כיצד למחוק רשימת השמעה של iTunes?

אתה רק צריך למצוא את רשימת ההשמעה שלך ב- Apple Music ולמחוק אותה על ידי לחיצה על כפתור המחיקה
אתה רק צריך למצוא את רשימת ההשמעה שלך ב- Apple Music ולמחוק אותה על ידי לחיצה על כפתור המחיקה.

אולי שינית, או אולי המוזיקה שאהבת לפני 10 שנים מעולם לא הייתה כל כך נהדרת מלכתחילה. לא משנה מה המקרה, אפל מבצעת הסרת רשימות השמעה שהתאמצו בתפריט המוסיקה שלך ב- iTunes. ליצירת גיבוי של רשימת ההשמעה שלך לפני מחיקתה, ראה "גיבוי פלייליסטים" במאמר זה.

שיטה 1 מתוך 5: מחיקת רשימות השמעה מ- iTunes 12 ואילך

תוכל לראות איזו גרסת iTunes אתה מפעיל על ידי לחיצה על תפריט העזרה בחלק העליון של המסך → אודות iTunes.

 1. 1
  לחץ על תו המוסיקה ליד הפינה השמאלית העליונה של המסך. לחיצה על תו המוסיקה עוברת את iTunes לתצוגת Music, אשר חושפת את כל רשימות ההשמעה שיצרת וכן את אלה ש- Apple מספקת כברירת מחדל.
 2. 2
  לחץ על רשימת ההשמעה שברצונך למחוק. iTunes מזמין את רשימות ההשמעה שלך בצד אחד של המסך. לחיצה על השמע שברצונך למחוק מדגישה אותו ומציגה את השירים שהוא מכיל.
 3. 3
  לחץ לחיצה ימנית על רשימת ההשמעה ולחץ על מחק. אם למקלדת שלך יש Delete מקש, אתה יכול למחוק רשימת השמעה על ידי לחיצה עליו ולחיצה Delete. iTunes תבקש ממך לאשר שברצונך למחוק את רשימת ההשמעה. אל דאגה: מחיקת רשימת השמעה אינה מוחקת שירים מהמחשב שלך, כך שתוכל להוסיף אותם לפלייליסטים אחרים מאוחר יותר.
  • אם לעכבר שלך יש רק כפתור יחיד, לחיצה ממושכת על Control (לפעמים שכותרתו Ctrl) ולחיצה זהה ללחיצה ימנית על עכבר עם שני כפתורים.
תוכל למחוק רשימת השמעה על ידי לחיצה עליו ולחיצה על מחק
אם למקלדת שלך יש מקש מחק, תוכל למחוק רשימת השמעה על ידי לחיצה עליו ולחיצה על מחק.

שיטה 2 מתוך 5: מחיקת רשימות השמעה מ- iTunes 11 ואילך

 1. 1
  אתר את רשימות ההשמעה שלך בצד שמאל של המסך.
 2. 2
  לחץ על רשימת ההשמעה שברצונך למחוק, ואז לחץ עליה באמצעות לחצן העכבר הימני ובחר מחק. לחלופין, אתה יכול ללחוץ על מקש Delete במקלדת לאחר בחירת רשימת השמעה להסרה. זכור להחזיק את Control ולחץ אם אתה משתמש בעכבר כפתור אחד.

שיטה 3 מתוך 5: מחיקת רשימות השמעה ב- iPod שלך

 1. 1
  פתח את אפליקציית המוסיקה ב- ipod שלך. באפשרותך להפעיל רשימות השמעה מה- iPod שלך מבלי לעבור על הטרחה של חיבור המכשיר למחשב שלך ומניפולציה באמצעות iTunes. באפליקציית המוסיקה של מיוצגת על ידי התו המוסיקלי ב קופסה כתומה.
 2. 2
  פתח את כרטיסיית הפלייליסטים. בתחתית המסך יש קטגוריות כמו רדיו, אמנים, שירים, עוד ופלייליסטים. הקש על רשימות השמעה כדי להציג את הרשימות השמורות ב- iPod שלך.
 3. 3
  הקש על ערוך ולאחר מכן הקש על רשימת ההשמעה שברצונך למחוק. מחיקת רשימת השמעה מה- iPod שלך אינה מסירה אותה מ- iTunes, כך שתמיד תוכל לסנכרן מחדש את רשימת ההשמעה ל- iPod שלך אם ברצונך להאזין לתערובת השירים המסוימת בהמשך.

שיטה 4 מתוך 5: מחיקת שירים מפלייליסטים

אתה לא צריך למחוק פלייליסט שלם אם אתה רק רוצה לחתוך כמה שירים.

 1. 1
  לחץ על רשימת ההשמעה כדי להציג את תוכנו. iTunes מסדר כברירת מחדל את השירים ברשימות ההשמעה שלך. אם אתה מעדיף לרכז שירים של אמן או אלבום מסוים, לחץ על הכרטיסיות אמן או אלבום לפי אמן.
 2. 2
  תוך כדי החזקת Control במחשב האישי או command ב- Mac, לחץ על השירים שברצונך למחוק. לחיצה ארוכה על הכפתור המתאים מאפשרת לך לבחור יותר משיר אחד בו זמנית. כשאתה צריך לגלול ברשימה כדי לבחור שיר בהמשך או למטה ברשימה, שחרר את המקש, גלול והחזק את המקש שוב לפני שתלחץ על השיר.
 3. 3
  הסר את השירים על ידי לחיצה על מקש המחיקה. שוב, זה לא מוחק לצמיתות קבצים מהמחשב שלך. אתה יכול להוסיף את השירים לפלייליסטים אחרים בכל עת.
מחיקת פלייליסט אינה מוחקת שירים מהמחשב שלך
אל דאגה: מחיקת פלייליסט אינה מוחקת שירים מהמחשב שלך, כך שתוכל להוסיף אותם לפלייליסטים אחרים מאוחר יותר.

שיטה 5 מתוך 5: גיבוי לפלייליסטים

 1. 1
  לחץ על רשימת ההשמעה שברצונך לגבות. iTunes מספקת רשימה מקיפה של פקודות הקשר המאפשרות לך לשכפל, לגבות ולשחזר את רשימות ההשמעה שלך. תוכל למצוא כמה מפקודות אלה על ידי לחיצה ימנית על רשימת השמעה. השאר כלולים בתפריט קובץ.
 2. 2
  גבה את רשימת ההשמעה שלך על ידי לחיצה על קובץ → ספרייה → רשימת השמעה לייצא. ייצוא רשימת ההשמעה שלך יוצר רשימת טקסטים של כל השירים ברשימת ההשמעה, ולא גיבוי של השירים עצמם. חשוב על ייצוא רשימות השמעה כמו לערוך מלאי של מזווה המטבח שלך: אתה רושם את מה שיש לך במזווה, ולא מזיז את הפריטים האמיתיים.
  • זכור היכן שמרת את רשימת ההשמעה המיוצאת שלך. תזדקק לקובץ אם / כאשר תחליט לשחזר את רשימת ההשמעה.
 3. 3
  שחזר את רשימת ההשמעה שלך על ידי לחיצה על קובץ → ספרייה → ייבא רשימת השמעה. כוון את iTunes למיקום הפלייליסט המיוצא. בחר את רשימת ההשמעה, ואז לחץ על פתח או לחץ על מקש Enter.
  • iTunes משחזר את רשימת ההשמעה שלך בדיוק כפי שהיה בעת יצירת עותק הגיבוי. אם שירים ברשימת ההשמעה אינם מאוחסנים עוד במחשב שלך, יהיה עליך להוריד אותם שוב על מנת שינגנו.

טיפים

 • באפשרותך למחוק מספר רשימות השמעה בבת אחת על ידי לחיצה ממושכת על Control במחשב האישי או Commandב- Mac ולחיצה על כל רשימת השמעה שברצונך למחוק. לאחר שתסיים לבצע את הבחירות שלך, לחץ על מקש מחק, או לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על פלייליסטים שבחרת ולחץ על מחק.

שאלות ותשובות

 • כיצד אוכל למחוק רשימת השמעה ב- Apple Music?
  אתה רק צריך למצוא את רשימת ההשמעה שלך ב- Apple Music ולמחוק אותה על ידי לחיצה על כפתור המחיקה.
 • כיצד אוכל למחוק את כל רשימות ההשמעה שלי מ- MacBook Pro שלי?
  בצד ספריית iTunes שלך צריכה להיות רשימה של רשימות השמעה. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני ובחר באפשרות התחתונה מתיבת הטיפה, שהיא 'מחק רשימת השמעה'. יהיה עליך לעשות את זה בכל פעם, שכן אני לא בטוח אם יש דרך לעשות את זה בבת אחת.
 • כיצד אוכל למחוק רשימות השמעה מה- iPhone 6 שלי?
  היכנס לפלייליסט ומימין תראה כפתור עם שלוש נקודות. לחץ עליו ותראה לחצן נוסף שאומר "מחק רשימת השמעה". זהו זה!
 • כיצד אוכל למחוק את כל רשימות ההשמעה שלי ב- iPod Touch שלי?
  עליך לגעת בשלוש הנקודות כשאתה נכנס לפלייליסט. ואז תופיע אפשרות למחיקת רשימת ההשמעה.
שאלות ללא מענה
 • אם אני מוחק רשימת השמעה, האם השירים נמחקים גם מהספרייה?

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail