו מעט צרפתית, ספרדית, גרמנית, סינית ויפנית. להיות מסוגל לומר "שלום" ו"מה שלומך? " בכל שפה. ככה, כשאתה מתחיל לשוחח עם מישהו ממדינה אחרת, אתה יכול להמציא את יכולת השפה המדהימה שלך ולהפתיע אותה בצורה טובה.
  • כשאתה בספק, שאל שאלות. אם נגמר לכם הדברים לדבר עליהם, דאגו לשאול המון שאלות. בדרך כלל קל יותר להגיע לשאלות מאשר לתצפיות מעניינות, והם מהווים התחלה נהדרת לשיחה. שאל אותה שאלות אישיות, אבל לא משהו אישי מדי. איך הייתה ילדותה? מה היא אוהבת לקרוא להאזנה? מה האוכל האהוב עליה? איפה החופשה החלומית שלה?
 3. 3
  לפלרטט. לאחר צ'ט צ'ט לזמן מה, התחל להיות פלרטטני. היא תרגיש נוח יותר סביבך, ולכן קרוב לוודאי שהם יגיבו בחיוב.
  • להיות שובב. בנות אוהבות בחורים שיש להם חוש הומור נהדר ושובבים. חוש הומור נהדר קשה להשיג, אבל כולם יכולים להיות שובבים. התעסק עם האביזרים שלך בצורה לא מאיימת. בצע אשליות חזותיות באמצעות מצלמת האינטרנט שלך. התנסו בתאורה שלכם. העולם הוא כמעט הצדפה שלך; אתה רק צריך ללמוד איך זה משחק עם זה.
  • עשה התחזות לאנשים מפורסמים אם אתה יכול. שאל אותה אם היא יודעת ____ ואז הוצא התחזות מהפארק. ככל שתצחיק אותה יותר, כך יהיה לך יותר טוב.
 4. 4
  חייכו, בנות בהחלט אוהבות את זה כשחבר'ה מחייכים. הסיבה לכך היא שאנשים רוצים להיות בסביבה של אנשים אחרים שמאושרים; לא רק שהוא מושך, הוא מדבק.
  • לצחוק מהבדיחות שלה. לעתים קרובות אומרים לבנות לצחוק מהבדיחות של החבר'ה, אבל בחורים תמיד יכולים לעשות את אותו הדבר. זה מרגיש טוב שיש לה מישהו שהיא יכולה לצחוק איתו. זה יגרום לה להרגיש בנוח. ככל שהיא נוחה יותר, כך סיכויי ההצלחה שלך גבוהים יותר.
 5. 5
  אל תהיה דוחק. אם היא לא מוכנה, אל תפריח לה. תקבלו יותר דבורים עם דבש מאשר עם חומץ. אל תכריח דברים, תן לדברים להתפתח באופן אורגני, והשקיע את הביטחון שלך בכל מה שקורה. ביטחון הוא תפנית ענקית לבנות.
האם אי פעם רצית שילדה תהיה יותר מידידותית כלפיך
האם אי פעם רצית שילדה תהיה יותר מידידותית כלפיך?

טיפים

 • אם בחורה רק ממשיכה ולוחצת משם, אל תוותרו.
 • אל תעלו את הנושא המתבקש מיד, זהו כיבוי גדול.
 • שים לב שב- Omegle או Chatroulette, לעתים קרובות יש אנשים מתחת לגיל 18.
 • היזהר מצלמות רשת מדומות. ישנם רמאים שהם ישכנעו אותך לעסוק בפעילות מינית, יתעדו אותך כנגד הידע שלך ואז לאחר שקיבלו את הדוא"ל שלך או את המדיה החברתית הם ישתמשו בצילומים כדי לסחוט אותך.
והיא עשויה להתחיל לדבר איתך
כל מה שאתה צריך זה שילדה תסקרן אותה, והיא עשויה להתחיל לדבר איתך.

אזהרות

 • היזהר מסרטונים מזויפים, אם הם לא מגיבים לתגובות שלך, עזוב.
 • אל תתנהג יותר מדי. הביטחון הוא טוב, אבל יותר מדי מזה יכול להיות דבר רע.
 • היזהר במה שאתה רואה באתרים אלה. אתה יכול לראות דברים כאלה שאנשים לא אמורים לראות (למשל: עירום, יחסי מין, אוננות וכו ').
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail