איך בוחרים מלחץ מתח לתינוק שלך?

שקול לקנות גרסה עם מגבלת משקל גבוהה יותר כדי להתאים לתינוקך הגדל
אם התינוק שלך קרוב למגבלת המשקל, שקול לקנות גרסה עם מגבלת משקל גבוהה יותר כדי להתאים לתינוקך הגדל.

סאונרים, או קופצי תינוקות המכונים לעתים " מרכזי פעילות נייחים ", הם צעצועים מהנים המעסיקים תינוקות בזמן שהוריהם מפקחים עליהם. עם זאת, חלק מהשימוש המורחב במצבי exers נקשר להליכה מאוחרת ולבעיות קוגניטיביות אפשריות. אם ברצונך להשתמש במקלחת exers, הקפד לבחור נכון ולהגביל את הזמן שהתינוק שלך מבלה בו. על מנת להבטיח שהתינוק שלך יישאר בטוח, הקפד לבדוק תמיד את מגבלת המשקל ולראות את התינוק שלך בזמן שהוא משחק.

חלק 1 מתוך 2: בחירת צליל exers לצרכים שלך

 1. 1
  החליטו אם ברצונכם שמחת המתים יתנדנד בזמן שהתינוק מקפיץ. ברוב מכוניות הגרסא המודרניות יש מושבים או רתמות עם רצועות אלסטיות המאפשרות לתינוקך לקפוץ מעלה ומטה. לחלקם יש גם בסיס נדנדה או סיבוב שיעזור לתינוקכם כשהם קופצים.
  • תנועת הקפיצה והנדנדה של כושר המתח צריכה להיות חלקה, והצעצוע לא אמור להשמיע רעשי חריקה או חריקה בעת השימוש.
 2. 2
  מצא צלוחית exers עם רצועות מתכווננות שיתאימו לתינוקך כשיגדל. בדוק את רצועות המושב ואת רצועות הקפיצה כדי לוודא שאתה יכול להפוך אותן לארוכות או קצרות יותר, תלוי בגודל התינוק שלך. זה יעזור לשמור על בטיחותם בזמן שהם קופצים.
  • ברוב המקרים, אתה אמור להיות מסוגל ללכת לחנות ולנסות את מרכז הפעילות לפני שאתה קונה אותו. אם אתה מזמין באופן מקוון, אל תחשוש להחזיר את הגרזן אם זה לא מתאים לתינוק שלך.
 3. 3
  חפש מושב ניתק וניתן לכיבוס. ציוד לתינוק יכול להתלכלך במהירות, אז בחר אחד עם מושב מצופה פלסטיק או חומר ניגוב. במידת האפשר, מצא אחד שתוכל להסיר ממקלחת האמבטיה ולשטוף ידיים או להניח במכונת הכביסה.
  • בחלק מהמושבים יש ריפוד נוסף, אך ייתכן שהם אינם ניתנים לכביסה.
  • הקפד לבדוק את תגיות הטיפול לפני ההסרה או הכביסה של המושב.
  זה יעזור לתינוק שלך ללמוד ליהנות מהזמן במגרש הגרסאות ולהשאיר אותו מעורב בזמן המשחק
  זה יעזור לתינוק שלך ללמוד ליהנות מהזמן במגרש הגרסאות ולהשאיר אותו מעורב בזמן המשחק.
 4. 4
  בחרו צלוחית מתח שמתקפלת לאחסון קל. מכיוון שלא תמיד אתה משתמש במקלחת exersa, ודא שאתה יכול למוטט אותה ולהניח אותה כשהוא לא בשימוש. אם לא, תצטרך למצוא מקום לאחסן את הגרזן שמתעלם מהדרך.
  • קל לאחסן את מרבית הגרסאים ללא בסיס מלא שכן ניתן לקפל את הרצועות ולפרק אותן במהירות. עם זאת, אם למרכז יש בסיס גדול המחובר לתחתית, יתכן שתתקשה יותר למצוא מקום אחסון.
 5. 5
  השג צליל מים שיש בו צעצועים ניתנים להסרה לבידור נוסף. לחלק מהמלווים יש נושאים, כמו חיות ג'ונגל, יצורי אוקיינוס או חיות משק. אם התינוק שלך מעוניין בצעצוע מסוים, כמו כלב ממולא או ספר תמונות עם דגים בתוכו, חפש צליל מים שיש בו צעצועים הדומים לזה.
  • זה יעזור לתינוק שלך ללמוד ליהנות מהזמן במגרש הגרסאות ולהשאיר אותו מעורב בזמן המשחק.

חלק 2 מתוך 2: שמירה על בטיחות התינוק שלך

 1. 1
  בדוק את משקל הגיל ומגבלות הגיליון למתחיל הגרסאות לפני שאתה קונה. חפש על האריזה או על התווית את מכשיר המקלחת כדי לוודא שהתינוק שלך לא גדול מכדי להשתמש במגשר. אם התינוק שלך קרוב למגבלת המשקל, שקול לקנות גרסה עם מגבלת משקל גבוהה יותר כדי להתאים לתינוקך הגדל.
  • אם אתה קונה מגשר עם מגבלת משקל נמוכה, התינוק שלך עלול להיפצע בזמן השימוש בפריט.
 2. 2
  המתן להכניס את התינוק שלך למקלחת הגרסאות עד שיוכל לשבת באופן עצמאי. הכניסו תינוקות מעל גיל 6 למלחץ האמבטיה רק אם הם יכולים לתמוך בראשם ובגופם להמתין ללא עזרה. לתינוקות מתחת לגיל 6 חודשים, יש להם לשחק ליד לוחץ המתים כדי להרגיל אותם לצעצוע לפני שאתה מכניס אותם לתוכו.
  • התינוק שלך אמור להיות מסוגל לעמוד במקלחת האמבטיה מבלי לאחוז בדפנות או ברצועות.
  הקפד לבחור נכון ולהגביל את הזמן שהתינוק שלך מבלה בו
  אם ברצונך להשתמש במקלחת exers, הקפד לבחור נכון ולהגביל את הזמן שהתינוק שלך מבלה בו.
 3. 3
  הגבילו את השימוש של תינוקכם במקלחת האמץ ל -15 דקות ביום. מחקרים מסוימים הראו שבילוי זמן רב במחתן המתח יכול להוביל ליציבה לקויה או לפציעות. בחרו זמן ביום בו תוכלו לפקוח עין על תינוקכם אך גם לתת להם ליהנות מזמן הקפיצה שלהם.
  • כדאי לתכנן זמן קפיצה לאמצע היום כדי לעזור לתינוק שלך לנצל חלק מהאנרגיה שלו לאורך כל היום.
 4. 4
  אינטראקציה עם התינוק שלך בזמן שהם קופצים וקופצים. כדי להבטיח שהתינוק שלך יישאר בטוח, בדוק אותם ודבר איתם בזמן שהוא קופץ. לעולם אל תצא מהחדר ואל תיתן לתינוקך לשחק במקלחת המתים ללא השגחה.
  • בנוסף להיותו בטוח יותר, אינטראקציה תעזור לתינוקך לקשר את תנועת הקפיצה והמשחק עם תשומת לב חיובית. זה יעזור לעודד אותם ליהנות ממרכז הפעילות.
 5. 5
  מחקרים נזכרים בנוגע למקלחי exers אם אתם קונים צעצוע משומש. התקנות והכללים לגבי ציוד לתינוק יכולים להשתנות במהירות. בצע חיפוש מהיר של המותג, שם הפריט והמילה "זוכר" כדי לראות אם יש זיכרונות שפורסמו לאותו פריט.
  • חברות נדרשות לפרסם ריקולים באתר שלהם כדי שהצרכנים יראו אותם. עם זאת, הם יכולים להסיר אותם לאחר פרק זמן מסוים.
  • תלוי איפה אתה גר, הזיכרונות עשויים להיות רשומים באתר ממשלתי או במקורות עצמאיים אחרים.
  הקפד לבדוק תמיד את מגבלת המשקל ולראות את התינוק שלך בזמן שהוא משחק
  על מנת להבטיח שהתינוק שלך יישאר בטוח, הקפד לבדוק תמיד את מגבלת המשקל ולראות את התינוק שלך בזמן שהוא משחק.
 6. 6
  הוסף ספר מתחת לרגלי התינוק שלך כדי לעזור לתמוך בהם. אם התינוק שלך מתקשה לדחוק את הקרקע, החלק ספר גדול, כמו ספר טלפונים, מתחת לרגליו כדי להקל עליהם מעט. זה ימנע מהם להתאמץ קשה מדי לקפיצה ולפגוע ברגליים בזמן שהם קופצים.
  • אם התינוק שלך מכופף את הברכיים או מכופף את הרגליים הרבה כשהם קופצים, שקול להתאים את הרצועות ולהוסיף כרית תחתיהן כדי לוודא שהן נוחות בזמן שהם קופצים.

טיפים

 • אם אתה מגלה שקנית את מכשיר המקלחת הלא נכון או את זה שרכשת אינו אידיאלי, נסה להחזיר אותו תמורת החזר כספי או להחליף אותו לדגם אחר.

אזהרות

 • לעולם אל תשאיר את תינוקך ללא השגחה במקלחת exers.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail