איך מכינים שלט בהתאמה אישית?

אתה יכול לרסס את השלט ואז לצבוע ביד את האותיות
אתה יכול לרסס את השלט ואז לצבוע ביד את האותיות, או לעשות כל מספר אחר של סגנונות גימור.

האם אתה רוצה לעשות שלט לעסק שלך או כקישוט לבית שלך? קרא למטה כדי לגלות כיצד להכין וליצור את הטקסט שלך ולאחר מכן מספר שיטות ליצירת סוגים שונים של שלטים.

שיטה 1 מתוך 4: הכנת הטקסט שלך

 1. 1
  מדוד את הסימן הרצוי. חשוב כמה גדול אתה רוצה שהסימן שלך יהיה. זה יכול להיות רק בתיאוריה או שהוא יכול להתבסס על כמה חומרים שכבר רכשת. ברגע שאתה יודע את הגודל, חשוב כמה מקום צריך להיות סביב הטקסט. ואז חלק את המרחב הזה כדי לקבוע כמה גדולים האותיות שלך יהיו.
 2. 2
  הורד את הגופנים שלך. אתה יכול, כמובן, להשתמש בגופנים שמגיעים עם תוכניות כמו Microsoft word אם תרצה בכך, אך רבים נראים קלישאים מאוד לאחר כל כך הרבה שנים בהיותם הגופנים הנגישים ביותר. אם אתה רוצה למצוא גופנים מקוריים נוספים לשימוש, הורד כמה חדשים.
  • אם אתה מכין את השלט הזה לעסק, זה יכול להיות רעיון טוב לשלם עבור כמה גופנים נחמדים במיוחד.
  • אם אתה רוצה לקבל גופנים בחינם, ישנם מספר משאבים באינטרנט. הקל ביותר יהיה ככל הנראה אתר DeviantArt.
  • אם תחליט להכין את השלט שלך באופן מקצועי, תרצה לתת להם לבחור את הגופנים, מכיוון שכנראה לא תהיה להם גישה לגופנים שתמצא, אם כי אתה בהחלט יכול לדון בזה איתם.
 3. 3
  פתח את תוכנית העיצוב שלך. לאחר שהתקנתם את הגופנים שלכם (בדרך כלל כל שעליכם לעשות הוא להכניס אותם לתיקיית הגופנים), תוכלו להתחיל לעצב את השלט שלכם. תוכנית כמו Photoshop תהיה העדיפה ביותר, אך ניתן גם להשתמש בתוכניות כמו Microsoft Publisher או אפילו Microsoft Word.
 4. 4
  צור את הטקסט שלך. הקלד את הטקסט שלך והגדר את הגופן לגודל הנכון, כך שכאשר הוא מודפס זה יהיה הגודל המדויק שאתה רוצה על השלט שלך. ככל הנראה תצטרך לבצע הדפסת מבחן, ואם אתה עושה שלט גדול מאוד, ייתכן שתצטרך להדפיס רק אות אחת בעמוד.
 5. 5
  הדפיס את הטקסט. הדפס תחילה את הטקסט על נייר רגיל. לאחר מכן יהיו לך מספר אפשרויות.
 6. 6
  הכינו את השבלונות שלכם. זה טקסט מודפס ישמש סטנסיל. עכשיו, איך אתה הופך את הטקסט הזה לשבלונה הוא לגמרי תלוי בך. שיטות מסוימות עשויות להיות קלות או קשות יותר עבור אנשים שונים. האפשרויות העיקריות שלך הן לשמור על הנייר כמו שהוא, לגזור את האותיות או להתחקות אחר משהו יציב יותר ולהפוך אותו לשבלונה.
  • אם אתה משאיר את העיתון כמו שהוא, יש לך שתי דרכים שאתה יכול לנסוע בהן. אתה יכול לכסות את החלק האחורי בגיר ואז לצייר את קווי המתאר של האותיות על המשטח הסופי שלך, לתת לך מתאר, או שאתה יכול לקבל מעט נייר פחמן מציוד המשרדים המקומי או מחנות האמנות שלך ולהעביר את קווי המתאר של האותיות בדרך זו.
  • אם תגזור את האותיות פשוט תשתמש בהן כשבלונה בדיוק ככה. עם זאת, הנייר עשוי להיות דקיק מדי. יהיה עליך להתנסות ולברר אם זה עובד בשבילך.
  • עקוב אחר קווי המתאר של האותיות עם הנייר על פיסת קרטון. זה יטביע את המתאר על הקרטון. שרטט מחדש את השורות על הקרטון כך שיהיו נקיות ואז חתוך את האותיות בעזרת סכין אקס-אקדו.
 7. 7
  צור את השלט הפיזי. ברגע שאתה יודע איך הטקסט שלך אמור להיראות, יהיה עליך ליצור סימן פיזי כדי להרכיב אותו. קרא את השיטות להלן עבור שלט הדורש מיומנויות וכלים מינימליים (לוח, שניתן להפוך אותו לקבוע), כישורים וכלים למתחילים (לוח עץ), או מיומנויות וכלים בינוניים (מגולפים בעץ).
אתה יכול גם לצבוע איטום על כל העניין אם אתה רוצה שהשלט יהיה מבריק
אתה יכול גם לצבוע איטום על כל העניין אם אתה רוצה שהשלט יהיה מבריק.

שיטה 2 מתוך 4: שימוש בלוח גיר

 1. 1
  הכינו את הלוח שלכם. היכנס לחנות החומרה המקומית שלך וקנה לוח דיקט בכל גודל שתרצה. אתה יכול, כמובן, לקבל משהו חדיש יותר אם אתה רוצה או אפילו לקנות לוח גיר שהוכן מראש, אבל תזדקק למשטח שטוח ונחמד כדי להדביק את השלט שלך.
  • שיטה חלופית, המתאימה ביותר לשלטים קטנים, תהיה שימוש בתהילה מוכנה מראש עם גיבוי, מכיוון שהדבר ייתן לך את כל החלקים הדרושים לך.
 2. 2
  צבעו אותו בצבע לוח. אתה יכול לקבל צבע גיר מהחומרה המקומית או מחנות הצבע המקומית שלך, או להכין אותו בעצמך על ידי ערבוב 1 כף לדיס ללא שיוף עבור כל 0,5 כוס צבע בכל צבע. ראשית צבוע עם צבע לכל מטרה אם אתה צריך ואז צבע לפחות שכבות עם צבע הלוח.
  • תן לצבע להתייבש לחלוטין לפני שתמשיך.
 3. 3
  צור מסגרת. אתה יכול להשאיר את הקצוות כפי שהם (הכי טוב אם אתה רוצה מראה מודרני), לבנות מסגרת ללוח, או להדביק כמה סנטימטרים של העץ כדי ליצור מראה של מסגרת.
 4. 4
  צור את הטקסט שלך. בעזרת כל השיטה שהחלטת לעיל, צור את הטקסט באמצעות גיר או עפרונות גיר על לוח הגיר שלך. ייתכן שהשבלונות מספקות את המתאר הקלוש, אך אתה יכול להוסיף צללים ומרקמים על ידי כך שאתה נותן לצד האמנותי שלך לזרוח. אם אתה רוצה שהשלט יהיה קבוע, קבל תרסיס פוליאוריטן (או מוצר כמו קריסטל קליר של קירלון) והתיז אותו בזהירות מעל השלט שלך.
 5. 5
  תלו את השלט שלכם. חבר ווים, חוט או כל מנגנון תלייה מועדף אחר והשתמש במפלס כדי לוודא שהוא ישר. תהנה!
אם אתה עושה שלט זה לעסק
אם אתה עושה שלט זה לעסק, זה יכול להיות רעיון טוב לשלם עבור כמה גופנים נחמדים במיוחד.

שיטה 3 מתוך 4: שימוש בלוח עץ

 1. 1
  קבל את הבסיס שלך. ישנם המון חתיכות עץ שונות בהן תוכלו להשתמש להכנת שלט מסוג זה. אתה יכול ללכת לחנות היצירה המקומית שלך ולקבל אחד שמגיע חתוך מראש לצורה משוכללת, כמו מגן (עם זאת, לעתים רחוקות הם גדולים מ- 2'). אתה יכול לבנות לוח ידי הצטרפות קרשי מספר באמצעות חורים שנקדחו מראש, פינים בגודל כראוי, וכן דבק עץ. אתה יכול גם לקבל חתך קרש בודד בכל הגודל שאתה רוצה. עץ הצלה טוב גם לסגנון של שלט זה.
 2. 2
  הכן את הבסיס שלך. ניתן לצבוע את עץ הבסיס, להכתים אותו או להשאירו במצב טבעי. זה תלוי בך.
 3. 3
  עקוב אחר הטקסט שלך. עקוב אחר הטקסט שלך על העץ בכל שיטה שבחרת מהקטע הראשון.
 4. 4
  צייר את הטקסט שלך. קבל צבע אקרילי בצבעים המועדפים עליך וצבע בטקסט. ניתן ליצור אפקט צל על ידי צביעת השבלונות קלות כלפי מטה ושמאל או ימינה, ו (ברגע שהצבע מתייבש) להזיז את השבלונות למצב הנכון ולצבוע אותם שוב.
 5. 5
  עשו נגיעות אחרונות. אתה יכול לעשות קצת גימור אם אתה רוצה. ניתן להטריד את הטקסט על ידי שפשוף מעט עם נייר זכוכית. אתה יכול גם לצבוע איטום על כל העניין אם אתה רוצה שהשלט יהיה מבריק.
 6. 6
  תלו את השלט. צרף קולבים, חוט, או אפילו מסמר בכמה לשוניות של פופ סודה שישמשו כקרסים. תלו את השלט שלכם בעזרת מפלס. תהנה!
קבל תרסיס פוליאוריטן (או מוצר כמו קריסטל קליר של קירלון) והתיז אותו בזהירות מעל השלט שלך
אם אתה רוצה שהשלט יהיה קבוע, קבל תרסיס פוליאוריטן (או מוצר כמו קריסטל קליר של קירלון) והתיז אותו בזהירות מעל השלט שלך.

שיטה 4 מתוך 4: שימוש בעץ מגולף

 1. 1
  קבל משטח עץ, רצוי בעובי של סנטימטר לפחות. אתה יכול להשיג אחד מפואר, חתוך מראש בגדלים קטנים יותר מחנויות היצירה המקומיות שלך, או שאתה יכול לקבל משהו גדול יותר או בדרך כלל בסיסי יותר מחנות החומרה המקומית שלך. לוחות עץ מלא או MDF עדיפים, אם כי דיקט יעבוד בסדר. יש לשייף ולהכין את המשטח, אך לא לצבוע אותו או להכתים אותו.
 2. 2
  עקוב אחר הטקסט שלך. בעזרת השיטות שנדונו בחלק הראשון, הכינו את הטקסט ועקבו אחריו על פני השטח.
 3. 3
  גזור את הטקסט. השתמש בנתב כף יד כדי לחתוך את הטקסט. אתה יכול לחתוך את האותיות עצמן, או לחתוך את החלל סביבן. אם חותכים את האותיות עצמן, אתה יכול לקבל את המראה הדו-שכבתי, המשופע, על ידי חיתוך קו דק עמוק תחילה ואז מבצע מעבר שני עם מעט עבה אך רדוד יותר.
  • ניסוי למצוא את החלק הנכון ואת העומק על גרוטאות העץ.
  • לחלופין, תוכלו לשכור זמן מה ב- Maker Space ולהשתמש בנתב CNC, שיכול ליצור צורות מורכבות הרבה יותר במהירות ובדייקנות.
 4. 4
  חול את העץ. משייפים את המוצר שנוצר עד שהוא נראה נקי ונקי.
 5. 5
  הוסיפו נגיעות אחרונות. אתה יכול לרסס את השלט ואז לצבוע ביד את האותיות, או לעשות כל מספר אחר של סגנונות גימור. השתמש בנייר זכוכית על המוצר הצבוע כדי לקבל מראה מיושן.
 6. 6
  תלו את השלט. צרף קולבים, חוט, או אפילו מסמר בכמה לשוניות של פופ סודה שישמשו כקרסים. תלו את השלט שלכם בעזרת מפלס. תהנה!

טיפים

 • עבור כל שורה, הקלד את התוכן שלך.
 • חזור על העריכה והצביעה עבור כל שורה.

אזהרות

 • היזהר בכל הכלים המעורבים.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך להיות מעצב גרפי?
 2. כיצד להחיל קוד קופון Etsy?
 3. כיצד לעצב שלט מדשאה אטרקטיבי?
 4. איך לתלות תמונות?
 5. איך לקשט וילונות?
 6. איך לתלות זר בחוץ?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail