איך מורחים קרם פנים?

למריחת קרם פנים התחל בניקוי הידיים והפנים במים פושרים וניקוי מתאים. לאחר ייבוש מגבת עדין, סחטו קרם פנים בגודל אפונה על גב כף היד וטיפו את הקרם על פניכם בנקודות קטנות, והימנעו מאזורים הנוטים לשמן. לאחר מכן, ערבב את הקרם באצבעותיך תוך שימוש בתנועות מעגליות קטנות כלפי מעלה, ואז שקול להשתמש בחלק מהקרם שלך על צווארך. לבסוף, המתן לעור שלך לספוג את הקרם לפני שאת מתאפרת. כדי ללמוד כיצד לבחור קרם פנים, המשיכו לקרוא!

למריחת קרם פנים התחל בניקוי הידיים והפנים במים פושרים וניקוי מתאים
למריחת קרם פנים התחל בניקוי הידיים והפנים במים פושרים וניקוי מתאים.

תהיתם פעם איך למרוח קרם פנים בצורה נכונה? קל ללמוד כיצד לבחור את קרם הפנים המתאים ביותר לעורך ולמרוח אותו כראוי.

שיטה 1 מתוך 2: מריחת קרם פנים

 1. 1
  התחל עם פנים נקיות וידיים. שטפו את הפנים במים פושרים ומנקה פנים המתאים לסוג העור שלך. התזי את הפנים במים קרים וטפיחי עליהם בעדינות עם מגבת רכה.
 2. 2
  שקול למרוח קצת טונר עם צמר גפן או כרית צמר גפן. הטונר יעזור להחזיר את ה- pH של העור שלך. זה גם יעזור להדק את הנקבוביות. זה חשוב במיוחד אם אתה מתכנן להתאפר מאוחר יותר.
  • אם יש לך עור יבש או רגיש, בחר בטונר נטול אלכוהול.
 3. 3
  החל תחילה קרם עיניים, אם אתה משתמש בכזה. הנח כמות זעירה על אצבעת הטבעת שלך, ודבק בעדינות את הקרם מתחת לעיניים. הימנע ממשיכה בעור מתחת לעיניים.
  • האצבע הטבעת היא האצבע החלשה ביותר, מה שהופך אותה לאידיאלית לעור העדין שמתחת לעיניך.
 4. 4
  סחטו קרם פנים בגודל אפונה על גב היד. אל תדאג אם סחטת מעט מדי. קצת בדרך כלל עובר דרך ארוכה. תמיד תוכל להגיש בקשה בהמשך, במידת הצורך.
  • אם השמנת מגיעה בצנצנת, יש להוציא כמות קטנה בעזרת כף קטנה או סקופ. זה ימנע מאצבעותיך לזהם את המוצר בתוך הצנצנת. אתה יכול למצוא סקופים ברוב חנויות ציוד היופי.
  קל ללמוד כיצד לבחור את קרם הפנים המתאים ביותר לעורך ולמרוח אותו כראוי
  קל ללמוד כיצד לבחור את קרם הפנים המתאים ביותר לעורך ולמרוח אותו כראוי.
 5. 5
  התחל למרוח את הקרם על הפנים שלך. טפח את השמנת על הפנים שלך בנקודות קטנות. התמקד באזורי צרות, כגון הלחיים והמצח. הימנע מאזורים שנוטים לשמן מאוד, כמו קמטים משני צידי הנחיריים.
  • אם יש לך עור מעורב, התמקדי יותר באזורים היבשים ופחות באזורים השומניים.
 6. 6
  מערבבים את קרם הפנים באמצעות האצבעות. לעסות בעדינות את הקרם לעור שלך בתנועות מעגליות קטנות, כלפי מעלה. לעולם אל תגרור כלפי מטה על עורך. הקפד להשאיר שוליים של 1,30 ס"מ (1,27 ס"מ) מסביב לעיניים. רוב קרמי הפנים אינם מתאימים לעור העדין והרגיש סביב העיניים.
 7. 7
  מורחים קרם נוסף, במידת הצורך. תסתכל מעל הפנים שלך. אם יש כתמים חשופים על הפנים שלך, מרחי מעט יותר קרם. אל תסלח את הקרם, עם זאת; קרם יותר אינו בהכרח טוב יותר או יעיל יותר.
 8. 8
  שקול למרוח קרם פנים על צווארך. אנשים רבים נוטים לשכוח את האזור הזה. העור בצווארך עדין, ונוטה להזדקן הכי מהר. זה צריך קצת תשומת לב גם כן.
 9. 9
  מטפטפים את כל הקרם העודף באמצעות רקמה. הביטו היטב על פניכם. אם אתה מבחין בגושים או בגושים של קרם, טפטף בעדינות את אלה באמצעות רקמה. זה עודף קרם.
 10. 10
  חכה שהעור שלך יספוג את הקרם לפני שאתה מתלבש או מתאפר. במהלך תקופה זו, אתה יכול לעשות את השיער שלך או לצחצח שיניים. אתה יכול גם להתחיל ללבוש את הבגדים התחתונים שלך, כמו תחתונים, גרביים, מכנסיים וחצאיות. בדרך זו, לא תסכן לשפשף את קרם הפנים שלך ולקבל אותו על כל השאר.

שיטה 2 מתוך 2: בחירת קרם פנים

 1. 1
  שימו לב לעונה. העור שלך עשוי להשתנות ככל שעוברות העונות. לדוגמה, זה עשוי להיות יבש יותר בחורף ושמנוני יותר במהלך הקיץ. ככזה, קרם הפנים שבו אתה משתמש בחורף עשוי שלא להתאים במהלך הקיץ. זה יכול להיות רעיון טוב להחליף את קרמי הפנים שלך עם עונות השנה.
  • אם העור שלך יבש, במיוחד במהלך החורף, בחר בקרם פנים עשיר יותר ולחות.
  • אם העור שלך שמנוני, במיוחד במהלך הקיץ, בחר בקרם פנים קליל או בג'ל לחות.
  ייתכן שתרצה להשתמש באיזה קרם פנים או קרם לחות
  אם יש לך עור שמנוני או אקנה, ייתכן שתרצה להשתמש באיזה קרם פנים או קרם לחות.
 2. 2
  שקול להשתמש בקרם לחות כהה. זה נהדר עבור אלה המעוניינים לאזן את גוון עורם אך אינם רוצים להתאפר. בחר קרם לחות התואם את סוג העור שלך ואת גוון העור.
  • רוב קרם הלחות הגוון מגיע בשלושה גווני עור בסיסיים: בהיר, בינוני וכהה. חברות מסוימות עשויות להציע מגוון רחב יותר של גווני עור.
  • אם אתה נוטה לעור שמן, שקול לקבל קרם לחות בגוון גימור מט.
  • אם אתה נוטה לעור עמום או יבש, שקול לקבל קרם לחות כהה עם גימור טל או מאיר. זה נהדר גם לתת לכל סוג עור זוהר בריא בחודשי החורף.
 3. 3
  שקול לקבל קרם פנים עם SPF. אור השמש מספק הרבה ויטמין D, החיוני לבריאות העור; עם זאת, יותר מדי אור שמש יכול גם לגרום לקמטים ולפגיעות עור אחרות. הגן על עורך על ידי חבישת קרם פנים עם מעט SPF בתוכו. לא רק שתלחח את עורך, אלא תגן עליו גם מקרני השמש המזיקות.
 4. 4
  דעו שאפילו עור שמנוני זקוק לקרם פנים. אם יש לך עור שמנוני או אקנה, ייתכן שתרצה להשתמש באיזה קרם פנים או קרם לחות. אם העור שלך יבש מדי, הוא יפיק עוד יותר שמן. קרם פנים ימנע מכך שזה יקרה. הנה כמה דברים שכדאי לחפש:
  • חפש קרמים לפנים שאומרים שהם מיועדים לעור שמן (או אקנה) על התווית.
  • בחר במקום זאת בג'ל לחות קליל.
  • שקול לקבל קרם בגימור מט. זה יעזור להפחית את הברק ויגרום לעור שלך להיראות פחות שומני.
 5. 5
  בחר קרמים עשירים ולחות אם יש לך עור יבש. חפש מוצרים שאומרים שהם מיועדים לעור יבש. אם אינך מוצא כאלה, חפש תוויות שאומרות "לחות" או "לחות".
 6. 6
  חפש קרמים עדינים אם יש לך עור רגיש. קרא בעיון את התוויות, והימנע מקניית כל דבר שיש בו יותר מדי כימיקלים; רבים מכימיקלים אלה יכולים להיות בעייתיים עבור סוגי עור רגישים. שקול במקום קרמים עם מרכיבים מרגיעים, כגון אלוורה או קלנדולה.

טיפים

 • העור של כולם שונה. מה שעובד עבור חברך או בן משפחתך לא בהכרח יעבוד עבורך. תמיד קבל קרם פנים לסוג העור שלך. יתכן שתצטרך לנסות כמה שונה לפני שתמצא אחד שמתאים לך.
 • אם קיבלת קרם פנים חדש שלא השתמשת בו קודם, שקול לעשות קודם בדיקת טלאים כדי לראות אם אתה אלרגי אליו או לא. טבק כמות קטנה בחלק הפנימי של המרפק והמתן 24 שעות. אם לא מתרחשת אדמומיות או גירוי, אתה יכול להשתמש בבטחה בקרם.
  סחטו כמות קרם פנים בגודל אפונה על גב כף היד והטפו את הקרם על פניכם בנקודות קטנות
  לאחר ייבוש מגבת עדין, סחטו כמות קרם פנים בגודל אפונה על גב כף היד והטפו את הקרם על פניכם בנקודות קטנות, והימנעו מאזורים הנוטים לשמן.
 • אם אתה משתמש בקרם פנים חדש, תן לו כשבועיים לפני שתחליט אם תמשיך להשתמש בו או לא. לא כל הקרם יעבוד מיד; לפעמים העור שלך זקוק לזמן הסתגלות.

אזהרות

 • אל תרכיב קרמי פנים לישון אלא אם כן הם מתויגים כ"קרם לילה ". קרמי פנים רגילים הם בדרך כלל כבדים מדי ללבישה בלילה. הם יכולים לחסום את הנקבוביות ולמנוע מהם לנשום.
 • הקפידו לקרוא את רשימת המרכיבים בקניית קרם פנים חדש. כמה קרמים לפנים עשויים להכיל מרכיבים שאתה עלול להיות אלרגי אליהם, כגון חמאת אגוזים.

דברים שתזדקק להם

 • שטיפת פנים
 • מים
 • מגבת
 • טונר וכרית צמר גפן / כרית (אופציונלי אך מומלץ)
 • קרם פנים

שאלות ותשובות

 • איזו חברת שמנת הכי מתאימה לפנים הלבנות שלנו?
  חפש כאלה עם מרכיבים טבעיים שכן הם נוטים להיות בריאים יותר לעור שלך. דעתי תהיה קרם הפנים מבודי שופ שכן הוא עובד הכי טוב בשבילי. עם זאת, ייתכן שתצטרך לנסות מותגים שונים כדי לראות מה הכי מתאים לך ולסוג העור שלך.
 • כיצד להפחית עיגולים כהים מתחת לאזורי העיניים?
  ישנם מספר מאמרי מדריך בנושא. הנה אחד:
 • האם הייתי צריך לשטוף את הפנים לאחר מריחת הקרם?
  לא. הקרם נועד להרוות את עורך. תשאיר את זה.
 • מה אני יכול לעשות אם יש לי הרבה אקנה?
  נסה לשטוף וללח את הפנים שלך פעם ביום, ולהשתמש בפילינג פחם. מסיכת פנים DIY עשויה גם לעזור. תוכל למצוא הוראות להכנתן כאן במדריך, או ב- YouTube.
 • מה אני יכול לעשות בקשר לפריחה מגרדת ושומנית שלא עוזרת לי בקרמי הפנים?
  יתכן שתרצה לנסות מסיכת חימר כיוון שחימר יספוג באופן טבעי את שמן העור שלך; חימר בנטוניט במיוחד מתאים למסכה עדינה ומרגיעה. שמן עץ התה משמש לעתים קרובות על ידי צמחי מרפא בכדי לעזור באקנה, ושיבולת שועל קולואידית (בעצם קמח שיבולת שועל) יכולה לשמש באמבטיה או במסכה להרגעת עור מגרד. מסכה המיוצרת עם שלושתם בשימוש כמה פעמים בשבוע יכולה לסייע באופן דרמטי למצבך. מומלץ להשתמש בהם כל אחד בנפרד תחילה. אה, ואל תשתמשו בשמן אתרי רב - רק טיפה או שתיים.
 • האם אני צריך למרוח קרם פנים כל יום?
  כן, אלא אם כן ההוראות על הבקבוק קובעות אחרת. זה יכול לאזן את רמות ה- pH של העור שלך.

תגובות (2)

 • dickensprecious
  נהנתי מאוד מהמאמר שלך על קרם יופי של דאב; הפנים שלי זוהרות ועורי באופן כללי מרגיש הרבה יותר טוב.
 • lparker
  זה נתן לי עור זוהר לפני החתונה שלי.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail