איך לחסוך כסף בציוד מוסיקה?

אבל אתה עדיין יכול לחסוך כסף על ציוד מוסיקה ולקבל איכות טובה מספיק כדי ליצור מוזיקה נהדרת
אמנם זה נכון באופן חלקי, אבל אתה עדיין יכול לחסוך כסף על ציוד מוסיקה ולקבל איכות טובה מספיק כדי ליצור מוזיקה נהדרת.

בטח שמעתם שאם אתם רוצים שיהיה לכם מכשיר עליון לציוד וציוד מדהים אתם צריכים להוציא הון. אמנם זה נכון באופן חלקי, אבל אתה עדיין יכול לחסוך כסף על ציוד מוסיקה ולקבל איכות טובה מספיק כדי ליצור מוזיקה נהדרת. המון אנשים מבזבזים כל כך הרבה כסף במחשבה שהם קונים ציוד שיחזיק מעמד, רק כדי למצוא את זה שבור למחרת. מצד שני, יש אנשים שמוציאים כמעט כלום וחוזרים הביתה עם ציוד ששווה מחיר כפול. כך תוכלו לחסוך כסף ועדיין להשיג ציוד טוב.

שיטה 1 מתוך 4: עבודה מה נחשב

 1. 1
  הכינו שיעורי בית. אחת הדרכים הבטוחות להוציא יותר מדי כסף היא להקשיב לחבר'ה בחנות. רובם מומחים למוזיקה ומתרגשים יותר מדי מדברים קטנים שלא תזדקקו להם, וגורמים לכם לחשוב שהם טובים יותר. כדי להימנע מכך, בדוק כמה מותגים טובים שעדיין זולים למדי. כתוב אותם ברשימה (ראה להלן). זכור להישאר גם בתקציב שלך, אל תבזבז את כל הכסף שלך. נניח שאתה מחפש גיטרה - כמה המלצות לדברים שצריך להיזהר כוללים:
  • גיטרות. גיבסון ופנדר הם יצרנים טובים, אם כי הם יקרים למדי. אם אתה לא רוצה להוציא את הכסף הנוסף, אולי תסתפק באיבנז או באפיפון. אלה נוטים להיות איכותיים ולא הרבה יותר מדי כסף. סטאג הוא עוד זול אך טוב.
  • מגברים. דיזל, VHT, סולדנו ובוגנר הם כל המותגים הטובים, אבל כמו גיטרות של גיבסון, הם יכולים להיות יקרים בטירוף. רנדל או THD יכולים להוות אלטרנטיבה נחמדה, הם מגברים טובים וירידה למדי במחיר. Epiphone Valve Jr הוא מגבר זול למדי ולא עושה הרבה, אם כי הוא באיכות טובה ונמשך זמן רב.
  • רצועות. אתה לא צריך רצועה יקרה ומטורפת, פשוט רגיל יעשה. לכו על אחד די חזק.
  • מיתרים. עוקצים סלינקיים טובים וניתן למצוא אותם בזול מאוד באינטרנט או בכמה חנויות מוזיקה. מיתרי בס נוטים להיות יקרים יותר מכיוון שהם מעט עבים יותר.
 2. 2
  שאל את עצמך בשביל מה אתה צריך פריט. אם אתה משחק רק בחדר השינה שלך, אין טעם לקנות ציוד שיכול לפוצץ את הגג מקונצרט. דרך די פשוטה לחסוך כסף היא לקנות רק את מה שתזדקק לו. אם אתה רק משחק בבית, מגבר 10-15 וואט יעשה לך בסדר גמור. ברור שאם אתה משחק בשידור חי, תזדקק למשהו קצת יותר גדול. זה נוגע גם למכשירים, ערכת תופים של פרל מציגה הופעות חיות נהדרות אבל בבית, משהו פשוט וקטנה יותר יעשה.
 3. 3
  ערכו רשימה של מה שאתם צריכים. אחת הסיבות שרוב האנשים מוציאים יותר כסף ממה שהם צריכים היא שהם הולכים לחנות וקונים את כל מה שנראה לעין, בעיקר בגלל שהם לא בטוחים למה הם באמת מחפשים ומגרש המכירות לא ניתן לעמוד בפניו. מגיטרות למגברים ועד למיקרופונים, יש הרבה ציוד למכירה שלעולם לא תוכלו להשתמש בהם. כדי להימנע מקניית ציוד שאינך צריך, ערוך רשימה של כל מה שאתה צריך עכשיו. כלומר אל תטרח לקנות את ציוד הסטודיו למקרה שתתפרסם עשר שנים בהמשך הדרך.
  • כתוב את הכלי הרצוי. ציין כל סיביות אחרות שילכו איתו כגון טיונר, רצועה, מארז, מגבר ומיקרופונים. כל דבר אחר הוא להיחשב כזר לצרכים הנוכחיים שלך.

שיטה 2 מתוך 4: תקצוב

 1. 1
  קבעו תקציב. לפני שתתחיל להתיז את כל הכסף שלך מיום התשלום האחרון, הגדר לעצמך תקציב יפה. ישנן שתי דרכים לעשות זאת:
  • תוכלו לקחת את רשימת כל הדברים שרציתם ולקבוע תקציב לכל פריט. זה ימנע ממך לבזבז יותר מדי על משהו קטן.
  • הדרך השנייה היא לקבוע תקציב לכל דבר בסך הכל. זה ימנע מכם לפשוט את הרגל. החיסרון היחיד בכך הוא שאתה עלול למצוא את עצמך חושב "אני אבזבז יותר על הגיטרה ואפילו את זה על ידי קניית מגבר זול". זה יכול להשאיר אותך עם המון פריטים באיכות שונה.
כך תוכלו לחסוך כסף ועדיין להשיג ציוד טוב
כך תוכלו לחסוך כסף ועדיין להשיג ציוד טוב.

שיטה 3 מתוך 4: לתת לעצמך אפשרויות רבות

 1. 1
  לסיר בחנויות. בחנות אחת ראשי התופים יכולים להיות 90 פאונד. שימו לב לחנות ולמחיר אך הסתכלו סביב בחנויות אחרות כדי לראות אם תוכלו למצוא אותם בזול יותר. רוב הסיכויים הם שתמצאו אותם הזולים ביותר ברשת. עם זאת, אל תקפוץ לאינטרנט בכל פעם שאתה זקוק למשהו. עד שהחומר שלך יישלח אליך, כנראה שהוא כבר התבוסס ונפץ מסביב. לרוב אינך יכול לחזור ברגע שקנית באינטרנט.
  • הכנס את המחיר המקוון לקמעונאי ובקש ממנו להתאים אותו. אם הם באמת רוצים את העסק שלך, הם עשויים לנסות. עם זאת, יש להבין כי במקרים רבים זה חותך ממש בשורה התחתונה, אז אל תהיה דוחק.
 2. 2
  נסה לפני שתקנה. לפני שאתה קונה חולצה, אתה מנסה אותה בחנות כדי לראות אם היא מתאימה ואם היא באיכות טובה, נכון? למה לא לעשות את אותו הדבר עם הציוד שלך? אתה יכול להוציא 400 ליש"ט על הגיטרה החדשה שלך, אבל עד שתביא אותה הביתה ותנסה אותה, אתה יכול לשנוא אותה. יתכן שלא תוכל לחזור לחנות לאחר שפתחת אותה והשתמשת בה.
  • נסה תמיד הכל בחנות, מרצועות ועד מגברים. אם אתה קונה מיקרופון, בקש לבדוק גם את זה בחנות.
  • שאל את אנשי החנות אם תוכל להחזיר לאחר. אם אינך יכול, זה נותן לך עוד יותר סיבה לבקש מהם זמן בדיקה.

שיטה 4 מתוך 4: בקשת מציאה

 1. 1
  להתמקח. בעלי חנויות לפעמים אוהבים להקפיץ את המחיר קצת יותר מהרגיל, בדיוק בגלל שהם מצפים להוזיל את המחיר בשאלה. אם לא תשאל, זה יכול להשאיר אותך לבזבז המון כסף על משהו ששווה לא כל כך. כדי להוריד את המחיר למשהו מציאותי, אתה צריך להתמקח. זו מיומנות שתוכלו לתרגל אותה כל היום, כל יום, בתנאי שזה מקובל במקום בו אתם גרים או קונים. מומלץ להתאמן הרבה מכיוון שבעלי חנויות נמצאים בקצב המקצוע של התמקחות רבה ומיומנים בקאמבק טוב. זכור כי מיומנות זו עובדת בצורה הטובה ביותר עם חנויות תת קרקעיות שלא מקבלים הרבה כסף, הם יעשו הכל כדי שתקנה משהו. כמה דברים טובים לומר הם:
  • "ברצינות? זו חבל, יש לי רק [מחיר נמוך יותר] כרגע."
  • "למען האמת, אני חושב שזה לא מעט. הוריד את המחיר ואוריד את זה מהידיים שלך."
  • "ראיתי את זה יותר זול ב [חנות לא עד כה], אני אשיג את זה משם."
  • "מה? זה יותר מדי! אני יכול למצוא את זה יותר זול במקום אחר."
  • "המחיר המקוון הוא [X], וללא דמי משלוח. אני אקנה אותו ככה במקום." (וזה יכול לעזור להתחיל ללכת.)
 2. 2
  בקרו בבתי משכון או בחנויות יד שנייה. הרבה כלי נגינה מגיעים למקומות כאלה כשאנשים צריכים למכור משהו במהירות כדי לממן צרכי מחיה כלליים. אמנם עצוב לחשוב שמישהו אחר איבד משהו כל כך טוב, אבל אתה יכול לתת לכלי הזה הזדמנות חדשה לנגן מוזיקה מתוקה ולחסוך אגורה בכך.
דרך די פשוטה לחסוך כסף היא לקנות רק את מה שתזדקק לו
דרך די פשוטה לחסוך כסף היא לקנות רק את מה שתזדקק לו.

טיפים

 • נסה את הטיפ האחרון למישהו שלא יודע הרבה על הכלי. תגיד להם שזה לא שווה הרבה.
 • אם אתה מנגן בלהקה בבית הספר שלך, שאל את הבמאי שלך לגבי הנחות / הצעות סטודנטים.
 • אם לבת הזוג שלך יש משהו שאתה רוצה שהוא לא משתמש בו, הציע לשלם להם מחיר קטן עבורו. אנשים קיבלו בצורה טובה ציוד טוב בעומס הנמוך ממחיר החנות.
 • נסה לקנות פריט אחד בחודש כדי לפזר את העלות.
 • משטרה או מכירות או מכירות פומביות של סחורות גנובות או אבידות שלא נתבעו יכולות לפעמים לרשת מכשירים זולים.
 • התמקח עם אנשים שקנית מהם בעבר, הם עשויים לעשות לך טובה.
 • בדוק אתרים כמו Freecycle ו- Craigslist - אתה יכול פשוט להבקיע כמה מהכלי שלך ופריטים מוסיקליים רלוונטיים בחינם או כמעט כלום!
 • בבתי משכון אם אתה מוצא משהו שאתה אוהב לא קונה ממש אז, אלא אם כן זה מחיר טוב. חזור כעבור שבוע ובדוק אם הוא עדיין שם, וזה בדרך כלל, אמור למנהל "היי, זה היה כאן זמן מה. אני יודע שככל שהוא יושב יותר זמן אתה מפסיד כסף ". הם יירדו במחיר.
אנשים קיבלו בצורה טובה ציוד טוב בעומס הנמוך ממחיר החנות
אנשים קיבלו בצורה טובה ציוד טוב בעומס הנמוך ממחיר החנות.

אזהרות

 • אם תתמקחו יותר מדי אנשים יתעצבנו עליכם. דע מתי לעצור. התמקחות גם לא מקובלת בחלק מהמקומות והחנויות. אל תדחוף את זה אם יהיה ברור במהירות שאתה הולך לשום מקום.
 • אם אתה קונה מכשיר משומש, הקפד לבדוק היטב את הפגמים. אם אינך יודע מה לחפש, הביא חבר או בן משפחה שעושה זאת. מציאה אינה מציאה אם מקבלים מכשיר עם פגמים.

שאלות ותשובות

 • כיצד אוכל לאחסן ולהעביר מערבל PA, כבלים, כבלים חשמליים ומיקרופונים ועדיין להתאים למכוניות?
  מערבלים, חוטים ומיקרופונים הם הדברים הקלים ביותר להובלה. פריטים שתופסים מקום הם רמקולי PA, מגברים ובעיקר ערכות תופים. הדבר הטוב ביותר לעשות עם פריטים גדולים אלה הוא להשכיר או לקנות קרוואן לאחסון קטן. אחרת, הכניס את הפריטים הגדולים ביותר שלך (כלומר תוף בעיטה, חצי מחסנית וכו ') לתא המטען הגדול ביותר הזמין ואז העבר את כל המושבים בשורה הראשונה בכדי להתאים את שאר הציוד שלך במושב האחורי.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail