כיצד להחליף מטוס לטיסת המשך?

כדי להחליף מטוס לטיסת המשך, התחל על ידי שאלת דיילת בטיסה שלך או עיין בלוח היציאות בשדה התעופה כדי למצוא את מספר שער היציאה שלך. ואז, אם המטען שלך לא נבדק ליעד הסופי שלך, קח אותו מתביעת המזוודות וחזור דרך אבטחה. לאחר מכן, עשה את דרכך לשער שלך לפחות 30 דקות לפני שהטיסה שלך אמורה לצאת. ברגע שאתה נמצא באזור השער, הקשב להודעות עלייה למטוס ופעל לפי הוראות הדיילת. לטיפים נוספים, כולל אופן הטיפול בחיבורים שלא נענו, המשיכו לקרוא!

כדי להחליף מטוס לטיסת המשך
כדי להחליף מטוס לטיסת המשך, התחל על ידי שאלת דיילת בטיסה שלך או עיין בלוח היציאות בשדה התעופה כדי למצוא את מספר שער היציאה שלך.

שדות תעופה הם מבוכים ידועים לשמצה שרבים מהמטיילים מעוניינים להימנע מהם. בחר חיבור עם הרבה זמן כדי שלא תצטרך לעשות ספרינט אולימפי דרך המבוך. אם כבר הזמנתם קשר הדוק, למדו כיצד להפוך את ההעברה לחלקה ככל האפשר.

חלק 1 מתוך 3: תכנון מראש

 1. 1
  בדוק את המסלול שלך. פרטי ההזמנה שלך בדרך כלל לא מצהירים אם אתה מחליף מטוס בכל תחנה. חפש את המידע הבא כדי לעקוב אחר המסע שלך:
  • טיסה ישירה תפרט את אותו מספר טיסה לכל רגל בטיול שלך. באופן מסורתי משמעות הדבר היא מטוס יחיד, אך כעת טיסות "ישירות" רבות דורשות ממך להחליף מטוס. פנה לחברת התעופה לאישור.
  • טיסת המשך משתמשת במספרי טיסה שונים לכל רגל. יהיה עליכם להחליף מטוס.
 2. 2
  מצא מפת שדה תעופה. ברוב אתרי שדות התעופה יש מפה להדפסה. שמור את זה במזוודות שלך כדי לחסוך לעצמך זמן בחיפוש אחר השער שלך. במגזינים בטיסה מודפסים בדרך כלל כמה מפות שדה תעופה קרוב לגב, אך אלה עשויים לכלול רק את הרכזות הגדולות ביותר.
  • אם יש מפה נפרדת לכל מסוף, הדפיסו כל אחד מהם. יתכן שתצטרך להחליף מסופים.
 3. 3
  העריך את זמן החיבור. לפעמים אתה יכול למצוא מידע זה באתר נמל התעופה או מסוכן הנסיעות שלך (אם יש לך כזה). אם מספרים רשמיים אינם זמינים, קבל הערכה גסה:
  • בעת העברה מטיסה פנים-ארצית, יש להקדיש 60 דקות. עצירה של 45 דקות היא מסוכנת, אך ניתנת לביצוע אם הטיסה הראשונה קצרה ושתי הטיסות מנוהלות על ידי אותה חברת תעופה.
  • אפשר לפחות שעתיים אם הנחיתה במדינה אחרת, או אם תעבור מטיסה פנימית לטיסה בינלאומית. עצירה קצרה מ- 90 דקות היא מאוד מסוכנת.
  • הוסף 30 דקות אם יש לך פריטים שנבדקו בשער (עגלות) או מוגבלות בניידות, אם אתה נוסע בזמני נסיעה שיאים, או אם בשדה התעופה החוצה שלך יש מזג אוויר סוער או חורפי.
 4. 4
  תכנן סביב קשרים קצרים. אם החיבור שלך קצר מהסכום המומלץ, נקט בצעדים כדי שהוא יתנהל בצורה חלקה. אתה יכול להזמין מחדש את הטיסה שלך בתשלום, או לנקוט בצעדים הפחות דרסטיים אלה:
  • בחר מושב מעבר קרוב ככל האפשר לקדמת המטוס, כדי שתוכל לרדת תחילה.
  • שקול בחום להביא מזוודות נשיאה בלבד, כך שלא תצטרך לקחת מזוודות מסודרות. (העברות מקומיות / בינלאומיות בלבד).
  • הורד אפליקציה לסמארטפון כדי לעקוב אחר עיכובים בטיסה בזמן שאתה באוויר.
 5. 5
  אשר את לוגיסטיקת המזוודות המסומנת שלך. בטיסות פנים, המזוודות המסומנות שלך כמעט תמיד נשלחות ליעד הסופי שלך. בכמה טיסות בינלאומיות, במיוחד טיסות שנוחתות באירופה או בקנדה, יהיה עליכם לאסוף את המזוודות ולבדוק אותן שוב. רק כדי לוודא, בקשו מפרטי נמל התעופה שבודקים את מזוודותיכם לקבלת פרטים.
  • אם ביצעת רכישות נפרדות עבור שתי הטיסות, לרוב תצטרך לאסוף את המזוודות שלך במהלך הקשר.
  • מדינות אירופאיות רבות נמצאות ב"אזור שנגן ". טיסות בין שתי מדינות באזור שנגן אינן מחייבות אותך לעבור מכס, ובדרך כלל אינן דורשות ממך לאסוף מזוודות. עדיין תצטרך לעבור אבטחה.
 6. 6
  בדוק את דרישות הויזה. אם אתה עובר דרך מדינה זרה בדרך ליעד אחר, ייתכן שתצטרך "אשרת מעבר". חפש שגרירות סמוכה לארץ השנייה, ובדוק באתר האינטרנט שלהם למידע.
  • אם אתה עובר בארה"ב, עיין באתר זה למידע נוסף. אם המדינה שלך מופיעה ברשימה של תוכנית ויתור על ויזה, אינך זקוק לוויזה.
 7. 7
  הזמינו סיוע בכיסאות גלגלים במידת הצורך. אם אתה או בן זוג לנסיעות מוגבל בניידות, שקול לבקש כיסא גלגלים בחיבור שלך. פנה לחברת התעופה שרכשת את הכרטיס ממנה כדי לארגן זאת.
  • אם שכחתם לעשות זאת מראש, בקשו מדיילת בטיסה הראשונה שלכם בהקדם האפשרי. אם תחכה יותר מדי זמן, ייתכן שכיסא הגלגלים לא יהיה מוכן עבורך עם ההגעה.
  • במדינות מסוימות, מנומס להטות את הסבל שדוחף את כסא הגלגלים. סכום מוצע הוא 7,50 אירו בשדות תעופה בארה"ב, או 2 ליש"ט בבריטניה.
האם ניתן להחליף מטוס לטיסת המשך בחברת תעופה אחרת
האם ניתן להחליף מטוס לטיסת המשך בחברת תעופה אחרת?

חלק 2 מתוך 3: הכנה לירידה

 1. 1
  האזן להודעות במהלך הטיסה שלך. לעיתים הטייס או הדיילים יודיעו על שינויים בשער בסמוך לסיום הטיסה, או בזמן שאתה מונית לשער.
 2. 2
  אסוף את המטען שלך על פריטים. אם החיבור שלך הדוק, אסוף את פריטי הנשיאה שלך לפני שילוט חגורת הבטיחות ימשיך לירידה.
 3. 3
  אסוף את המסמכים שלך. הוצא את כרטיס העלייה למטוס לטיסה הבאה, בתוספת דרכון וטופס מכס אם אתה נוסע בינלאומי. אחסן אותם במיקום מאובטח אך נגיש בקלות, כגון ארנק או בכיס המעיל.
 4. 4
  בקש להתקרב לחזית. אם הטיסה שלך מתעכבת ונראה שאולי לא תיצור קשר, בקש מהדייל לעזור לך להחליף מקומות בדקות האחרונות לפני הירידה. מעבר מאחור לקדמת המטוס יכול לחסוך לך 10-15 דקות.
  • אתה יכול גם לשאול את הנוסעים האחרים שלך ישירות, אך זכור שאתה מבקש טובה. היו מנומסים ואל תנסו זאת כשיש לכם זמן חיבור רב.
  • הירידה יכולה להתחיל 30 דקות לפני הנחיתה. אל תחכה לרגע האחרון לשאול, אחרת תיתקע במקום שאתה נמצא.
האם בעת החלפת מטוס לטיסת המשך
האם בעת החלפת מטוס לטיסת המשך, האם יהיה לי מספיק זמן לחקור את העיר?

חלק 3 מתוך 3: תפיסת הטיסה הבאה

 1. 1
  מצא את מספר השער שלך. הדבר הראשון שיש לעשות לאחר היציאה מהמטוס הוא למצוא את מספר השער הבא שלך. אל תניח שמספר השער בכרטיס העלייה למטוס שלך נכון, מכיוון שלעתים קרובות הטיסות מחליפות שערים. במקום זאת, מצא צג טלוויזיה שכותרתו Departures. מצא את מספר הטיסה המופיע על כרטיס העלייה למטוס שלך, ורשום את מספר השער.
  • אם אתה ממהר, שאל את הדיילים העומדים בשער ברגע שאתה יורד. לעתים קרובות הם יכולים לומר לך את מספר השער ואת ההוראות המדויקות.
 2. 2
  קח את המזוודות במידת הצורך. בדרך כלל אינך צריך לאסוף את המזוודות המסומנות שלך אלא אם כן ביצעת טיסה בינלאומית או אם רכשת את שני הכרטיסים בנפרד. אם אתה בטוח שאתה צריך לאסוף אותו, עשה זאת כמה שיותר מהר. תביעת המזוודות לרוב נמצאת בצד השני של האבטחה, ולכן יכול לקחת זמן רב להרים אותה ולחזור פנימה.
  • לאחר איסוף המזוודות, בדקו זאת שוב בדלפק הכרטיסים של חברת התעופה המפעילה את הקו הבא של הטיסה שלכם.
 3. 3
  עברו מכס וביטחון במידת הצורך. אם זה עתה סיימת טיסה בינלאומית, עקוב אחר השילוט למכס. אזור המכס מחולק בדרך כלל לשתי שורות, אחת לאזרחים ואחת לא אזרחים. עמדו בתור התואם את הדרכון שלכם. יתכן שתצטרך לעבור בדיקת אבטחה, תלוי בשדה התעופה.
  • אם יש תור ארוך ונגמר לך הזמן, שאל באדיבות עובד בשדה התעופה האם אתה יכול לעבור קו עדיפות כדי שתוכל לתפוס את הטיסה שלך. הם לא תמיד יגידו כן, אבל כדאי לנסות.
  • הישאר רגוע ושיתוף פעולה, גם אם הפקיד יעביר אותך לסינון נוסף. תגובות או תחנונים גסים בדרך כלל רק יאטו את התהליך.
 4. 4
  מצא את השער שלך. גם אם יש לך המון זמן, תלך מיד לשער שלך. אל תפחד לבקש הוראות מדלפק מידע או מכל צוות בשדה התעופה.
  • אם אתם עוברים מטיסה בינלאומית לטיסה פנימית או להיפך, כנראה שתחליפו מסופים. אם זה כרוך בנסיעה בהסעה, זה עלול לארוך 10-20 דקות.
 5. 5
  להרגע. אם יש לך זמן פנוי, אתה לא צריך להישאר בשער שלך כל הזמן. ברוב שדות התעופה יש מסעדות, חנויות ותערוכות אמנות. רק הקפידו לעקוב אחר הזמן ולעקוב אחר איך לחזור לשער שלכם.
  • שמור איתך את המזוודות בכל עת.
 6. 6
  חזור לשער שלך עם הרבה זמן. זמן העלייה המדויק מופיע בדרך כלל על כרטיס העלייה למטוס שלך. אם זה לא, הגע לשער שלך 30 דקות לפני מועד היציאה הרשום.
 7. 7
  פנה לחברת התעופה אם אתה מתגעגע לטיסה שלך. אם אתה מתגעגע לחיבור שלך, התקשר מיד לחברת התעופה. פרטי יצירת הקשר של חברת התעופה נמצאים בדרך כלל בכרטיס העלייה למטוס שלך, אך לקבלת תוצאות מהירות יותר פנה לנציג המקומי בשדה התעופה הנוכחי שלך. אתה יכול למצוא את המספר הזה באתר שדה התעופה, או לשאול בדלפק מידע.
  • אם אין לך שירות טלפוני, בקש טלפון באדיבות בדלפק המידע. אם אינך מוצא טלפון, בקר במקום זאת בדלפק הכרטיסים של חברת התעופה אליה הגעת.
 8. 8
  קבעו תוכנית עם חברת התעופה שלכם. אם פספסת את טיסתך בגלל אשמת חברת התעופה, כגון טיסה מושהית או זמן חיבור קצר באופן בלתי סביר, באחריות חברת התעופה להביא אותך ליעדך. זה לא נכון אם הזמנת את שתי הטיסות שלך בנפרד, או אם החמצת את הטיסה בגלל הטעויות שלך - אבל רוב חברות התעופה מוכנות להתפשר מעט. אל תהסס לבקש את הדברים הבאים, ברוגע ובנימוס:
  • המתנה חינם בטיסה הבאה. חברות תעופה רבות יעניקו זאת מכל סיבה שהיא, אם תבקשו לא יותר משעתיים לאחר עזיבתכם המתוכננת. נוסעי המתנה עולים לטיסה רק אם יש מושב ריק, או אם מישהו מסכים לוותר על שלהם.
  • אם הנסיעות שלך דחופות, שאל את חברת התעופה כמה הסיכוי שתמשיך במצב המתנה. אם הסיכויים נמוכים, בקש כרטיס מובטח במחיר מוזל בטיסה הבאה. (לא תמיד זמין.)
  • שובר אוכל וחדר במלון, אם אתם נאלצים להמתין לילה. (לא סביר אם חברת התעופה לא הייתה אשם.)
  • שיחת טלפון בחינם לאיש קשר ביעד שלך, אם אין לך טלפון.
אם אני מגיע בטיסה מאוחרת והקשר שלי מוקדם בבוקר למחרת
אם אני מגיע בטיסה מאוחרת והקשר שלי מוקדם בבוקר למחרת, האם אוכל להישאר בתוך שדה התעופה?

טיפים

 • אם אתה טס בין שני שדות תעופה באירופה, חפש את עיכוב הטיסה הממוצע ביניהם באתר הלשכה לסטטיסטיקה של תחבורה. הוסף את "עיכוב ההגעה הממוצע" לזמן החיבור המומלץ שלך.
 • טיסות "ישירות" בדרך כלל מחייבות אתכם להחליף מטוס אם לרגל אחת במסע יש יותר ממספר טיסה אחד, או לוקח אתכם ליבשת אחרת. בטיסה ישירה קצרה, ייתכן שתוכלו להישאר על המטוס בזמן שהוא נעצר בשדה התעופה.
 • אם אתה נוסע מעבר לגבול בינלאומי, הדיילים ייתן לך טופס מכס בטיסה. מלא טופס זה לפני שאתה נוחת כדי לחסוך זמן.
 • אם יש לך יותר מדי זמן ומשתעמם, שאל את דלפק הכרטיסים אם אתה יכול להיות במצב המתנה לטיסה מוקדמת יותר. זה בדרך כלל אפשרי רק אם יש לך מספר שעות לחכות.
 • בחברות תעופה רבות יש מועדוני עילית או כרטיסים יקרים יותר המאפשרים לכם להאיץ את הקשר. לדוגמה, ייתכן שתצא תחילה או תהיה לך הזדמנות לעבור את קו האבטחה העדיפויות. זה עשוי להיות שווה את זה אם תבצע הרבה טיסות עם שתי עצירות או יותר.

אזהרות

 • אפשר זמן נוסף בהגעה לשדות התעופה הבאים בארה"ב, עם אחוזי הגעה גרועים במיוחד בזמן: ORD, SFO, EWR, LGA ו- FLL.

שאלות ותשובות

 • אני צריך להחליף מטוס כדי להגיע ליעד. האם יהיה קל יותר לבדוק את התיק שלי או לקחת אותו למטוס?
  בדרך כלל חברת התעופה תדאג להעביר את המזוודות שנבדקו מטיסה אחת לאחרת, כך שלא תצטרכו לדאוג לעשות זאת אם תבדקו זאת. זה באמת רק על ההעדפה האישית שלך וגודל התיק שלך. תצטרך לסחוב אותו בשדה התעופה אם תמשיך, אבל אולי אתה מעדיף לשמור אותו איתך. שתי האפשרויות הן יחסית ללא מתח, זו בחירתכם.
 • יש לי רק חיבור של שעה לפילדלפיה, אבל המטוס מגיע לטרמינל F והטיסה הבאה שלי יוצאת מטרמינל A. אמרו לי שהם מעבירים את המזוודות שלך ממטוס אחד למשנהו, אבל האם יש עזרה שתביא אותי מטוס אחד למשנהו?
  פילדלפיה מספקת אוטובוס שעובר מטרמינל F לטרמינל B / C, קח את זה ואתה לא צריך לצאת מחוץ לאבטחה. אם אתה זקוק לעזרה או מידע נוסף, פשוט שאל כל אחד מהצוותים בשדה התעופה, עליהם להיות מסוגלים לעזור לך.
 • האם עלי לתפוס את המזוודות שלי בין טיסות המשך?
  רוב חברות התעופה מספקות מטען מסודר אל היעד הסופי במקום להנגיש אותו במהלך הקשרים. אם אתה טס עם חברת תעופה קטנה יותר, אולי עדיף לבדוק איתם לאן המטען שלך הולך, מה שאתה יכול לעשות כשאתה בודק את המזוודות שלך או בשער.
 • האם אוכל לגרום למישהו שיעזור לי דרך שני שדות התעופה כדי שלא אלך לאיבוד?
  תוכלו לבקש עזרה בשדה התעופה. ישנם אנשים שמונו לעזור למטיילים לנסוע ללא טרחה.
 • האם אוכל לעזוב את שדה התעופה אם יש לי זמן של כ -3 שעות לטיסת המשך הבאה?
  אתה יכול, אבל הייתי ממליץ לך שלא. אם אתה עוזב את שדה התעופה, תצטרך לחזור דרך אבטחה בכניסה חוזרת ואין שום דרך לדעת כמה זמן ייקח התהליך.
 • האם מישהו שיש לו טיסת המשך צריך לעבור שוב את הבדיקה הביטחונית?
  בדרך כלל לא אלא אם כן אתה עוזב את שדה התעופה, או את החלק משדה התעופה שעובר ממחסום הביטחון. בדרך כלל גבולות האזורים הללו מסומנים בבירור. בטיסות בינלאומיות, יהיה צורך בבדיקה ביטחונית נוספת ברוב המקרים.
 • אם אני מגיע בטיסה מאוחרת והקשר שלי מוקדם בבוקר למחרת, האם אוכל להישאר בתוך שדה התעופה?
  כל עוד תוכל להסביר את נימוקיך לאנשי שדה התעופה ולאבטחה ותוכל להיות אזרחי בהתנהלותך בזמן ההמתנה למטוס זה, רובם ישמחו לאפשר לך להישאר מאחור בתוך שדה התעופה כדי להמתין עד לטיסת התעופה הבאה שלך למחרת בבוקר.. עם זאת, אם שדה התעופה נסגר בכל שלב במהלך הלילה, יהיה עליכם למצוא מקום לינה ולחזור למחרת בבוקר.
 • אם יש עצירה ממושכת הם מחזיקים אותך במטוס על המסלול?
  לא, הם לא. בדרך כלל אם מחליפים טיסה, היית פשוט יורד מהמטוס ואז יכול לאכול דברים. ככה זה עם רוב החנויות. כל עוד אתה לא עוזב את שדה התעופה, הביטחון לא אמור להוות בעיה.
 • אם יש לי טיסות המשך בשתי חברות תעופה שונות, האם עלי לבצע צ'ק-אין בכל אחת בנפרד?
  התשובה לכך תלויה בשאלה האם שני הטרמינלים הללו לחברות תעופה שונות מחוברים ישירות דרך מסדרון פנימי (למשל, נמל התעופה הבינלאומי של אלבני (ניו יורק)) או אם תצטרכו לצאת מהטרמינל האחד ולהיכנס לשני כי יש אין מסדרון מקשר (כמו למשל בלוס אנג'לס או בשדה התעופה הבינלאומי ג'ון פ קנדי). אם יש מסדרון המחבר את המסופים, לא תצטרך לעבור מאחד ולעבור לשני. עם זאת, אם לא, תאלץ לעבור מהאחד לשני, דרך מחסום האבטחה. בדוק עם הצוות שם, אם אינך בטוח אם יש להם שיטות אחרות להגיע לשם.
 • האם בעת החלפת מטוס לטיסת המשך, האם יהיה לי מספיק זמן לחקור את העיר?
  בדרך כלל לא, אבל זה תלוי בזמני הטיסה ובשינויים פוטנציאליים בלוח הזמנים.
שאלות ללא מענה
 • טיסת המשך שלי היא ביוסטון טקסס, ונראה שהחזרה שלי היא שעה וחמישה דקות ואין לי מושג מה לעשות. איך אוכל להעביר את הזמן?
 • האם ניתן להחליף מטוס לטיסת המשך בחברת תעופה אחרת? מה אם אקבל כרטיס לטוס לסינגפור ויש לי כרטיס לנסוע לדובאי?
 • אם יש לי טיסת המשך, רגל ראשונה מקומית, בינלאומית השנייה... מה קורה עם המזוודות? האם אצטרך להשיג אותו בקרוסלה ולבדוק אותה מחדש?
 • זו הפעם הראשונה שלי שנוסעת בינלאומית בטיסת המשך באיסטנבול. מהו כל הליך החיבור?

תגובות (6)

 • sunny88
  אני הולך לנסוע בינלאומית בפעם הראשונה לבד בחודש הבא. בגלל זה אני מרגיש קצת עצבני ובדקתי את ההליכים. מאמר זה עוזר לי להבין את הנהלים. מצאתי שזה מועיל. תודה רבה.
 • anabelle06
  טיפים לחוסר טיסות היו מועילים.
 • hopebeatty
  היה לי זמן חיבור של 30 דקות והצלחתי! הייתי צריך לרוץ ממש מהר!
 • domenica72
  בתקווה לבצע את נסיעתי הבינלאומית הראשונה מאז שהייתי קטינה, וככל הנראה אשתמש בטיסות המשך. יש מספיק מידע שינחה אותי.
 • pricevicky
  עוזר מאוד.
 • ukovacek
  מאוד מעריך את הדרך בה הדף הסביר באיורים.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail